637
کد: 208647
20 شهريور 1398 - 08:17
من در روز تخمک گذاری رابطه داشتم و قرص تنسی مصرف کردم.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام. من در روز تخمک گذاری زناشویی داشتم، و احتمال دادم که مایع منی داخل واژنم ریخته شده. ۴۸ ساعت بعد ۱ قرص ۱٫۵ تنسی استفاده کردم. و ۱۴ روز بعد، دو روز زودتر از زمان پریود همیشگیم پریود شدم. خونریزی پریودم مثل همیشه ۵ روز طول کشید. ولی تا ۳ روز بعد که دیروز میشه لکه های قهوه ای مشاهده میکردم. و چیزی که امروز متوجه شدم اینه که من روزی ۱ قرص توپیرامات ۱۰۰ مصرف میکنم. و متوجه شدم قرص توپیرامات اثر قرص ضد بارداری رو از بین میبره. و اون ۳ روز لکه بینی هم به شدت من رو نگران کرده. و از دیروز هم ترشحات بی رنگ و رقیق دارم. آیا حامله هستم؟

پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:
دوست عزیز چون پس از تماس جنسی خونریزی داشتید احتمال بارداری وجود ندارد.

مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: