385
کد: 213241
14 آبان 1398 - 13:53
من رابطه داشتم و قرص لونژیل مصرف کردم.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام. من یک رابطه نصفه با نامزدم دقیقا بعد از تموم شدن پریودم داشتم و برای محکم کاری روز بعد ۲ تا قرص لونژیل ۰/۷۵ خوردم اما دقیقا یه هفته بعد یعنی یک هفته بعد تموم شدن پریودم دوباره پریود شدم. ایا این خونریزی طبیعیه؟همچنین بگم سمت راست لگنم درد داره و ۲ روز بعد از مصرف قرص حالت تهوع داشتم. و اینکه دکترم به خاطر دردای پریود برام ازمایش هورمونی نوشته و همچنین سونوگرافی. ایا تو ازمایش هورمونی مشخص خواهد شد که قرص لونژیل خوردم؟

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی شما را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. به پزشک برای ایجاد نظم قاعدگی مراجعه کنید.  

مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: