658
کد: 214576
04 آذر 1398 - 10:53
من با همسرم رابطه داشتم و قرص اووسیز مصرف کردم.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام خسته نباشید من ۷ روز بعد از پایان پریودی م با همسرم رابطه داشتم ک ایشون منی و از پشت ریخت و من حس کردم ک از روی واژنم رد شد..۵۰ ساعت بعد یک قرص اوسیز ۷۵ درصد خوردم و ۱۲ ساعت بعد یکی دیگه خوردم..الان ۵ روز میگذره من ۲ روزه که به شدت کمر درد و احساس خستگی و درد تخمدان دارم یعنی  زیر شکمم تیر میکشه.اینا علائم پریودیه یا بارداری؟الان بی بی چک جواب میده؟نگرانم

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی شما را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. به پزشک برای ایجاد نظم قاعدگی مراجعه کنید.

مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: