97
کد: 222796
31 تير 1399 - 12:10
بعد از رابطه، قرص اورژانسی خوردم و تهوع، اسهال، استفراغ و درد و استرس شدیدی گرفتم.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام  تو روز ۵ پریود با سیکل ۲۶ روزه نا منظم رابطه دهانی داشتم که ترسیدم اسپرم از طریق رابطه دهان به دهان و بعد تماس با واژن وارد بدنم شده باشه ۲۴ ساعت بعد اورژانسی ۱.۵ و ۵ ساعت بعد ۷۵ دیگه خوردم احساس تهوع اسهال و استفراق و درد و استرس شدیدی گرفتم تا ۶ روز بعد رابطه و ۵ روز بعد قرص لکه بینی خون شفافی دیدم که ۴۸ ساعت طول کشید رفته رفته به خون نزدیک تر و چند تا لخته مویرگی دیدم و بعد به شدت کم و قهوه ای و بعد نا پدید شد به محض تمام شدن احساس کمردرد و استخوان درد کردم که مثل حس پریود شدن بود و هیچ ترشح واژنی ندارم
اینا از علایم بارداریه؟
کمکم کنید
 
 
پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی:
دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. به پزشک برای ایجاد نظم قاعدگی مراجعه کنید. در ضمن دو بار در سال می توانید استفاده کنید. مصرف این قرص ها به علت دوز بالای هورمون و عوارض زیاد (شامل عوارض جبران ناپذیر عروقی) اصلا توصیه نمیشود.
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: