9897
کد: 66811
21 بهمن 1396 - 17:04
در ماه اول احساس درد در زیر شکم دارم.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من 23 سالمه و تنبلی تخمدان دارم، دکتر به من قرص متفورمین و ال دی تجویز کرده و در ماه اول احساس درد در زیر شکم دارم.  آیا این حالت از عوارض مصرف این قرص ها است یا اینکه من باردارم ؟

پاسخ دکتر مریم کاشانیان، فوق تخصص زنان و زایمان:
به احتمال زیاد شما دچار عفونت ادراری، کیست در تخمدان و مشکل دیگری  هستید که درد دارید چرا که مصرف قرص های متفورمین و ال دی برای جلوگیری از بارداری است و امکان باردار بودن در شما بعید است اما می توانید با مراجعه به دکتر زنان و انجام آزمایش از باردار بودن یا نبودن خود مطمئن شوید و مشکل، درد و ناراحتی را به راحتی برطرف کنید.

مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 2 نظر
در انتظار بررسی:0
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1395/12/27
0
من تنبلی تخمدان دارم و دکترم برام متفورمین و ال دی تجویز کرد..بعد از دو ماه خوب شدم و وزن کم کردم ولی وقتی مصرفم قطع شد دوباره کلی وزنم زیاد شد...دلیلش چیه؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه سلام و ممنون از توجهتون
برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید
http://moshavere.niniban.com
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1396/07/10
0
سلام خسته نباشيد...ببخشيد من قرص متفورمين مصرف ميكنم بخاطر نامنظم بودن عادت و كيست....ميخواستم چند تا سوال بپرسم
قرص متفورمين به تنهايي عامل جلوگيري از بارداري هست؟
يا اگر ميخوام جلوگيري كنم قرص جلوگيري مصرف كنم؟؟؟؟
مصرف متفورمين و قرص ياز(قرص جلوگيري)با همديگه تداخلي ندارن؟؟؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه

سلام و ممنون از توجهتون



برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک
زیر استفاده کنید



https://ninisoal.com/

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: