۲۲۹۶۳۱
۹۱۹۶
۹۱۹۶

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

لیفت صورت و گردن، یکی از روش‌های جلوگیری از شل شدن و افتادگی پوست است. در این مطلب به شما بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران را معرفی خواهیم کرد.

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران یک تصمیم حیاتی است که می تواند به طور قابل توجهی بر نتیجه و رضایت بیمار تأثیر بگذارد. یک جراح ماهر و با تجربه می تواند به نتایجی طبیعی دست یابد و در عین حال ایمنی و رفاه بیمار را در اولویت قرار دهد. در دنیای مدرن امروزی که مملو از روش‌های زیبایی پیشرفته است، یافتن پزشک مناسب مستلزم تحقیقات کامل است. در این مقاله قصد داریم بهترین دکتر متخصص در این زمینه را به شما معرفی کرده و شما را بیشتر با این روش زیبایی آشنا کنیم.

در این مقاله  می‌خوانید:


بیشتر بخوانید: بهترین مرکز اندولیفت در تهران


لیفت صورت و گردن چیست؟

بالا رفتن سن، استرس‌های زندگی روزمره، اثرات گرانش، کاهش وزن شدید و قرار گرفتن در معرض نور خورشید موجب می‌شوند که چین‌ها و خطوط لبخند عمیق‌تر شوند، گوشه‌های دهان آویزان می‌شوند، خط فک آویزان می‌شود و پوست ما به تدریج خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد و ماهیچه‌‌های ما تمایل به شل شدن پیدا می‌کنند. سرعتی که این اتفاق می‌افتد، برای افراد مختلف، متفاوت است و احتمالاً توسط ژن‌های ما تعیین می‌شوند.

لیفت صورت و گردن اقدامی است برای سفت کردن و بالا کشیدن پوست شل صورت و گردن و به روش‌های مختلف و متنوعی در انواع جراحی و غیر جراحی انجام می‌شود. برای اینکه متوجه شوید کدام روش مناسب شماست، باید در ابتدا با پزشک خود مشورت کنید تا با توجه به وضعیت شما، بهترین روش را پیشنهاد دهد.

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

چرا باید لیفت صورت و گردن انجام دهیم؟

قبل از  معرفی بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران بهتر است با نحوه انجام این روش بیشتر آشنا شوید.  با افزایش سن، خاصیت ارتجاعی پوست کمتر می‌شود و عضلات صورتتان شل می‌شوند. چربی طبیعی زیر پوست نیز آویزان می‌شود و چهره شما را پیرتر نشان می‌دهد.

اکثر افرادی که لیفت صورت انجام می دهند در دهه ۴۰ تا ۶۰ زندگی خود هستند، اما لیفت صورت را می توان با موفقیت در افراد ۷۰ یا ۸۰ ساله نیز انجام داد.

همچنین، عوامل مختلفی در به وجود آمدن این شرایط دخیل هستند. اگر پوست صورت و گردن شما شروع به افتادگی کرده باشد اما پوست شما هنوز خاصیت ارتجاعی خود را داشته باشد و ساختار استخوانی شما قوی و مشخص باشد، انجام لیفت، خصوصا به شیوه جراحی، روشی بسیار موثر برای شما خواهد بود.

اکثر افرادی که لیفت صورت انجام می دهند در دهه ۴۰ تا ۶۰ زندگی خود هستند، اما لیفت صورت را می توان با موفقیت در افراد ۷۰ یا ۸۰ ساله نیز انجام داد. البته بسیار مهم است که لیفت شما به صورت بسیار واضح و مصنوعی انجام نشود ، بلکه باید جوان تر، سالم‌تر، سرزنده و شاداب‌تر به نظر برسید.

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران


پیشنهاد ویژه نی نی بان:  فواید یائسگی، پیش به سوی زندگی بهتر


انواع لیفت صورت و گردن کدام است؟

همان طور که اشاره شد، روش‌های مختلفی برای لیفت صورت و گردن وجود دارد که بسته به شرایط هر فرد، ممکن است روش خاصی برای هر فرد مناسب باشد. در ادامه به بررسی رایج‌ترین و موثرترین انوع لیفت صورت و گردن در دنیا می‌پردازیم.

لیفت صورت و گردن با ژل

تزریق ژل یکی از روش‌های لیفت است که چین و چروک‌ها و افتادگی پوست را برطرف می‌کند و پ وستی شاداب و جوان را به شما هدیه می‌دهد.

تزریق ژل یکی از روش‌های لیفت است که چین و چروک‌ها و افتادگی پوست را برطرف می‌کند و پوستی شاداب و جوان را به شما هدیه می‌دهد.

این مواد پرکننده از موادی مانند اسید هیالورونیک، اسید پلی لاکتیک تشکیل می‎‌شوند و در نواحی مختلف صورت و گردن تزریق می‌شوند. ماندگاری این ژل‌ها ممکن است از 6 ماه تا 1 سال باشد.

لیفت با تزریق چربی

تزریق چربی یا فیلر یک روش نسبتا تهاجمی است که در آن، چربی از نواحی مختلف بدن برداشته شده و به پوست صورت و گردن تزریق می‌شود. به این ترتیب پوست سفت‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسد.

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

لیفت صورت و گردن با نخ

این روش لیفت، یکی از روش‌های بسیار پرطرفدار است. در این روش، به کمک نخ، پوست صورت کشیده شده و حالت جوان‌تر و شاداب‌تری به خود می‌گیرد. در این روش بسیار مهم است که پزشک از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد تا بتواند ظاهری کاملا طبیعی را به شما هدیه دهد.

لیفت به کمک لیزر

با کمک این روش، سلول‌های پوستی مجدد تولید می‌شوند و موجب کلاژن سازی در زیر پوست می‌شود. در نتیجه، پوست خاصیت ارتجاعی خود را دوباره به دست آورده و ظاهر شاداب‎‌تری به خود می‌گیرد. بسته به شدت مشکل و وضعیت پوست شما، پزشک ممکن است چندین جلسه لیزردرمانی تجویز کند.

لیفت صورت با بوتاکس

بوتاکس، چین و چروک‌های صورت را تا حد زیادی برطرف می‌کند و به طور موقت عضلات را فلج می‌کند و در نتیجه موجب جلوگیری از بروز چین و چروک و افتادگی در پوست می‌شود. البته دوام این روش کوتاه است و معمولا پس از گذشت 3 ماه اثر خود را از دست داده و نیاز به تمدید وجود دارد.

لیفت صورت و گردن با میکرونیدلینگ

در این روش، پزشک به کمک سوزن‌های کوچکی ، انرژی و گرما به لایه‌های زیرین پوست منتقل شده و مانع از افتادگی و شل شدگی پوست می‌شود.

در میکرونیدلینگ، پزشک به کمک سوزن‌های کوچکی، انرژی و گرما به لایه‌های زیرین پوست منتقل شده و مانع از افتادگی و شل شدگی پوست می‌شود.

پس از انجام این روش ممکن است مقداری سوزش و قرمزی در سطح پوست شما ایجاد شود.

هایفوتراپی یکی از روش‌های پیشرفته و غیرتهاجمی لیفت صورت است. در این روش، انرژی اولتراسوند به زیر لایه‌های پوستی نفوذ کرده و موجب تحریک پوستی و تولید کلاژن می‌شود. این روش نسبت به روش‌های دیگر لیفت، هزینه‌های بالاتری را شامل می‌شود.

کربوکسی تراپی

در این روش، گاز CO۲ به لایه‌های میانی پوست نفوذ کرده و خون را در رگ‌ها و پوست جریان داده و موجب تولید بیشتر کلاژن می‌شود.

در کربوکسی تراپی، گاز CO۲ به لایه‌های میانی پوست نفوذ کرده و خون را در رگ‌ها و پوست جریان داده و موجب تولید بیشتر کلاژن می‌شود.


تعداد جلسات انجام این روش ممکن است یک تا چند جلسه در هفته باشد. در این روش چربی‌های اضافی حل شده و پوست صورت کشیده‌تر و صاف‌تر به نظر می‌رسد. انجام این روش همراه با درد نیست و طی یک الی دو جلسه می‌تون از آن نتیجه مطلوبی را دریافت کرد.

لیفت صورت و گردن با جراحی

این عمل در طی ۲ الی ۴ ساعت انجام می‌شود و نسبت به روش‌های دیگر، روش قدیمی‎‌تری محسوب می‌شود. در این روش، پوست صورت از دو طرف کشیده شده و پوست سفت‌تر، شاداب‌تر و جوان‌تر به نظر می‌رسد.

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران


مطالب پیشنهادی: این کارهای زیبایی رو قبل عید انجام نده!


قیمت لیفت صورت و گردن چقدر است؟

در سال‌های اخیر روش های زیبایی از جمله لیفت صورت و گردن به طور فزاینده ای در بین افرادی که به دنبال بهبود ظاهر خود و دستیابی به ظاهری جوان تر هستند، محبوب شده است. با این حال، هزینه این روش زیبایی بسته به عوامل مختلف می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد.

از جمله عوامل موثر بر قیمت لیفت صورت و گردن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وسعت درمان: وسعت عمل لیفت صورت و گردن نقش بسزایی در تعیین هزینه آن دارد. جراحی های گسترده تر که به چندین نواحی صورت و گردن می پردازند، معمولاً به زمان، منابع و تخصص بیشتری نیاز دارند که منجر به هزینه های کلی بالاتر می شود.
 • تجربه و تخصص جراح: تجربه و تخصص جراح پلاستیک در انجام عمل لیفت صورت و گردن می تواند بر قیمت گذاری تاثیر بگذارد. جراحانی با مهارت های تخصصی و سابقه ارائه نتایج عالی ممکن است هزینه های بالاتری را برای خدمات خود دریافت کنند.
 • روش درمان: با توجه به اینکه لیفت صورت و گردن به روش‌های مختلفی انجام می‌شود، هینه هر یک از این متدهای درمانی با دیگری متفاوت است و بر قیمت کلی تاثیر خواهد گذاشت.
 • هزینه بیهوشی و جراحی: هزینه های بیهوشی و جراحی، بخش ضروری هزینه کلی عمل لیفت صورت و گردن محسوب می‌شوند. نوع بیهوشی مورد استفاده مانند بیهوشی موضعی یا عمومی و همچنین مدت زمان جراحی می تواند بر هزینه بیهوشی تأثیر بگذارد.
 • ارزیابی و آزمایش‌های قبل از عمل: ارزیابی‌های قبل از عمل شامل مشاوره، ارزیابی‌های پزشکی و آزمایش‌های تشخیصی قبل از انجام عمل لیفت صورت و گردن ضروری است. این هزینه های قبل از عمل می تواند به کل هزینه جراحی اضافه کند و اطمینان حاصل کند که بیمار کاندید مناسبی برای این عمل است.

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

 • مراقبت و پیگیری بعد از عمل: مراقبت‌های بعد از عمل از جمله قرار ملاقات‌های بعدی، داروها و درمان‌های اضافی ممکن است هزینه‌هایی اضافی فراتر از هزینه جراحی اولیه را به همراه داشته باشد.
 • روش های اضافی یا درمان های تکمیلی: برخی از افراد ممکن است روش لیفت صورت و گردن خود را با درمان های تکمیلی مانند جراحی پلک (بلفاروپلاستی)، لیفت ابرو یا روش های غیر جراحی مانند بوتاکس یا پرکننده های پوستی ترکیب کنند. گنجاندن روش های اضافی می تواند بر هزینه کلی بسته درمانی تأثیر بگذارد.

به طور کلی با توجه به تمامی این عوامل و بسته به روش درمانی مشخص، هزینه لیفت صورت و گردن از ۴ میلیون تومان تا ۳۵ میلیون تومان متغیر است. ارزان‌ترین آن‌ها لیفت صورت و گردن با نخ است که بین ۴ تا ۸ میلیون تومان متغیر بوده و گران‌ترین این روش‌ها، مختص به جراحی است که بسته به شدت و گستردگی هزینه‌ای بالغ بر ۳۵ تا ۵۰ میلیون تومان را شامل می‌شود.


بیشتر بخوانید: لیفت شقیقه با نخ، هر آنچه باید بدانید!


چه کسانی کاندید مناسبی برای لیفت صورت و گردن هستند؟

در حالی که روش‌های زیبایی مانند لیفت صورت و گردن می توانند نتایج چشمگیری داشته باشند، اما برای همه مناسب نیستند. برای افراد متقاضی ضروری است که توسط بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران مورد ارزیابی کامل قرار گیرند تا بهترین گزینه های درمانی برای دستیابی به اهداف زیبایی شناختی خود را مورد بحث قرار دهند.

نشانه های قابل مشاهده پیری

کاندیدهای مناسب برای لیفت صورت و گردن معمولاً علائم قابل مشاهده پیری را در نواحی تحتانی صورت و گردن نشان می دهند. این علائم ممکن است شامل افتادگی پوست، چین و چروک های عمیق، شل شدن عضلات گردن و رسوبات چربی اضافی زیر چانه باشد.

سلامت کلی خوب

کاندیدهای عمل لیفت صورت و گردن باید از سلامت کلی خوبی برخوردار باشند، بدون هیچ شرایط پزشکی قابل توجهی که می تواند نتایج جراحی را به خطر بیندازد یا خطر عوارض را افزایش دهد.

غیر سیگاری ها

استعمال دخانیات می تواند توانایی بدن برای بهبودی مناسب را مختل کند و خطر عوارض حین و بعد از جراحی را افزایش دهد. کاندیدهای مناسب برای روش های لیفت صورت و گردن، افراد غیر سیگاری بوده یا کسانی که مایل به ترک سیگار برای یک دوره مشخص قبل و بعد از جراحی هستند.

وزن ثابت

کاندیدهای عمل لیفت صورت و گردن باید وزن ثابتی داشته باشند. نوسانات قابل توجه وزن می تواند نتایج جراحی را تحت تاثیر قرار دهد و در طول زمان منجر به تغییراتی در ظاهر صورت شود. حفظ سبک زندگی سالم و وزن ثابت قبل و بعد از عمل برای داوطلبان ضروری است.

نگرانی درباره پیری صورت

افرادی که از علائم قابل مشاهده پیری صورت مانند افتادگی پوست، چین و چروک و از دست دادن حالت چهره رنج می برند، کاندیدای مناسبی برای عمل لیفت صورت و گردن هستند. این افراد باید انگیزه داشته باشند که تحت عمل جراحی قرار گیرند تا نگرانی های زیبایی خود را برطرف کنند و ظاهر کلی خود را بهبود بخشند.

کشسانی خوب پوست

کاندیدهای مناسب برای روش‌های لیفت صورت و گردن معمولاً دارای خاصیت ارتجاعی پوستی هستند که به پوست اجازه می‌دهد تا با خطوط جدید ایجاد شده در طول جراحی سازگار شود. بیمارانی که پوست آنها به شدت آسیب دیده یا شل است ممکن است به روش های اضافی نیاز داشته باشند یا به تنهایی کاندیدای ایده آل برای جراحی نباشند.

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران


پیشنهاد ویژه نی نی بان:  قهوه با مغز چه میکند؟ فِرِش و شاداب


بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

اگر قصد انجام لیفت صورت و گردن را دارید، می‌توانید با مراجعه به دکتر مجید نداف کرمانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران، مراجعه کنید و از ایشان مشاوره بگیرید.

کلام آخر

همان طور که در این مقاله اشاره کردیم، انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران مستلزم بررسی دقیق صلاحیت‌ها، تجربه و رضایت بیماران او است. به یاد داشته باشید که این روش زیبایی اگر توسط یک پزشک مجرب و متخصص انجام شود می‌تواند زیبایی و جوانی شما را دو چندان کرده و عوارض مرتبط با آن را به حداقل برساند.

دکتر مجید نداف کرمانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک

جهت مشاوره فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

drnadafkermani

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

drnadafkermani.com

بهترین دکتر لیفت صورت و گردن در تهران

drnadaf@

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.
 

برای مشاوره در واتساپ یا تلگرام پیغام بگذارید.
 

واتساپ

۰۹۱۰۵۸۹۸۰۰۵

تلگرام

۰۹۱۰۵۸۹۸۰۰۵

منبع: baaps

محتوای حمایت شده

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.