۲۲۷۸۲۵
۴۵۲۷۲
۴۵۲۷۲

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

کودکان نور امید و جانِ دل خانواده هستند. آسیب پذیر بودن کودکان باعث می شود که در انتخاب وسایل مورد نیاز آن ها بیشتر به نکات و جزئیات توجه کنیم. خرید فرش اتاق کودک هم موضوع مهمی است که با سلامت کودکان در ارتباط است.

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

کودکان نور امید و جانِ دل خانواده هستند. آسیب پذیر بودن کودکان باعث می شود که در انتخاب وسایل مورد نیاز آن ها بیشتر به نکات و جزئیات توجه کنیم. خرید فرش اتاق کودک هم موضوع مهمی است که با سلامت کودکان در ارتباط است. اهمیت توجه به انتخاب و خرید فرش اتاق کودک از آنجایی مشخص می شود که کودکان معمولا پیش از راه افتادن، روی زمین خزیده یا چهار دست و پا روی زمین می روند، این یعنی ارتباط صد درصدی کودکان با فرش. اما جای نگرانی نیست، چرا که با رعایت نکات طلایی که در این مطلب آورده ایم می توانید بهترین فرش اتاق کودک را برای ثمره عشق و زندگی تان خریداری کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با راز و نکات طلایی خرید فرش اتاق کودک آشنا شوید.

نکات طلایی خرید فرش اتاق کودک

مهمترین نکته درباره فرش اتاق کودک این است که باید ایمن باشد، چه از نظر فیزیکی و نرمی، چه از لحاظ بهداشتی و مواد استفاده شده! تا کودک بتواند به راحتی و با اطمینان روی آن قدم بزند و بازی کند. در این مطلب پاسخ این سئوال را هم می‌دهیم که فرش اتاق کودک را از کجا بخرم؟
نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟
در این مقاله می‌خوانید:

 • ویژگی‌های فرش اتاق کودک دخترانه و فرش اتاق کودک پسرانه
 • نرمی فرش اتاق کودک
 • امکان شست‌وشوی راحت
 • سالم و سازگار با محیط زیست
 • ماندگاری و دوام فرش اتاق کودک
 • انتخاب و سلیقه‌ی شخصی
 • قیمت فرش اتاق کودک
 • فرش اتاق کودک دخترانه یا فرش اتاق کودک پسرانه؟
 • بهترین ویژگی‌هایی که با خرید فرش اتاق کودک، رضایتتان را جلب می‌کند
 • زیباست، عاشقش می شوید
 • کیفیتش هم عالی است
 • فرش سلامتی
 • بدون پرز و ضد حساسیت است، کودکتان مریض نمی شود
 • همه خوبی ها را یک جا دارد
 • نشان سیب سلامت دارد
 • همیشه در دسترس است

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

فرش اتاق کودک در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی یافت می‌شود. این روزها وجود فرش یا موکت به یکی از اصلی ترین لوازم اتاق کودک تبدیل شده است.

فرش اتاق کودک در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی یافت می‌شود. این روزها وجود فرش یا موکت به یکی از اصلی ترین لوازم اتاق کودک تبدیل شده است.

بنابراین جای تعجب نیست که خرید فرش برای کف اتاق کودک، یکی از مشغولیتهای والدین باشد.
فرش‌ اتاق کودک باید بافت نرم و لطیفی داشته باشد. برای اینکه در هنگام دراز کشیدن و خزیدن و راه رفتن به کودک اسیب نرساند. هم‌چنین وقتی والدین پوشک کودک‌ را عوض می‌کنند؛ نیاز دارند کودک را روی سطحی بخوابانند و چه بهتر که این سطح نرم و لطیف باشد تا باعث آزار و اذیت کودک نشود.

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

ویژگی‌های فرش اتاق کودک دخترانه و فرش اتاق کودک پسرانه

برای خرید فرش اتاق کودک دخترانه و فرش اتاق کودک پسرانه ویژگی‌های زیادی را باید در نظر بگیرید:

1- نرمی فرش اتاق کودک

می‌دانیم همه‌ی فرش‌ها نرم نیستند. به همین دلیل برای خرید فرش مناسب باید به توده و الیاف فرش‌ دقت کنید. به جای فرش‌های زبر و تخت که زیر پا نرم نیستند، فرشی را انتخاب کنید که توده‌ی آن ضخیم‌تر و بلندتر باشد.

برای خرید فرش مناسب باید به توده و الیاف فرش‌ دقت کنید. به جای فرش‌های زبر و تخت که زیر پا نرم نیستند، فرشی را انتخاب کنید که توده‌ی آن ضخیم‌تر و بلندتر باشد.

الیاف فرش هم باید نرم و سالم باشد.

2- امکان شست‌وشوی راحت

کودکان ممکن است روی فرش ریخت‌وپاش کنند. نشت مکرر پوشک یا بطری‌های شیری که فقط کافی است لحظه‌ای غفلت کنید تا سهواً روی فرش بریزند، فرش را کثیف می‌کنند.
پس برای اتاق کودک دنبال فرشی باشید که تمیز کردن و شست‌وشوی آن راحت و سریع باشد.
مطمئنم ترجیح می‌دهید بیش‌تر برای صمیمی شدن با کودک‌تان وقت بگذارید تا این که بخواهید پشتش راه بیفتید و همه چیز را دائماً تمیز کنید. اگر می‌خواهید از خراب‌کاری کودک روی فرش جدید پیش‌گیری کنید، بخوانید که چگونه می‌توانید به کودکان دستشویی رفتن را یاد دهید.


نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

3- سالم و سازگار با محیط زیست

بسیاری از مصالح ساختمانی منزل حاوی ترکیبات آلی فرار هستند که برای استنشاق ایمن نیستند.

فرش‌هایی را جست‌وجو کنید که اصلاً ترکیبات آلی فرار نداشته باشند یا به میزان کم داشته باشند.

برای سالم نگه داشتن کیفیت هوای اتاق کودک، فرش‌هایی را جست‌وجو کنید که اصلاً ترکیبات آلی فرار نداشته باشند یا به میزان کم داشته باشند. با خرید فرش‌هایی که الیاف طبیعی دارند، دیگر لازم نیست نگران ریه‌های کودک‌ دل‌بندتان باشید.

4- ماندگاری و دوام فرش اتاق کودک

احتمالاً اتاق کودک نسبت به سایر اتاق‌های خانه پر رفت‌وآمد نیست. اما حتی با این وجود باید فرشی باکیفیت و بادوام داشته باشد. به ویژه اگر نمی‌خواهید هر سال فرش جدید بخرید، مدلی از فرش اتاق کودک را انتخاب کنید که الیافش به راحتی کنده نشود و در برابر ساییدگی مقاوم باشد. شاید فکر کنید کودک چندماهه با فرش کاری ندارد. اما وقتی بزرگ‌تر شود و شروع به دویدن بکند، متوجه‌ی اهمیت طول عمر فرش اتاق کودک می‌شوید.

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

فرش فرهی

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

۰۲۱۲۳۵۴۸

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

آدرس: اتوبان آیت الله سعیدی، بازار مبل یافت آباد، پاساژ کاسپین، طبقه ۳

 

5- انتخاب و سلیقه‌ی شخصی

همان‌طور که در ابتدای متن اشاره کردیم، فرش اتاق کودک ‌طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی دارد. اگر در اینترنت جست‌وجو کنید، فرش‌های زیادی را می‌بینید که طرح‌های کارتونی دارند. می‌توانید فرش با طرح کارتون مورد علاقه‌ی کودک‌تان بخرید یا طرح‌های ساده‌تری را انتخاب کنید.

می‌توانید فرش با طرح کارتون مورد علاقه‌ی کودک‌تان بخرید یا طرح‌های ساده‌تری را انتخاب کنید.

بعضی از والدین رنگ‌های تیره‌ را برای فرش اتاق کودک ترجیح می‌دهند چون به نظر می‌رسد لک و کثیفی کم‌تر روی آن‌ها مشخص می‌شود. بعضی دیگر رنگ‌های شاد و روشن را انتخاب می‌کنند چون احساس می‌کنند رنگ‌های شاد بر روحیه‌ی کودک تاثیر بهتری می‌گذارد.
برخی والدین هم رنگ فرش اتاق کودک را براساس جنسیت انتخاب می کنند؛ معمولا رنگ های روشن و صورتی را برای فرش اتاق کودک دخترانه انتخاب می کنند، و رنگ های آبی را برای فرش اتاق کودک پسرانه ترجیح می دهند. انتخاب و سلیقه شخصی کودک در انتخاب فرش اتاق کودک سوای جنسیت اهمیت زیادی دارد. فرش روشن یا تیره، کوچک یا بزرگ، طرح‌دار یا ساده، انتخاب با شما است. البته می‌توانید با والدین دیگر نیز مشورت کنید و از راهنمایی آن‌ها در انتخاب رنگ مناسب برای فرش اتاق کودک، فرش اتاق کودک دخترانه، و فرش اتاق کودک پسرانه بهره ببرید.

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

قیمت فرش اتاق کودک

قیمت فرش اتاق کودک یکی دیگر از عواملی است که در انتخاب و خرید فرش اتاق کودک، فرش اتاق کودک دخترانه، و فرش اتاق کودک پسرانه اهمیت دارد. فرقی نمی کند که قصد خرید فرش اتاق کودک دخترانه دارید یا می خواهید فرش اتاق کودک پسرانه بخرید، در هر صورت قطعا قیمت فرش اتاق کودک برایتان دغدغه اصلی است. جنس فرش، لطافت فرش، مدل و رنگ فرش و حتی جنسیت کودک نیز روی قیمت فرش اتاق کودک تاثیر می گذارند.

معمولا قیمت فرش اتاق کودک در تناسب با این ویژگی ها تغییر می کند. اما گاهی در بازار شاهد فروش و عرضه محصولات و فرش هایی هستیم که کیفیت و ماندگاری مناسب ندارند اما به قیمت بالایی به فروش می رسند.

ما در فرش فرهی مشکل تناسب قیمت فرش اتاق کودک با ویژگی های مهم فرش اتاق کودک دخترانه و فرش اتاق کودک پسرانه را برایتان حل کرده ایم. بازه منطقی برای قیمت فرش اتاق کودک در فرش فرهی از فاکتورهای متمایز کننده فرش اتاق کودک فرهی است که خوشبختانه با استقبال خریداران هم مواجه شده است. ما انواع فرش اتاق کودک، در دو نوع فرش اتاق کودک دخترانه و فرش اتاق کودک پسرانه را با مناسب ترین قیمت فرش اتاق کودک موجود در بازار با کیفیت بالا در اختیار مصرف کننده قرار داده ایم.

فقط کافی است که سری به فروشگاه های فرش فرهی بزنید و کیفیت و قیمت فرش اتاق کودک ما را با دیگر محصولات رقیب مقایسه کنید تا متوجه شوید که رضایتمندی مشتری از کیفیت و قیمت فرش اتاق کودک از اولویت های فرش فرهی است.

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

فرش اتاق کودک دخترانه یا فرش اتاق کودک پسرانه؟

برخی مدل های فرش اتاق کودک به خاطر استفاده از شکل خاص، شخصیت ها و تصاویر کارتونی یا رنگ های مختلف به دو نوع فرش اتاق کودک دخترانه و فرش اتاق کودک پسرانه تقسیم می شوند. مثلا فرش های با رنگ آبی و تصاویر ماشین ها را فرش اتاق کودک پسرانه می دانند، و برخی فکر می کنند که برای فرش اتاق کودک دخترانه نباید از رنگ آبی استفاده کرد چرا که رنگ دخترها صورتی است. تفکیک جنسیت براساس رنگ ها در انتخاب فرش اتاق کودک صحیح نیست، چرا که وقتی رنگ خاصی را به یک جنس دختر یا پسر نسبت بدهیم، در واقع استفاده از رنگ ها را برای کودکان محدود کرده ایم. پیشنهاد می کنیم که برای انتخاب فرش اتاق کودک، بدون درنظر گرفتن جنسیت به کودک اجازه بدهید که خودش فرش اتاقش را انتخاب کند.

بهترین ویژگی‌هایی که با خرید فرش اتاق کودک، رضایتتان را جلب می‌کند

1- زیباست، عاشقش می شوید

آدم‌ها با نگاه عاشق می‌شوند، خب اگر جزو این گروه از آدم‌ها باشید قطعا و بدون شک عاشقش می‌شوید. فرشی که می‌خواهیم از آن صحبت کنیم، آنقدر معیارهای زیبایی را داراست که نمی‌توان عاشقش نشد. پس همین برای شما بس که فرشی زیبا زیر پاهایتان قرار دارد. و مگر نه اینکه زیبایی هم یکی از دلایل انتخاب شما است؟

2- کیفیتش هم عالی است

قطعا که زیبایی و ظاهر، یکی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب فرش است، اما همه آن نیست. برای شما که دنبال کیفیتی عالی هستید هم، فرش فرهی بهترین انتخاب است. مواد اولیه به کار رفته در فرش اتاق کودک از بهترین نوع مواد است. نکته ای که به خصوص در رابطه با انتخاب و خرید فرش اتاق کودک اهمیت دارد، چرا که کودکان معمولا حساس ترند و استفاده از مواد نامرغوب ممکن است باعث آلرژی در کودکان شود.

مجموعه کارخانجات فرش فرهی از معدود مجموعه‌هایی است که همه مراحل از نساجی تا بافت و تکمیل فرش در یک مکان و به صورت متمرکز صورت می‌گیرد.

این نکته را هم مد نظر قرار دهید که مجموعه کارخانجات فرش فرهی از معدود مجموعه‌هایی است که همه مراحل از نساجی تا بافت و تکمیل فرش در یک مکان و به صورت متمرکز صورت می‌گیرد. این هم دومین دلیلی که فرش فرهی را به گزینه‌ای عالی برای منزل شما تبدیل می‌کند.

3- فرش سلامتی

مهمترین دلیلی که باعث می‌شود فرش ..... را انتخاب کنید، با سلامتی شما ارتباط مستقیم دارد. استفاده از بهترین مواد موجود برای بافت این فرش و تکنولوژی انحصاری، آن را به محصولی تبدیل کرده که هم دانش بنیان است، هم باعث حفظ سلامت شما و خانواده است.

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

4- بدون پرز و ضد حساسیت است، کودکتان مریض نمی شود

همه کوچولوها به پرز و الیاف موجود در هوا حساسیت نشان می دهند، برخی کمتر برخی بیشتر؛ و راهی هم برای درمان آن پیدا نشده است؟ چه قدر ناراحت‌کننده! با این حساب شما نمی‌توانید هر فرشی را برای اتاق کودک بخرید چون پرز دادن و انتشار الیاف در فضا، حساسیت کودک شما را تحریک می‌کند.

فرش فرهی به این دلیل که بدون پرز است، حساسیتی هم ایجاد نمی‌کند.

با این حال اصلا نگران این موضوع نباشید! فرش فرهی به این دلیل که بدون پرز است، حساسیتی هم ایجاد نمی‌کند. بله! شما یک فرش اتاق کودک ضدحساسیت دارید که هم از ایجاد آلرژی های تنفسی جلوگیری می کند هم حساست پوستی نمی دهد.

5- همه خوبی ها را یک جا دارد

بعضی فرش‌ها ضد باکتری هستند، بعضی فرش‌ها بدون بو هستند، بعضی فرش‌ها هم بدون پرز هستند، بعضی فرش‌ها هم ضد حساسیت، اما همه فرش‌ها این ویژگی‌ها را با هم ندارند. فرش فرهی اما همه این ویژگی‌های منحصر به فرد را با هم دارا است. خوش به حال شما که فرش اتاق کودک فرهی را انتخاب کرده‌اید.

نکات طلایی برای خرید فرش اتاق کودک، چه فرشی را از کجا بخریم؟

6- نشان سیب سلامت دارد

حتما اسم «نشان سیب سلامت» به گوشتان خورده. نه؟! سازمان غذا و دارو این نشان را برای روی همه محصولاتی که فاکتورهای حفظ و ارتقا سلامتی انسان را دارند، اختصاص داده. و بله! فرش فرهی «نشان سیب سلامت» را هم دریافت کرده. چرا؟ دقیقا به خاطر اینکه نه تنها ضرری برای سلامتی خانواده ندارد، بلکه استاندارد زندگی شما را چند پله بالاتر هم می برد.

7- همیشه در دسترس است

ما همیشه در انتخاب‌هایمان به محصولاتی که در دسترس هستند و به آسانی تهیه می شوند علاقه داریم.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.