۲۲۸۳۳۰
۷۷۲۳
۷۷۲۳

جدیدترین مبلمان اتاق کودک با لیست قیمت

خرید مبلمان اتاق کودک کار چندان راحتی نیست. زیرا علاوه بر اختلاف نظری که با کودک خود دارید، ممکن است با تنوع بسیار زیادی از میز، صندلی، تخت و کمد کودک مواجه شوید. به همین دلیل برای کمک به شما، در ادامه جدیدترین مبلمان اتاق کودک را با لیست قیمت آن‌ها معرفی می‌کنیم.

خرید جدیدترین مبلمان اتاق کودک ، فقط در انتخاب طرح و رنگ آن‌ خلاصه نمی‌شود. بلکه باید ایمنی، کیفیت، دوام و قیمت را نیز در نظر بگیرید و آگاهانه انتخاب کنید.

در این مقاله می‌خوانید:

جدیدترین مبلمان اتاق کودک، بیشتر روی مسئله‌ی امنیت تمرکز دارد. برخلاف تصور بسیاری از والدین، مبل اتاق کودک فقط یک مبل در ابعاد و اندازه‌ی کوچک نیست.
 • مبل اتاق کودک
 • مبل کلاسیک کودک
 • مبل تک برای اتاق کودک
 • قیمت مبلمان اتاق کودک
 • میز و صندلی کودک
 • تخت اتاق کودک
 • کمد اتاق کودک
 • اکسسوری اتاق کودک

مبل اتاق کودک

امروزه انواع مدل‌های مبل کودک در بازار یافت می‌شود. البته بسیاری از والدین، خرید مبل برای اتاق کودک را ضروری نمی‌دانند. اما خرید یک مبل راحتی هم‌رنگ با تخت یا کمد کودک، دکوراسیون اتاق را تکمیل می‌کند و برای استراحت کردن‌های نیم‌روزی نیز انتخاب خوبی است.
جدیدترین مبلمان اتاق کودک، بیشتر روی مسئله‌ی ا منیت تمرکز دارد. برخلاف تصور بسیاری از والدین، مبل اتاق کودک فقط یک مبل در ابعاد و اندازه‌ی کوچک نیست.
جدیدترین مبلمان اتاق کودک باید محکم باشد تا به راحتی کج نشود و کودک از رویش نیفتد. به علاوه، باید طوری طراحی شده باشد که از ستون فقرات کودک حمایت کند و باعث کمردرد و بروز مشکلات این‌چنینی نشود.

جدیدترین مبلمان اتاق کودک با لیست قیمت

بیشتر بخوانید: مبلمان اتاق کودک و نوجوان، هر سنی نیاز خودش رو داره!

مبل کلاسیک کودک

مبل کلاسیک در مقابل طرح‌های فانتزی و عروسکی قرار دارد که ممکن است با سلیقه‌ی همه سازگار نباشد.

مبل کلاسیک کودک ، یکی از انواع جدیدترین مبلمان اتاق کودک محسوب می‌شود که طرفداران بسیاری هم دارد. مبل کلاسیک در مقابل طرح‌های فانتزی و عروسکی قرار دارد که ممکن است با سلیقه‌ی همه سازگار نباشد.
اما یک مسئله‌ی مهم در خرید مبل اتاق کودک یا هر وسیله‌ی دیگر مربوط به کودک، این است که حتماً از خود کودک نظر بپرسید و طرح و رنگی را که کودک‌تان دوست دارد در اولویت قرار دهید. هر چه باشد اتاق کودک شما است، نه اتاق خود شما!

مبل تک برای اتاق کودک

اگر نمی‌توانید هزینه‌ی یک دست کامل مبل را بپردازید، می‌توانید از این مبل‌های تک و فانتزی بخرید.

از جدیدترین مبلمان اتاق کودک، مبل‌های تکی هستند که به شکل حیوانات مختلف طراحی شده‌اند و رنگ‌های پاستلی و شاد دارند. پس اگر نمی‌توانید هزینه‌ی یک دست کامل مبل را بپردازید، می‌توانید از این مبل‌های تک و فانتزی بخرید.
بعضی دیگر از مبل‌های تکی هم مثل مبل‌های بزرگ‌سالان هستند. با این تفاوت که طرح‌های کارتونی دارند و مناسب قد و اندازه‌ی کودک طراحی شده‌اند.
حتی مبل‌های تکی بادی نیز در بازار وجود دارد که سبک هستند و راحت جابه‌جا می‌شوند و در رنگ‌های شاد به فروش می‌رسند. تنوع مبل‌های بادی در بازار بسیار زیاد است زیرا نسبتاً ارزان‌تر از مدل‌های دیگرند و طرفداران بسیاری نیز دارند.

جدیدترین مبلمان اتاق کودک با لیست قیمت

بیشتر بخوانید: تولید کننده مبلمان کودک، کدام‌ها بهتر است؟

قیمت مبلمان اتاق کودک

جدیدترین مبلمان اتاق کودک از قیمت حدود 200هزار تومان شروع می‌شود و تا حدود 2 میلیون تومان در بازار وجود دارد. سرویس تخت و کمد نوزاد نیز معمولاً بین 9 الی 12 میلیون تومان است.

جدیدترین مبلمان اتاق کودک از قیمت حدود 200هزار تومان شروع می‌شود و تا حدود 2 میلیون تومان در بازار وجود دارد. سرویس تخت و کمد نوزاد نیز معمولاً بین 9 الی 12 میلیون تومان است.
خرید سرویس اتاق خواب کودک به صورت یک‌جا، هزینه کلی را کاهش می‌دهد و حتی ممکن است بتوانید کمی تخفیف بگیرید.

میز و صندلی کودک

جدیدترین مبلمان اتاق کودک شامل میز و صندلی نیز می‌شود. میز و صندلی کودک در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی وجود دارد که برای انتخاب بهتر، می‌توانید از سایر اجزای دکوراسیون اتاق کودک ایده بگیرید.
مثلاً اگر در اتاق کودک بیشتر از رنگ‌های خنثی استفاده کردید، بد نیست برای میز و صندلی کودک، رنگ شاد و زنده‌تری انتخاب کنید. یا باز هم سراغ طرح‌های کارتونی و فانتزی بروید که کودکان عاشقش هستند!
به علاوه لازم است بدانید که میز و صندلی کودک، انواع مختلفی دارد:

 • میز و صندلی ساده برای نشستن، بازی کردن یا غذا خوردن
 • میز و صندلی راحتی به شکل حیوانات مختلف یا شخصیت‌های کارتون‌های دیزنی
 • میز و صندلی تحریر مخصوص نقاشی کشیدن و درس خوندن
 • میز و صندلی کمددار با ۲ کارایی هم‌زمان

بیشتر بخوانید: میز و صندلی کودک، بیشترین تنوع و مناسب‌ترین قیمت

تخت اتاق کودک

امروزه تخت، از واجبات اتاق کودک محسوب می‌شود. برای خرید تخت کودک چند نکته‌ را باید در نظر بگیرید:

 • اندازه‌ی تخت استاندارد باشد تا کودک احساس راحتی کند.
 • لبه‌های تخت گرد باشد تا کودک به طور اتفاقی آسیب نبیند.
 • تخت به قدر کافی محکم باشد تا بتواند تا چندین سال دوام داشته باشد.
 • خوش‌خواب تخت بیش از اندازه سفت و بیش از اندازه نرم نباشد.

سفت بودن بیش از حد باعث می‌شود بدن کودک درد بگیرد و نرم بودن بیش از حد نیز باعث می‌شود ستون فقرات کودک هنگام خواب در حالت عادی و طبیعی خودش قرار نگیرد و بعداً مشکل ایجاد کند.

جدیدترین مبلمان اتاق کودک با لیست قیمت

بیشتر بخوانید: تخت خواب ایمن برای کودک چگونه است؟

کمد اتاق کودک

برای خرید کمد اتاق کودک، پیشنهاد ما به شما این است که تا حد ممکن، آن را با تخت کودک خود ست کنید.

خرید کمد اتاق کودک مثل تخت، اجتناب‌ناپذیر است. پس در لیست جدیدترین مبلمان اتاق کودک، باید خرید کمد را هم لحاظ کنید.
برای خرید کمد اتاق کودک، پیشنهاد ما به شما این است که تا حد ممکن، آن را با تخت کودک خود ست کنید. زیرا هم باعث می‌شود اتاق کودک شیک‌تر به نظر برسد و هم باعث می‌شود مجبور نباشید برای هر کدام، جداگانه کلی هزینه کنید.
انواع مدل کمد اتاق کودک وجود دارد که علاوه بر طرح و رنگ، تعداد طبقات آن‌ها و جادار بودن‌شان با هم فرق می‌کند. توصیه می‌کنیم سراغ مدل‌هایی بروید که جادار و محکم باشند و تا سال‌ها برایتان دوام کنند.

جدیدترین مبلمان اتاق کودک با لیست قیمت

بیشتر بخوانید: کمد دیواری اتاق بچه، چگونه انتخاب کنیم؟

اکسسوری اتاق کودک

بعد از چیدن تمام وسایل اتاق کودک، می‌توانید با اضافه کردن چند اکسسوری شیک و بانمک ، دکوراسیون اتاق کودک خود را تکمیل کنید. البته لازم است در این موضوع زیاده‌‌روی نکنید چون ممکن است اتاق بیش از حد شلوغ شود.
چند اکسسوری اتاق کودک عبارتند از:

 • برچسب‌های فانتزی روی دیوار
 • عروسک‌های کوچک دکوری
 • قاب عکس کودک در سنین مختلف
 • نقاشی‌های رنگارنگ و فانتزی

جمع‌بندی

جدیدترین مبلمان اتاق کودک با لیست قیمت

جدیدترین مبلمان اتاق کودک، تنوع بسیار زیادی دارد که باعث می‌شود ندانیم کدام را باید انتخاب کنیم و کدام برای اتاق کودک ما مناسب‌تر است. با این حال، اولین شرط برای خرید هر کدام از وسایل کودک، ایمنی آن است. در مرحله‌ی بعدی نیز بهتر است تمام وسایل کودک را یک‌جا بخرید تا هزینه‌ی کلی مقرون به صرفه باشد.

به کلینیک نی نی بان سر بزنید.

منبع: foter

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.