۲۳۱۰۳۸
۱۸۴۷
۱۸۴۷

نیم نگاهی به فال روزانه شخصی ۱۲ مهر برای متولدین هرماه

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال روزانه را بخوانید.

نیم نگاهی به فال روزانه شخصی ۱۲ مهر برای متولدین هرماه

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۲ مهر:

امسال بهتر است نسبت به اطرافیانتان با دقت و توجه بیشتری رفتار کنید، زیرا ممکن است برخی از آنها با ظاهری کاملا صمیمی و با وجود این که ادعا دارند چیزی جز خیر و صلاح شما را نمی خواهند، سعی داشته باشند شما را تشویق به انجام کارهایی بکنند که به نفع خودشان هستند. به این وضعیت با نگاه منفی نگاه نکنید، در واقع اطراف شما را آنقدر انرژی مثبت گرفته است که دیگران دلشان می خواهد هرطور شده خودشان را در بخشی از آن شریک کنند. اگر به تازگی از پیله تنهایی خود بیرون آمده اید باید خودتان را آماده کنید که تا نیمه های آذر با سرعت تمام به سوی جلو پیش بروید. با فرا رسیدن نیمه آذر می توانید کمی توقف کرده و نفسی تازه کنید. این فرصتی که برای توقف دست می دهد را مغتنم شمرده و قبل از آنکه کارها دوباره با سرعت زیاد به سراغتان بیایند، کارهای نیمه تمامی که در زندگی شخصیتان دارید را به انجام برسانید.

فال روزانه متولدین فروردین

رویاپردازی کردن در مورد اتفاقات هیجان انگیز باعث به وقوع پیوستن آنها نخواهد شد، اما می تواند دری را به روی شما باز کند که پیش از این حتی وجود هم نداشته است. استفاده از فانتزی هایتان برای گسترش دادن افق هایتان به شما کمک خواهد کرد که از حد و مرزهای خود ساخته ای که شما را تا کنون محدود کرده بودند فراتر بروید. امروز مکالمه ای پیش پا افتاده با یکی از دوستانتان می تواند به بحث در مورد فلسفه و معنای زندگی تبدیل شود. مواظب باشید ذهن خودتان را بیش از اندازه درگیر این مسئله نکنید، در غیر این صورت چنان ذهنتان مغشوش و نگران خواهد شد که از کارها و وظایف روزمره تان بازخواهید ماند. نتیجه کاری که چند وقت پیش شروع کرده اید، به زودی خواهید گرفت و خستگی تان در خواهد رفت. معامله ای که برای تان مهم است انجام خواهد شد و نفس راحتی خواهید کشید، برای تحویل یکی از پروژه هایتان زمان کمی دارید. بهتر است اولویت بندی کنید و کارهای مهمتر را جلو بیندازید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

رها کردن رویایی غیر منطقی آخرین کاری است که دلتان می خواهد انجام دهید، دلیل آن هم چیزی نیست جز این که حاضر نیستید به شکست خود اعتراف کنید. با وجود این که اطرافیانتان هنوز دارند شما را تشویق می کنند که برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید، شما خودتان کم کم دارید واقعیت ها را به چشم خود می بینید و درک می کنید که چه چیزهای امکان پذیر و چه چیزهایی غیر ممکن هستند. در هر حال این موضوع نباید باعث ایجاد تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان شود. وقتی هنوز فرصت های بیشماری برای رسیدن به موفقیت پیش رویتان قرار دارند نباید تسلیم شوید. روش های رسیدن به مقصد را تغییر دهید، اما خود مقصد نهایی را هرگز! یک پیغام حالتان را خوش می کند، برای جواب کمی صبر کنید. این روزها همه اش احساس می کنید، هر کاری که می کنید فقط دور باطل است. شما دلسرد شده اید، کمی از مطلب فاصله بگیرید تا حالتان بهتر شود. برای گفتن حرفی دست دست می کنید، حرف خوب را باید گفت، وقت تلف نکنید.

فال امروز متولدین خرداد

امروز رفتارهای یک نفر باعث شده اند نسبت به خودتان و توانایی هایتان دچار تردید شوید، هیچ کس به خوبی خودتان نمی تواند در حل این مسئله به شما کمک کند، پس به درون خود رجوع کنید. امروز شما بسیار احساساتی شده اید و دلتان می خواهد در کنار عشقتان باشید. به احتمال زیاد ساعات با او بودن با مکالمه ای بسیار طولانی و صمیمانه همراه خواهد بود و شاید رازهایی را با او در میان بگذارید که خودتان هم فکر نمی کرده اید آنها را هرگز در برابر کسی به زبان بیاورید. شاید خود شما هم چیزهای جدیدی در مورد او بفهمید که تا پیش از این نمی دانسته اید. البته هیچ یک از این صحبت ها روی احساسی که بهم دارید اثر منفی نخواهد گذاشت. سعی کنید خودتان به تنهایی کارهایتان را انجام دهید. مقدمات شروع یک رابطه عاطفی هنوز برایتان فراهم نیست. اگر به موقع کارهایتان را سرو سامان بدهید، زمینه آشنایی با شخصی که برایتان مهم است به وجود خواهد آمد. برای یک سفر برنامه ریزی خواهید کرد. این سفر در روحیه تان بسیار موثر است.

فال روزانه متولدین تیر

همه شما را به عنوان شخصی باهوش می شناسند، اما امروز این حس باهوش بودن می تواند شما را گول زده و به دردسر بیندازد، پس حواستان را کمی بیشتر جمع کنید. البته اگر برای خودتان اهداف مشخصی تعیین کرده و بر اساس اولویت هایتان پیش بروید به مشکل خاصی برنخواهید خورد. آیا قصد دارید عشقتان را با دادن یک هدیه غافلگیر کنید؟ شاید بتوانید چیزی را که می دانید مدت هاست دوست داشته به دست بیاورد اما نتوانسته آن را برای خودش بخرد به او هدیه بدهید. این کار او را به شدت غافلگیر کرده و شاید حتی بتواند روی میزان عشقی که نسبت به شما دارد تأثیری جدی داشته باشد. دوستی تقاضای کمک ساده ای از شما دارد، بدخلقی نکنید، کمکش کنید، حال خودتان هم بهتر می شود. هفته های آینده برای شما پر از مشغله کاری و سفر است. پیشرفت و موفقیت در زمینه کاری و تحصیلی خواهید داشت. شراکت در هیچ زمینه ای در حال حاضر برایتان مناسب نیست.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

خلاقیت شما در حال حاضر در حد بسیار بالایی قرار دارد و رویاهای رنگارنگی که در سرتان می پرورانید برای شما در حد واقعیت طبیعی به نظر می رسند. با این حال، هرچند به نظر می رسد این رویاها به واقعیت بسیار نزدیک هستند، تبدیل کردن آنها به حقیقت به آن سادگی ها که فکر می کنید نیست. اگر در مسیر رسیدن به این رویاهایتان با مشکلی مواجه شدید خودتان را به خاطر کمبودها و کوتاهی هایی که داشته اید ببخشید، شما هم مثل هر آدمیزاد دیگری محدودیت ها و ضعف هایی دارید و می توانید دچار خط و اشتباه شوید. اگر دیگران سعی دارند ایده های خود را به زور به شما تحمیل کنند سکوت کرده و واکنش نشان ندهید، این بهترین جواب برای آنها می تواند باشد. این روزها دلتان از شیشه است و طاقت شنیدن هیچ حرفی را ندارید، کمی صبور باشید، این روزها هم می گذرد. اخبار نخوانید و به هیچ موزیک غم انگیری گوش نکنید. یک خبر خوب کاری خیالتان را از مسئله ای که نگرانش هستید، راحت می کند. حواستان را به کارهایتان بدهید.

نیم نگاهی به فال روزانه شخصی ۱۲ مهر برای متولدین هرماه

فال امروز متولدین شهریور

امروز حتی اگر دیگران شما را برای نشان دادن احساساتتان تحت فشار بگذارند هم تمایل زیادی به بروز آنها ندارید. شما فکر می کنید که مسائل احساسی امری کاملا خصوص هستند و به هیچ کسی ارتباطی ندارند. شما ترجیح می دهید با لبخندی ساختگی کارهایتان را پیش ببرید و حتی شرایط کاری خود را بهبود ببخشید. با این همه نباید دریچه های قلبتان را قفل کرده و فقط به دلیل این که فکر می کنید این روش عمل گرایانه تر است چشمتان را به روی احساستان ببندید. زندگی بدون احساسات همچون جسمی بدون روح است. راهی برای تخلیه انرژی فراوانی که در وجود خود احساس می کنید بیابید در غیر این صورت این انرژی را برای خودتان به درگیری ذهنی تبدیل خواهید کرد. یک گفتگوی کاری به شما ایده ای می دهد که بسیار به کارتان می آید. منتظر جوابی از شخصی هستید که کلافه تان کرده و جواب نمی دهد، کمی صبور باشید، کارهای به موقع انجام می شود. به خوابتان بیشتر اهمیت بدهید. بی خوابی هم از کار می اندازتان و هم مریضتان می کند.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شاید به خاطر این که فکر می کنید آسان گرفتن در برقراری ارتباطات زمینه لازم برای صمیمیت و نزدیکی بیشتر در رابطه را فراهم می کند، حاضر شوید به خاطر کنار آمدن با دیگران مسیری که در ابتدای روز برای خودتان در نظر داشته اید را تغییر بدهید. با این حال صبوری لازم برای این که این راه را تا آخر ادامه دهید نخواهید داشت و با این کار دیگران را نیز از مسیر خود منحرف خواهید کرد، پس بهتر است از اول برنامه های خودتان و دیگران را به هم نریزید! در حال حاضر هیچ راه میانبر و یا رایگان و بدون زحمتی برای رسیدن به خواسته هایتان وجود ندارد، این نکته را یادتان باشد که تنها چیزی که بدون زحمت رشد می کند علف هرز است! به جای دخالت در کار دیگران سرتان به زندگی خودتان باشد. اتفاقی زیر گوشتان در حال افتادن است که حواستان به آن نیست. برای شخصی بسیار نگرانید و می خواهید به او کمک کنید. بهتر است تا از شما کمک نخواسته به روی خودتان هم نیاورید. در مورد نیت تان همین امروز نقشه تان را عملی کنید.

فال روزانه متولدین آبان

شما احساس می کنید که توانایی های بسیار زیادی دارید و تأثیری که روی محیط اطرافتان دارید انکار ناپذیر است. شما دقیقا از داشته های خود آگاه هستید و این به شما اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود فکر کنید قدرت مهارت های شما منحصر بفرد است، اما باید این نکته را به یاد بیاورید که این تنها شما نیستید که این توانایی ها را دارید. یادتان باشد که تواضع بدین معنا نیست که خودتان را دست کم بگیرید، بلکه یعنی کمتر به خودتان فکر کنید. امروز بعدازظهر تنهایی به پیاده روی بروید و در خلوت خودتان به تصمیمات مهمی که باید بگیرید فکر کنید. ذهنتان را آزاد بگذارید و هیچ محدودیتی برای خود قائل نشوید. شما آدم سخاوتمندی هستید اما مادیات گاهی برایتان خیلی مهم می شود. سعی کنید متوجه رفتارتان باشید. تغییری در دکوراسیون منزل یا پوشش تان بدهید تا روحیه تان عوض شود. در مورد نیتتان صبور باشید و تدبیر و آینده نگری را از یاد نبرید.

فال روزانه متولدین آذر

معمولا حواس شما با چنان قدرتی کار می کنند که در تشخیص تفاوت بین رویا و واقعیت با یکدیگر به مشکل زیادی برنمی خورید. اما تحت شرایط کیهانی فعلی ذهنتان کمی بهم ریخته و مرز بین افکار و رویاهایتان را به درستی تشخیص نمی دهید. هر چند در حال حاضر خیلی در جریان آنچه در اطرافتان می گذر نیستید، اما خیلی خوب می توانید تعصبات خودتان را تشخیص دهید. قضاوت کردن در مورد دیگران و پیش داوری هایی که در مورد آنها می کنید شخصیت آنها را تعریف نمی کند، بلکه معرف شخصیت خود شماست. در هر صورت اجازه ندهید کسی حرف خود را به زور به شما تحمیل کند و اراده ای محکم داشته باشید. آغاز به کار جدیدی می کنید و آهنگ زندگی تان تغییر می کند. هوشیار باشید که دوستان واقعی تان را از دست ندهید و از آن ها برای خودتان دشمن نسازید. اگر مشکلی برایتان پیش آمده سعی کنید از کنار آن آرام بگذرید. آشوب و نارحتی و سرو صدا برپا نکنید بعدا پشیمان می شوید.

فال روز متولدین دی

اگر این همه مانع بر سر راهتان قرار نداشتند برنامه ریزی برای مرحله ی بعدی زندگیتان خیلی راحت تر می شد. یعنی در واقع خودتان در حال حاضر این طور فکر می کنید، اما مشکل از جای دیگری آب می خورد. شما باید سعی کنید برای رسیدن به آینده ای که انتظارش را دارید کمی از این محدوده ی امنی که برای خود ساخته اید فراتر بروید و اجازه ندهید محدودیت هایتان جلوی شما را بگیرند. امروز بحث هایی در رابطه با مسائل معنوی در کتاب ها خوانده و یا در سخنرانی ها می شنوید که شما را قانع نکرده و با علامت سؤالی در بالای سرتان به حال خودتان می گذارند. سعی کنید در این مورد از طریق منابع موثق تحقیق کرده و جواب سؤال هایتان را به دست بیاورید. یک کار هنری را شروع کنید، کاری که نتیجه اش خوشحالتان می کند. ساز بزنید شال گردن ببافید هر کاری دوست دارید و انجامش خوشحالتان می کند انجام دهید. فعلا با هیچکس درودل نکنید. نگران نباشید شما بالاخره درسی که باید گرفته اید دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نخواهید کرد.

فال متولدین بهمن

امروز شما از این که دوستانتان در کنارتان هستند بسیار ممنون و سپاس گزار هستید، به ویژه اگر نشان دهند برای انجام کاری که به آنها ارتباطی پیدا نمی کند با شما همکاری کنند. با این حال شما ترجیح می دهید که حمایت آنها را نپذیرید، زیرا دلتان نمی خواهد که مدیون آنها باشید. این یک مسابقه نیست، دست از شمردن بده و بستان هایی که با نزدیکانتان دارید برداشته و بدون قضاوت کردن در مورد آنها به خاطر کمک ها و حمایت هایشان سپاسگزار باشید. امروز بحث کردن با شما بی فایده است، زیرا چنان قدرتی در کلام شما نهفته است که می توانید به حق بودن خودتان را به راحتی اثبات کنید و حرف خودتان را به کرسی بنشانید. به حرف های شخصی در اطرافتان خوب گوش کنید، شما می توانید از حرف های او به موقع و به نفع خودتان استفاده کنید. به خودتان استراحت بدهید یک لیوان چای بریزید و برای ساعتی هم که شده بنشینید و به هیچ چیز فکر نکنید. خستگی جسمی قدرت درست فکر کردن را از شما گرفته است.

فال روزانه متولدین اسفند

با وجود این که شما سعی دارید در مسیر خود به سمت جلو عمل گرا و منطقی باشید، امروز و با شرایط کیهانی موجود تمرکز روی مسائل اصلی کاری بسیار دشوار خواهد بود. داشتن یک نقشه ی مشخص شما را قادر خواهد ساخت تا با اعتماد به نفس بیشتری پیش بروید. امروز فرصت های ارزشمندی برای سرمایه گذاری وقت و انرژیتان به دست خواهید آورد. اگر می خواهید تصمیم درست را گرفته و انتخاب خوبی داشته باشید باید ارزش ها و اولویت های اصلی خود را در نظر داشته باشید. البته امروز برای سرمایه گذاری اقتصادی نیز روز بسیار خوبی خواهد بود، اما به این شرط که شرایط و جزئیات را با دقت تمام مورد بررسی قرار دهید. موقع شوخی کردن با شخصی که تازه با او آشنا شده اید احتیاط کنید و هر حرفی را به زبان نیاورید. تصمیمی برایتان گرفته شده که پذیرشش برایتان بسیار سخت است، فعلا با شرایط کنار بیایید اما تصمیم نشوید. به فکر راهی برای بیرون آمدن از این وضعیت باشید. رازتان را با دیگران در میان نگذارید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.