۲۳۱۰۴۹
۱۷۳۴
۱۷۳۴

فال روزانه شخصی ۱۳ مهر با تفسیر دقیق برای متولدین هر ماه

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال روزانه را بخوانید.

فال روزانه شخصی ۱۳ مهر با تفسیر دقیق برای متولدین هر ماه

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۳ مهر:

اگر چه تا به حال در رفتارهای خود بی پروا بوده اید، حال زمان آن است که با احتیاط بیشتری قدم بردارید. زندگی شما وارد مرحله حساسی شده است که باید از قبل برای لحظه لحظه آن برنامه ریزی کنید. به زودی آتش عشق در شما شعله ور می شود و روزهای خوشی را در کنار شریک زندگی تان تجربه خواهید کرد. اما حواس تان باشد زیرا با یک اشتباه در آتش عشق خواهید سوخت. اگر تا به حال تعادل را در زندگی تان رعایت نمی کردید، حال آن را در اولویت زندگی تان قرار دهید و نتایج مثبت اش را ببینید. در ماه آذر خبرهای خوبی به شما می رسد که نتیجه تلاش های چند وقت اخیرتان است. خدا را بابت داشته هایتان شکر کنید. امسال در زمینه ی حرفه ای رشد و پیشرفت بسیاری در انتظارتان خواهد بود و همچنین منافع مادی زیادی را نیز از کاری که انجام می دهید به دست خواهید آورد.

فال روزانه متولدین فروردین

احساس موشی را دارید که در تله ای گیر افتاده است. می خواهید راه فراری پیدا کنید اما مدام به در و دیورا می خورید و گیج تر می شوید. رهایی از راهروهای باریک و تاریک برایتان سخت است و نمی توانید مسیر درست را بیابید. به جای این که دور خودتان بچرخید، کافی است کمی بیاستید و از دیگران تقاضای کمک کنید. شاید فکر کنید که تنهایید اما اگر کمی دقیق تر به اطراف تان نگاه کنید می بینید که افراد با تجربه ای هستند که می توانید از آنها کمک بگیرید. شنیدن یک جواب منفی محاسبات مالی و عاطفی تان را بهم می ریزد. انقدر خیره به درهای بسته نمانید. دست روی زانوی خودتان بگذارید و راه دیگری پیدا کنید. به جشنی دعوت خواهید شد و با تازه شدن دیدارها حالتان خوش و بهتر می شود. با یک شوخی ساده دوستی را از خود می رنجانید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

پس از مدت ها بالاخره امروز آرامش را تجربه می کنید. احساس می کنید که نیرویی از شما محافظت می کند و همین حس اطمینان، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. اگر موقعیت فعلی خود را حفظ کنید، آرامش تان پایدار خواهد بود اما اگر پایتان را از محدودیت ها فراتر بگذارید، همه چیز دگرگون خواهد شد. بنابراین انتخاب با شماست و دیگران را به خاطر آنچه برای شما پیش می آید، سرزنش نکنید. از آنجا که توانایی های شما زیاد است، قادر به انجام هر کاری هستید، کافی است دیدی مثبت داشته باشید و از پیچیده کردن مسائل بپرهیزید. آوقت خواهید دید که سخت ترین مشکلات هم برایتان مثل آب خوردن خواهد بود. این اواخر آنقدر خودتان را غرق در کار کرده اید که اطرافیان را از یاد برده اید. در مورد نیتتان اگر صبر داشته باشید و از خرد و عقل خود کمک بگیرید کار انجام می شود. به زودی به هدف خودتان خواهید رسید. یک گفتگو و مشورت درهای تازه ای به رویتان باز می کند. افکارتان را جمع کنید و به آن نظم و ترتیب بدهید.

فال امروز متولدین خرداد

امروز میان شما و یکی از اطرافیان تان که از شما نیز بزرگ تر است، یک درگیری صورت می گیرد. این فرد حس می کند که می تواند شما را زیر سلطه اش بگیرد و همین موضوع شما را می آزارد. اگر چه این موضوع تا حدودی صحت دارد اما بهتر است شما هم سخت نگیرید. برخی از حرف هایی که او به زبان می آورد، نه قضاوت است و نه نقد، بلکه تنها یک پیشنهاد است. بهتر است دست از لجبازی بردارید و کمی منطقی تر بیاندیشید زیرا اکثر حرف های او برایتان سودمند خواهد بود، اگر به آنها عمل کنید. از نظر عاطفی و ذهنی دوره ای پویا و پر تکاپو در انتظارتان است، تا می توانید عزیزانتان را در این شادی شریک کنید. دستی یاری بخش و دلی با گذشت داشته باشید و توجه‌تان را روی کاری که هم برای خودتان و هم برای اطرافیان پربرکت است متمرکز کنید. با یکی از دوستان برای خرید به جایی خواهید رفت.

فال روزانه متولدین تیر

شما انتخاب تان را کرده اید و به شدت در مورد آن مصمم اید به طوری که حرف دیگران را هم نشنیده می گیرید اما بد نیست که گزینه های دیگر را هم مرور کنید. شاید بهترین انتخاب را کرده باشید اما این را هم بدانید که هر چه اطلاعات شما بیشتر باشد، در مسیری که قدم می گذارید نیز موفق تر خواهید بود. به خاطر این موضوع، دیگران را نیز از خود رانده اید. اگر می خواهید موفقیت تان حتمی باشد، لحظه ای بیاستید و از دور به انتخاب های پیش رویتان نگاهی بیاندازید و سپس در مورد جزییات آن تصمیم بگیرید. برای خودتان اهداف کوچک و قابل دسترسی تعریف کنید. رسیدن به اهداف حالتان را بهتر می کند. روزهای خوشی را پیش رو دارید و روابط خانوادگی و دوستانه تان تقویت می شوند. اکنون بهترین زمان برای بیان احساس واقعی تان است. تغییری پر برکت را تجربه خواهید کرد.

فال روزانه شخصی ۱۳ مهر با تفسیر دقیق برای متولدین هر ماه

فال و طالع بینی متولدین مرداد

از دخالت در کار دیگران به شدت پرهیز کنید زیرا نه تنها برای خودتان عاقبت خوبی ندارد بلکه دیگران را نیز آزرده خاطر خواهد کرد. اگر می خواهید با این کار به دیگران کمک کنید، این را بدانید که هر کسی زندگی خودش را دارد و آزاد است تا راه خودش را انتخاب کند و نظر شما هیچ تاثیری بر راهی که او می رود، ندارد. بهتر است مراقب زندگی خودتان باشید تا سرک کشیدن بر زندگی دیگران. به زودی رابطه عاطفی خود را با یکی از دوستان تان که مدت ها از هم دور بوده اید، آغاز می کنید و روزهای خوش بار دیگر باز می گردند. افکارتان را نظم و ترتیب بدهید و برای حل مشکل و کم کردن نگرانی هایتان برنامه ریزی کنید و به برنامه ریزی هایتان متعهد باشید. پیشنهادتان را به طرف مقابل بدهید و بیشتر از این زمان را از دست ندهید. یک خرید کوچک خواهید داشت و خیالتان از بابت انجام کاری راحت خواهد شد.

فال امروز متولدین شهریور

یک موضوع عاطفی ذهن شما را درگیر خود کرده است که ناشی از اتفاقات اخیری است که برایتان رخ داده. مدام به دنبال راه حلی برای آن هستید و به سختی می توانید روی کارهایتان تمرکز کنید. اما این شمایید که این موضوع را برای خودتان سخت کرده اید، اگر رهایش کنید خواهید دید که چگونه به سادگی حل خواهد شد. امروز از طریق یک فرد با واقعیتی روبه رو می شوید که اگر چه باور کردنش سخت است اما رفته رفته تاثیر مثبت آن را در زندگی تان می بینید. برای شروع کاری که در ذهن دارید اول باید کاری که ناتمام گذاشته اید تمام کنید. کاری برای کسی انجام می دهید اما توقع برخوردی که با شما می کند را ندارید، یادتان باشد هر کاری می کنید برای دل خودتان بکنید. نگرانی را از خودتان دور کنید جلوی شما را برای تصمیم گیری های درست می گیرد.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز به هیچ وجه نمی توانید لبخند بزنید. حتی رفتارهای دیگران نیز برایتان غیر قابل تحمل شده است. این رفتار شما دلیل خاصی ندارد پس بهتر است تا کنترل شما را به دست نگرفته، همین حالا مهارش کنید. هر چه بیشتر و عمیق تر به دلایل ناراحتی تان فکر کنید، بدتر است پس رهایش کرده و خودتان را با کارهای روزمره سرگرم کنید تا همه چیز به حالت قبلی خود باز گردد. حال بهترین زمان است تا از اوقات فراغت خود، بهترین استفاده را بکنید. با شرکت در کلاس های مختلف می توانید رزومه پربارترین برای خود بسازید و در آینده از آن کسب درآمد کنید. بهتر است یک بار هم که شده برای خودتان و دلتان کار مفیدی انجام بدهید و این بار دیگران را فراموش بکنید. پیشنهادی به شما داده شده که بی جواب گذاشته اید، جواب این پیشنهاد را هرچه زودتر بدهید و تکلیف دیگران را هم روشن کنید. به جای اینکه دائم در خودتان فرو بروید گاهی به آسمان نگاه کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز خوب حواس تان را جمع کنید و تمام اتفاقات اطراف تان را تحت نظر داشته باشید زیرا حتی کوچک ترین جزییات هم می تواند تفاوت های بزرگی ایجاد کند. اگر چیزی به نظرتان خوب نبود، همان اول رهایش کنید وگرنه در آینده چون خواری در پاهایتان فرو خواهد رفت و راه رفتن را برایتان سخت خواهد کرد. امروز در بیان کلماتی که به زبان می آورید نیز محتاط تر باشید زیرا ممکن است موجب دلگیری اطرافیان تان شود و حتی در محیط کار ضرهای جبران ناپذیری را به شما بزند. در یک کار اجتماعی و خیریه شرکت خواهید کرد و بیشتر از دیگران هم در این کار سهم می گذارید. خوابتان بهم ریخته افکار پوچ را از خود دور سازید تا به آرامش برسید. این روزها به دیگران راحت اعتماد می کنید و بیشتر از حد معمول داوطلب انجام هر کاری می شوید. از جایی مبلغی به دستتان می رسد.

فال روزانه متولدین آذر

احساس می کنید که دست هایتان را بسته اند و توان تکان خوردن ندارید. روحیه خودتان را نبازید. لازم نیست از کسی کمک بگیرید، با کمی فکر کردن، بهترین راه حل به ذهن تان خواهد رسید کاقی است خودتان را باور داشته باشید. اگر مجرد هستید، پیشنهاد یکی از دوستان تان را برای دیدار با فردی بپذیرید. شاید در ابتدا جذب ظاهرش نشوید، اما اخلاق او پس از مدتی از این رو به آن رویتان خواهد کرد. اگر هم متاهل اید، از طریق همسرتان سورپرایز خواهید شد. خبر خوبی از راه دور در راه است، خودتان را برای جشنی بزرگ آماده کنید. روزهای بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته اید اما کم کم آرامش به زندگی تان بر می گردد. افراد مهربانی دور و برتان وجود دارند، سعی کنید با آن ها که احساس دوستی می کنید بیشتر ارتباط برقرار کنید. خبر تعجب آوری می شنوید که حاکی از رسیدن شخصی به آرزوی قدیمی اش است.

فال روز متولدین دی

موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است آنقدر که روی رفتارتان نیز تاثیر گذاشته است. اگر این رویه را ادامه دهید، نظر مثبت دیگران را در مورد خودتان عوض خواهید کرد. شما انرژی زیادی را صرف جمع آوری اطلاعات کرده اید، اما حال زمان است همه را کناری بگذارید و راه جدیدی را در پیش بگیرید. حرف هایتان را نخورید و آن را بلند به زبان بیاورید تا دیگران نیز از آنچه درون شما می گذرد، آگاه شوند و دست از پیش داروی در مورد شما بردارند. گذشته ها معلم خوبی برایتان خواهند بود اگر امید لازم داشته باشید. برای انجام کاری بهتر است بیشتر مطالعه و تحقیق کنید و بی گدار به آب نزنید. مجبور به انجام کاری هستید که هیچ علاقه ای به انجامش ندارید، با خودتان کنار بیایید غر زدن و حرص خوردن به شما کمک نمی کند فقط خسته‌ترتان می کند راهی پیدا کنید تا این کار را سریع تر انجام دهید.

فال روزانه شخصی ۱۳ مهر با تفسیر دقیق برای متولدین هر ماه

فال متولدین بهمن

امروز همان روزی است که منتظرش بودید. شما راز بزرگی را در سینه داشتید و حال زمان آن است تا فاش اش کنید. اطرافیان تان حق این را دارند که واقعیت زندگی تان را بدانند. اما دقت کنید که حرف هایتان را به چه کسی می زنید زیرا آدم های سودجوی زیادی در اطراف هستند که به راحتی می توانند سو استفاده کنند. به زودی یک فرصت شغلی خوبی برایتان فراهم می شود که بهتر است آن را از دست ندهید. تغییر عادات سخت است اما موجب پیشرفت می شود. پس درنگ نکنید. برای آرام کردن روزگارتان از دیگران کمک بگیرید و کارهایتان را قسمت کنید. در یک جشن کوچک شرکت خواهید کرد. برای خودتان خرجی می کنید که بسیار خوشحالتان می کند. به سلامت و تغذیه تان بیشتر اهمیت بدهید. با شخصی نزدیک درد و دل می کنید و از هر دری حرف می زنید، این کار سبکتان می کند.

فال روزانه متولدین اسفند

شما علاقه زیادی به صحبت کردن دارید و همین موضوع برایتان دردسرساز می شود. بهتر است امروز به سادگی حرف دلتان را نزنید زیرا موجب سوتفاهم برای اطرافیان تان می شود. منتظر خبری از جانب یکی از دوستان تان هستید، به زودی انتظارها به پایان می رسد و شما به مراد دلتان می رسید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید، کمی عقب بکشید. در این صورت نه تنها خودتان وقت کافی برای فکر کردن دارید بلکه به شریک زندگی تان نیز زمان لازم می دهید تا بیشتر در مورد رفتارهایش بیاندیشد. به زودی شخص جدیدی وارد زندگی تان می شود، او کمی با دیگران متفاوت است و همین تفاوت باعث کشش و گیرایی او می شود. این روزها سرعت زندگی تان بسیار بالاست به طوری که به شما فرصت انتخاب نمی دهد، بهتر است آهسته اما پیوسته راهی را که در پیش گرفته اید دنبال کنید تا دل زده نشوید.

شما می‎توانید در مورد اینکه فال و طالع‎تان درست اعلام شده یا خیر، در پایین همین مطلب در قسمت نظرات بیان کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.