۲۳۱۱۸۸
۲۲۸۰
۲۲۸۰

اگر می‌خواهید خانم خوش استایل و جذابی باشید حتما بخوانید!

از آن جایی که فشن و مد می تواند ساده هم باشد اما راهکار ها و ترفند هایی وجود دارد که می توانید آن ها را دنبال کنید تا شکل لباس پوشیدن تان بهبود پیدا کند و یک ظاهر منحصر به فرد داشته باشید‌.

اگر می‌خواهید خانم خوش استایل و جذابی باشید حتما بخوانید!

همه دوست دارند تا حد امکان زیبا به نظر برسند. این باعث می شود احساس بهتری داشته باشند، اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد و مزایای متعدد دیگری را ارائه می دهد. برای استفاده صحیح از این موارد، باید بدانید که چگونه ظاهر خود را به روز کنید. شاید آنطور که برخی افراد فکر می کنند ساده نباشد، اما نیازی به پیچیده بودن ندارد. در عوض، می تواند به سادگی انجام چند مرحله خاص باشد. با پیروی از آنها می توانید نسبتاً سریع ظاهر و احساس بهتری داشته باشید. در حالی که هنوز کمی تلاش وجود دارد، مشکلی برای رسیدن به آنجا نخواهید داشت.

1.جراحی زیبایی جزئی

همه راه ها برای به روز رسانی ظاهر به معنای ایجاد چند تغییر در زندگی شما نیست. گاهی اوقات، ممکن است لازم باشد برخی از جراحی های زیبایی را در نظر بگیرید. لازم نیست آنقدر که شما فکر می کنید بزرگ باشد. مواردی مانند تامی تاک - جراحی پلاستیک Apres برای این کار عالی است - می تواند ظاهر شما را با حداقل تلاش بهبود بخشد. در حالی که پس از آن همچنان باید ظاهر خود را حفظ کنید، این می تواند راهی موثر برای به روز رسانی آن باشد.

2.موهای خود را تغییر دهید

موهای شما یکی از اولین چیزهایی است که کسی در مورد ظاهر شما متوجه می شود. شما باید مطمئن شوید که زیبا و سالم به نظر می رسد. گاهی اوقات، ممکن است با یک مدل موی خاص خسته شوید.

با کار کردن با آرایشگر خود، می توانید مدل مویی پیدا کنید که عالی به نظر برسد و بسیار جذاب تر باشد. در حالی که این کار می تواند نسبتاً سریع انجام شود، تأثیر بیشتری از آنچه فکر می کنید بر ظاهر شما خواهد داشت.حتی تغییر رنگ هم می تواند یک گزینه باشد.

اگر می‌خواهید خانم خوش استایل و جذابی باشید حتما بخوانید!

۳.کمد خود را پاکسازی کنید

لباس شما به طور طبیعی تاثیر زیادی بر ظاهر شما خواهد داشت. برای به روز رسانی ظاهر خود باید روی آنها تمرکز کنید، اما این می تواند نسبتا مشکل به نظر برسد. شروع با تمیز کردن کمد خود را می توان توصیه کرد. وقتی این کار را انجام می دهید، روی لباس هایی که به ندرت می پوشید تمرکز کنید. با این کار، خود را مجبور می کنید تا لباس های جدیدی برای جایگزینی آن ها تهیه کنید، در حالی که روی مواردی که واقعاً می خواهید بپوشید تمرکز می کنید. در حالی که این ممکن است کمی زمان ببرد، ارزش تلاش را دارد. می تواند ارزش داشته باشد که سبک ها و ظاهرهای مختلف را امتحان کنید تا چیز جدیدی پیدا کنید که در آن عالی به نظر برسید. در نهایت کمد لباسی پر از لباس هایی خواهید داشت که دوست دارید و در آن عالی به نظر می رسید.

۴.آرایش خود را تغییر دهید

یکی از ساده ترین راه ها برای به روز رسانی ظاهر خود بدون تلاش زیاد، تغییر آرایش است. هر چقدر هم که این امر بدیهی و جزئی به نظر برسد، تأثیر آن بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید. ترفند این است که بدانید چه چیزی را باید تغییر دهید و چگونه آن را تغییر دهید. گاهی اوقات، می تواند به سادگی تغییر رنگ هایی باشد که استفاده می کنید. تغییر از آرایش معمولی خود به چیزی جسورانه تر و چشم نوازتر می تواند توصیه شود. حتی مدل های مختلف خط چشم نیز می تواند راهی عالی برای تغییر ظاهر شما باشد. اگر کمی از آرایش خود خسته شده اید، ممکن است با یک میکاپ آرتیست حرفه ای صحبت کنید تا به آن کمک کند. آنها می توانند در حین توصیه محصولاتی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید، چند نگاه به شما نشان دهند. در حالی که این ممکن است کمی آزمایش طول بکشد، شما نباید مشکلی برای پیدا کردن یک آرایش جدید که از آن راضی هستید داشته باشید.

۵.از پوشیدن رنگ های مختلف در لباس نترسید

بله! پوشیدن رنگ های خنثی می تواند به شما کمک کند که بدون تلاش لباس ها را با یکدیگر هماهنگ کرده و ترکیب کنید اما داشتن چند لباس رنگی می تواند کمی کار را چالش برانگیز تر کند. اگر می خواهید حس خوبی از لباس پوشیدن پیدا کنید، سعی کنید چند بار آزمون و خطا کنید و رنگ هایی را پیدا کنید که بیشتر به تیپ شخصیتی شما و ظاهرتان می آید.

خریدن چند دست لباس با رنگ های مختلف، شاید در وهله اول کار سخت و ناراحت کننده ای باشد؛ مخصوصاً اگر آن رنگ ها به چشم شما خوب نیایند اما می تواند راهی عالی برای پیدا کردن رنگ های جدید در لباس های روزانه تان باشد. حتی ممکن است این رنگ یک رنگ پاستلی باشد.

رنگ لباس ها تاثیر بسیار زیادی روی شخصیت شما دارد و بسیاری از افراد از روی آن قضاوت می کنند. چیزی که بیشتر از همه به آن توجه می شود، رنگ لباسی است که می خرید.

اگر می‌خواهید خانم خوش استایل و جذابی باشید حتما بخوانید!

6.به کفش هایتان دقت کنید

کفش ها بخش بسیار مهمی از استایل شما هستند. کفش ها را با دقت انتخاب کنید، زیرا می تواند یک ظاهر معمولی را به یک ظاهر جذاب تبدیل کند یا برعکس، یک ظاهر خوب را به یک ظاهر معمولی تبدیل کند. انتخاب کفش بستگی به این دارد که به چه چیزی نیاز دارید.

اگر نمی خواهید تعداد زیادی کفش در خانه انبار کنید، بهتر است دو جفت کفش با کیفیت بخرید. یکی از آن ها مخصوص مراسم های فانتزی تر و رسمی تر و یکی از آن ها مخصوص استفاده روزانه باشد. سپس می توانید به راحتی لباس های دیگر را با آن ها ست کرده و هماهنگ کنید و هر زمان که خواستید هرکدام از آن ها را استفاده کنید.

7. لباس هایی با کیفیتِ خوب خریداری کنید

برای این که ظاهر بهتری داشته باشید، یاد بگیرید که همیشه از لباس هایی با کیفیت بالا خریداری کنید . البته کیفیت بالا لزوماً به معنای گران بودن نیست. بلکه باید بدانید دنبال چه چیزی هستید.

خرید اجناس با کیفیت بالا تاثیر بسیار خوبی روی ظاهر کلی شما دارد . نه تنها مدت زمان بیشتری دوام می آورد، بلکه متریال و مواد بهتر موجود در آن احساس با کیفیت بودن را به شما می دهند.

8.در استایلتان از موارد پایه شروع کنید

همه چیز را فراموش کنید و روی موارد پایه تمرکز کنید. اگر به تازگی شروع به انجام یک سری کارها برای لباس پوشیدن منحصر به فرد خود کرده اید، احتمالاً کمی در نگاه اول به نظرتان سخت باشد اما به راحتی می توانید از موارد پایه شروع کنید.

داشتن یک سری لوازم ضروری که بتوانید آن را با لباستان همراه کنید، یک بخش مناسب برای ظاهر کلی شما می باشد. این آیتم ها می تواند شامل تی شرت های نخی دکمه دار در انواع رنگ های خنثی مانند بژ، خاکستری، سفید و سرمه ای باشد. موارد پایه دیگر شامل ژاکت یا سویشرت است که می توانید برای بهبود وضعیت ظاهری خود با لباس های دیگر آن ها را ست کنید . طرح های شطرنجی همراه با پارچه لطیف می توانند گزینه های ایده­آل و مناسبی باشند.

می توانید به راحتی این لوازم و لباس های پایه را امتحان کنید تا ببینید که بعداً چگونه می توانید آن ها را تغییر دهید.

به طور مثال اگر می خواهید سر قراری خاص بروید، باید بدانید که آن قرار چه قراری است و چه نوع لباسی ترجیحاً برای آن مکان مناسب است . همچنین می توانید یک تیشرت سفید معمولی با یک شلوار جین مشکی هم بپوشید و کاملاً عادی به نظر برسید.

بنابراین جوری که فکر می کنید برای آن موقعیت مناسب است، لباس بپوشید. پس باید بدانید که دقیقاً این تیشرت و شلوار جین برای چه موقعیتی مناسب است و بدانید که همه چیز بستگی به موقعیت های مختلف دارد.

اگر می‌خواهید خانم خوش استایل و جذابی باشید حتما بخوانید!

۹.مطمئن شوید که لباس اندازه شماست

من قبلا فکر می کردم که می توانم بدون پرو کردن و تست کردن لباس خرید کنم. گاهی اوقات مجبور می شدم دوباره آن را بر گردانم اما اگر هم بر نمی گرداندم، بسیار ناراحت می شدم. اما اندازه بودن لباس به شدت روی ظاهرتان موثر است و می تواند دیدگاه بقیه را نسبت به شما تغییر دهد.

اگر لباس به اندازه کافی اندازه بدن تان نباشد و گشاد به نظر برسد، نشان دهنده این است که شما از خودتان مراقبت نمی کنید. پس قطعا هیچ کس دوست ندارد این گونه به نظر برسد . بنابراین حتما مطمئن شوید لباس هایی را که می خواهید قبل از خریدن، پرو کرده اید. لباس هایی را انتخاب نکنید که بیش از حد تنگ یا بیش از حد گشاد هستند. به جای آن باید بتواند اندام شما را به خوبی نشان دهد.

اندازه بودن همیشه اولین اولویت برای بهتر لباس پوشیدن در افراد لاغر است. این افراد همیشه باید لباس هایی بپوشند که به اندازه تن آن ها باشد و بیش از حد به تن شان نچسبیده باشد و بیش از حد هم گشاد نباشد. اگر بتوانید اندازه خوبی برای لباس خود پیدا کنید، مطمئن باشید نتایج مثبت آن را در طرز لباس پوشیدن خود مشاهده خواهید کرد.

۱۰.از اکسسوری استفاده کنید

اکسسوری می تواند تاثیر بسیار خوبی روی ظاهر کلی شما داشته باشد. پس باید از بهترین راه ها آن ها را برای لباس پوشیدن خود انتخاب کنید. چیز های ساده مانند ساعت های زیبا و کمربند های کلاسیک می تواند ظاهر شما را تغییر دهد و باعث شود که دیگران بیشتر به شما توجه کنند. پس باید چند ساعت در فروشگاه های اکسسوری بگذرانید.( این یک راه عالی برای پاک سازی ذهن است. )

اگر می‌خواهید خانم خوش استایل و جذابی باشید حتما بخوانید!

11.دامن را فراموش نکنید

شلوار عالی است و تمام انواع آن می تواند هویت بخش باشد اما تنها گزینه شما برای پوشاندن پاها نیست. پس کمی لباس های داخل کمد را تغییر دهید و سعی کنید انواع دیگری را برای پایین تنه خود امتحان کنید.

دامن ها با طول های مختلف کوتاه، چین دار، بلند و غیره گزینه های مناسبی هستند که می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. این فقط یک راه برای تغییر دادن ظاهر شماست و فقط ممکن است نیاز به مقدار کمی تلاش داشته باشد تا بتوانید حس بهتری در لباس پوشیدن ایجاد کنید.

12.مد را دنبال کنید، اما کورکورانه این کار را انجام ندهید

حتما شما هم دوست دارید که در بین دوستان تان ظاهر خوبی داشته باشید و روی مد هم باشید اما کورکورانه این کار را انجام ندهید، زیرا مد مدام تغییر می کند و شما نباید هر دفعه متناسب با آن تغییر کنید. پس یاد بگیرید چیز های غیر ضروری از کمد خود را کنار بگذارید.

13.لباس هایتان را چند لایه پوشید

گاهی اوقات گزینه های بسیار زیادی برای پوشیدن ندارید. در نتیجه سعی می کنید یک نوع لباس و یک نوع استایل را امتحان کنید، زیرا می ترسید بقیه انواع لباس ها را به امتحان کنید. اما چندین قوانین ساده برای تغییر لباس وجود دارد. می توانید یک تی شرت بپوشید و روی آن یک لباس کتان با شلوار لی یا دامن چین دار بپوشید که مطمئن هستم عالی به نظر می رسید.

همه این ها بستگی به این دارد که چگونه بتوانید از راه های مختلفی رنگ ها را با یکدیگر ست و هماهنگ کنید. خب، این ها همه راهکار های من بود که با استفاده از آن ها می توانید ظاهر خود را بهبود ببخشید.

اگر می‌خواهید خانم خوش استایل و جذابی باشید حتما بخوانید!

بخش فرهنگ و هنر ساعد نیوز یک پلتفرم برای افزایش آگاهی و اطلاعات شما در زمینه مد و فشن است ما در کنار شما هستیم تا بهترین ها را با یکدیگر تجربه کنیم. برای پیگیری جدید ترین اخبار، ترند های مد و فشن و تحلیل استایل سلبریتی ها با بخش فرهنگ و هنر ساعد نیوز همراه باشید.

بیشتر بخوانید: استفاده از کت چرم در استایل پاییزی، چطور یک مدل خوب را انتخاب کنیم؟

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.