۲۳۱۲۶۵
۲ نظر
۲۶۰۳۵
۲ نظر
۲۶۰۳۵

۹ مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

اگر علاقه دارید که آرایش چشم هایتان متفاوت باشد خط چشم گرافیکی را یاد بگیرید. ویدیوی آموزش حرفه ای و ۹ مدل مختلف را بیاموزید.

9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

مجله سفیر: آرایش کردن جزو فعالیت های هیجان انگیزی است که می تواند به افزایش جذابیت ظاهری و همچنین بهبود روحیه و اعتماد به نفس خانم ها کمک شایانی نماید. تغییر در سبک آرایش مثل کشیدن خط چشم گرافیکی و رنگ موها می تواند چهره را از یکنواختی خارج کند و ظاهر فرد را خاص و متمایز سازد. برای این منظور می توانید از رنگ موهای فانتزی کمک بگیرید و یا رنگ موهای خود را هایلایت و مطابق مدهای روز دنیا تغییر دهید. با این حال اگر به هر دلیلی تمایلی به صرف هزینه زیادی برای این کار ندارید، می توانید تنها سبک آرایش خود را تغییر دهید که یکی از این گزینه ها تغییر در فرم آرایش چشم است. اگرچه استفاده صحیح از خط چشم به خودی خود یک مهارت و هنر محسوب می شود، اما استفاده مداوم از خط چشم های ساده یا دم دار، در طولانی مدت می تواند ظاهر شما را یکنواخت کند. به همین منظور در سال های اخیر طرح های خارق العاده و خاص خط چشم ترند شده است که در میان آنها خط چشم گرافیکی به یکی از محبوب ترین ها تبدیل گشته است. از این رو در این مقاله قصد داریم تا به معرفی مدل های مختلف خط چشم گرافیکی و روش های انجام آن بپردازیم.

9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

پرطرفداترین مدل های خط چشم گرافیکی

برخی از محبوب ترین مدل های این خط چشم عبارت اند از:

 • خط چشم شناور

خط چشم شناور در واقع یکی از ساده ترین سبک های خط چشم است. از آنجایی که کشیدن خط چشم بسیار دشوار است، این مدل خط چشم می تواند یکی از آسان ترین ها باشد. برای آرایش چشم ها با این مدل خط چشم ابتدا باید ناحیه پشت پلک ها را پرایمر سایه بزنید. سپس در ناحیه کریس صورت از سایه چشم نود خود به صورت رفت و برگشت استفاده کنید. در ادامه از سایه ای تیره تر در قسمت گوشه چشم ها استفاده نمایید و آن را به وسیله براش به خوبی پخش نمایید. اکنون به کمک خط چشم یا مداد چشم، موازی با نقطه پلک چشم ها خطی باریک در قسمت کریس چشم به صورت شناور بکشید.

 • 9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

 • خط چشم پر رنگ برای پلک پایین

کشیدن خط چشم پر رنگ برای پلک های پایینی، ترفندی فوق العاده برای زیبا کردن چشم ها است. برای کشیدن خط چشم پر رنگ می توانید از مداد چشم یا خط چشم با رنگ مورد نظرتان استفاده نمایید و آن را در ناحیه زیرین خط مژه پلک پایین بکشید. توجه داشته باشید که این خط چشم را تنها باید در پلک پایینی خود بکشید. این خط چشم می تواند به صورت طبیعی تنها در زیر خط مژه و به اندازه پلک شما باشد و یا اندکی به سمت بالا کشیده شود تا فرمی بالدار داشته باشد.

 • 9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

 • مدل ۳ لاینه

برای کشیدن خط چشم گرافیکی سه لاین، ابتدا باید بر روی پلک بالایی خود، خط چشمی دنباله دار بکشید. سپس در ناحیه زیرین پلک و در امتداد خط چشم بالایی، خط چشمی بکشید و قسمت داخلی چشم را با مداد چشم رنگی بکشید. در نهایت باید فضای خالی میان خط چشم بالایی و پایینی را با همان رنگ مداد داخل چشم پر نمایید.

 • 9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

 • خط چشم کلئوپاترا

اگر در طول تاریخ فردی را واقعا عاشق خط چشم بدانیم، آن شخص حتما کلئوپاترا خواهد بود. این مدل خط چشم، یکی از مدل های خط چشم های بالدار است که چشم ها را به همان اندازه که دوست دارید ساده و در عین حال حیرت انگیز می نماید. برای این منظور ابتدا باید از مژه های بالا شروع کنید و خط چشمی کلاسیک و بالدار در قسمت خط مژه بکشید. گام بعدی کشیدن خط چشم شناور در ناحیه کریس چشم است که می توانید آن را به گونه ای ادامه دهید که انتهای آن به بال متصل شود. در مورد ضخامت خط چشم شناور می توانید اغراق آمیز عمل کنید و آن را پهن و خیره کننده بکشید و دنباله خط چشم را نیز بیشتر به سمت بیرون بکشید تا ظاهری پر رنگ تر داشته باشد. در ادامه پلک پایین خود را مقداری خط چشم بکشید و تنها گوشه داخلی چشم ها را بدون خط شچم رها کنید تا چشمان شما بیش از اندازه کوچک به نظر نرسد.

 • 9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

 • مدل موج خروشان

اگر به دنبال جذابیت بیشتر هستید می توانید خط چشم موج خروشان را انتخاب کنید. برای این خط چشم به سه رنگ مداد یا خط چشم نیاز دارید. اگرچه برای کشیدن این خط چشم می توانید از یک رنگ نیز استفاده کنید، اما جذابیت این مدل به رنگی بودن آن است. برای این منظور ابتدا خط چشمی شناور بکشید و آن را به صورت موج دار تا زیر چشم ادامه دهید. سپس به کمک رنگی دیگر، خط چشمی موج دار با فاصله اندکی با خط چشم قبلی خود بکشید. اکنون حد فاصل میان این دو خط چشم را با رنگی دیگر پر کنید. اگر به رنگی بودن بیش از اندازه علاقه ای ندارید می توانید از پر کردن حد فاصل میان این دو خط چشم، چشم پوشی نمایید.

 • 9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

 • خط چشم گربه ای چند رنگ

خط چشم گربه ای به خودی خود مدلی بسیار پرطرفدار است. با این حال اگر تمایل دارید زیبایی این خط چشم را دوچندان نمایید، بهتر است آن را با چند رنگ دیگر ترکیب کنید. برای این منظور استفاده از خط چشم های نئونی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. پس از کشیدن خط چشم گرافیکی گربه ای دنباله دار، به دو رنگ خط چشم دیگر نیاز دارید که آنها را باید در قسمت بالای خط چشم بکشید. نکته کلیدی در مورد خط چشم گربه ای چند رنگ این است که باید نهایت خط چشم تا چین پلک باشد. همچنین برای جذابیت بیشتر بهتر است ضخامت خط چشم ها با یکدیگر یکسان نباشد.

 • 9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

 • مدل فضای منفی

برای کشیدن خط چشم فضای منفی به کمک خط چشم مایع، دو شکل حباب تو خالی پشت پلک و زیر چشم ایجاد کنید. یکی در امتداد خط مژه و بالای چین چشم و دیگری کوچک تر و در امتداد خط مژه پایین. از آنجایی که هیچ خط مستقیم یا اشکال دقیقی وجود ندارد، احتمال خراب شدن آن در حین کشیدن زیاد است. بنابراین برای کشیدن این مدل خط چشم باید زیاد تمرین کنید.

 • 9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

 • خط چشم پروانه ای

برای کشیدن خط چشم پروانه ای باید مهارت بسیار زیادی در نقاشی داشته باشید؛ زیرا خطوط نازک و طراحی دقیق باعث جذابیت و زیبایی این مدل خط چشم می شود. اگر به کشیدن خط چشم تسلط کامل دارید می توانید با استفاده از خط چشم مویی، طراحی بال پروانه را انجام دهید. در غیر این صورت استفاده از خط چشم ماژیکی آسان تر است. همچنین برای آنکه خط چشم گرافیکی شما طراحی زیباتری داشته باشد، سعی کنید تا در هنگام سایه زدن بسیار دقیق عمل کنید. در نهایت با استفاده از یک ریمل حجم دهنده گوشه های چشم را پرپشت نمایید.

9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

همچین بخوانید: یک خط چشم خوب، خود به خود تکان نمی‌خورد مگر فوت و فن آن را بلد نباشید!

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • نازنین
   درباره 9 مدل خط چشم گرافیکی جذاب برای خانم‌هایی که می‌خواهند خاص باشند!

   جالب بود

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام و ممنون از توجهتون

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.