۲۳۲۵۲۲
۱۵۰۴
۱۵۰۴

بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲

سال گذشته مملو از رسوایی‌های افراد مشهور بود که باعث شد شخصیت‌هایی مانند ویل اسمیت به خاطر رفتارهای تکان‌دهنده‌شان تیتر اخبار سرتاسر جهان شوند

بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲
به نقل از روزیاتو: سال گذشته مملو از رسوایی‌های افراد مشهور بود که باعث شد شخصیت‌هایی مانند ویل اسمیت به خاطر رفتارهای تکان‌دهنده‌شان تیتر اخبار سرتاسر جهان شوند. ستارگان مشکل‌داری مانند ازرا میلر و کانیه وست با رفتارهای عجیب و غریب و طغیان های خطرناک خود در ۱۲ ماه گذشته باعث خشم عمومی شدند. رسوایی خیانت سلبریتی ها نیز همچنان جاری بود.در ادامه برخی از به یادماندنی ترین رسوایی هایی را که در سال ۲۰۲۲ اتفاق افتاد یادآوری می‌کنیم.
بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲

ویل اسمیت

پس از سیلی که در مراسم اسکار به صورت کریس راک زد در سرتاسر جهان خبرساز شد سیلی اسکار ویل اسمیت (Will Smith) که حالا به بدنامی شهره است، در در ۲۷ مارس در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار رخ داد. از جمله مجریان مراسم، کریس راک (Chris Rock) کمدین بود که برای اهدای جایزه بهترین فیلم مستند بلند روی صحنه رفت. قبل از اهدای جایزه، راک شوخی بدی در مورد سر تراشیده جادا پینکت اسمیت، همسر اسمیت، کرد. جادا در گذشته آشکارا در مورد ابتلا به آلوپسی صحبت کرده بود. اسمیت که از صحبت‌های راک خشمگین شده بود، به صحنه هجوم برد و به خاطر این شوخی نابه‌جا به راک سیلی زد. ویل اسمیت در سخنرانی خود بعد از گرفتن جایزه در حالی که اشک می‌ریخت اعتراف کرد که «عشق باعث می‌شود کارهای دیوانه‌واری انجام بدهی» اما نتوانست قاطعانه از راک عذرخواهی کند.
با این حال از آکادمی و دیگر نامزدها عذرخواهی کرد. در واکنش به این حادثه، آکادمی اسکار، ویل اسمیت را به مدت ۱۰ سال از شرکت در این جایزه مهم سینمایی محروم کرد. ویل پس از آن بارها سعی کرد تا تصویر به جا مانده از خود در آن شب را بازسازی کند اما گویا موفق نبوده است. او در هشتادمین دوره جوایز گلدن گلوب در همه دسته‌ها مورد بی‌مهری قرار گرفت و نامزد نشد.

بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲

آدام لوین

به خاطر فرستادن پیام های اغواگرانه به زنان در حالی که همسرش باردار بود مورد انتقاد قرار گرفتآدام لوین (Adam Levine) خواننده گروه مرون فایو (Maroon 5)، پس از لو رفتن رسوایی جنسی‌اش در پی ارسال پیام های اغواگرانه به سامنر استرو (Sumner Stroh)، مدل اینستاگرامی، تبدیل به موضوع روز شد اما برقراری رابطه جنسی با این مدل را انکار کرد. در ماه سپتامبر استرو در تیک تاک پیام های صمیمانه بین خود و این خواننده را به اشتراک گذاشت. این ویدیوکلیپ حاوی یادداشت‌ها و پیشنهاداتی از ملاقات‌های حضوری بود و استرو ادعا کرد که احساس می‌کند لوین او را فریب داده و از او سوء استفاده کرده است.
با انتشار خبر حاملگی بهاتی پرینسلو، لوین ظاهرا به معشوقه‌اش گفته بود که می‌خواهد نام فرزندش را «سامنر» بگذارد.
بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲
بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲
پس از این افشاگری، لوین با انتشار پستی به شایعه خیانت خود به همسرش پرداخت و اعتراف کرد که با پیام‌های خود از خط قرمز عبور کرده است. او گفت: «همسر و خانواده‌ام تنها چیزی است که در این دنیا به آن اهمیت می‌دهم. آنقدر ساده لوح و احمق بودم که تنها چیزی را که واقعا برایم مهم است به خطر انداختم. بزرگترین اشتباهی بود که می‌توانستم انجام دهم. هرگز دوباره این کار را نمی‌کنم. مسئولیت کامل کارم را بر عهده می‌گیرم و با هم از آن عبور خواهیم کرد.»پس از این، دو زن دیگر نیز در رسانه های اجتماعی لوین را متهم کردند که برایشان پیام هایی گاها جنسی می‌فرستد.
بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲

کارا دلوین

پس از حضور در مجامع عمومی با ظاهری عجیب، نگرانی‌هایی در مورد سلامت روان خود برانگیختکارا دلوین (Cara Delevingne) سوپرمدل شناخته‌شده، امسال پس از یک سلسله حضور عمومی با ظاهر عجیب و غریب که باعث گمانه زنی در مورد سوء مصرف مواد از سوی او شد، نگرانی‌هایی در مورد سلامت روان خود برانگیخت. عکس و فیلم‌هایی از او منتشر شد که در آنها به نظر می‌رسید قادر به کنترل حرکات خود نیست.پس از آن گزارش هایی منتشر شد که ادعا می‌کرد دوستان و خانواده او در حال مداخله برای ارزیابی وضعیت سلامت این ستاره هستند.
بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲
دلوین اوایل سال ۲۰۲۲ در مصاحبه‌ای در مورد تولد ۳۰ سالگی‌اش گفته بود: «راستش فکر نمی‌کردم در این سن زنده باشم چون دهه ۲۰ زندگی واقعا سخت است. اساسا هنوز نوجوانی اما قرار است بزرگسال باشی و همه به تو می‌گویند این دوره، بهترین زمان زندگی‌ات است.»با این حال به نظر می‌رسد که این ستاره بر مشکلات اخیر خود غلبه کرده است.
بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲

ازرا میلر بازیگر

مشکل‌دار با مجموعه‌ای از دستگیری‌ها، اتهامات سوءاستفاده و دزدی مواجه شدازرا میلر (Ezra Miller) ۳۰ ساله، نامی بود که در طول سال ۲۰۲۲ به دلیل دستگیری های متعدد نتوانست از تیتر اخبار روز جدا شود. این بازیگر با اتهام سوء استفاده از کودکان مواجه شد و به دلیل حمله و دزدی دستگیر شد.این بازیگر در ابتدا دو بار در هاوایی به دلیل رفتار خلاف نظم عمومی و آزار و اذیت، توسط مقامات دستگیر شد. او متهم شد که بر سر مشتریانِ یک بار، هنگام خواندن کارائوکه فریاد زده و میکروفن را از یک زن گرفته است. تنها چند هفته بعد، این بازیگر هالیوودی متهم شد که در یک مهمانی خصوصی صندلی را به سمت یک زن پرتاب کرده است. و بعدا والدین یک دختر ۱۸ ساله میلر را متهم به رفتار نامناسب با او در ۱۲ سالگی کردند.
بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲
وقتی فاش شد که میلر، مادر سه فرزند و بچه های خردسالش را به خانه مزرعه‌ای خود در ورمونت که گفته می‌شود پر از اسلحه و مقادیر زیادی ماری جوآناست برده، این بازیگر بار دیگر خبرساز شد. پدر بچه ها مدعی شد که همسر ۲۵ ساله‌اش خانه خودشان در جزیره‌ای در هاوایی را با میلر ترک کرده و بدون رضایت او بچه ها را برده است. افشاگری Vanity Fair ادعا می‌کند که این بازیگر حرمسرایی پنهان را در مزرعه خود در ورمونت اداره می‌کند که در آن خود را به عنوان مسیح به گروهی از زنان غالب می‌کند.پس از تحت تاثیر قرار گرفتن حرفه میلر به سبب این رفتارها، او در ماه آگوست اعلام کرد که به دنبال درمان برای مسائل پیچیده سلامت روان خود است. در ماه اکتبر میلر در دادگاهی اعتراف کرد که سه بطری الکل از ملک همسایه خود دزدیده است. او در صورت مجرم شناخته شدن با ۲۶ سال زندان و همچنین جریمه بیش از ۲ هزار دلاری مواجه خواهد شد.
بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲

کانیه وست

شعارهای ضدیهودی متعدد او خشم عمومی را برانگیخت و به از دست دادن قراردادهای تجاری‌اش ختم شدکانیه وست (Kanye West) یک بار دیگر به خاطر اظهارات عجیب و غریبش ازجمله اضهارات ضدیهود که باعث محرومیت او از اینستاگرام، توییتر و یوتیوب شد خبرساز شد. این خواننده موسیقی رپ در مصاحبه‌ای جنجالی، آدولف هیتلر را تحسین کرد و گفت مردم باید توهین کردن به نازی ها را متوقف کنند. این پدر چهار فرزند که اولین بار در سال ۲۰۱۸ از ابتلای خود به اختلال دوقطبی پرده برداشت، همچنین هولوکاست را انکار کرد.
بزرگ ترین رسوایی‌های سلبریتی‌ها در سال ۲۰۲۲
جنجال های نژادپرستانه وست با پوشیدن لباسی که رویش نوشته بود «زندگی سفیدپوستان اهمیت دارد» شروع شد و با توییت‌های افراطی‌اش ادامه یافت تا این رپر با واکنش های منفی زیادی روبه‌رو شود.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.