۲۳۳۷۵۵
۵۰۲
۵۰۲

فال چهارشنبه ۳ اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

به نقل از تصویر زندگی: مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۳ اسفند

فال روز تولد: نه تنها امروز که تمام روزهای سال شما پر از شادی خواهد شد. وقت آن است که ایده هایتان را عملی کنید. اگر نمی دانید چگونه، بهتر است که یاد بگیرید. هیچوقت برای یادگیری دیر نیست. مطالعه، مسافرت و برقراری ارتباط با دیگران می تواند دامنه اطلاعات شما را افزایش و شما را به سمت پیشرفت سوق دهد. شما از نیازها و آرزوهای خودتان آگاهید، پس خودتان برای زندگی تان برنامه ریزی کنید. نگذارید دیگران شما را به مسیری که خود می خواهند، ببرند. از آنجا که شما فردی خلاق هستید، کافی است که قدم اول را بردارید. تغییرات کوچک شاید برایتان بی اهمیت باشد اما تاثیرات بلند مدتی در زندگی تان خواهند گذاشت. به زودی خبر خوبی در مورد رابطه عاطفی تان می شنوید که زندگی تان را به بهترین شکل ممکن تغییر می دهد، خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♈ فال روزانه متولدین فروردین

احساس سنگینی می کنید طوری که کار کردن برایتان سخت شده است. از طرفی احتیاط بیش از حد باعث شده که جسارت خود را برای تجربه چیزهای جدید که تاثیر زیادی بر پیشرفت تان دارد، از دست بدهید. دست شما پر است اما ذهن تان توانایی مدیریت کردن آنها را ندارد. بهتر است کمی دست نگه دارید و پس از آماده شدن ذهن تان قدم بردارید. یادتان باشد که کیفیت بهتر از کمیت است. پس برای رسیدن به آنچه می خواهید، عجله نکنید. نتیجه کاری که چند وقت پیش شروع کرده اید، به زودی خواهید گرفت و خستگی تان در خواهد رفت. معامله ای که برای تان مهم است انجام خواهد شد و نفس راحتی خواهید کشید، برای تحویل یکی از پروژه هایتان زمان کمی دارید. بهتر است اولویت بندی کنید و کارهای مهمتر را جلو بیندازید.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

اخیرا احساسات شما نواسانات زیادی داشته است، زمان آن است که کمی به گذشته قدم بردارید و بار دیگر آنچه اتفاق افتاده را به دقت بررسی کنید. شما نباید خودتان را گول بزنید و وانمود کنید که همه چیز خوب است. بهتر است با خودتان صادق و البته واقع بین باشید. افکار خود را روی کاغذ بنویسید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. امروز لباس های روشن به تن کنید، به خصوص اگر قرار است که عشق زندگی تان را ملاقات کنید. اگر هم مجرد هستید، امروز نشانه ای از عشق را خواهید دید. یک پیغام حالتان را خوش می کند، برای جواب کمی صبر کنید. این روزها همه اش احساس می کنید، هر کاری که می کنید فقط دور باطل است. شما دلسرد شده اید، کمی از مطلب فاصله بگیرید تا حالتان بهتر شود. برای گفتن حرفی دست دست می کنید، حرف خوب را باید گفت، وقت تلف نکنید.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز توانایی های شما سر به فلک کشده است. به علاوه، قادرید که احساسات دیگران را به خوبی دریافت و آنها را درک کنید. به همین دلیل اگر مدت هاست که می خواهید با فردی بر سر مسائل کاری یا عاطفی گفتگو کنید، درنگ نکنید و وارد عمل شوید. البته سعی کنید چیزهایی را که هنوز در مورد آنها اطمینان کامل ندارید را به زبان نیاورید. زمان آن است که با شریک زندگی تان کمی جدی تر باشید. اخیرا هر آنچه او گفته است را قبول کرده اید اما حال زمان آن است که برای خودتان اهمیت بیشتری قائل شوید و به دنبال علاقمندی های خود باشید. سعی کنید خودتان به تنهایی کارهایتان را انجام دهید. مقدمات شروع یک رابطه عاطفی هنوز برایتان فراهم نیست. اگر به موقع کارهایتان را سرو سامان بدهید، زمینه آشنایی با شخصی که برایتان مهم است به وجود خواهد آمد. برای یک سفر برنامه ریزی خواهید کرد. این سفر در روحیه تان بسیار موثر است.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز روز بزرگی برای شما خواهد بود، از این رو که هر آنچه می خواهید را به راحتی به دست خواهید آورد. حتی در مورد مسائل کاری نیز تکه های پازل خود به خود برایتان ردیف خواهند شد. تغییرات احساسی شما بار دیگر تعادل خود را به دست آورده و شما قادرید که به راحتی آنچه در دلتان می گذرد را با نزدیکان تان در میان بگذارید. آیا تا به حال آنچه لایقش بوده اید را به دست آورده اید؟ اگر جواب شما منفی است، نگران نباشید زیرا امروز تا حدودی نیازهایتان برآورده خواهد شد و انرژی لازم را برای ادامه مسیر به دست خواهید آورد. دوستی تقاضای کمک ساده ای از شما دارد، بدخلقی نکنید، کمکش کنید، حال خودتان هم بهتر می شود. هفته های آینده برای شما پر از مشغله کاری و سفر است. پیشرفت و موفقیت در زمینه کاری و تحصیلی خواهید داشت. شراکت در هیچ زمینه ای در حال حاضر برایتان مناسب نیست.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♌ فال فردا متولدین مرداد

از دست شخصی دلگیر شده اید و این موضوع باعث شده که حوصله ای برای پا شدن از تختخواب را نداشته باشید. بهتر است که بهانه گیری را رها کنید و بلند شوید. یادتان باشد که تعادل کلید موفقیت شماست، پس خودتان را درگیر یک موضوع خاص نکنید. به این فکر کنید که چه چیزی شما را آرام می کند، به دنبال آن باشید. فردی که به او علاقه دارید را امروز در اولویت کارهایتان قرار دهید. فرصت خوبی است تا مهمترین خواسته هایتان را برایش بازگو کنید. این روزها دلتان از شیشه است و طاقت شنیدن هیچ حرفی را ندارید، کمی صبور باشید، این روزها هم می گذرد. اخبار نخوانید و به هیچ موزیک غم انگیری گوش نکنید. یک خبر خوب کاری خیالتان را از مسئله ای که نگرانش هستید، راحت می کند. حواستان را به کارهایتان بدهید.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♍ فال امروز متولدین شهریور

پروژه هایی در دست دارید که بهتر است امروز تمام وقت تان را برای اتمام آنها سپری کنید. امروز انرژی زیادی در فضا وجود دارد که انگیزه لازم را برای این کار به شما خواهد داد. اگر در حین مسیر به مشکلی برخوردید، بیاستید و چند قدم به عقب بردارید. به این که کار شما چه تاثیری بر پیشرفت خود و دیگران خواهد گذاشت، فکر کنید و سعی کنید رفتارهایتان را طوری که با محیط اطراف تان تعادل داشته باشد، سازگار سازید. یک گفتگوی کاری به شما ایده ای می دهد که بسیار به کارتان می آید. منتظر جوابی از شخصی هستید که کلافه تان کرده و جواب نمی دهد، کمی صبور باشید، کارهای به موقع انجام می شود. به خوابتان بیشتر اهمیت بدهید. بی خوابی هم از کار می اندازتان و هم مریضتان می کند.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

شاید فهمیده باشید که زمان عقب کشیدن در رابطه عاطفی فرا رسیده است. شما و عشق زندگی تان تفاهم چندانی با هم ندارید و این موضوع نه تنها شما را از پیشرفت در مسیر زندگی تان باز می دارد، بلکه انرژی زیادی را از شما می گیرد. پس زمان خوبی است تا راه جدیدی را در پیش بگیرید. درگیر اتفاقی هستید که اخیرا برای شما افتاده است اما نمی خواهید این واقعیت را قبول کنید. با بستن چشم هایتان مشکلی حل نمی شود. شما باید با تلاش خود موانعی که بر سر راهتان وجود دارد را بردارید. هیچکس جز خود شما مسئول زندگی تان نیست. به جای دخالت در کار دیگران سرتان به زندگی خودتان باشد. اتفاقی زیر گوشتان در حال افتادن است که حواستان به آن نیست. برای شخصی بسیار نگرانید و می خواهید به او کمک کنید. بهتر است تا از شما کمک نخواسته به روی خودتان هم نیاورید. در مورد نیت تان همین امروز نقشه تان را عملی کنید.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز روز فوق العاده ای برای شماست از این رو که جواب بسیاری از تلاش هایتان را خواهید گرفت. آنقدر احساساتی می شوید که اشک از چشمان تان سرازیر می شود. امروز را برای این شادی جشن بگیرید. به زودی یکی از دوستان تان نزد شما می آید و برای ایجاد تغییری در زندگی اش از شما کمک می طلبد. بهتر است که اول از همه خوب شرایط را بسنجید و اگر برای این کمک دلیلی قانع کننده ای پیدا کردید، وارد عمل شوید. اگر مجرد هستید، به زودی خبری خوش در راه است. شما آدم سخاوتمندی هستید اما مادیات گاهی برایتان خیلی مهم می شود. سعی کنید متوجه رفتارتان باشید. تغییری در دکوراسیون منزل یا پوشش تان بدهید تا روحیه تان عوض شود. در مورد نیتتان صبور باشید و تدبیر و آینده نگری را از یاد نبرید.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز با فردی قرار ملاقات دارید اما صحبت هایتان آنطور که باید خوب پیش نمی رود. شاید باید کمی با سیاست تر پیش روید تا دیگران از شرایط شما سو استفاده نکنند و مدام ساز مخالف نزنند. شما اخیرا کنترل احساسات خود را از دست داده اید و نمی توانید به درستی مسائل را نقد و بررسی کنید اما امروز زمان خوبی است که بنشینید و روی کارهایتان تمرکز کنید. خبر خوبی که می شنوید، روحیه شما را برای ساختن یک روز فوق العاده به بهترین شکل ممکن خواهد ساخت. آغاز به کار جدیدی می کنید و آهنگ زندگی تان تغییر می کند. هوشیار باشید که دوستان واقعی تان را از دست ندهید و از آن ها برای خودتان دشمن نسازید. اگر مشکلی برایتان پیش آمده سعی کنید از کنار آن آرام بگذرید. آشوب و ناراحتی و سرو صدا برپا نکنید بعدا پشیمان می شوید.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♑ فال روز متولدین دی

به دلیل ارتباط با یکی از دوستان تان، امروز اطلاعات خوبی را به دست می آورید، حتی شرایط بهتر از آنچه فکرش را بکنید برایتان پیش خواهد رفت. حتی آنقدر غرق رویا می شوید که گویی در آسمان ها سیر می کنید. از این لحظه ها که به ندرت تکرار می شوند، نهایت استفاده را بکنید. در این شرایط احساسات شما ثابت است، به همین دلیل می توانید در مورد مسائل عاطفی با شریک زندگی تان گفتگو کنید و برای حل مشکلات تان به یک نظر واحد برسید. یک کار هنری را شروع کنید، کاری که نتیجه اش خوشحالتان می کند. ساز بزنید شال گردن ببافید هر کاری دوست دارید و انجامش خوشحالتان می کند انجام دهید. فعلا با هیچکس درد و دل نکنید. نگران نباشید شما بالاخره درسی که باید گرفته اید دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نخواهید کرد.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♒ فال متولدین بهمن

امروز یک حصاری به دور احساسات تان کشیده شده است طوری که فکر می کنید نمی توانید با دیگران به خصوص شریک زندگی تان به خوبی ارتباط برقرار کنید. دلیل این احساس، اتفاقات گذشته است که بار دیگر شما را تحت تاثیر قرار داده است. اما خودتان را نبازید. سعی کنید که هوشیارتر از قبل باشید و به جای ناراحتی از گذشته خود درس بگیرید. به زودی پیشنهادی به شما می شود، قبل از پاسخ به آن با خانواده خود مشورت کنید. مطمئنا پیشنهادهای خوبی را دریافت خواهید کرد. به حرف های شخصی در اطرافتان خوب گوش کنید، شما می توانید از حرف های او به موقع و به نفع خودتان استفاده کنید. به خودتان استراحت بدهید یک لیوان چای بریزید و برای ساعتی هم که شده بنشینید و به هیچ چیز فکر نکنید. خستگی جسمی قدرت درست فکر کردن را از شما گرفته است.

فال چهارشنبه 3 اسفند و نشانه‌های عشق برای متولدین اردیبهشت

♓ فال روزانه متولدین اسفند

وقت آن است که به احساسات خود توجه بیشتری داشته باشید. اخیرا شما به دلیل مشغله های زیاد، از آنچه در ذهن و قلب تان می گذرد، دور شده اید اما یکی از راههای پیشرفت و موفقیت گوش کردن به ندای قلب تان است. آنها می توانند راه را به شما نشان دهند. سعی کنید که در محیط کار با مدیر و همکاران تان صادق تر باشید زیرا ممکن است که برای شما دردساز شود. برای رسیدن به آرامش بیشتر، ورزش را فراموش نکنید. موقع شوخی کردن با شخصی که تازه با او آشنا شده اید احتیاط کنید و هر حرفی را به زبان نیاورید. تصمیمی برایتان گرفته شده که پذیرشش برایتان بسیار سخت است، فعلا با شرایط کنار بیایید اما تصمیم نشوید. به فکر راهی برای بیرون آمدن از این وضعیت باشید. رازتان را با دیگران در میان نگذارید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.