۲۳۳۸۲۲
۴۷۴۵
۴۷۴۵

سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!

یکی از نتیجه‌های خوبی که فضای مجازی و مخصوصا ترند «عکس بدون آرایش» به همراه داشت این بود که بدون این فضا و عکس‌ها ممکن بود هنوز خیلی‌ها در این توهم باشند که هیچ کدام از افراد مشهور مخصوصا هالیوودی‌ها کک و مک ندارند.

سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
به نقل از برترین‌ها: یکی از نتیجه‌های خوبی که فضای مجازی و مخصوصا ترند «عکس بدون آرایش» به همراه داشت این بود که بدون این فضا و عکس‌ها ممکن بود هنوز خیلی‌ها در این توهم باشند که هیچ کدام از افراد مشهور مخصوصا هالیوودی‌ها کک و مک ندارند. البته شاید خیلی هم تقصیر نداشته باشند. وقتی هنرپیشه‌ها و مدل‌ها برای یک رویداد بزرگ جلوی دوربین‌ها می‌روند ما به ندرت می‌توانیم پوست آن‌ها را در حالت طبیعی حتی نیمه طبیعی ببینیم. اما آن‌ها از طریق فضای مجازی و به‌ویژه عکس بدون آرایش به ما اجازه داده‌اند که به پشت پرده آرایش و فیلترها نگاهی بیندازیم و ببینیم واقعا چه خبر است.

بیشتر بخوانید: ۸ ترفند زیبایی سلبریتی‌های زن برای درخشش بر فرش قرمز!

کشا: می‌خواهم کک و مک‌های صورتم معلوم باشد


سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
کشا، خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر ۳۵ساله آمریکایی در سال ۲۰۱۹ عکس بدون آرایشی از خودش منتشر کرد تا تصمیم سال جدیدش را به اشتراک بگذارد. کشا با این عکس چهره طبیعی‌اش را با کک و مک فراوانش به همه نشان داد و در توضیح این عکس نوشت: «امسال تصمیم من این است که خودم را دوست داشته باشم، با تمام بالا و پایین و نواقص و هرچیز دیگری و… و می‌خواهم کک و مک‌های صورتم معلوم باشند.» البته دور شدن او از آرایش و نشان دادن چهره واقعی‌اش از سال ۲۰۱۵ شروع شده بود که او در مصاحبه‌ای گفته بود: «من می‌خواستم تغییری ایجاد کنم و واقعی‌تر باشم. می‌خواستم به خودم اطمینان بیشتری داشته باشم و هر اینچ بدنم را در آغوش بگیرم و سعی نکنم کک و مک‌هایم را با آرایش بپوشانم.»

مگان مارکل: می‌خوام کک و مک‌هایم دیده شوند


سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
مگان مارکل، حتی در روز عروسی‌اش سعی در پنهان کردن کک و مک صورتش نداشت و بعد وقتی برای مصاحبه با اپرا وینفری روی صفحه تلویزیون ظاهر شد موضوعی که خیلی از طرفدارانش به آن پرداختند کک و مک چهره مگان بود. در واقع به نظر می‌رسد مگان عاشق نمایش کک و مک‌هایش باشد. او در مصاحبه‌ای هم که با مجله ووگ انجام داده بود به عکاس این مصاحبه گفته بود: «من می‌خوام کک و مک‌هایم دیده شوند.» حتی آرایشگر سابق او گفته بود: «هر بار که آرایش او را انجام می‌دادم می‌پرسید می‌تونیم مطمئن باشیم که کک و مک‌ها معلوم‌اند؟ من کرم‌پودر زیاد نمی‌خوام. ما خیلی خوشحال شدیم که مگان زیبایی طبیعی خودش را دوست دارد.»

تایرا بنکس: کاش بیشتر کک و مک داشتم


سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
تایرا بنکس، مجری، بازیگر و مدل سابق ۴۸ساله آمریکایی، از جمله افرادیست که دوست دارد کک و مک‌هایش را نشان دهد. اگر سری به صفحه اینستاگرام او بزنید خواهید دید که عکس‌های تقریبا زیادی منتشر کرده که چهره بدون آرایش و پر کک و مکش را به نمایش گذاشته است. مخصوصا او در ۵ می‌۲۰۲۰ عکسی از ناحیه بینی و دور چشم‌هایش منتشر کرد و نوشت: «من همیشه کک و مک داشتم. کاش بیشتر داشتم.»

لیندسی لوهان: کک‌هایم را لیزر نکردم


سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
لیندسی لوهان از سال ۱۹۹۸ که در فیلم «دام والدین» بازی کرد و در آن زمان فقط دوازده سال داشت به عنوان یک ستاره کودک به شهرت رسید و کک و مک‌هایش به اندازه خودش مشهور شد و با وجود همین کک و مک‌ها در سن ۱۷ سالگی جذاب‌ترین ستاره هالیوود لقب گرفت. مدتی شایعه شد که لیندسی می‌خواهد کک و مک‌هایش را با لیزر از بین ببرد ولی او با عکسی که سال ۲۰۱۹ از خودش در ساحل منتشر کرد و نوشت: «این کار را انجام ندادم.»

خواهران کندال: خوشحال با کک و مک


سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
کندال جنر، مثل خواهرش کایلی جنر، صورتش کک و مک‌های زیادی دارد که در یک سلفی بدون آرایش آن را نشان داد. البته اصلا به نظر نمی‌رسد کک و مک‌های طبیعی این مدل که روی استخوان گونه و بینی او پراکنده شده‌اند ایرادی داشته باشند و حتی زیبا هم هستند.کندال در سال ۲۰۱۵ این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد. عکسی مربوط به دوران کودکی این دو خواهر هم موجود است که صورت پر کک و مک آن‌ها را نشان می‌دهد و خیلی هم راضی و خوشحال بودند.

اما واتسون: پنهان نکردن کک و مک


سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
اما واتسون، از جمله بازیگران فمینیست است که تلاش‌های زیاد و سخنرانی‌های چشمگیری در این راستا انجام داده. او با این طرز تفکر خودش را دربند پنهان کردن کک و مک صورت و بدنش نکرده مثلا در سال ۲۰۱۵ برای عکس روی جلد مجله پورتر کاملا کک و مک صورتش را به نمایش گذاشت یا برای اولین نمایش فیلم «دایره» در سال ۲۰۱۷ با لباس بازی که پوشیده بود، کک و مک بدنش را نشان داد. حتی در فیلم «دیو و دلبر» کک و مک‌های او خیلی واضح به چشم می‌آیند.

گویینت پالترو: محصولات زیبایی با کک و مک


سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
گویینت پتالترو بازیگر ۴۹ساله آمریکایی، از آن دسته بازیگرانیست که اصلا ابایی از نشان دادن چهره طبیعی و بدون آرایش با کک و مک های‌اش ندارد. صفحه اینستاگرام این بازیگر با اینکه خط تولید محصولات زیبایی هم دارد پر از عکس‌ها و فیلم‌هاییست که او را با ظاهری عادی نشان می‌دهد.

ادی ردمین: کک و مک‌ها بهترین اکسسوری


سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
ادی ردمین بازیگر و مدل چهل‌ساله انگلیسی از جمله بازیگرانیست که کک و مک دارد. اگر شما فیلم «بینوایان» را دیده باشید، کک و مک‌های فراوان صورت او را خیلی واضح دیده‌اید. اصلا خیلی از طرفدارانش در فضای مجازی نوشته‌اند که عاشق کک و مک‌های او شده‌اند. همکارانش این بازیگر را شخصی پرانرژی و پرتکاپو می‌دانند و اینکه بازیگر خوش‌تیپی است که مثل یک جنتلمن انگلیسی لباس می‌پوشد. آن‌ها عقیده دارند کک و مک‌های ادی بهترین اکسسوری او هستند.

کیلین مورفی: روح کک و مک‌های قهوه‌ای


سلبریتی‌هایی که ثابت کردند کک و مک هم زیبا است!
کیلین مورفی، بازیگر ۴۵ساله ایرلندی، که مخاطبان سینما بیشتر او را با نقش اصلی سریال «پیکی بلایندرز» می‌شناسند از آن دسته افراد مشهوریست که صورتش کک و مک‌های تقریبا زیادی دارد. به طور کلی صورت رنگ‌پریده این بازیگر با چشم‌های آبی عمیق و فک زاویه‌دار حالت سرد و مرموزی دارد اما همین کک و مک‌های قهوه‌ای کمی به صورتش رنگ و روح می‌دهد.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.