۲۳۴۰۷۶
۹۵۰۶
۹۵۰۶

جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲

در این مطلب با بررسی ترندهای طراحی ناخن در سال ۲۰۲۳ قصد داریم ۱۸ مدل ترند طراحی ناخن ۱۴۰۲ را به شما معرفی کنیم که برای فصل بهار فوق‌العاده‌اند.

جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
یک مانیکور زیبا و جذاب در تمامی فصل‌های سال می‌تواند جلوه‌ی جذاب و دل‌نشینی به استایل شما بدهد، به ویژه در فصل‌ باطراوت بهار. مانیکورهای جدید و هیجان‌انگیز در کنار آیتم‌های رنگی شاد و خنک بهاره می‌توانند جذابیت و طراوت استایل‌تان را چند برابر کنند. در سال‌های اخیر با توجه به محبوبیت انواع مدل‌های مانیکور و پدیکور، ناخن‌کاران ماهر از روش‌ها و متدهای جدید و متنوعی برای طراحی ناخن‌ استفاده می‌کنند و تولید‌کنندگان محصولات آرایشی هر ساله دنیای متنوعی از رنگ‌‎ها و طرح‌های جدید لاک ناخن را در بازار عرضه می‌کنند. در این مطلب با بررسی ترندهای طراحی ناخن در سال ۲۰۲۳ قصد داریم ۱۸ مدل ترند طراحی ناخن ۱۴۰۲ را به شما معرفی کنیم که برای فصل بهار فوق‌العاده‌اند. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: ایده طراحی ناخن ولنتاین ۱۴۰۲ + عکس

۱. رنگ‌‎های کرومی؛ ترند طراحی ناخن ۱۴۰۲


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
در بهار ۲۰۲۳ رنگ‌‎های کرومی جزو اصلی‌ترین ترندهای لاک ناخن هستند. این رنگ‌‎های زیبا، جلوه‌ای آینه‌ای دارند و رنگ‌‎های نقره‌ای و رزگلد کروم جزو محبوب‌ترین لاک‌ها برای طراحی ناخن به شمار می‌روند. اگر دوست ندارید تمامی ناخن‌هایتان کرومی یا اصطلاحا آینه‌ای باشند، می‌توانید رنگ‌‎های کرومی را در طراحی ناخن‌هایتان با دیگر طرح‌ها و رنگ‌‎ها ترکیب کنید.

۲. طراحی ناخن با رنگ سال ۱۴۰۲


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
امسال رنگ Viva Magenta ۱۸-۷۵۰ به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ انتخاب شده و به عنوان رنگ سال ۱۴۰۲ مطرح است؛ تن قرمز-زرشکی ظریفی که تعادلی بین رنگ گرم و سرد ارائه می‌دهد و کمی هم سایه‌ی بنفش در آن دیده می‌شود. اگر می‌خواهید رنگ سال ۱۴۰۲ را در مانیکورتان استفاده کنید باید بدانید که پیدا کردن این رنگ به طور دقیق قدری دشوار است اما اگر در چرخه‌ی رنگ در تناژهای موازی و نزدیک رنگ Viva Magenta حرکت کنید به رنگ‌‎های زرشکی، سرخابی و ارغوانی می‌رسید؛ بنابراین می‌توانید از این رنگ‌‎ها برای طراحی ناخن‌هایتان استفاده کنید.

۳. صورتی ساکورا؛ ترند رنگ ناخن ۱۴۰۲


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
در ژاپن به شکوفه‌های گیلاس ساکورا می‌گویند و این شکوفه‌های زیبا یکی از نمادهای فصل بهار در جهان محسوب می‌شوند. استفاده از نمادهای ساکورا چه در پوشاک و چه در طراحی ناخن به عنوان یکی از المان‌های بهاری امسال جزو ترندهای مد در بهار ۲۰۲۳ محسوب می‌شود. رنگ شکوفه‌های ساکورا صورتی ملایم است که جلوه‌ای بهاری و جذاب به ناخن‌های شما می‌بخشد.

۴. صورتی شاینی گلیتر؛ ترند رنگ ناخن ۱۴۰۲


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
در ترندهای طراحی ناخن امسال انواع رنگ‌‎های صورتی نقش پررنگی دارند. یکی از طرح‌های جذابی که درطراحی ناخن برای بهار ۱۴۰۲ می‌توانید به سراغش بروید لاک های صورتی شاینی و گلیتری صورتی است. شادابی و جذابیت این لاک‌های درخشان و خیره‌کننده جلوه‌ای شاد و پرطراوت به ناخن‌هایتان می‌دهد. به خصوص برای روزهای عید ۱۴۰۲ انتخاب بسیار شاد و جذابی خواهد بود.

۵. سبز متالیک


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
همان‌طور که گفتیم در میان ترندهای بهاری امسال رنگ‌های بسیاری را می‌بینید که از طبیعت الهام گرفته‌اند. رنگ سبز متالیک یادآور بال‌های حشراتی است که در دل طبیعت کندوکاو می‌کنند. ممکن است این رنگ کمی به نظرتان متفاوت بیاید اما اگر آن را امتحان کنید خواهید دید که درخشش متفاوت و دوست‌داشتنی به ناخن‌هایتان می‌بخشد.

۶.فرنچ بسیار ظریف


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
امسال هم در میان ترندهای ۲۰۲۳ فرنچ‌های بسیار ظریف و متفاوتی دیده می‌شوند. این نوع فرنچ‌ها مخصوص ناخن‌های کوتاه هستند و تنها شامل یک خط بسیار باریک می‌شوند که نوک ناخن‌ها را پوشش می‌دهند. اگر طرفدار مدل‌های ساده هستید و ناخن‌هایی کوتاه دارید این ترند بهاری ۲۰۲۳ مناسب شماست.

۷. طرح‌های گلدار روی رنگ‌‎های نود؛ طرح ناخن بهاری


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
استفاده از طرح گل‌های زیبا و متنوع در مانیکور یکی از مدل‌های جذاب و زیبای بهاری است که به دست‌هایتان جلوه‌ای ملیح و بهاری می‌دهد. امسال طرح‌های زیبای گلدار روی پایه نود یکی از ترندهای جذاب بهار ۲۰۲۳ است. می‌توانید برای طراحی گل‌ها از لنزها و برچسب‌های ناخن استفاده کنید و یا این که با مراجعه به سالن‌های زیبایی از آن ها بخواهید گل‌های بهاری زیبا را روی پایه نود روی ناخن‌هایتان طراحی کنند.

۸.رنگ‌‎های پاستلی؛ ایدئال برای بهار


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
اگر در چرخه‌ی رنگ به رنگ‌‎هایی مانند صورتی، زرد، سبز، آبی و… کمی رنگ سفید اضافه کنیم، پاستلی‌ها به دست می‌آیند. آبی آسمانی، بنفش یاسی روشن، صورتی روشن، زرد لیمویی، هلویی، موزی و… رنگ‌‎هایی هستند که به عنوان رنگ‌‎های پاستلی شناخته می‌شوند. این رنگ‌‎ها چندین سال است که چه در صنعت فشن، چه در طراحی ناخن‌ها جزو ترندهای محبوب شناخته می‌شوند. امسال هم رنگ‌‎های پاستی جزو ترندهای ۲۰۲۳ هستند و اگر می‌خواهید برای بهار ۱۴۰۲ طرح‌های بهاری جذابی را برای ناخن‌هایتان انتخاب کنید این طرح‌های زیبا یکی از گزینه‌های جذاب برایتان خواهند بود.

۹. آبی کبالت؛ ترند رنگ ناخن ۲۰۲۳


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
آبی کبالت یکی از رنگ‌‎های زنده و پویاست که چه درپوشاک و چه در طراحی ناخن و مانیکور می‌تواند به واسطه‌ی جلوه‌ی خاصی که دارد بسیار متفاوت و چشم‌گیر باشد. آبی کبالت با رنگ‌‎هایی مانند مشکی و آبی کمرنگ و یا سفید به خوبی ترکیب شده و نمای زیبایی را بر روی ناخن‌هایتان می‌آفریند.

۱۰. طرح‌های موج‌دار


جذاب‌ترین مدل‌های ناخن سال ۱۴۰۲
یکی دیگر از طرح‌های ترند ۲۰۲۳ طرح‌های موج‌دار است. در این مدل هم یک رنگ پایه روی ناخن قرار می‌گیرد و یک یا چند رنگ برای طراحی موج روی ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرند. ترکیب رنگ‌‎های روشن و تیره برای ایجاد طرح موج این مدل طراحی ناخن محبوب را جذاب‌تر و چشم‌نواز‌تر می‌کند.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.