۲۳۴۰۸۰
۱۶۴۶۶
۱۶۴۶۶

استایل خاص خانم بازیگر سریال «پوست شیر» که خوش درخشید!

پردیس احمدیه بازیگر جوان و موفقی است. او با سن نه‌چندان زیاد و در طول سال‌های اندک فعالیت خود، انتخاب‌‌های بسیار خوبی داشته است.

استایل خاص خانم بازیگر سریال «پوست شیر» که خوش درخشید!
پردیس احمدیه بازیگر جوان و موفقی است. او با سن نه‌چندان زیاد و در طول سال‌های اندک فعالیت خود، انتخاب‌‌های بسیار خوبی داشته است. استایل و ظاهر او هم در بسیاری از موارد چشم‌نواز و آراسته است. این‌ها نشان می‌دهد که احمدیه به‌رغم جوانی، قوانین حرفه‌ای‌بودن را می‌داند. در این مقاله می‌خواهیم نگاهی به استایل پردیس احمدیه داشته باشیم.

بیشتر بخوانید: آقای بازیگر خوش تیپ دوباره عاشق شد!

استفاده از رنگ‌های پاستلی

استایل خاص خانم بازیگر سریال «پوست شیر» که خوش درخشید!

رنگ‌های پاستلی رنگ‌های روشنی هستند که ضمن ملایم‌بودن درخشش خوبی دارند. در تصویر بالا، نمونه‌ای از این رنگ‌ها را که طیف کم‌رنگ رنگ‌های مختلف هستند در استایل پردیس احمدیه می‌بینید. او به این رنگ‌ها علاقه زیادی دارد و در استایلش هم از آنها استفاده می‌کند. چنین رنگ‌هایی در سال‌های اخیر بیشتر مورد توجه بوده‌اند و هم در استایل افراد مختلف به کار می‌روند و هم در دکوراسیون منازل و مکان‌های مختلف با استقبال روبه‌رو شده‌اند. احمدیه با انتخاب رنگ‌های روشن و مات کمک شایانی به خلق برندی شخصی برای استایل خود می‌کند. انتخاب این رنگ‌ها باعث می‌شود که کاراکتر یا همان شخصیت پوششی پردیس حالتی آرام، شیک و تمیز پیدا کند.

توجه به موقعیت‌ها و استایل

استایل خاص خانم بازیگر سریال «پوست شیر» که خوش درخشید!

یکی از بهترین ویژگی‌های استایل پردیس احمدیه این است که به تناسب میان موقعیت‌ها و لباس‌های خود دقت زیادی دارد. برای نمونه، زمانی که در جشنواره‌ها و جشن‌های مختلف شرکت می‌کند، استایلی رسمی و مرتب دارد. در مواقع دیگر، با حضور در موقعیت‌هایی با سطح رسمی‌بودن کمتر از استایل‌های دیگر مانند استایل‌های نیمه‌رسمی یا اسپرت استفاده می‌کند. در تصویر بالا هم او با رویه‌ای رسمی و مشکی روی پیراهنی با پارچه‌ای زیبا و مجلسی دیده می‌شود. آرایش و مدل موها و لباس کاملا مناسب شرکت در موقعیتی رسمی است. این توجه به تناسب لباس‌ها و موقعیت از الزامات حضور حرفه‌ای افراد در دنیای شهرت است. البته بسیاری از افراد به چنین چیزی پای‌بند نیستند ولی پردیس احمدیه به کدهای پوششی توجه خوبی دارد و از این نظر در صف ممتازها قرار می‌گیرد.

آرایش ساده و مرتب

استایل خاص خانم بازیگر سریال «پوست شیر» که خوش درخشید!

احمدیه از آن هنرپیشه‌های جوانی است که استایل آرایشی ساده‌ای دارد. هیچ‌گاه او را با آرایشی اغراق‌شده و غلیظ نمی‌بینیم. مرتب‌بودن آرایش و مدل موهای ساده او هم نشان می‌دهند که آنچنان به‌دنبال ترندهای آرایشی نیست و از زیاده‌روی در این زمینه خودداری می‌کند. در این مورد هم نمره پردیس ممتاز است. او چهره زیبایی دارد و با کمی آرایش ملایم و مناسب هم زیباتر می‌شود.

استایل‌های منسجم

استایل خاص خانم بازیگر سریال «پوست شیر» که خوش درخشید!

پردیس احمدیه استایل‌های منسجمی دارد. منظور از استایل منسجم چیست؟ استایل منسجم استایلی است که در آن عناصری متناسب با یکدیگر وجود دارند. اگر سبک کلی استایل رسمی است یا به‌سراغ مدلی خاص مانند بوهو رفته‌اید، باید تمام بخش‌ها را از یک تِم و مدل انتخاب کنید. جنس، رنگ و مدل لباس‌ها و بخش‌های مختلف در استایلی مسنجم شبیه به هم است. در تصویر بالا، شاهد استایلی منسجم از پردیس احمدیه هستیم. او کفش‌ها، پیراهن و شالی به تن کرده که از نظر مدل، جنس و رنگ در هماهنگی کامل هستند. توجه به تناسب اجزای استایل در موارد دیگر از او هم زیاد دیده می‌شود. به‌نظر می‌رسد که پردیس احمدیه حس و سلیقه خوبی در زمینه سِت‌کردن لباس‌های مختلف دارد.

استفاده از عناصر تکراری

استایل خاص خانم بازیگر سریال «پوست شیر» که خوش درخشید!

به کفش‌های پردیس در عکس بالا و تصویر بخش قبلی دقت کنید؛ تکراری هستند. اینکه افراد معروف و چهره‌های شناخته‌شده از انتخاب و پوشیدن لباس‌های تکراری در موقعیت‌های مختلف واهمه نداشته باشند، تبلیغ بسیار خوبی است. تبلیغ برای چه چیزی؟ دوری از مصرف‌گرایی و خریدهای افراطی که متأسفانه در سال‌های اخیر در کل دنیا رواج بسیار زیادی داشته است. دوری از خرید زیاد و توجه به انتخاب‌های معقول، ساده و مینیمال در ابعاد خردوکلان مزایای زیادی دارد. دنیا دیگر ظرفیت آلودگی‌های ناشی از فست‌فشن یا همان فشن سریعی را ندارد که با حجم تولید بسیار بالا به آلودگی محیط‌زیست منجر می‌شود. پردیس از پوشیدن لباس‌های تکراری ترسی ندارد و این موضوع بسیار ارزشمند است. در عکس بالا هم او را با یکی از استایل‌های مرتب و خوبش می‌بینیم.

توجه به ترندهای روز

استایل خاص خانم بازیگر سریال «پوست شیر» که خوش درخشید!

احمدیه از هنرپیشه‌های جوان سینمای ایران است و عجیب نیست که در استایل‌هایش از ترندهای روز پیروی می‌کند. او در پوشش خود از لباس‌هایی استفاده می‌کند که در دنیای مدوفشن مطرح هستند. برای مثال، در تصویر بالا او را با شلواری مام‌استایل می‌بینیم. این شلوارها در سال‌های اخیر دوباره محبوب و پرکاربرد شده‌اند. چنین شلوارهایی برای بسیاری از اندام‌ها مورد مناسبی هستند و امکان استفاده از آنها در موقعیت‌های مختلف برای استایل‌های گوناگون وجود دارد. شاید دلیل محبوبیتشان هم همین باشد. در تصویر بالا هم پردیس را با شلواری مام‌استایل می‌بینیم که در استایلی با رنگ‌های پاستلی و خنثی ست شده است. هرچند که پردیس احمدیه علاقه‌ای به دنبال‌کردن ترندهای آرایشی روز را ندارد اما در انتخاب لباس برای استایل پوششی‌اش نیم‌نگاهی به آنچه مد روز تلقی می‌شود، دارد.

ترکیب رنگ‌های زیبا

استایل خاص خانم بازیگر سریال «پوست شیر» که خوش درخشید!

مروری بر استایل‌های پردیس احمدیه نشان می‌دهد که سلیقه خوبی در انتخاب لباس‌ها و رنگ‌ها دارد. او در ست‌کردن رنگ‌های مختلف با هم خوب عمل می‌کند. شاید به‌دنبال رنگ‌های براق و خیلی درخشان نرود اما در کنار هم گذاشتن رنگ‌های ملایم و خنثی خوش سلیقه است. در تصویر بالا، او را با استایلی می‌بینیم که رنگی چشم‌نواز دارد. پردیس به‌سراغ چیدن رنگ‌هایی از طیف آبی و طوسی کنار هم رفته است. یکی از مدل‌های جذابی که می‌توانید برای طراحی رنگ‌های مختلف استایل در کنار هم استفاده کنید، انتخاب یک رنگ مشخص و کنار هم گذاشتن طیف‌هایی متنوع از آن است. برای مثال، طوسی را انتخاب کنید و برای بخش‌های مختلف لباس به‌دنبال طوسی‌های کم‌رنگ‌، پررنگ، ملایم و… بروید. چنین انتخابی چشم‌نواز و مسنجم خواهد بود؛ مانند استایل پردیس در تصویر بالا.

در آخر

پردیس احمدیه بازیگر جوانی است که در طول فعالیت کوتاهش در سینمای ایران، حضور قابل‌قبولی داشته است. او با وسواسی که در انتخاب نقش‌ها داشته از شرکت در آثاری نازل خود را دور نگه داشته و توانسته در فیلم‌های بزرگانی چون داریوش مهرجویی هم نقش‌آفرینی کند. وسواس او در زمینه انتخاب فیلم در استایلش هم دیده می‌شود. پردیس استایل‌های متعادل، متوازن و قابل‌قبولی دارد که هیچ‌گاه باعث نشده‌اند که زیر نگاه دوربین‌ها قرار بگیرد و نقد شود. به‌طور کلی، باید بگوییم که هنرپیشه خوش‌سلیقه‌ای در زمینه انتخاب استایل برای خودش است و هرچند در صف بهترین‌ها و شیک‌پوش‌ترین‌ها قرار نمی‌گیرد اما با نمره قبولی از شاگردان ممتاز است.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.