۲۳۴۲۷۹
۲۲۲۵
۲۲۲۵

فال روزانه ۱۱ فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۱ فروردین

فال روز تولد: هدف های زیادی در سر دارید اما بهتر است که از مهم ترین هایشان آغاز کنید. امسال به جای اهداف کوچک، روی اهداف بلند مدت تان تمرکز کنید. امسال انرژی زیادی در شما است که می تواند پیشرفت قابل ملاحظه ای را در زندگی تان ایجاد کند. در چنین روزی حقایق زیادی برایتان روشن می شود و گویی شما از یک خواب بلند بیدار می شوید. این اتفاق را به فال نیک بگیرید و نسبت به آینده خوش بین باشید. هنوز چیزهایی در زندگی تان است که شما را آزار می دهند، مهم نیست دیگران چه فکر می کنند، بهتر است آنها را از زندگی تان حذف و فضا را برای اتفاقات خوش باز کنید. در این ماه تلفن یا ایمیلی به شما می شود که حاوی یک خبر خوبی است که مدت هاست انتظارش را می کشید. خودتان را برای یک جشن مفصل آماده کنید. در فصل تابستان بهترین روزهای زندگی تان را تجربه خواهید کرد.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♈ فال روزانه متولدین فروردین

کلید موفقیت امروز شما در دستان خودتان است پس آن را در جیب دیگران جستجو نکنید. برای خودتان یک مسیری را مشخص کنید و طبق آن پیش روید. اگر در راهی شک و تردید دارید، به جای این پا و آن پا کردن قدم اول را بردارید. در این راه می توانید روی اطرافیان تان نیز حساب کنید. بسته ای به دست تان می رسد که انتظارش را ندارید. اگر پول است، فعلا به آن دست نزنید زیرا کارهای زیادی است که می توانید به کمک آن پیش ببرید. پس با برنامه ریزی عمل کنید. شخصی که برایتان بسیار عزیز است به سفر دوری خواهد رفت. یک دوست با انجام کاری یا گفتن حرفی خیالتان را از مسئله‌ای که نگرانش هستید راحت می‌کند. برای رفتن به جایی و دیدار شخصی نقشه می‌کشید و برنامه ریزی می‌کنید. برای ادامه تحصیل و یا بروز کردن اطلاعاتتان هیچ وقت دیر نیست.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

احساس می کنید که محدودیت ها دست و پای شما را بسته اند اما تمام تلاش تان را به کار گیرید و بدون توجه به مشکلاتی که پیش پایتان قرار دارد، به سمت جلو حرکت کنید. دیگران سعی دارند شما را وادار به کاری کنند که خودشان دوست دارند، اما تن به آن ندهید. اگر می خواهید به مسائل اطراف تان نظم دهید، بهتر است از خودتان شروع کنید. انتظار نداشته باشید که دیگران مراقب شما باشند و آروزهای شما را برآورده کنند. برای موفقیت بیشتر، مشورت با اعضای خانواده تان را از یاد نبرید. در رابطه عاطفی شما تا به امروز دوران سختی را گذرانده اید، بعد از این سعی کنید از او دور نشوید و آزارش ندهید. شما هردو سزاوار یک زندگی آرام هستید. نگرانی تان را با فردی خردمند و باتجربه در میان بگذارید و کمک بخواهید. همه چیز بهتر از آنکه توقع دارید پیش خواهد رفت.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♊ فال امروز متولدین خرداد

این روزها ایده های زیادی به ذهن تان رسیده طوری که احساس می کنید در آنها غرق شده اید. نگذارید این افکار انرژی شما را بگیرند و نگران تان کنند زیرا هیچ کدام شان هنوز واقعیت ندارند. بهتر است چند قدم به عقب بردارید و شرایط خودتان را از دور و بار دیگر مرور کنید. این کار به شما کمک می کند تا به افکارتان نظم بیشتری دهید. شریک زندگی تان از شما دلگیر است اما به روی خودش نمی آورد، بنابراین امروز عصر خود را با او بگذرانید. ضرری مالی کرده اید اما ناراحت نباشید، تجربه با ارزشی بدست آورده‌اید از این پس عاقلانه‌تر رفتار کنید و به همه‌کس اعتماد نکنید. ملاقاتی برای تغییر شغل یا مکان صورت می گیرد، مقدمات انجام این کار را سریعتر فراهم کنید و نگران نباشید.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♋ فال روزانه متولدین تیر

بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید. در این شرایط سعی کنید گذشته را در تصمیم گیری هایتان دخیل نکنید و بر اساس شرایط حاضر مسائل را بسنجید. احساسات نیز می توانند شما را به بیراهه ببرند پس سعی کنید از واقعیت دور نشوید. بد نیست بار دیگر شرایط و انگیزه هایی که در سر دارید و بررسی کنید. شاید بد نباشد تغییراتی به آن دهید. شما آن آدم چند سال پیش نیستید، پس خواسته هایتان را نیز باید با توجه به شرایطی که در آن به سر می برید، هماهنگ کنید. شک و تردید را از خودتان دور کنید. شخصی پیشنهادی مالی به شما می‌دهد، حواستان باشد پولتان را کجا و برای چه کاری خرج می‌کنید. ارتباطتان با شخصی که باورش برایتان سخت است برقرار می شود و ملاقاتش می‌کنید، سعی کنید تا می‌توانید خودتان باشید و بیش از حرف زدن گوش کنید.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♌ فال فردا متولدین مرداد

شما راه خوب زندگی کردن را بلد هستید و دوست دارید که آنها را به دیگران هم یاد دهید. احساس می کنید که اگر دیگران هم نگاهی چون شما داشته باشند، دنیای زیباتری خواهید داشت. اما بدانید که دیگران مثل شما فکر نمی کنند. پس بهتر است که از اصرار کردن دست بردارید. یکی از اعضای خانواده شما در پی شروع کاری ست. اگر کاری از دست تان بر می آید برای او انجام دهید، مطمئن باشید که شما هم از نتیجه آن سود خواهید برد. حرف کسی که می‌گوید دوستتان دارد را باور کنید. این روزها تا می توانید حواستان را جمع و از مال و اموالتان بیشتر مراقبت کنید. یه یک سفر کوتاه کاری می‌روید. فرصت‌های زندگی را بیهوده از دست ندهید. در انتخاب دوست بهتر است سخت‌گیرتر باشید.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♍ فال امروز متولدین شهریور

از آنجا که عاشق مدیر بودن هستید، دوست دارید کنترل امور را به دست بگیرید. این مسئله شما را از زندگی روزمره ای که داشته اید، جدا کرده و مجبور شده اید برخی از برنامه هایتان را تغییر دهید. بهتر است که خیلی به خودتان فشار نیاورید و راهی که تنها به نفع خودتان است را دنبال کنید. اخیرا چیزی در اطراف تان شما را آزار می دهد طوری که احساس می کنید طوفان بزرگ به سمت تان سرازیر شده و خیال آرام گرفتن هم ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرامش خود را حفظ کنید. این طوفان خودش آرام خواهد گرفت. شخصی در اطرافتان به زندگی شما غبطه می‌خورد. چشم و هم چشمی زهر کشنده زندگی‌ست از او دوری کنید. حرفی شنیده اید که باعث ناراحتی‌تان شده، بهتر است برخلاف همیشه قبل از برخورد به دلیل ناراحت شدنتان خوب فکر کنید. معامله با یک دوست خرید یا فروش برایتان سودآور است.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز عقل و احساس شما بهم گره خورده و نمی توانید آنها را از هم جدا کنید. در این شرایط بد نیست کمی منطقی تر عمل کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. اگر مدت هاست در فکر شروع کاری هستید، امروز بهترین زمان است. اگر مجرد هستید و فردی توجه شما را به خود جلب کرده، امروز پیش قدم شوید. اعتماد به نفس بالا راز موفقیت شما در رسیدن به هدف تان است. در اواخر روز تلفنی به شما می شود که حاوی خبرهای خوبی ست. به یک مراسم شادی دعوت می‌شوید، بهتر است در قبول این دعوت کمی تردید کنید. در محیط کار و یا در خانواده روی فرضیه‌ای که دارید بیش از اندازه پافشاری می‌کنید کمی آرام بگیرید و زمان بدهید تا به واقعیت برسید. هفته‌ای درخشان در زمینه تحصیلی، تجاری و یا احساسی خواهید داشت.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♏ فال روزانه متولدین آبان

شما فرد به شدت رمانتیکی هستید. امروز نیز بیش از عقل بر احساسات تان تکیه کرده اید و این موضوع ممکن است در چنین روزی برایتان دردسرساز شود. بنابراین تعادل داشته باشید و محتاط تر قدم بردارید. اعتماد به نفس بالا و قدرت دو نیرویی است که می تواند عقل و احساس شما را در تعادل قرار دهد تا بتوانید تصمیم درست را بگیرید. اگر امروز برای اولین بار با فردی قرار دارید، پیشنهاد می کنیم که دیر نکنید، زیرا تاثیر منفی روی او خواهد گذاشت. دلتان می خواهد برای شخصی که به او علاقه دارید کاری انجام بدهید، دست دست نکنید همان کاری را انجام بدهید که می‌دانید خوشحالش می‌کند. یک به ظاهر دوست با گفتن جمله ای و یا رساندن خبری شما را عصبانی می‌کند، او خیرخواه نیست از خودتان دورش کنید. از راز دل خود با کسی صحبت نکنید.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♐ فال روزانه متولدین آذر

وقت آن است که خودتان را به اطرافیان ثابت کنید. اعتماد به نفس شما در حال حاضر بیشتر از همیشه است طوری که خودتان هم باورتان نمی شود. بنابراین در جمع باشید و از توانایی هایتان استفاده کنید. خودتان را دست کم نگیرید تا معجزه خوشبختی برایتان اتفاق افتد. به زودی یک قرار ملاقاتی خواهید داشت که تاثیر زیادی در زندگی تان خواهد داشت. امروز بیش از منطق از احساس تان کمک بگیرید تا شما را به سمت هدف تان سوق دهد. در رابطه عاطفی تان به زودی دنیا بروفق مرادتان می شود و اوضاع آن‌طور که دوست دارید پیش میرود. قدم یک نورسیده خیر است و با خودش برکت می‌آورد. در خانواده دیدارها تازه خواهد شد و نوری به دلتان خواهد افتاد. برای کسی دل بسوزانید که حضور شما را در زندگی اش مهم میداند.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♑ فال روز متولدین دی

اگر احساس خوبی نسبت به شرایط اطرافتان ندارید، نگران نشوید زیرا این شرایط موقتی است و به زودی همه چیز همان طور که شما می خواهید پیش می رود تنها کافی ست که صبر داشته باشید. اگر از چیزی راضی نیستید، همین حالا آن را عوض کنید یا اگر افرادی اطرافتان هستند که شما را آزار می دهند، از آنها دوری کنید و در جمع های دیگری حضور یابید. اما این را هم یادتان باشد که شرایط نامطلوب زندگی خود را گردن دیگران نیاندازید. هر کسی مسئول کارهای خودش است. گاهی لازم است دلتان اول برای خودتان بتپد. پیشنهادی کاری یا تحصیلی به شما می شود که بهتر است سرسری از کنارش رد نشوید. به جمعی تازه می روید و با اشخاص جدیدی آشنا می‌شوید. به هر طریقی که می توانید از دایره روزمرگی‌هایتان خارج شوید.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♒ فال متولدین بهمن

روز شلوغی در پیش دارید و باید خودتان را برای آن آماده کنید. مهارت، توانایی و اطلاعات شما به اندازه کافی است، فقط باید آنها را در مسیر درستی به کار ببرید تا نتیجه دلخواهتان اتفاق افتد. تنها چیزی که شما به آن احتیاج دارید، شجاعت و ایمان به خودتان است. منتظر فردی هستید تا به شما جوابی دهد، صبر داشته باشید و از اصرار بیش از حد خودداری کنید تا همه چیز در شرایط عادی خود اتفاق افتد. دوستی نزد شما می آید، اگر حرفی در دلتان مانده به او بزنید آنوقت خواهید دید که احساس تان نسبت به قبل چقدر عوض خواهد شد. در زندگی‌تان تنوعی ایجاد کنید. برای افزایش درآمدتان بهتر است با یک نفر در زمینه ای مرتبط با کارتان مشورت کنید. شما نمی‌توانید به انتظار معجره بنشینید. خبری خوش می شنوید که برایش مژدگانی می‌دهید و خیرات می کنید. فردی یا عزمی راسخ ، با اراده و پشتکار هستید.

فال روزانه 11 فروردین و خبری خوش برای متولدین بهمن!

♓ فال روزانه متولدین اسفند

اگر چه ذهن تان درگیر است اما سعی کنید تا در حال حاضر تسلیم فکر و خیال خود نشوید و کمی عاقلانه تر به مسائل نگاه کنید. اگر احساس می کنید که در موجی گیر افتاده اید و مدام به این طرف و آن طرف پرت می شوید، بهتر است غر زدن را کنار بگذارید و به جای دست و پا زدن های بی نتیجه، کمی صبر کنید تا این طوفان نیز به پایان رسد. فردی شما را ناراحت کرده است، به جای سکوت کردن، با شجاعت احساسات خود را بیان کنید و گرنه او همچنان به رفتارهای آزار دهنده خود ادامه خواهد داد. این روزها شما بر کل امور زندگی تسلط و هوشیاری دارید. تلاش و کوشش‌تان در به دست آوردن آنچه می‌خواهید موجب احترام همگان می‌شود. اطرافیانتان بسیار دوستتان دارند اما شما گاهی بیش از اندازه زودرنج و پرتوقع می شوید. قرض کوچکی دارید که ادا می شود.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.