۲۳۷۶۸۲
۲۶۷۶
۲۶۷۶

ترفندهای طلایی برای عشوه گری و دلبری از شوهر

بعضی خانم‌ها به قدری در همسرداری متبحرند که هم همسرشان را از عشق و محبت اشباع می‌کنند و هم خودشان در زندگی آرامش بیشتری دارند؛ اما راز موفقیت این خانم‌ها چیست؟ با ما باشید تا پاسخ این سوال را بگیرید و شما هم راه رسم دلبری کردن را بیاموزید.

ترفندهای طلایی برای عشوه گری و دلبری از شوهر

«خوش به حال فلانی! عجب شانسی دارد؛ شوهرش آنقدر خوش اخلاق و مطیع است که فکر نمی‌کنم غم و غصه‌ای در زندگی داشته باشد. اصلا شاید مهره مار دارد، وگرنه کدام مردی این طور برای همسرش همه جوره سنگ تمام می‌گذارد…؟» شاید انواع و اقسام این دیالوگ‌ها به گوش شما هم خورده و دلتان خواسته باشد که همانند فلان بانوی موفق، زندگی مشترکتان را با موفقیت بییشتری مدیریت کنید، اما اصلا می‌دانید راز موفقیت این خانم‌ها چیست؟ اکثر مردها چه نوع رفتاری را می‌پسندند و چطور باید رگ خواب آن‌ها را بدست آورد؟ در این گزارش با همراهی «فاطمه زنگنه» کارشناس روانشناسی، راهکارهایی ساده اما کاربردی ارائه می‌دهیم تا به قول معروف راه و رسم دلبری از همسر را بشناسید و شما هم زندگی شیرین‌تری را تجربه کنید.

غر نزنید!

غرزدن از مهم‌ترین آسیب‌های زندگی مشترک است. وقتی خانمی مدام از همه چیز از قبیل مشکلات زندگی، شیطنت بچه ها، رفتار خانواده همسر و… ابراز نارضایتی می‌کند، خواه ناخواه باعث ایجاد سردی روابط می‌شود اما راهکار چیست و چگونه می‌توان به جای عاصی کردن همسر، از کمبودها و ناراحتی‌ها حرف زد و حتی آن را به فرصتی برای صمیمت بیشتر تبدیل کرد؟ زنگنه توضیح می‌دهد: «غرزدن، ساده‌ترین شکل اعتراض است اما معمولا دردی از کسی دوا نمی‌کند و نتیجه‌ای جز زده شدن طرف مقابل ندارد؛ بنابراین بهتر است خانم‌ها با سیاست بیشتری عمل کنند تا حرف و احساسشان خریدار داشته باشد. مثلا هروقت دلشان خواست زبان به شکایت باز کنند، با چند صلوات و پرت کردن حواس خود به کاری دیگر، ابتدا به خودشان آرامش دهند و سپس از باب گفت و گو وارد شوند، یعنی مثل یک دوست و با لحنی آرام با همسر خود درد دل کنند، آنوقت خواهند دید که چه نتایجی حاصل خواهد شد.»

ترفندهای طلایی برای عشوه گری و دلبری از شوهر

صدای بلند و لحن خشک ممنوع!

صحبت کردن با صدای بلند و لحنی خشک و جدی، بار منفی زیادی به همراه دارد و اگر قرار باشد بانویی در قالب یک همسر همیشه از این شیوه استفاده کند، حتما با چالش‌هایی مواجه خواهد شد. در همین راستا کارشناس روانشناسی می‌گوید: «گرچه در مواقعی، جدیت گفتار لازم است تا بتوان بهترین تصمیمات را برای زندگی مشترک گرفت اما واقعیت این است که مردها ظرافت‌های زنانه از جمله گفتاری نرم و لطیف را می‌پسندند، پس این نوع گفتار بر لحنی خشک و خشن می‌چربد و کارایی بیشتری هم دارد»

ترفندهای طلایی برای عشوه گری و دلبری از شوهر

شیطنت و شوخ طبعی فراموش نشود

جدیت یک خانم شاید جذابیت‌هایی برای مردها داشته باشد اما مداومت این ویژگی آن هم در زندگی مشترک، مردها را زده می‌کند. اصلا اگر دقت کرده باشید شوخ طبعی می‌تواند سخت‌ترین و سردترین آدم‌ها را هم نرم کرده، حل مسائل مختلف را آسان‌تر کند و باعث گرمای بیشتر میان زوجین شود که با این حساب، خانم‌ها همواره باید شوخ طبیع را چاشنی زندگی مشترک کنند. البته زنگنه با تاکید بر این که شوخ طبعی را نباید با تمسخر، طعنه و لودگی‌های آزاردهنده اشتباه بگیریم، می‌گوید: «همیشه باید حواسمان به نوع شوخی باشد تا نتیجه عکس ندهد و به شیرینی بیشتر زندگی مشترک بینجامد. شاید فکر کنید شوخی کردن، می‌تواند اقتدار زنان و جایگاه آن‌ها در زندگی مشترک را کم کند اما واقعا این طور نیست و اتفاقا بانویی که شوخ طبعی به جا دارد، درحال تقویت رابطه صمیمانه و دلبری کردن از همسر خود است و قطعا رابطه‌شان هم گرم‌تر می‌شود.»

بیشتر بخوانید: ۷ کاری که هرروز باید برای همسرتان انجام بدهید!

ترفندهای طلایی برای عشوه گری و دلبری از شوهر

استقبال و بدرقه از همسر را دست کم نگیرید

هر چند سال هم که از زندگی مشترک گذشته باشد، باز هم مردها دوست دارند در هنگام ورود و خروج از منزل موردتوجه و محبت همسرانشان قرار گیرند. این کار بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند به تحکیم رابطه کمک کند؛ چه بساکه پیامبر اکرم (ص) نیز نسبت به این شیوه همسرداری تاکید داشته و فرموده اند: «حق مرد بر زن این است تا در خانه‌اش به پیشواز او برود و خوشامد بگوید.» زنگنه نیز در این باره توضیح می‌دهد: «توصیه ما این است که خانم‌ها حتما در هنگام خداحافظی، همسرانشان را درآغوش بگیرند، او را ببوسند و با خواندن حمد و سوره و یا چند صلوات، آن‌ها را بدرقه کنند. در هنگام ورود همسر به خانه نیز همین طور. حتی گاهی کیف و کت او را بگیرند و این طور بر سر مردان خود عزت بگذارند و مطمئن باشند که با این شیوه‌ها حتما عشق و احترام بیشتری برای خود می‌خرند.»

بی‌بهانه همسرتان را نوازش کنید

کارشناس روانشناسی می‌گوید: ««خیلی از خانم‌ها فکر می‌کنند همیشه ابراز و عشق و ناز کشیدن باید از طرف مردها باشد، غافل از اینکه مردها نیز به چنین ابرازی نیاز دارند و با دریافت محبت از سوی همسرانشان، وابستگی عاطفی‌شان به آن‌ها بیشتر و بیشتر می‌شود، پس گاهی لازم است تا خانم‌ها بی‌بهانه کنار همسرشان بنشیند، او را نوازش کنند و عشقشان را بروز دهند.»

ترفندهای طلایی برای عشوه گری و دلبری از شوهر

پیامک عاشقانه بفرستید

اگر از آن دسته خانم‌هایی هستید که بیشتر پیامک‌هایتان به همسرتان برای یادآوری یک خرید، برنامه روزانه خانواده و یا اعلام درخواست‌هایتان است، کمی در روند خود تجدیدنظر کنند و این بار به جای پیامک‌های معمول روزانه، برای همسرتان پیامک عاشقانه بفرستید. زنگنه توضیح می‌دهد: «فکر نکنید این کارها مخصوص زوج‌های جوان است، مگر آن‌هایی که پا به سن گذاشته و چندین سال از زندگی مشترکشان گذشته، نیاز به ابراز عشق و محبت ندارند؟ واقعیت این است که همه خانم‌ها برای تزریق انرژی به همسران خود باید از ترفندهای مختلف استفاده کنند که یکی از این ترفندها، ابراز محبت و دلتنگی از طریق پیامک‌های عاشقانه است و می‌تواند باعث نزدیکی هرچه بیشتر مردها به همسرانشان شود.»

به ظاهر خود برسید

می‌خواهید در خانه راحت باشید. لباس خانگی بپوشید و حتی موهایتان را شانه نزنید. خب اشکالی ندارد، فقط این کارها را زمانی انجام دهید که همسرتان در خانه نیست، چون مردها حتی اگر به روی خودشان نیاورند و مستقیما چیزی ابراز نکنند، اما باز هم طالب آراستگی ظاهری همسران خود هستند، بنابراین همیشه با ظاهری مرتب و معطر برای استقبال از همسرانتان آماده شوید و بهترین لباس‌ها و عطرهایتان را برای مهمانی کنار نگذارید! این توصیه‌ای است که رسول اکرم (ص) نیز برای زنان امتشان داشته و می‌فرمایند: «بر زن این است که برای شوهرش، خوشبوترین عطرهایش ر ابزند و قشنگترین لباس‌هایش را بپوشد و از زیباترین زینت‌هایش استفاده کند.»

ترفندهای طلایی برای عشوه گری و دلبری از شوهر

گاهی برای رابطه پیش قدم شوید

گرچه زنان ایرانی به سبب شرایط فرهنگی و اعتقادی از حجب و حیای بالایی برخوردارند و معمولا برای برقراری رابطه با همسرانشان پیش قدم نمی‌شوند اما کارشناس روانشناسی می‌گوید: «پیش قدم شدن خانم‌ها می‌تواند حس قدرت و برتری که از ویژگی‌های ذاتی مردهاست را در وجود آن‌ها تقویت کند و این دقیقا همان چیزی است که خانم‌ها باید بدون خجالت و حس کوچک شدن، گاهی آن را امتحان کنند و شاهد نتایج شگفت‌انگیز آن باشند. البته خانم‌ها علاوه بر درخواست مستقیم می‌توانند با درست کردن غذای محبوب همسر، پوشیدن یک لباس متفاوت، آراستگی بیشتر، روشن کردن یک شمع در خانه و… در برقراری رابطه پیش قدم شوند.»

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.