۲۴۰۰۱۷
۱۲۱۴۸
۱۲۱۴۸

فال شمع روزانه سه شنبه ۱۸ اردیبهشت

فال شمع یکی از روش‌های رایج فالگیری است که در آن از اشکال ایجاد شده توسط شمع در آب یا روی سطوح دیگر برای پیش‌بینی آینده استفاده می‌شود. این روش از دیرباز در فرهنگ‌های مختلف رواج داشته و هم اکنون نیز یکی از محبوب‌ترین فال‌ها است و بسیاری از افراد به طور مرتب آن را دنبال می‌کنند.

فال شمع روزانه سه شنبه 18 اردیبهشت

فال شمع یکی از روش‌های رایج فالگیری است که در آن از اشکال ایجاد شده توسط شمع در آب یا روی سطوح دیگر برای پیش‌بینی آینده استفاده می‌شود. این روش از دیرباز در فرهنگ‌های مختلف رواج داشته و هم اکنون نیز یکی از محبوب‌ترین فال‌ها است و بسیاری از افراد به طور مرتب آن را دنبال می‌کنند.

فـال شمع متولدین فروردین

دیدار با شخصی از نظر احساسی و عشقی شما را بسیار تحت تاثیر قرار خواهد داد. تحت تاثیر یک سازش یا آشتی دوستانه پس از یک قهر و جدایی عاطفی ، به آرامش بسیار دست خواهید یافت / در یک مجلس غم و اندوه مقداری در زحمت خواهید افتاد اما چندان مهم نیست.  دیدار و روبوسی با یک یا چند نفر از بستگان یا دوستان نزدیک خواهید داشت.  شخصی برای شما قدم خیری خواهد برداشت که در زندگی فردی و اجتماعی شما بسیار موثر است و شما را به آرامش لازم خواهد رساند و باید قدر دان لطف و محبت او باشید. دور همی یا مهمانی و شادی های خانوادگی ، فامیلی یا دوستانه در پیش خواهیدداشت. دست به کار تجارت و معامله خواهید زد و در این امر بسیار برجسته و دارای ثروت زیادی خواهید شد.

فـال شمع متولدین اردیبهشت

 همسر شما برای یک ماموریت کاری سفری به خارج از کشور خواهد داشت. بزودی مسیری را در زندگی انتخاب خواهید کرد که مثبت و روشن است و با نتیجه ای عالی همراه است.تردید به خود راه ندهید. شما فردی جسور و شجاع هستید که به هر چه اراده کنید به خواسته و نیاز قلبی خود خواهید رسید، زیرا همواره توکلتان بر خدا است. دیدار با شخصی از نظر احساسی و عشقی شما را بسیار تحت تاثیر قرار خواهد داد. شما صد درصد به انچه در نیت دارید خواهید رسید. یک نفر به شدت به محبت و مهربانی شما نیاز مند است . محبت خود را از او دریغ نکنید.کار نیمه تمامی را خیلی زود به اتمام خواهید .رساند که از نظر مادی و معنوی سود فراوانی نصیب شما خواهد شد

فـال شمع متولدین خرداد

از یک توانایی بالا در خودتان در آینده ای نزدیک بسیار بهره مند خواهید شد. به یک سفر سیاحتی یا زیارتی و یا یک سفر توریستی به خارج از کشور خواهید رفت. نگران تندرستی و سلامتی خود نباشید ، هیچ بیماری خطرناکی شما را تهدید نخواهد کرد. عشق شما نسبت به یک شخص ، روابط دوستانه و پیمان محبت را میان شما و او محکم تر خواهد ساخت. از شخصی که بسیار او را دوست می دارید سخنی می شنوید که بسیار منتظر آن هستید. رسیدن به سرمایه ای بزرگ که باید آن را برای انجام کار یا هدف مورد نظر بکار ببرید. شما شخص بسیار حساسی هستید و از قلب پاکی برخوردارید.

فـال شمع متولدین تیر

یک تلفن یا پیغام یا نامه بسیار خوشحال کننده از شخصی که به او علاقه مندید خواهید داشت و بسیار شاد می شوید. رسیدن به سرمایه ای بزرگ که باید آن را برای انجام کار یا هدف مورد نظر بکار ببرید. یک کادو دریافت می کنید که ممکن است عطر یا ادکلن باشد. از عشق خود پیروزی و موفقیت و شادی نصیبتان خواهد شد. برای کسالتی مختصر از نظر جسمی یا روحی ،به نزد پزشک خواهید رفت. برای انجام کاری قانونی به نزد وکیل تا قاضی خواهید رفت.در یک شادی قرار خواهید گرفت ، شرکت در جشن یا شادی که شما زیاد بدان تمایل ندارید.رفتن یا نرفتن به این جشن ، به رای و نظر خودتان بستگی دارد.  شخصی ممکن است در یکی از کار هایی که شما انجام می دهید ، ایراد یا انتقادی نسبت به کار شما داشته باشد که باید به راحتی آن را پذیرا باشید.زیرا این موضوع به نفع شما خواهد بود، نه ضرر و زیان شما.

فـال شمع متولدین مرداد

در کاری که مربوط به شخص شما نیست مداخله و خود را وارد ماجرا نکنید. به یک سفر سیاحتی یا زیارتی و یا یک سفر توریستی به خارج از کشور خواهید رفت. صحبت هایی راجع به شخص شما خواهد شد که موجب خشنودی و رضایت قلبی شما خواهد شد. مدتی است سرگردان و پریشان و نا آرام هستید ، نگران نباشید به زودی بر طرف خواهد شد. در مورد مساله ای که احساس نا امیدی و خستگی روحی می کنید ، نگران نباشد زیرا در حال برطرف شدن است.  شما شخص بسیار حساسی هستید و از قلب پاکی برخوردارید. خبری که مدت های طولانی در انتظار رسیدن به آن بوده اید به شما خواهد رسید

فـال شمع متولدین شهریور

از نظر شرایط فیزیکی و جسمی کمی به بیماری و شرایط نا مساعد مبتلا خواهید شد که خیلی زود رفع خواهد شد.و جای آن را سلامتی و تندرستی کامل خواهد گرفت. یقین داشته باشید آنچه در آرزوی بدست آوردنش هستید ، بدست خواهید آورد.بزودی تغییراتی ایجاد خواهد شد که باعث خوشحالی و خشنودی شما خواهد بود. در زندگی زناشویی شما گرمی و شور و اشتیاقی وصف ناپذیر پدید خواهد آمد / مراقب یک خسارت مالی یا گم شدن شی در خانه خود باشید. شادی های قلبی شما ، از عشق خودتان روزبروز بیشتر و بیشتر خواهد شد. ورود به محیطی جدید اینده شما را دستخوش نغییر و تحولی مثبت خواهد کرد. از عشق های مجازی و شرارت های آن بر حذر باشید.

فـال شمع متولدین مهر

 یک معجزه احساسی و عشقی در زندگی شما به یکباره و ناگهانی پیش خواهد آمد که سعی کنید این فرصت را از دست ندهید. در تعطیلات به یک سفر خواهید رفت . ممکن است آ« منطقه خوش آب و هوا باشد. با آشفتگی و اغتشاش های فکری خود را درگیر نسازید ، زیرا جسم و روح شما بسیار حساس و شکننده است. در یک شادی و خنده فراوان قرار خواهید گرفت. در یک مسابقه یا امتحان ، یا در یک قرعه کشی بزرگ شانس بسیاری همراه با شما خواهد بود. تلاش و کوشش شما برای رسیدن به یک ثروت یا مال ، بسیار به نتیجه ای مثبت منتهی خواهد شد. یک نفر به شدت به محبت و مهربانی شما نیاز مند است . محبت خود را از او دریغ نکنید.

فـال شمع متولدین آبان

 در یک گردهمایی بزرگ شرکت خواهید کرد که این موضوع بسیار به نفع شماست.  در آینده نزدیک ، از توجه احساسی شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود.  در یک مجلس غم و اندوه مقداری در زحمت خواهید افتاد اما چندان مهم نیست. جانب احتیاط را رعایت کنید ، مراقب جوانب کارتان بوده و با اندیشه عمل کنید . بی گدار به آب نزنید. از تنش ها و استرس ها بپرهیزید و سعی کنید خشم و غضب خود را کنترل کنید. تلاش و کوشش شما برای رسیدن به یک ثروت یا مال ، بسیار به نتیجه ای مثبت منتهی خواهد شد . فردی حسود ، خود خواه و بد خواه یک حق شما یک بدی و نا مهربانی می کند.اما کاری از پیش نخواهد برد.

فـال شمع متولدین آذر

 از تنش ها و استرس ها بپرهیزید و سعی کنید خشم و غضب خود را کنترل کنید. جانب احتیاط را رعایت کنید ، مراقب جوانب کارتان بوده و با اندیشه عمل کنید . بی گدار به آب نزنید. درباره آنچه نیت شماست و هدفی که دارید ، علیرغم مخالفتی که ممکن است باشد ، شما با مقاومت به پیش خواهید برد.  مدتی است سرگردان و پریشان و نا آرام هستید ، نگران نباشید به زودی بر طرف خواهد شد. تعصب یا قهر یا کینه توزی نسبت به شخصی پیدا کرده یا می کنید ، اما این موضوع به خوبی برطرف خواهد شد. از صحبت ها و حرف های یکی از اعضای خانواده یا دوستان یا بستگان ناراحت می شوید که با مورد نوازش قرار گرفتن و مورد حمایت واقع شدن فردی ، این تیرگی و کدورت بر طرف خواهد شد. شما شخص بسیار حساسی هستید و از قلب پاکی برخوردارید.

فـال شمع متولدین دی

در کار های خود (شغل) انساف موفقی هستید . در آینده موقعیت های بسیار بهتری در انتظارتان خواهد بود ، سعی کنید از فرصتهایی که پیش رویتان قرار می گیرد ، نهایت استفاده را ببرید. شما شهرت و معروفیت بزرگی در آینده کسب خواهید کرد. از شکست عاطفی که در گذشته داشته اید ، جبران آن در زندگی آینده تان ازفردی دیگر خواهد شد. به مدت یک یا دو هفته شما بسیار سرخوش و شادمان خواهید بود. کارت عشق دارید ، بزودی از یک عشق خوشحالی فراوان خواهید داشت. از شخصی که بسیار او را دوست می دارید سخنی می شنوید که بسیار منتظر آن هستید . شما شخص بسیار حساسی هستید و از قلب پاکی برخوردارید.

فـال شمع متولدین بهمن

در برخورد با مشکلی در حال حاضر دارید ، بی احتیاط عمل نکنید . خداوند از شما حمایت خواهد کرد. یک شادی بسیار بزرگ از صحبت هایی که با یک آقا انجام می دهید دارید. توکل به خداوند را در دشواری ها و سختی ها هرگز از دست ندهید . مطمین باشید گره بسته شما گشوده خواهد شد. در کاری که در پیش گرفته اید ، افراط و تفریط نداشته باشید با کمی صبر و حوصله موفق خواهید شد. شخصی ممکن است در یکی از کار هایی که شما انجام می دهید ، ایراد یا انتقادی نسبت به کار شما داشته باشد که باید به راحتی آن را پذیرا باشید.زیرا این موضوع به نفع شما خواهد بود، نه ضرر و زیان شما. جایی می خواهید بروید. شک و تردید نداشته باشید ،با روی باز و گشاده از شما استقبال خواهد شد. در آینده نزدیک ، از توجه احساسی شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود.

فـال شمع متولدین اسفند

شخصی نسبت به پیمان دوستی خود با شما وفادار است و صمیمیت خود را حفظ خواهد کرد.و برای ادامه این صمیمیت تلاش می کند. در کاری که مربوط به شخص شما نیست مداخله و خود را وارد ماجرا نکنید. شما شهرت و معروفیت بزرگی در آینده کسب خواهید کرد. در یک رشته هنری خواهید درخشید و به موفقیت های بسیاری در این رشته دست خواهید یافت. شادی های قلبی شما ، از عشق خودتان روزبروز بیشتر و بیشتر خواهد شد. جانب احتیاط را رعایت کنید ، مراقب جوانب کارتان بوده و با اندیشه عمل کنید . بی گدار به آب نزنید. پیغامی که حامل شادی و سعادت فراوان برای شماست ، به شما خواهد رسید

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.