۲۲۸۰۶۵
۶۷۰۴
۶۷۰۴
پ

بهترین خدمات پوست و مو به ویژه برای خانم‌ها

برای داشتن ظاهری زیباتر می‌توانید از انواع خدمات پوست و مو استفاده کنید. انتخاب نوع خدمات زیبایی به نیاز و سلیقه‌ی خودتان بستگی دارد. اما در این بین، بهترین خدمات پوست و مو آن‌هایی هستند که باعث می‌شوند زیبایی طبیعی‌تر و ماندگارتری داشته باشید.

برای داشتن ظاهری زیباتر می‌توانید از انواع خدمات پوست و مو استفاده کنید. انتخاب نوع خدمات زیبایی به نیاز و سلیقه‌ی خودتان بستگی دارد. اما در این بین، بهترین خدمات پوست و مو آن‌هایی هستند که باعث می‌شوند زیبایی طبیعی‌تر و ماندگارتری داشته باشید.
ابتدا بیایید یک نگاه کلی داشته باشیم به خدمات پوست و مو. این خدمات می‌تواند شامل پاکسازی پوست، مرحله آنالیز یا تجزیه و تحلیل پوست، لایه‌برداری، کندن جوش‌ها، ماساژ صورت، تزریق ژل و چربی، لیزر موهای زائد و ... باشد.

در بخشی از این مقاله می‌خوانید:

 • مرحله‌ی پاک‌سازی پوست
 • مرحله‌ی آنالیز یا تجزیه و تحلیل پوست
 • بخور دادن پوست
 • خدمات پوست و مو و زیبایی، لایه‌ برداری
 • استخراج یا کندن جوش‌ها
 • ماساژ صورت از بهترین خدمات پوست محسوب می‌شود
  در لایه‌ برداری، متخصص زیبایی می‌تواند با استفاده از لایه‌بردارهای مکانیکی یا شیمیایی، سلول‌های مرده پوست را نابود کند. لایه‌بردارهای مکانیکی، سطحی ریگ‌دار دارند که سلول‌های مرده پوست را برمی‌دارد و جمع می‌کند.
 • تزریق ژل یا چربی
 • لیزر موهای زائد هم جزو خدمات پوست است؟
 • درمان بیماری‌های پوستی در مرکز خدمات پوست

شاید کمی عجیب به نظر برسد، اما با بهره‌گیری از خدمات زیبایی کمک می‌کند در وقت‌تان صرفه‌جویی کنید! مثلاً فرض کنید از مژه‌هایتان ناراضی هستید و هر روز به مدت چندین دقیقه، جلوی آینه از فرمژه برای حالت دادن مژه‌هایتان استفاده می‌کنید.
در حالی که یکی از بهترین خدمات پوست و مو، کاشت مژه محسوب می‌شود و فقط کافی است یک روز دو ساعت پیش متخصص کاشت مژه وقت بگذارید تا از کلنجار رفتن و وقت هدر دادن مداوم روی حالت مژه‌هایتان خلاص شوید.

مثال‌های این چنینی زیادی وجود دارد. کلینیک‌های زیبایی، انواع خدمات پوست و مو را برای دستیابی به اهداف مختلف ارائه می‌دهند. در ادامه با چند مورد از بهترین خدمات پوست و مو به ویژه برای خانم‌ها آشنا می‌شویم.

بهترین خدمات پوست و مو به ویژه برای خانم‌ها

بهترین خدمات پوست و مو

صورت، مهم‌ترین عضو بدن است و نقش بزرگی در تعیین میزان زیبایی فرد ایفا می‌کند. خدمات زیبایی صورت برای اهداف مختلفی از جمله خلاص شدن از جوش‌های سرسیاه، بهبود وضعیت و جوان‌سازی پوست انجام می‌شود.
هم‌چنین شاید بتوان گفت بیشتر درمان‌های پوستی، چند مرحله‌ای هستند. پس با انجام منظم و طبق برنامه‌ی آن‌ها، می‌توانید نتایج خوبی بگیرید. در ادامه روند این نوع درمان پوستی را با هم مرور می‌کنیم:

مرحله‌ی پاک‌سازی پوست

مرحله پاک‌سازی ابتدایی‌ترین مرحله است که طی آن آرایشگر همه‌ی آرایش‌تان را پاک می‌کند تا بهتر بتواند صورت‌تان را ببیند. البته حتی اگر آرایش نداشته باشید هم باید مرحله پاک‌سازی انجام شود.

مرحله پاک‌سازی ابتدایی‌ترین مرحله است که طی آن آرایشگر همه‌ی آرایش‌تان را پاک می‌کند تا بهتر بتواند صورت‌تان را ببیند.

مرحله‌ی آنالیز یا تجزیه و تحلیل پوست

بعد از این که پوست‌‌تان تمیز و بدون آرایش شد، متخصص زیبایی با دقت پوست شما را تجزیه و تحلیل می‌کند و نهایتاً اعلام می‌کند که پوست شما از چه نوعی است. (چرب، خشک، طبیعی یا حساس) سپس با توجه به نتایجی که گرفته است، محصولات بهداشتی مناسب برای درمان را به شما معرفی می‌کند.

بخور دادن پوست

آرایشگر با استفاده از دستگاه بخور، کاری می‌کند که تمام سلول‌های مرده پوست‌تان از بین برود و پوست شما برای جذب حداکثر موادی که قرار است بعداً استفاده شوند، آمادگی بیشتری داشته باشد. هم‌چنین بخوردادن، پوست شما را نرم می‌کند و باعث آرامش آن می‌شود.

بخورهای مناسب برای پوست، مخصوص بانوان

خدمات پوست و مو و زیبایی، لایه‌ برداری

در لایه‌ برداری ، متخصص زیبایی می‌تواند با استفاده از لایه‌ بردارهای مکانیکی یا شیمیایی، سلول‌های مرده پوست را نابود کند. لایه‌ بردارهای مکانیکی، سطحی ریگ‌دار دارند که سلول‌های مرده پوست را برمی‌دارد و جمع می‌کند.
از طرف دیگر، لایه‌ بردارهای شیمیایی نیز شامل اسیدها و آنزیم‌ها یا مواد شیمیایی قوی‌تری هستند که با انجام واکنش‌های شیمیایی با پوست می‌توانند سلول‌های مرده پوست را از بین ببرند. لازم به ذکر است که معمولاً لایه‌ برداری در طول بخور دادن پوست اتفاق می‌افتد.

شاید قبلاً هرگز ماساژ صورت را امتحان نکرده باشید و برایتان کمی عجیب به نظر برسد. اما مطمئن باشید پشیمان نمی‌شوید. ماساژ صورت پوست و عضلات‌تان را تحریک می‌کند و باعث ایجاد آرامش می‌شود.

استخراج یا کندن جوش‌ها

در این مرحله به کمک آرایشگر می‌توانید از شر تمام جوش‌های سرسیاه و سرسفیدتان خلاص شوید. البته اگر پوست‌تان حساس باشد، ممکن است این مرحله کمی برایتان سخت باشد. اما در نهایت نتایج خوبی می‌گیرید.

درمان جوش صورت/ویدئو

ماساژ صورت از بهترین خدمات پوست محسوب می‌شود

شاید قبلاً هرگز ماساژ صورت را امتحان نکرده باشید و برایتان کمی عجیب به نظر برسد. اما مطمئن باشید پشیمان نمی‌شوید. ماساژ صورت پوست و عضلات‌تان را تحریک می‌کند و باعث ایجاد آرامش می‌شود.

ماسک صورت

ماسک صورت انواع مختلفی دارد و انتخاب نوع ماسک واقعاً بستگی به نوع پوست هر کس دارد تا بتواند مشکلات پوستی فرد را مورد هدف قرار دهد.

مراقبت از پوست در بارداری، معرفی بهترین ماسک‌ها

همان طور که پیشتر گفتیم بهترین خدمات پوست و مو باید بسته به نوع پوست شما انتخاب و انجام شوند. تمامی مراحل گفته شده در زیباسازی پوست صورت نیز از این قائده پیروی می‌کنند.

بهترین خدمات پوست و مو به ویژه برای خانم‌ها

تزریق ژل یا چربی

تزریق ژل یا چربی یکی از بهترین خدمات پوست و مو در حوزه جوان‌سازی صورت محسوب می‌شود. البته روش‌های دیگری نیز برای جوان‌سازی پوست وجود دارد مثل بوتاکس و میکرونیدلینگ. اما تزریق ژل یا چربی یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها محسوب می‌شود.
همان طور که از اسم‌شان پیدا است، در تزریق ژل از فیلر یا موادی ژل مانند و در تزریق چربی از چربی گرفته شده از سایر نواحی بدن استفاده می‌کنند تا به پوست حجم دهند و باعث از بین رفتن چین و چروک‌ها بشوند.

بهترین خدمات پوست و مو به ویژه برای خانم‌ها

لیزر موهای زائد هم جزو خدمات پوست است؟

سومین مورد از بهترین خدمات پوست و مو فقط مختص صورت نیست و روشی است که در آن با استفاده از پرتوهای لیزری می‌توانند ریشه‌ی موهای زائد را در تمامی نقاط بدن ضعیف کنند و باعث کم‌مو شدن و نازک شدن تار موهای افراد بشوند. به علاوه استفاده از لیزر سرطان‌زا نیست و طرفداران بسیاری هم دارد.

بهترین خدمات پوست و مو به ویژه برای خانم‌ها

کاشت مو

یکی دیگر از بهترین خدمات پوست و مو که البته همه از آن خبر دارند، کاشت مو است. مخصوصاً کاشت طبیعی مو که در آن از موهای خود فرد استفاده می‌کنند تا بعد از کاشت و رشد مثل موهای طبیعی به نظر برسد و نتیجه‌ی رضایت‌بخشی را برای فرد داشته باشد. شما می‌توانید با متخصص زیبایی درباره‌ی روش کاشت موی مدنظرتان مشورت کنید.

کاشت مژه دائمی برای افرادی که مژه‌های کم‌پشت دارند، یکی از بهترین خدمات پوست و مو محسوب می‌شود. جراحی کاشت مژه حساس و دشوار است اما کمتر از دو ساعت انجام می‌شود.

کاشت ابرو

دروغ نیست اگر بگوییم کاشت ابرو یکی از بهترین خدمات پوست و مو در این دوران محسوب می‌شود. ابروهای پرپشت که دوباره ترند شده‌اند، یکی از علت‌های اصلی پرطرفدار بودن کاشت ابرو محسوب می‌شوند. هم‌چنین یکی از مزیت‌های اصلی کاشت ابرو، سریع و آسان بودن آن است. به طوری که می‌تواند طی یک جلسه انجام شود.

خدمات پوست و مو و زیبایی، کاشت مژه

کاشت مژه دائمی برای افرادی که مژه‌های کم‌پشت دارند، یکی از بهترین خدمات پوست و مو محسوب می‌شود. جراحی کاشت مژه حساس و دشوار است اما کمتر از دو ساعت انجام می‌شود.
البته روشی دیگر به نام اکستنشن مژه نیز وجود دارد که نیاز به جراحی ندارد. چرا که به جای استفاده از موهای طبیعی، از موهای مصنوعی استفاده می‌شود که با چسبی مخصوص به خط رویش مژه چسبانده می‌شوند. بدیهی است اکستنش مژه دوام کمتری از کاشت مژه با روش جراحی دارد.


درمان بیماری‌های پوستی در مرکز خدمات پوست
خوب است بدانید که مراکز خدمات پوست، علاوه بر خدمات زیبایی، برخی از مشکلات و بیماری‌های پوستی مانند لوپوس، ریزش مو، زگیل‌ها، تبخال‌ها، اسکار، کهیر، آکنه و پسوریازیس را هم درمان می‌کنند.

خلاصه
در کلینیک پوست و مو، ابتدا پوستتان پاکسازی می‌شود، سپس متخصص، پوست شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. مرحله بعدی هم بخور دادن پوست با استفاده از دستگاه‌های بخور است. در این کلینیک‌ها می‌توانید خدماتی مثل لیزر موهای زائد، درمان بیماری‌های پوستی، کاشت ابرو و تزریق ژل یا چربی را انجام دهید.

بهترین خدمات پوست و مو به ویژه برای خانم‌ها

لازم به ذکر است که اکثر خدمات پوست و مو باید زیر نظر متخصص انجام شوند تا نتایج ایمن و دلخواه به دست بیاید.

به کلینیک نی نی بان سر بزنید.

پ

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند