۲۲۸۲۱۹
۱۹۳۰۷
۱۹۳۰۷
پ

کاشت ابرو با جدیدترین متد و هزینه آن

ابروی پرپشت و دارای حالت زیبا، تاثیر به سزایی در زیبایی افراد دارد. یکی از بهترین روش‌های پرپشت نشان دادن ابرو، کاشت ابرو است. در این مطلب به موضوع کاشت ابرو، جدیدترین متد و هزینه آن خواهیم پرداخت.

ابروی پرپشت و دارای حالت زیبا، تاثیر به سزایی در زیبایی افراد دارد. یکی از بهترین روش‌های پرپشت نشان دادن ابرو، کاشت ابرو است. امروزه این عمل به دلیل دائمی بودن آن، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته، اما به دلیل هزینه‌های مختلف آن در کلینیک و مراکز زیبایی چالش برانگیز شده است. کاشت ابرو امری تخصصی و جدید بوده و با توجه به تکنیک و حرفه پزشک قیمت گذاری می‌شود؛ بنابراین هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت.

کاشت ابرو با جدیدترین متد و هزینه آن

روش‌های مختلف کاشت ابرو

کاشت ابرو از آن دست جراحی‌های زیبایی است که، تجربه و تخصص بسیار بالایی را می‌طلبد؛ زیرا یک عمل بسیار حساس بوده و باید با دقت بالایی انجام شود. تکنیکی که برای خواب ابروها، فرم دهی آن انجام می‌شود بستگی به پزشک و کلینیک کاملا متفاوت است. امروزه روش‌های مختلفی بستگی به نیاز و خواسته بیمار وجود دارد، که با مطالعه و علم بر آن‌ها می‌توانند درست‌ترین روش را انتخاب کنند.

نخستین روشی که برای کاشت ابرو استفاده شده، روش FUT است. در این روش که از اصلی‌ترین روش‌های کاشت مو و کاشت ابرو است، گرافت‌ها به صورت یک نوار یک سانتی متری و با بی‌حسی موضعی از قسمت بانک مو برداشته می‌شوند و در ناحیه مورد نظر کاشته می‌شوند.

روش بعدی کاشت ابرو، روش SUT می‌باشد. در این روش گرافت‌هایی که برای کاشت در ناحیه ابرو‌ها نیاز است، به صورت تکی بوسیله دستگاه از بانک مو برداشته می‌شوند و با طراحی یک فرم برای ابرو‌ها به قسمت مورد نظرپیوند زده می‌شوند.

کاشت ابرو با جدیدترین متد و هزینه آن

جدیدترین روش کاشت مو یعنی روش MICRO FIT در کاشت ابرو هم کاربرد دارد و یکی از روش‌هایی است که روز به روز به محبوبیت آن اضافه می‌شود. در این روش دیگر نیازی به تراشیدن و کوتاهی مو‌ها در قسمت بانک مو نیست و هم چنین برداشت گرافت‌ها بصورت بسیار کمتر و بسیار ظریف‌تر انجام می‌شود و به همین دلیل جای برداشت و کاشت با عوارض بسیار کمتر و محدودتری مواجه شده و این یک مزیت به حساب می‌آید؛ که بسیاری از علاقه‌مندان انجام کاشت ابرو و همچنین کاشت مو را ترغیب می‌کند که جراحی خود را با این روش انجام دهند.

نحوه انجام جدیدترین متد کاشت ابرو

اکثر کسانی که متقاضی کاشت ابرو هستند، دارای ابروی کم پشت و یا به دلیل افزایش سن و اصلاح بیش از حد دچار ریزش و کمبود شده‌اند. این افراد کاندید‌های مناسبی برای کاشت یا پیوند ابرو هستند. امروزه روش‌های مختلفی برای کاشت ابرو به منظور درمان کم‌پشتی و ریزش ابرو‌ها وجود دارد که جدیدترین آن، FUG/strip یا FUE است.

کاشت ابرو با جدیدترین متد و هزینه آن

ابتدایی‌ترین مرحله از کاشت ابرو، از پشت سر فلپ برداشته شده با کمک میکروسکوپ‌های پیشرفته و لوازم جراحی به واحد‌های گرافت مو تقسیم می‌شود، تار مو‌های کات شده توسط دستگاه ایمپلنتر درجهت خواب طبیعی ابرو‌ها کارگذاری می‌شود. این روش دارای اثر ماندگاری بالایی بوده و کمترین آسیب و عوارض را دارد. پیوند یا کاشت ابرو بسته به تعداد موی‌های پیوند داده شده معمولا ۴ ساعت طول می‌کشد. برای اطمینان از راحتی بیماران، جراحان کاشت ابرو از بی‌حسی موضعی ساده شبیه به آنچه که در شیوه‌های دندانی استفاده می‌شود، استفاده می‌کنند. کلیه مراحل کاشت طبیعی ابرو در این تکنیک در یک جلسه انجام می‌گردد.

مزایای جدیدترین متد کاشت ابرو

کاشت مو طبیعی ابرو یک روش بسیار ظریف است که نیازمند جایگذاری دقیق این مو‌ها در شکاف‌های ریز (نیم میلیمتر) با توجه به زاویه و جهت مناسب است. صرف نظر از ترمیم جهت پوشش زخم و یا بازسازی کامل ابرو‌های ضخیم، این روش کاملا دائمی بوده و مانند ابرو‌های طبیعی رشد می‌کند. همچنین طبیعی بودن نتایج حاصل از کاشت ابرو، به طوری که بعد از مشاهده نتیجه نهایی کار هیچ فرقی با مو‌های ابرو‌های خود شما وجود نخواهد داشت، این روش را محبوب و پرطرفدار کرده است.

طراحی ابرو‌ها و اجرای کاشت، علاوه بر مهارت‌های جراحی، نیاز به دید زیبایی شناختی و هنری دارد. یکی از نکات مثبتی است که می‌توان در روش‌های کاشت ابرو به آن اشاره کرد، مدنظر گرفتن فرم صورت و سلیقه بیمار برای این روش است. جراح باید با شکل ابروی خانم‌ها و آقایان آشنا باشد، بتواند با توجه به شکل صورت، زیباترین طرح را برای ابرو در نظر بگیرد.

روش‌های مختلف کاشت ابرو به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارند این روز‌ها به یکی از روش‌های مطمئن به منظور درمان کم‌پشتی و ریزش ابرو‌ها شناخته شده‌اند. البته اگر نگاه مختصری به کاشت ابرو داشته باشیم با روش‌های مختلفی روبرو خواهیم شد. هر یک از این روش‌ها با توجه به تکنولوژی که در آن به کار رفته دارای یک سری نکات مثبت و منفی هستند که باعث می‌شود هر فردی یکی از آن‌ها را با صلاح‌دید پزشک و شرایط خود انتخاب کند.

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو امری تخصصی بوده و نیاز به مهارت و ظرافت و تکنیک کاشت مناسب دارد و شخص کاندید کاشت ابرو باید در تعین پزشک معالج خود دقت لازم را داشته باشد، که سابقه و تجربه آن مرکز درخشان بوده و نمونه‌های انجام شده مورد پسند قرار گیرد؛ همچنین هرچه سابقه پزشک معالج و تجربه ایشان در کاشت ابرو بیشتر باشد، طبیعتاً هزینه انجام آن نیز بیشتر خواهد بود.

مهم‌ترین عوامل برای تعیین هزینه کاشت ابرو

 • انتخاب تکنیک مناسب برای کاشت ابرو
 • انتخاب کلینیک معتبر
 • پزشک باتجربه و مهارت
 • انجام کاشت ابرو با زاویه و خواب طبیعی ابرو‌ها
 • انجام کاشت ابرو بدون کوتاهی مو‌های سر
 • نداشتن عوارض و دوره نقاهت

کاشت ابرو با جدیدترین متد و هزینه آن

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو مانند عوارض کاشت مو نیست و بسیار محدود و زود گذر است. این عوارض به اندازه‌ای ناچیز است که اصلا نیازی به نگرانی راجع به آن‌ها نیست. حتی بعد از انجام عمل شما می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود برسید و مطمئن باشید مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد شد.

بعد از انجام جراحی ممکن است به علت استفاده از دارو‌های بی حسی در قسمت پیشانی و ناحیه ابرو‌ها شما مقداری ورم کرده که به سرعت از بین خواهد رفت. همچنین به دلیل ایجاد زخم‌هایی در محل کاشت ممکن است کبودی‌هایی خفیف به وجود آید که آن هم بسیار محدود است و جای نگرانی نیست.

استرس دشمن فولیکول‌های مو بوده و بهتر است در یکی دو هفته ابتدایی از تنش و اضطراب دوری کنید. ممکن است در قسمت ابروی کاشته شده سوزش و خارش احساس کنید که کاملا طبیعی بوده و یکی از مراحل بهبودی است. اما اگر این خارش ادامه پیدا کرد، باید به پزشک خود مراجعه کنید تا منجر به عفونت در ناحیه کاشت نشود.

بعد از کاشت ابرو متوجه رشد نامناسب مو‌های آن ناحیه خواهید شد، که این مسئله به علت برداشت گرافت‌ها از قسمت سر، طبیعی بوده و شما می‌توانید با اصلاح و کوتاهی به موقع آن‌ها، ظاهر زیبای ابروهایتان را حفظ کنید. فاصله‌های بسیار کم داخل ابرو نیز، کاملا طبیعی بوده و به مرور و رسیدن مو‌ها به حالت طبیعی خود از بین خواهد رفت.

پ

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند