۲۲۸۶۰۷
۵۷۱۸
۵۷۱۸

برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

برداشتن پف بالای چشم با لیزر می‌تواند ترس از عمل جراحی زیبایی را کاهش دهد؛ جدیدا این روش خیلی مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه با روند بلفاروپلاستی با لیزر بیشتر آشنا می‌شویم.

برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

چشمها و ناحیه اطراف آن نقش مهمی در زیبایی ما دارند. هنگام ملاقات با کسی، وقتی می‌خواهیم خیلی ظاهر چشمگیری داشته باشیم، به آرایش چشم‌ها می‌رسیم. در این آرایش پلک‌ها باید کشیده و صاف باشند؛ بنابراین پف پلک، آرایش ما را خراب می‌کند و نمای زشتی در زیبایی ما دارد. برای این منظور بهتر است با روش جدید جراحی پف پلک با لیزر آشنا شوبم. این عمل با بلفاروپلاستی قدیمی چه فرقی دارد و هزینه‌اش چقدر است؟

در این مقاله می‌خوانید:

 • جراحی زیبایی پف پلک با لیزر چیست؟
 • بلفاروپلاستی قدیمی شامل چه مواردی است؟
 • بلفاروپلاستی و جراحی پلک با لیزر چه تفاوتی با هم دارد؟
 • برداشتن پف پلک با لیزر برای چه کسانی مناسب است؟
 • عامل تعیین کننده روش جراحی پف پلک
 • بهترین کلینیک برای جراحی پف پلک با لیزر

مطلب پیشنهادی: جراحی پلک چیست، هزینه آن چقدر است؟

جراحی زیبایی پف پلک با لیزر چیست؟

هنگامی که ناحیه چشم در معرض عدم تقارن ، چین و چروک ، پف و پوست سنگین یا افتاده قرار می گیرد، ممکن است متوجه شوید که چشم، احساسی ترین ویژگی را نشان نمی‌دهد. یک روش بلفاروپلاستی - که می تواند شامل جراحی پلک، کاهش سایز پلک یک چشم یا هر دو باشد- می تواند چنین مشکلاتی را برطرف کند. اما در مورد موثر بودن روشهای سنتی یا لیزری اختلاف نظر وجود دارد. در نی‌نی‌بان، تفاوت این دو روش را بررسی می‌کنیم و توضیح می دهیم که چرا نباید به عنوان روش‌های متضاد تبلیغ شوند.

 • برداشتن پف بالای چشم بدون جراحی
 • هزینه لیزر پف بالای چشم
 • عمل پف بالای چشم
 • عوارض عمل پف بالای چشم

مطلب پیشنهادی: علت و درمان پف زیر چشم و بالای چشم

برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

بلفاروپلاستی قدیمی شامل چه مواردی است؟

در طی یک عمل جراحی بلفاروپلاستی، پوست، بافت و چربی اضافی یا برداشته می‌شوند؛ همچنین ممکن است در موقعیت جدیدی قرار گیرند؛ تا ظاهر بازتر و خستگی کمتری به بیننده دست دهد. برش‌ها با تیغ جراحی ایجاد می شوند، محل آنها بسته به مشکل، متفاوت است. برای هرگونه پوست اضافی در پلک بالا، برش‌هایی در امتداد چین‌های طبیعی پوست ایجاد شده و بخیه‌هایی برای از بین بردن پوست اضافی ایجاد می‌شود. این یک روش ساده است که جراح می‌شود؛ چشم شما را در کمتر از 30 دقیقه بخیه بزند.

مطلب پیشنهادی: بهترین کرم دور چشم زیر ۳۰ سال و بالای ۴۰ سال

برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

ناحیه پلک پایین به دو روش متفاوت مورد بررسی قرار می گیرد. اگر بیمار فقط باید پف چشم را برطرف کند؛ در داخل پلک پایین برشی ایجاد می شود و پدهای چربی زیرین کاهش می‌یابد. برعکس، اگر پوست اضافی همراه با چربی نیاز به برداشتن داشته باشد، یک برش ظریف در امتداد پلک پایین ایجاد می شود؛ این برش توسط خط مژه پایین از نظر پنهان می‌شود.

مطلب پیشنهادی: برداشتن پف بالای چشم با لیزر ممکن است؟

این روش‌ها به دلیل سرعت و سهولت انجام آنها بسیار مورد توجه هستند؛ خصوصا این‌که دوره نقاهت مناسبی هم دارند.

بلفاروپلاستی و جراحی پلک با لیزر چه تفاوتی با هم دارد؟

بلفاروپلاستی لیزری، از طریق ابزار اصلی مورد استفاده در حین عمل، یعنی لیزر، خود را از نمونه سنتی خود متمایز می‌کند.

مزایای جراحی پلک با لیزر

برداشتن پف بالای چشم با لیزر مزیت خوبی دارد؛ این‌که با لیزر می‌توان خیلی کارها را انجام داد؛ درست مانند تیغ جراحی؛ بلکه دقیق‌تر.

مطلب پیشنهادی: جراحی بلفاروپلاستی پلک، مناسب چه کسانی است؟

برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

برداشتن پف پلک با لیزر برای چه کسانی مناسب است؟

لیزر یک ابزار بسیار موثر برای مقابله چروک‌های نواحی اطراف چشم است؛ زیرا برش های سطحی مستقیما تحت مراقبت قرار می گیرند. درنتیجه خونریزی بسیار کمی ایجاد می‌شود. این امر به ویژه در درمان بیمارانی که از داروهای ضدانعقاد استفاده می کنند مفید است.

مطلب پیشنهادی: برداشتن پف بالای چشم با لیزر ممکن است؟

عوارض جراحی پف پلک با لیزر

با این حال ، برخی از لیزرها (مانند لیزر CO۲) باعث ایجاد نکروز انعقادی برگشت ناپذیر - مرگ سلولی - در امتداد لبه زخم می‌شوند. اگرچه بسیاری از بلفاروپلاستی‌های لیزری را به عنوان کاهش خطر خونریزی و کبودی تبلیغ می کنند. متاسفانه به این نکته را توجه نمی کنند که زخم های لیزری می توانند سرعت بهبودی تاخیری داشته و منجر به ایجاد زخم های ناخوشایند شوند.

برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

عامل تعیین کننده روش جراحی پف پلک

شاید بپرسید خوب ما کدام روش را انجام دهیم؟ این‍که کدام روش برای شما موثرتر است به عهده دکتر شماست. این دو روش بلفاروپلاستی بر ابزارهای متفاوتی تکیه می کنند و شایان ذکر است که هر ابزاری به اندازه کاربر خود خوب است. برخی از جراحان فقط با یک روش کار خواهند کرد ، اما برای هر کدام مزایا و معایبی وجود دارد ، بدون اینکه هیچ گونه ادبیات قاطعی به نفع هر کدام باشد. با این حال ، این روش ها می توانند به صورت مشترک استفاده شوند و نیازی نیست که متقابلاً متقابل باشند. در حقیقت ، برخی از بهترین نتایج را می توان با ترکیب هر دو تکنیک به دست آورد ، زیرا آنها مکمل هستند و استفاده از آنها - یا عدم استفاده از آنها - باید بر اساس بیمار و نیازهای فردی او در مورد آنها باشد.

مطلب پیشنهادی: علت و درمان پف زیر چشم و بالای چشم

برداشتن پف بالای چشم با لیزر، بهتره؟

تمرینات ترویج بلفاروپلاستی لیزری اغلب آن را به عنوان یک ابزار بازاریابی انجام می دهند ، زیرا بیماران تمایل دارند از "زیر چاقو رفتن" خودداری کنند. با این حال ، مهم است که به خاطر داشته باشید که بلفاروپلاستی با لیزر هنوز یک عمل جراحی است و آنچه مهمتر است تجربه و مهارت جراح شما است.

بهترین کلینیک برای جراحی پف پلک با لیزر

برای جراحی پف پلک بالا با لیزر بهتر است از متخصصین باتجربه کمک بگیرید؛ تا عدم قرینگی دو پلک بعدا اذیت‌تان نکند. در نی‌نی‌نی‌بان جراحان پلاستیک بسیاری فعالیت می‌کنند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جراحی زیبایی پلک با لیزر می‌توانید از پزشکان پوست، مو و زیبایی نی‌نی‌بان مشاوره بگیرید.

مطالب پیشنهادی:

درمان افتادگی پلک با عمل بلفاروپلاستی

پزشک زیبایی چه کاری انجام میدهد؟

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.