۲۲۸۶۱۹
۱۲۰۵۶
۱۲۰۵۶
پ

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

کاشت ناخن یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ناخن‌هایی مرتب و یکدست است که باعث می‌شود جذابیت دستان شما دوچندان شود. هر چه ناخن‌های شما از نظر اندازه و رنگ طبیعی‌تر باشند، جذابیت و زیبایی دستان شما بیشتر خواهد بود. با مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک آشنا شوید.

کاشت ناخن یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ناخن‌هایی مرتب و یکدست است که باعث می‌شود جذابیت دستان شما دوچندان شود. هر چه ناخن‌های شما از نظر اندازه و رنگ طبیعی‌تر باشند، جذابیت و زیبایی دستان شما بیشتر خواهد بود. با مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک آشنا شوید.
در سال‌های اخیر توجه به زیبایی و مرتب بودن دستان اهمیت بسزایی پیدا کرده است؛ و هرساله مدل و رنگ‌های بخصوصی برای ناخن‌ها ترند می‌شوند. این ترند در سال ۲۰۲۱ بیشتر حالت سادگی و مینمال داشته و رنگ‌های نوود و نزدیک به رنگ بیس ناخن، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. به گفته‌ای هر چه ناخن‌های شما از نظر اندازه و رنگ طبیعی‌تر باشند، جذابیت و زیبایی بیشتری را به دستان و استایل شما می‌بخشند.

با ما باشید که در این مقاله می‌خوانیم:

 1. انواع کاشت ناخن
 2. کاشت ناخن پودری
 3. کاشت ناخن با تیپ
 4. کاشت ناخن به روش ژل
 5. کاشت ناخن کوتاه و شیک
 6. کاشت ناخن با طراحی مختلف

بیشتر بخوانید: درمان مشکلات ناخن، آشنایی با شایع‌ترین بیماری‌های آن

اگر شما هم به ناخن کوتاه و شیک علاقه‌مند هستید، در این مقاله جدیدترین و شیک‌ترین مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک که در سال ۱۴۰۰، ۲۰۲۱ بسیار ترند و پرطرفدار هستند را ببینید و ایده بگیرید.

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

انواع کاشت ناخن

 1. کاشت ژل
 2. کاشت با تیپ
 3. کاشت پودری

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

۱.کاشت ناخن پودری یکی از بهترین روش‌های کاشت ناخن

کاشت پودری یکی از رایج‌ترین روش‌های کاشت ناخن است که با استفاده از پودر مخصوص که رنگ‌ها و انواع مختلفی دارد، آماده می‌شود و ترکیب آن با مواد مایع مخصوص که اصطلاحا به آن لیکوئید گفته می‌شود ترکیب خواهد شد. سپس با استفاده از قلم مویی روی تیپ یا فرمر گذاشته می‌شود.

کاشت ژله‌ای بر عکس کاشت پودری نیاز به مواد مایع ندارد. مواد این کاشت به صورت ژله است و با استفاده از قلم مویی روی ناخن شما گذاشته می‌شود.

پس از آن که این ترکیب روی ناخن خودش را گرفت و سفت شد، بعد نوبت به سوهان‌کشی، طراحی و لاک می‌رسد. کاشت پودر در حال حاضر در اکثر و بیش از ۹۰% سالن‌های زیبایی انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین روش کاشت ناخن کدام است؟

مزایای کاشت ناخن پودری به نسبت دیگر روش‌ها

 1. کاشت ناخن پودری از پرکاربردترین و با دوام‌ترین انواع کاشت ناخن است.
 2. کاشت ناخن با پودر، صدف ناخن را کشیده‌تر و ناخن‌ها را زیباتر نشان می‌دهد.
 3. اگر کاشت ناخن شما با پودر باشد در اثر ضربات از خود استحکام بالایی نشان می‌دهد.

اما توجه داشته باشید که کاشت ناخن پودری زمان بر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می‌گیرد.

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

2.کاشت ناخن به روش ژل

کاشت ژله‌ای بر عکس کاشت پودری نیاز به مواد مایع ندارد. مواد این کاشت به صورت ژله آماده بوده و با استفاده از قلم مویی روی ناخن شما گذاشته می‌شود. معمولا این نوع از کاشت بیشتر برای اشخاصی که طرفدار کاشت طبیعی هستند پیشنهاد می‌شود.

لازم است که معایب کاشت ناخن با ژل را هم بدانید

 • دوام این نوع کاشت ناخن به نسبت کاشت پودری پایین تراست.
 • اگردر مناطقی با رطوبت بالا زندگی می‌کنید این روش کاشت به شما توصیه نمی‌شود.

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

۳.کاشت ناخن با تیپ چگونه است؟

می‌توان گقت این روش از کاشت ناخن یکی از معروف‌ترین و رایج‌ترین روش‌های کاشت ناخن است، و اینگونه که از اسم آن پیداست با استفاده از تیپ‌های پلاستیکی که معمولا به رنگ سفید و یا بی رنگ هستند به ناخن طبیعی افراد چسبیده می‌شوند و با موادگذاری و در آخر سوهان کشی، کاشت انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

چگونه بدون کاشت ناخن‌هایی زیبا داشته باشیم؟

اگر ناخن‌های خوبی دارید و داشتن ناخن کوتاه برای شما رضایت بخش است نیازی به کاشت ناخن نخواهید داشت. شما می‌توانید با انتخاب یک لاک زیبا و چشم گیر، زیبایی دست‌ها و ناخن‌های کوتاه و طبیعی خود را بیشتر کنید. توجه داشته باشید که مرتب بودن دست‌ها منوط بر این نیست که شما حتما و همیشه باید ناخن‌هایی کاشت داشته باشید، بلکه داشتن ناخن‌هایی تمیز، یک اندازه و مرتب به معنای زیبایی خواهد بود که اگراهل لاک زدن هستید این را نباید فراموش کنید که سرلاک ناخن‌های شما نباید پریده باشد و این خود یکی از گزینه‌ای مهم در زیبایی دستان شماست.

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

اگر ناخن‌های خوبی دارید و داشتن ناخن کوتاه برای شما رضایت بخش است نیازی به کاشت نخواهید داشت، بلکه با انتخاب یک لاک زیبا و چشم‌گیر، ناخن‌های شما زیبا خواهند شد.

کاشت ناخن کوتاه و شیک برای داشتن دستانی همیشه زیبا

اگر هم از آن دسته خانم‌های شاغل و یا مادران پر مشغله‌ای هستید که به زیبایی دستان خود اهمیت بسیاری می‌دهید، و در عین حال زمان آن را ندارید که رنگ لاک ناخن خود را مدام و هر چند روز یکبار به دلیل پریدن سرلاک‌ها تغییر دهید. کاشت ناخن بهترین راه حل برای شماست. مرتب بودن ناخن‌های کوتاه ممکن است کم اهمیت به نظر برسند، اما یک تغییر جزئی در رنگ لاک ناخن و ایجاد طراحی ساده و شیک بر روی ناخن‌ها می‌تواند تغییر خیلی خوبی را در استایل شما به وجود آورد و حتی باعث افزایش اعتماد به نفس و روحیه شما نیز خواهد شد.

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

کاشت ناخن با طراحی مختلف، شما به چه طرحی علاقه دارید؟

دیزاین ساده ناخن برای خانم‌ها و دختران جوان در رده سنی مختلف انتخابی مناسب به شمار می‌رود همچنین برای جذابیت این طرح ناخن می‌توانید یک یا دو تا از ناخن‌های خود را به صورت طرح دار دیزاین نمایید.

برای طراحی ناخن‌ها به صورت ساده می‌توانید از یک رنگ لاک استفاده، یا رنگ‌های تیره و روشن را با یکدیگر ترکیب کنید و طرحی ساده را روی ناخن‌های خود ایجاد کنید.

برای طراحی ناخن‌ها به صورت ساده در صورت تمایل از یک رنگ لاک استفاده نمایید. همچنین می‌توانید رنگ‌های تیره و روشن را با یکدیگر ترکیب کنید و طرحی ساده را روی ناخن‌های خود ایجاد نمایید. اگر تمایل دارید طراحی ناخن هایتان متفاوت باشد، بهتر است از ترکیب رنگ‌های مکمل برای دیزاین ناخن‌های خود الهام بگیرید.
همچنین اگر تمایل دارید طراحی ناخن هایتان جذاب‌تر باشد، می‌توانید از ترکیب رنگ‌های متضاد برای دیزاین ناخن‌ها استفاده کنید.

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

کاشت یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ناخن‌هایی مرتب و یکدست است که باعث می‌شود جذابیت دست‌های شما دوچندان شود.


کاشت ناخن یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ناخن‌هایی مرتب و یکدست است که باعث می‌شود جذابیت دستان شما دوچندان شود.
از آنجایی که این روز‌ها روش‌های بسیار زیادی برای کاشت ناخن وجود دارد، باعث شده شما با هر سبک و سلیقه‌ای ناخن‌های دلبرانه‌ای داشته باشید، که اگه برای کاشت ناخن خود به یک ناخن کار حرفه‌ای مراجعه کنید مطمئنا رضایت شما بیشتر هم خواهد شد.

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

توجه داشته باشید که در هنگام کاشت ناخن‌های خود نظرتان را به راحتی بیان کنید و به دور از ترند روز از سلیقه خود پیروی کنید.

توجه داشته باشید که در هنگام کاشت ناخن‌های خود نظرتان را به راحتی بیان و به دور از ترند روز از سلیقه خود پیروی کنید.

این که کدام روش کاشت را انتخاب نمایید، بلندی و یا کوتاهی ناخن ، طرح یا فرچ و هر گزینه دیگری را با توجه به علایق خود نهایی کنید.
در این مورد بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند ناخن‌هایی کوتاه و با اندازه طبیعی داشته باشند که زیبایی دستان خود را چند برابر کنند و در عین حال طبیعی بودن را هم به دستان خود هدیه دهند.

بیشتر بخوانید: کاشت ناخن در زمان بارداری، ممنوعه؟

مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک انتخابی برای خاص پسندان

یک نمونه طراحی ناخن ساده برای استفاده در منزل

اگر اهل هنر هستید و یا طرح‌های بدون قاعده و قانون و شلوغی‌های نا متقارن را دوست دارید این طرح ناخن را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

تمام چیز‌هایی که شما لازم دارید برای داشتن این ناخن‌های زیبا

 1. رنگ لاک سفید
 2. رنگ لاک بنفش
 3. رنگ لاک صورتی
 4. رنگ لاک آبی روشن
 5. یک عدد شُت رنگ سفت

بیشتر بخوانید: مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟

و اما روش کار

 • ناخن‌های خود را به عنوان لایه زیرین یا همان لاک بیس، لاک سفید بزنید.
 • حالا شت سفت را بردارید و در رنگ آبی فرو ببرید، حالا انگشتتان را روی شت بزنید تا وقتی سر شت را به سمت ناخنتان نشانه می‌گیرید رنگ‌ها روی ناخن‌های شما بپاشد. این کار را با دیگر رنگ‌ها هم تکرار کنید.
 • بعد از آن یک تکه ابر را به لاک پاک کن آغشته کرده و اطراف ناخن‌های خود بکشید تا رنگ‌های اضافی پاک شوند.
 • به ناخن های خود تاپ کوت بزنید و تمام، اکنون ناخن‌های شما آماده است.


خلاصه
کاشت ژل، کاشت با تیپ و کاشت پودری، از انواع کاشت ناخن به شمار می‌روند. کاشت ناخن پودری از پرکاربردترین و با دوام‌ترین انواع کاشت ناخن است. کاشت ژله‌ای بر عکس کاشت پودری نیاز به مواد مایع ندارد. و کاشت ناخن با تیپ با استفاده از تیپ‌های پلاستیکی که معمولا به رنگ سفید و یا بی رنگ هستند، انجام می‌شود.

پ
منبع: نمناک

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.