۲۲۸۹۷۱
۳۰۷۶
۳۰۷۶
پ

سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست

گاهی ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب را نمی‌دانیم و قطعا با انتخاب نادرست نتیجه خوبی به دست نخواهیم آورد. بنابراین در انتخاب بهترین سالن زیبایی در تهران باید دقت کنید.

سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست

گاهی اوقات زمانی که به یک سالن آرایشی و زیبایی مراجعه می‌کنیم. ممکن است بعد از اتمام کار از نتیجه کار رضایت کامل را نداشته باشیم. این مشکل گاهی به خاطر انتخاب خودمان است. چراکه ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب را نمی‌دانیم و قطعا با انتخاب نادرست نتیجه خوبی به دست نخواهیم آورد. بنابراین در انتخاب بهترین سالن زیبایی در تهران باید دقت کنید.

سالن‌های زیبایی در زندگی خانم‌ها نقش مهمی دارد، چرا که خانم‌ها برای زیباتر شدن و یا رفع مشکلات زیبایی خود به مراکز زیبایی مراجعه می‌کنند.

سالن‌های زیبایی در زندگی خانم‌ها نقش بسیار موثری ایفا می‌کند. چرا که اکثر خانم‌ها برای زیباتر شدن و یا رفع مشکلات زیبایی خود به مراکز زیبایی مراجعه می‌کنند. سالن‌های زیبایی نسبت به قدیم خدمات بسیار گسترده تری ارائه می‌دهند و به یک مرکز جامع آرایشی و زیبایی تبدیل شدند.

صنعت زیبایی آنقدر رشد کرده است که پیگیری درمان‌های موجود دشوار است. "درمانگران زیبایی" که همه کار‌ها را انجام می‌دهند مدت هاست که از بین رفته اند. بسیاری از سالن‌های مستقل در طیف کوچکی از درمان‌ها، از هنر ناخن گرفته تا برنزه کردن تخصص دارند، در حالی که حتی در سالن‌های اسپا بزرگ‌تر، هیچ کارمندی به تنهایی قادر به انجام همه کار‌ها نیست.

سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست


محبوب‌ترین خدمات ارائه شده در سالن‌های آرایش و زیبایی

 • ماساژ
 • برنزه کردن
 • درمان‌های ناخن
 • اپیلاسیون و سایر اشکال حذف مو
 • درمان‌های صورت و مراقبت از پوست
 • مراقبت‌های تکمیلی مانند رایحه درمانی
 • کوتاه کردن مو، رنگ کردن و حالت دادن

بیشتر بخوانید: بهترین سالن زیبایی در میرداماد را می‌شناسید؟

طیف خدمات سالن آرایشی و زیبایی همیشه در حال گسترش و تغییر است، بنابراین اگر ایده شغلی سریع را دوست دارید، جایی که باید به طور مداوم مهارت‌های خود را به روز کنید، می‌تواند برای شما مناسب باشد.
با این حال، اگر ترجیح می‌دهید همان وظایف را از روز اول تا بازنشستگی انجام دهید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که در جای دیگری جستجو کنید.

سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست

سالن آرایش و زیبایی شامل چه خدماتی می‌شود؟

آرایشگری خدمات مختلفی را شامل می‌شود که اهم این خدمات عبارتند از:

ویتامینه کردن مو، قسمت‌های آسیب دیده‌ی مو را به طور موقتی ترمیم کرده و باعث تقویت مو‌های شما می‌شود. کار دیگری که ویتامینه کردن انجام می‌دهد، فرم دادن به مو است.
 • میکاپ
 • خدمات ناخن
 • لیفت ابرو و مژه
 • پاکسازی صورت
 • شنیون و اکستنشن مو‌ها
 • رنگ، ویتامینه و کراتین مو
 • رنگ مو

بیشتر بخوانید: ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب برای خانم‌های خوش سلیقه

رنگ کردن مو قدمتی دیرینه دارد. انسان‌ها از زمان‌های بسیار دور علاقه بسیاری به رنگ کردن موهایشان داشته‌اند و با استفاده از گیاهانی مثل حنا موهایشان را رنگ می‌کردند. البته این علاقه تا امروز نیز ادامه یافته است.

تا چند سال پیش استفاده از رنگ مو‌ها به ویژه رنگ‌مو‌های شیمیایی بیشتر در بین زنان و آن هم برای پوشاندن مو‌های سفید رواج داشت، اما امروزه استفاده از رنگ مو در بین همه افراد جامعه شایع شده است.

سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست

ویتامینه و کراتینه مو سالن آرایش و زیبایی

ویتامینه کردن مو، قسمت‌های آسیب دیده‌ی مو را به طور موقتی ترمیم کرده و باعث تقویت مو‌های شما می‌شود. همان طور که نرم کننده‌ها رطوبت مو را حفظ کرده و الکتریسیته مو را کاهش می‌دهند و مو را درخشنده و شفاف می‌کنند.
کار دیگری که ویتامینه کردن انجام می‌دهد، فرم دادن به مو است. ویتامینه کردن همچنین مقاومت مو‌ها را در برابر شرایط نامطلوب محیطی بالا می‌برد.

کراتینه مو، یک نوع روش درمان با مواد شیمیایی است که مو‌های وز را صاف و براق می‌کند. ماندگاری کراتین مو تا ۶ ماه است.

کراتینه مو ، یک نوع روش درمان با مواد شیمیایی است که مو‌های وز را صاف و براق می‌کند. ماندگاری کراتین مو تا ۶ ماه است. انواع مختلفی از روش‌ها برای کراتینه کردن مو در شیراز وجود دارد و آرایشگر می‌تواند با توجه به جنس و نیاز مو فرمول آن را دستکاری کند.

در بعضی از روش‌های کراتینه مو ، زمانی که مو حرارت می‌بیند، فرمالدهید آزاد می‌کند که برای سلامتی مضر است؛ اما شیوه‌های جدید کراتینه مو، بدون فرمالدهید است.
به طور کلی در کراتینه کردن مو، کراتین به پیاز مو اثر می‌کند و منافذ را با کراتین که یک پروتئین ضرورری برای سلامت و استحکام مو‌ها است، پر می‌کند. در نتیجه مو‌ها صاف، سالم و درخشان به نظر می‌رسند.

سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست

یک سالن زیبایی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

 • نوبت دهی را رعایت کند.
 • به زمان و وقت مشتری اهمیت دهد.
 • سلیقه مشتری را اولویت قرار دهد.
 • قیمت مناسب و منصفانه به مشتری بدهد.
 • وسایل و ابزار کار تمیز و بهداشتی باشد.
 • محیط سالن کاملا بهداشتی و خوشبو باشد.
 • کیفیت بالایی در ارایه خدمات داشته باشد.
 • از مهارت ارتباطی بالایی برخوردار باشد.
 • محیط آرام و امنی برای مشتری فراهم کند.
 • فرد آرایشگر دارای ظاهری تمیز، مرتب و آراسته باشد.
 • با مشتری برخورد مناسب و رفتار محترمانه داشته باشد.

پیشنهاد ویژه نی نی بان : سالن زیبایی گلچهره

سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست

انواع لاین‌های آرایشی و بافت مو در سالن آرایش و زیبایی

بافت مو، یکی از محبوب‌ترین لاین‌ها در میان لاین‌های سالن آرایش و زیبایی می‌باشد. بافتن موها ، از گذشته تا به امروز یکی از زیبا‌ترین و دوست داشتنی‌ترین مدل‌های مو در میان خانم‌ها بوده و هست. به علت محبوبیت بسیار بالای مدل بافت در مو ها، آرایشگران بافت‌های متنوع و زیبایی را برای خانم‌ها درست کرده اند.

ا ز انواع مدل‌های مختلف بافت‌ها می‌توان به بافت مو به صورت ساده، بافت مو هلندی، بافت مو تیغ ماهی، بافت مو فرانسوی، بافت مو پنج تایی و بافت مو تلی اشاره کرد.

از انواع مدل‌های مختلف بافت‌ها می‌توان به بافت مو به صورت ساده، بافت مو هلندی، بافت مو تیغ ماهی، بافت مو فرانسوی، بافت مو پنج تایی و بافت مو تلی اشاره کرد.

هر کدام از این بافت‌ها زیبایی خاص خودشان را دارند. بافت مو ساده ، یک نوع بافت بسیار زیبا و معمولی می‌باشد که برای رفتن به یک دورهمی دوستانه بسیار مناسب است.

بافت مو آفریقایی برای افرادی که مو‌های بلند دارند، عالی و زیبا است. بافت تیغ ماهی نیز، یک بافت بسیار مناسب برای یک مهمانی کوچک مانند تولد یک دوست است.

بافت مو آفریقایی نیز برای افرادی که مو‌های بلند دارند، عالی و زیبا می‌باشد. بافت تیغ ماهی نیز، یک بافت بسیار مناسب برای یک مهمانی کوچک مانند تولد یک دوست است. بافت مو فرانسوی، یکی از بافت‌های بسیار شیک می‌باشد که حتی برای رفتن به مجالس عروسی هم عالی می‌باشد.

بافت موی تلی نیز یکی از بافت‌های شیک و ساده است که شما می‌توانید از آن، هم برای یک مهمانی ساده و هم برای یک مجلس عروسی، استفاده کنید. بافت موی هلندی نیز از جمله بافت‌هایی است که بسته به سلیقه شما، می‌تواند در هر نوع مراسمی از آن استفاده شود.

به جز این بافت‌های نام برده شده، مدل‌های بسیار دیگری از بافت مو وجود دارد که شما می‌توانید با کمی جست و جو در اینترنت، از آن‌ها آگاه شوید.

سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست

کاشت ناخن در سالن آرایش و زیبایی

یکی از کار‌هایی که در آرایشگاه‌ها انجام می‌شود و کار بسیار پر در آمدی است، کاشت ناخن می‌باشد. کاشت ناخن از مهم‌ترین انواع لاین‌های آرایشی می‌باشد. امروزه کاشت ناخن در میان خانم‌ها بسیار محبوب می‌باشد و افراد زیادی به انجام این کار رو می‌آورند.

بیشتر بخوانید: آیا رنگ مو در دوران بارداری مضر است؟

کاشت ناخن، اگر با مواد بدی انجام شود می‌تواند آسیب‌های جدی به ناخن شما بزند و حتی باعث عفونت آن‌ها بشود.

کاشت ناخن ، اگر با مواد بدی انجام شود می‌تواند آسیب‌های جدی به ناخن شما بزند و حتی باعث عفونت آن‌ها بشود.
کاشت ناخن برای افرادی که ناخن‌های خود را می‌جوند و یا افرادی که ناخن‌های شکننده و ضعیف دارند، یک کار بسیار مناسب است تا از جویدن و شکستن ناخن‌ها جلوگیری بشود.

همچنین کسانی که ناخن‌های بد فرم و بد شکل دارند نیز می‌توانند برای زیبا‌تر شدن ناخن‌ها و دست هایشان، از کاشت ناخن استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: معروف‌ ترین سالن های زیبایی تهران

رنگ کردن مو در سالن آرایش و زیبایی

یکی از انواع لاین‌های آرایشی رنگ و مش مو‌ها است. رنگ کردن مو در آرایشگاه‌ها بسیار درآمد زاست، زیرا از کار‌های بسیار محبوب در میان افراد است. افرادی که از یکنواخت بودن زندگی خود خسته می‌شوند، معمولا به کار‌هایی مثل رنگ مو می‌پردازند تا در چهره خود تنوعی ایجاد کنند.


سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست

رنگ مو، علاوه بر داشتن مزایایی مثل ایجاد تنوع و زیبا‌تر کردن چهره، معایبی نیز دارد. رنگ مو باعث آسیب‌هایی مثل ایجاد موخوره، شکننده کردن مو ها، خشکی و زبر شدن مو‌ها می‌شود.

رنگ مو ، علاوه بر داشتن مزایایی مثل ایجاد تنوع و زیبا‌تر کردن چهره، معایبی نیز دارد. رنگ مو باعث آسیب‌هایی مثل ایجاد موخوره، شکننده کردن مو ها، خشکی و زبر شدن مو‌ها می‌شود. به همین دلیل بهتر است از رنگ کردن مو در مواقعی که بیشتر موهایتان سفید نشده اند، خودداری نمایید.

درست است که رنگ کردن مو باعث تنوع در چهره و ایجاد نشاط و اعتماد به نفس در درون شما می‌کند، اما بهتر است که به جای رنگ کردن مو، از روش‌های دیگری استفاده کنید.

شینیون مو در سالن آرایش و زیبایی

یکی دیگر از انواع لاین‌های آرایشی بسیار مهم، شینیون مو‌ها می‌باشد که از اصلی‌ترین کار‌های هر سالن آرایشگاه زنانه‌ای است. شینیون مو‌ها یک کار بسیار زیبا و چشم گیر در مجالس برای خانم‌ها می‌باشد. با وجود اینکه شینیون کردن مو ها، سال‌های بسیار زیادی در میان مردم جهان رواج داشته است، اما هنوز هم جزو مد‌ترین مدل‌های مو می‌باشد.

سالن آرایش و زیبایی در نارمک، زیبایی حق شماست

بیشتر بخوانید: آرایشگاه معروف شهرک غرب، بهترین در هر خیابان کدام است؟

با وجود اینکه شینیون کردن مو سال‌های بسیار زیادی در میان مردم جهان رواج داشته است، اما هنوز هم جزو مد‌ترین مدل‌های مو می‌باشد.

در خیلی از مجالس‌های مهم، شینیون کردن مو‌ها بسیار مهم است؛ به طور مثال برای یک عروس در مراسم عروسی اش، رایج‌ترین کار شینیون مو‌ها می‌باشد. البته مدل‌های باز و حتی مدل‌های موی بسیار ساده هم، برای یک عروس بسیار زیبا می‌باشد و فرد می‌تواند با توجه به سلیقه و علاقه خودش، میان مدل موی ساده و مدل شینیون، یکی را انتخاب کند.

شینیون ها ، مدل‌های بسیار زیادی دارند که قابل شمارش نمی‌باشند و هر آرایشگری می‌تواند با تلفیق چند مدل از شینیون‌های مختلف، یک نوع شینیون جدید بسازد. همچنین خیلی از آرایشگران، با استفاده از بافت‌های مختلف و ادغام آن‌ها با مدل‌های شینیون مو، یک نوع بسیار زیبا را برای آن فرد به ارمغان می‌آورند.

پیشنهاد ویزه نی نی بان

سالن زیبایی گلچهره

آدرس: نارمک، خیابان سمنگان، ساختمان ثمین، پلاک ۳۲۷، طبقه دوم، واحد۱
تلفن: ۷۷۹۴۹۰۹۰
موبایل: ۰۹۱۲۱۲۳۲۰۸۰

پ
منبع: beautyce

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.