۲۲۹۶۲۴
۳۱۷۴
۳۱۷۴

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

علائم پیری ممکن است از اوایل ۳۰ سالگی یا در برخی موارد، حتی از اواخر ۲۰ سالگی روی صورت شما ظاهر شوند. با این حال، راه‌های مختلفی برای برطرف کردن این علائم و چین و چروک‌ها وجود دارد. این مقاله را بخوانید تا با نحوه‌ی جوانسازی پوست با فیلر آشنا شوید.

علاوه بر افزایش سن، فاکتورهای دیگری نیز هستند که می‌توانند در ایجاد چین و چروک‌های روی صورت نقش داشته باشند. به عنوان مثال، کسانی که سیگار می‌کشند، همواره استرس دارند و بیش از حد در معرض آفتاب قرار می‌گیرند، ممکن است زودتر با علائم پیری رو به رو شوند. به هر حال، جوانسازی پوست با فیلر روش خوبی است که می‌تواند این علائم را از بین ببرد.

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

در این مقاله می‌خوانید:

 • فیلر تزریقی چیست؟
 • مزایای جوانسازی پوست با فیلر
 • جوانسازی پوست با فیلر
 • قیمت فیلر
 • فرق بوتاکس و فیلر

فیلر تزریقی چیست؟

تزریق فیلر می‌تواند خطوط، چین و چروک و سایر عیوب ناشی از افزایش سن را کاهش دهد.

قبل از این‌که درباره‌ی جوانسازی پوست با فیلر صحبت کنیم، باید ببینیم که اصلاً این فیلر تزریقی چیست. بگذارید بحث را از علائم پیری شروع کنیم. از دست دادن چربی زیر جلدی و حجم صورت، از پیامدهای طبیعی پیری هستند.
حال این فیلر تزریقی که به آن پرکننده نیز می‌گویند، ابزار مفیدی است که می‌تواند پُری صورت و حجم از دست رفته را به آن برگرداند. تزریق فیلر هم‌چنین می‌تواند خطوط، چین و چروک و سایر عیوب ناشی از افزایش سن را کاهش دهد.

بیشتر فیلرها محصولات ژل مانندی هستند که به زیر پوست تزریق می‌شوند و می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

 • کلاژن
 • اسید هیالورونیک
 • کلسیم هیدروکسیل

هم‌چنین، بسیاری از مواد موجود در فیلرها به طور طبیعی در بدن وجود دارند که باعث می‌شود ایمن و بی‌خطر باشند.

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

مزایای جوانسازی پوست با فیلر

مزایای جوانسازی پوست با فیلر عبارتند از:

 • فیلرها از نظر کاربردی طیف گسترده‌ای دارند و همین آن‌ها را برای بیمارانی که آماده‌ی عمل جراحی نیستند، به یک انتخاب عالی تبدیل می‌کند.
 • انواع فیلرها با اهداف مخصوص به خود ساخته شده‌اند تا بتوانند برای رسیدگی به یک مشکل در منطقه‌ی مورد نظر، کارایی لازم را داشته باشند.
 • از طرفی، نتایج تزریق فیلر موقت است. پس این مزیت را دارد که اگر از آن‌ راضی نبودید، بعد از مدتی از بین برود و شما را تا آخر عمر، به تحمل کردن وادار نکند.

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

جوانسازی پوست با فیلر

جوانسازی پوست با فیلر با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. در این‌جا ۶ روش معرفی می‌کنیم که به کمک آن‌ها می‌توانید جوانی و شادابی را به پوست‌هایتان برگردانید:

۱- حجیم کردن لب‌ها با فیلر لب

یکی دیگر از نتایج طبیعی پیری، از دست دادن حجم لب‌ها است. بنابراین لب‌های حجیم، ظاهر شما را جوانانه‌تر نشان می‌دهند و فیلرها می‌توانند این حجم از دست رفته را به آن‌ها برگردانند.
به علاوه می‌توان از پرکننده‌ها برای ا صلاح عدم تقارن در لب‌ها یا خطوط و چین و چروک اطراف دهان استفاده کرد.

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

۲- به حداقل رساندن خطوط و چین و چروک

رایج‌ترین دلیل برای تزریق فیلر، از بین بردن چین و چروک‌ها است.

مسلماً رایج‌ترین دلیلی که افراد به خاطر آن، سراغ تزریق فیلر می‌روند، از بین بردن چین و چروک‌ها است. متاسفانه سال‌ها حرکات ماهیچه‌ای تکراری ناشی از رفتارهای روزمره مثل لبخند زدن، جویدن و خندیدن باعث ایجاد خطوط و چین و چروک صورت می‌شود. البته با استفاده از پرکننده‌ها می‌توان آن‌ها را تا حد زیادی کاهش داد.

۳- بازگرداندن حجم صورت

صورت پُر نیز مثل لب‌های حجیم از نشانه‌های جوانی است. با افزایش سن و از دست دادن چربی زیر پوستی یا مهاجرت آن به قسمت‌های پایینی صورت، ممکن است صورت شما به ویژه در ناحیه‌ی گونه، توخالی به نظر برسد. این مشکل نیز می‌تواند با استفاده‌ی دقیق از پرکننده‌های پوستی برطرف شود.

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

۴- افزایش تولید کلاژن

برخی از پرکننده‌ها می‌توانند بدن را برای تولید کلاژن بیشتر تحریک کنند.

یکی از مزایای کمتر شناخته شده‌ی فیلرهای خاص، توانایی آن‌ها در تحریک تولید کلاژن طبیعی در بدن است. این مزیت کمی نیست، چرا که کلاژن به عنوان یکی از مهم‌ترین مواد برای پوست شناخته می‌شود که آن را صاف، الاستیک و حجیم می‌کند.
با افزایش سن، بدن ما تولید کلاژن خود را کاهش می‌دهد و در نهایت، تغییرات نامطلوبی را در بافت پوست و حجم صورت ایجاد می‌کند. در چنین شرایطی، برخی از پرکننده‌ها می‌توانند بدن را برای تولید کلاژن بیشتر تحریک کنند.

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

۵- کاهش دادن گودی زیر چشم

تقریباً همه‌ی افراد با افزایش سن، تیرگی زیر چشم را تجربه می‌کنند.

تقریباً همه‌ی افراد با افزایش سن، گودی یا تیرگی زیر چشم را تجربه می‌کنند. این را می‌توان هم به افزایش رنگدانه نسبت داد و هم به خالی شدن حجم صورت در ناحیه‌ی زیر چشم! مهم این است که با فیلرهای تزریقی می‌توانید اغلب تا حد زیادی این تیرگی‌ها را برطرف کنید.

۶- کاهش دادن رد اسکارها

کسانی که آکنه‌ی شدید را در جوانی خود تجربه کرده‌اند، اغلب دچار اسکار و تغییرات بافت پوست می‌شوند که با افزایش سن، بدتر هم می‌شود. در چنین شرایطی، ظاهر انواع خاصی از اسکارهای صورت را می‌توان با استفاده از پرکننده‌های پوستی، به میزان زیادی بهبود بخشید.

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

قیمت فیلر

قیمت فیلر بسته به نوع آن متفاوت است و می‌تواند به ۳ یا ۴ میلیون تومان نیز برسد.

قیمت فیلر بسته به نوع آن متفاوت است و همین باعث می‌شود که نتوانیم قیمت دقیقی برایش مشخص کنیم. در واقع، قیمت‌ها ممکن است از ۳۰۰ یا ۴۰۰هزار تومان شروع شده و به ۳ یا ۴ میلیون تومان نیز برسد.

فرق بوتاکس و فیلر

بعضی از افراد ممکن است بوتاکس را با فیلر اشتباه بگیرند یا این‌که نتوانند فرق این ۲ را از هم تشخیص دهند. برای جلوگیری از اشتباه، بهتر است بدانید که بوتاکس با فلج کردن ماهیچه‌های صورت ، چین و چروک‌ها را از هم باز می‌کند؛ در صورتی که فیلر به پوست تزریق می‌شود تا فضای بین چین و چروک‌ها را پر کند.

‎جوانسازی صورت با لیفت با نخ
‎جوانسازی صورت با لیفت نخ هم یکی دیگر از روش‌های جوانسازی است که در آن نخ‌های مخصوص که روی آن ها مخروط‌های بسیار ظریف وجود دارد، از طریق یک سوزن ظریف به داخل بافت زیر پوست هدایت می‌شوند. البته این روش قابل مقایسه با جراحی لیفت صورت و جایگزینی برای آن نیست.

جوانسازی پوست با فیلر چگونه است؟

جمع‌بندی

جوانسازی پوست با فیلر به شما کمک می‌کند تا چین و چروک‌های صورت خود را از بین ببرید و جوانی را به پوست خود برگردانید. با این حال، بهتر است قبل از اقدام، با یک پزشک متخصص مشورت کنید و تمام جوانب کار را بسنجید.

منبع: contoura

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.