۲۲۹۶۴۳
۴۰۹۸
۴۰۹۸

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

تزریق چربی به صورت، یکی از راه‌های جوانسازی صورت است. در این مطلب به توضیحاتی پیرامون این روش می‌پردازیم و به شما خواهیم گفت که بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

از اصطلاحات مختلفی برای انتقال چربی از یک قسمت بدن به قسمت دیگر استفاده می‌شود. برخی از آن‌ها شامل پیوند چربی، انتقال چربی و تزریق چربی هستند. همه این اصطلاحات تکنیک استفاده از چربی به عنوان یک پرکننده طبیعی برای بهبود ظاهر صورت را توصیف می‌کنند. اگر مشتاقید که درباره تزریق چربی به صورت بیشتر بدانید و مطلع شوید که بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

در این مطلب می‌خوانید:

 • تزریق چربی به صورت چیست؟
 • چه افرادی کاندیدای مناسب تزریق چربی به صورت برای جوانسازی هستند؟
 • تزریق چربی به صورت چگونه انجام می‌شود؟
 • نکات مربوط به پس از تزریق چربی به صورت
 • خطرات و عوارض احتمالی تزریق چربی به صورت چیست؟
 • چه زمانی نتایج نهایی جراحی را مشاهده خواهم کرد؟
 • بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران

تزریق چربی به صورت چیست؟

تزریق چربی به صورت، با هدف جوانسازی صورت با افزایش حجم، تغییر خطوط، پر شدن گودی‌ها و کاهش ظاهر چین و چروک انجام می‌شود. این کار، به پر شدن بافت‌های صورت که با افزایش سن از بین رفته‌اند، کمک می‌کند. همچنین تحقیقات نشان داده است که انجام این کار، کیفیت و بافت پوست را نیز، بهبود می‌بخشد. جوانسازی صورت با انتقال چربی معمولا در نواحی مانند گونه‌ها، لب‌ها، پلک‌‌ها، شقیقه‌ها و برای چین و چروک‌های اطراف دهان استفاده می‌شود.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

افرادی که پوست بسیار شل یا افتادگی پوست صورت و گردن دارند ممکن است از لیفت صورت یا لیفت گردن سود بیشتری ببرند.


تزریق چربی، با تغییر حجم و کانتور صورت، آن را جوان‌تر جلوه می‌دهد اما فقط بافت‌ها را به حداقل می‌رساند یا سفت می‌کند. افرادی که پوست بسیار شل یا افتادگی پوست صورت و گردن دارند ممکن است از لیفت صورت یا لیفت گردن سود بیشتری ببرند.
بهتر است در طول مشاوره با جراح پلاستیک خود درباره گزینه‌هایی برای جوانسازی صورت که به بهترین وجه برای شما و اهداف شما مناسب است صحبت کنید.

چه افرادی کاندیدای مناسب تزریق چربی به صورت برای جوانسازی هستند؟

جوانسازی صورت با انتقال چربی یک گزینه عالی برای افرادی است که می خواهند حجم نواحی خاصی را در صورت خود افزایش دهند یا حجم از دست رفته با افزایش سن را بازگردانند. چربی تزریق شده در این نواحی باعث افزایش حجم و بهبود چین و چروک‌ها می‌شود تا ظاهری جوان‌تر داشته باشید.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟
چربی منتقل شده به خطوط عمیق لبخند، گوشه‌های دهان، چشم‌های گود شده و گونه‌های افتاده می‌تواند حجم را بازگرداند و اثرات پیری را بهبود بخشد . پزشک شما نگرانی‌‌ها و تغییرات مورد نظر و همچنین سابقه پزشکی شما را بررسی می‌کند تا تعیین کند که آیا تزریق چربی برای شما مناسب است یا خیر.
شرایط فیزیکی مانند فشار خون بالا، دیابت، استعمال دخانیات، بیماری کلیوی، مشکلات قلبی و سایر شرایط جدی، پیش از انجام این کار، ارزیابی خواهد شد.

جوانسازی صورت با تزریق چربی، به صورت سرپایی انجام می‌شود و شما در همان روز عمل به خانه خواهید رفت

تزریق چربی به صورت چگونه انجام می‌شود؟

جوانسازی صورت با تزریق چربی، به صورت سرپایی انجام می‌شود و شما در همان روز عمل به خانه خواهید رفت. جراحی تحت ب یهوشی موضعی یا عمومی انجام می‌شود و چربی از از هر قسمتی از بدن شما که در آن چربی اضافی دارید گرفته می شود و به ناحیه صورت، برای جوانسازی منتقل می‌شود.
رایج‌ترین نواحی برای گرفتن چربی، شکم، ران‌ها و پهلوها هستند. چربی به عنوان یک پرکننده طبیعی استفاده می‌شود و از بدن شما اهدا می‌شود و دوباره به بدن خودتان بازگردانده می‌شود؛ بنابراین خطر انتقال بیماری وجود ندارد.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

در این عمل، مقدار معینی از چربی منتقل و ذوب می‌شود زیرا بافت چربی بستگی به منبع خونی دارد که در محلی که تزریق می‌شود وجود دارد. با توجه به این کاهش مورد انتظار، مقدار اضافی چربی در زمان جراحی برای اصلاح بیش از حد تزریق می‌شود؛ این کار برای جبران تحلیلی است که رخ خواهد داد.

برای برداشت چربی، یک برش کوچک در نزدیکی ناحیه‌ای که چربی اضافی برای اهدا وجود دارد ایجاد می‌شود و لیپوساکشن انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: تزریق چربی برای چروک، نکات مهم زنانه

انتظار می‌رود که اکثریت جذب در ۶ تا ۸ هفته اول پس از جراحی رخ دهد و سپس به صورت دائمی جذب خواهد شد. برای برداشت چربی، یک برش کوچک در نزدیکی ناحیه‌ای که چربی اضافی برای اهدا وجود دارد ایجاد می‌شود و لیپوساکشن انجام می‌شود.
برای انتقال (تزریق) چربی، برش کوچکی در صورت و در نزدیکی ناحیه مورد ایجاد می‌شود که نیاز به حجیم سازی، کانتور و جوانسازی دارد. برش‌ها به طور استراتژیک در چین‌های طبیعی قرار می‌گیرند تا ظاهر آن‌ها را به حداقل برساند و پس از بهبودی غیر قابل توجه به نظر برسد.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

نکات مربوط به پس از تزریق چربی به صورت

پس از جراحی، شما می‌توانید پس از از بین رفتن تمام اثرات بیهوشی عمومی، در همان روز با همراهی یکی از اعضای خانواده یا دوستان خود به خانه بروید. در طول روز باید در خانه استراحت کنید و تا یک هفته پس از جراحی فعالیت بدنی که باعث افزایش ضربان قلب یا فشار خون شما می‌شود، انجام ندهید. البته می‌توانید فعالیت‌های سبک مانند مطالعه یا استفاده از کامپیوتر را انجام دهید.

باید انتظار درد خفیف را داشته باشید و ممکن است در نواحی‌ای که چربی از آن گرفته شده احساس کبودی کنید.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل و بوتاکس، بهترین زمان کی است؟

شب‌ها باید در حالی که سرتان را بلند کرده‌اید روی بالش بخوابید یا روی یک صندلی بلند مانند نیمکت بخوابید. بالا نگه داشتن سر به کاهش تورم صورت کمک می‌کند. باید انتظار درد خفیف را داشته باشید و ممکن است در نواحی‌ای که چربی از آن گرفته شده احساس کبودی کنید و به همین دلیل، برای شما داروی ضد درد تجویز خواهد شد.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟
در ۱ تا ۲ هفته اول باید منتظر کمی کبودی و تورم باشید اما این کبودی و تورم به تدریج هر هفته بهبود می‌یابد. می‌توانید انتظار داشته باشید که ۱ تا ۲ هفته پس از جراحی به تدریج فعالیت‌های خود را افزایش دهید اما تا زمانی که ۴ تا ۶ هفته از جراحی شما نگذشته است، نباید هیچ فعالیت سنگینی انجام دهید (ضربان قلب یا فشار خون خود را افزایش دهید).

بیشتر بخوانید: تزریق چربی به واژن، عوارض احتمالی

خطرات و عوارض احتمالی تزریق چربی به صورت چیست؟

مانند هر جراحی دیگری، برخی از عوارض رایج ممکن است رخ دهد. عموما شامل خونریزی (تشکیل هماتوم)، عفونت، بهبود ضعیف زخم، جای زخم نامطلوب، درد (که ممکن است پس از بهبود برش‌ها ادامه یابد)، عدم تقارن صورت، آسیب عصب صورت، از دست دادن پوست، بی حسی یا تغییر در احساس پوست، ظاهر نامناسب در ناحیه‌ای که در آن برش‌ها وجود دارد، است.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

چه زمانی نتایج نهایی جراحی را مشاهده خواهم کرد؟

بهبودی پس از انتقال چربی برای جراحی جوانسازی صورت یک فرآیند تدریجی است. معمولاً فقط برش حداقلی وجود دارد، اما مقداری کبودی و تورم نیز وجود خواهد داشت که معمولاً در ۲ هفته پس از جراحی برطرف می‌شود. برخی از تورم‌های خفیف ممکن است برای چندین ماه باقی بمانند و ممکن است تا یک سال طول بکشد تا نتایج دلخواه شما به طور کامل ظاهر شود.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران

در ادامه به شما بهترین متخصصان در این زمینه را معرفی می‌کنیم:

دکتر سید رضا عبدالمطلبی

دکتر عبدالمطلبی از بهترین متخصصان تزریق چربی به روش کلمن تکنیک است و مطب ایشان در خیابان فرشته واقع شده است.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.