۲۳۴۰۳۸
۲۲۹۹
۲۲۹۹

لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب

اگر به فکر کوچک کردن سینه خود توسط لیپوساکشن هستید یا تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره این روش بدانید، در این مقاله همراه ما باشید. در ادامه بیشتر درباره لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب آن صحبت خواهیم کرد.

لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
کوچک کردن سینه یک عمل جراحی زیبایی به شمار می‌رود و که به روش‌های مختلفی انجام می‌شود و طرفداران بسیاری دارد. در فرایند کوچک کردن سینه با برداشتن چربی اضافی، بافت غده‌ای و پوست، سایز سینه‌ها کاهش می‌یابد. تکنیک‌های مختلفی برای کوچک کردن سینه استفاده می‌شود که یکی از آنها لیپوساکشن است. لیپوساکشن سینه در زنان یک جراحی زیبایی کم تهاجمی است که شامل برداشتن رسوبات چربی از قسمت‌های مختلف سینه‌ها می‌شود. در ادامه بیشتر درباره این روش و مزایا و معایب آن صحبت خواهیم کرد.

در این مقاله می‌خوانید:

 • لیپوساکشن سینه در زنان چیست و چگونه انجام می‌شود؟
 • مزایای کوچک کردن سینه با لیپوساکشن
 • معایب کوچک کردن سینه با لیپوساکشن
 • چه کسانی کاندید مناسبی برای کوچک کردن سینه با لیپوساکشن هستند؟
 • سؤالات متداول

بیشتر بخوانید: کاندیدای مناسب ماموگرافی

لیپوساکشن سینه در زنان چیست و چگونه انجام می‌شود؟


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
کوچک کردن سینه با لیپوساکشن یک جایگزین کمتر تهاجمی برای جراحی کوچک کردن سینه به روش‌های تهاجمی‌تر و قدیمی است. این روش معمولاً تحت بیهوشی کامل ور در برخی موارد بی حسی موضعی انجام می‌شود و شامل ایجاد برش‌های کوچک در ناحیه سینه برای وارد کردن لوله نازکی به نام کانولا است. پس از وارد کردن کانولا در بافت چربی موجود در سینه‌ها از آن برای مکش چربی اضافی از بافت سینه استفاده می شود. در طی فرایند لیپوساکشن سینه در زنان، اندازه و حجم سینه‌ها کاهش می‌یابد و در نتیجه ظاهری متناسب‌تر از نظر زیبایی‌شناختی برای فرد ایجاد می‌کند.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: فواید یائسگی، پیش به سوی زندگی بهتر

مزایای کوچک کردن سینه با لیپوساکشن


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
لیپوساکشن سینه در زنان نسبت به جراحی‌های تهاجمی‌تر و قدیمی کوچک کردن سینه مزایای متعددی دارد. از مهم‌ترین مزیت‌های این روش می‌توان به کمتر تهاجمی بودن آن اشاره کرد. به این معنی که بیماران درد و ناراحتی کمتری را در حین و بعد از جراحی تجربه می‌کنند.

لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب

دیگر مزایای لیپوساکشن سینه در زنان:

 • جای زخم یا اسکار کمتر: کوچک کردن سینه با لیپوساکشن فقط شامل برش‌های کوچک است، به این معنی که در مقایسه با جراحی‌های سنتی کوچک کردن سینه، جای زخم بسیار کمتری را ایجاد می‌کند.
 • زمان بهبودی سریع‌تر: از آنجایی که کوچک کردن سینه با لیپوساکشن یک روش کمتر تهاجمی است، زمان بهبودی در مقایسه با جراحی سنتی کوچک کردن سینه به طور کلی کوتاه‌تر است.
 • بهبود شکل و اندازه سینه: لیپوساکشن سینه در زنان می‌تواند بهبود قابل توجهی را در شکل و اندازه سینه ایجاد کند و در نتیجه ظاهری متناسب و متعادل‌تر برای سینه‌های فرد به ارمغان آورد.

مطالب پیشنهادی: کدام بیماری‌های زنان می‌توانند خطرناک باشند؟

معایب کوچک کردن سینه با لیپوساکشن


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
در حالی که کوچک کردن سینه با لیپوساکشن مزایای متعددی دارد، معایبی نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • این روش برای همه بیماران مناسب نیست: زنانی که سینه های بزرگ و آویزان همراه با پوست اضافی دارند، ممکن است کاندیدای مناسبی برای لیپوساکشن سینه نباشند.
 • لیپوساکشن فقط می تواند چربی سینه ها را از بین ببرد، نه بافت غدد: این به این معنی است که این روش ممکن است در مواردی که بافت غدد عامل اصلی بیشت از حد بزرگ بوده سینه هستند، مؤثر نباشد.
 • ایجاد اسکار یا فرورفتگی در بافت سینه: با اینکه این روش کم تهاجمی بوده و جای زخم آن نسبت به روش‌های دیگر حداقل است، اگر پزشک تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد خطر ایجاد اسکارهای کوچک یا فرورفتگی در بافت سینه وجود دارد.

بیشتر بخوانید: لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟

چه کسانی کاندید مناسبی برای کوچک کردن سینه با لیپوساکشن هستند؟


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
درست است که لیپوساکشن سینه در زنان یکی از بهترین و کم‌ تهاجمی‌ترین روش‌ها برای کوچک کردن سینه به شمار می‌رود. اما با این حال هر زنی که خواهان سینه‌های خوش‌فرم‌تر و کوچک‌تر است، کاندیدای مناسبی برای کوچک کردن سینه با لیپوساکشن نیست. در ادامه اشاره می‌کنیم که چه کسانی کاندید مناسبی برای این روش هستند.

افرادی که تنها دارای مقداری چربی اضافی سینه هستند


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
کاهش اندازه سینه با لیپوساکشن برای حذف چربی اضافی سینه طراحی شده است. اگر افتادگی قابل توجه سینه یا پوست اضافی دارید، جراحی سنتی کوچک کردن سینه ممکن است برای شما مناسب تر باشد.

افرادی که از سلامت خوبی برخوردارند


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
مانند هر جراحی دیگری، کوچک کردن سینه با لیپوساکشن خطراتی دارد. از همین رو داوطلبان انجام این جراحی باید از سلامت کلی خوبی برخوردار باشند و هیچ بیماری زمینه‌ای که می‌تواند خطر عوارض را افزایش دهد، نداشته باشند.

مطالب پیشنهادی: بهترین مرکز تزریق چربی به صورت در تهران

افرادی که انتظارات واقع‌بینانه‌ای دارند


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
در حالی که کوچک کردن سینه با لیپوساکشن می‌تواند پیشرفت‌های قابل توجهی در اندازه و شکل سینه ایجاد کند، ممکن است نتواند نتایجی مشابه با جراحی سنتی کوچک کردن سینه را ایجاد کند. متقاضیان باید انتظارات واقع‌بینانه‌ای درباره نتایج بالقوه این روش داشته باشند.

افرادی که وزن ثابتی دارند


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
کاندیداهای کوچک کردن سینه با لیپوساکشن باید وزن ثابتی داشته باشند. نوسانات وزن قابل توجه می‌تواند بر نتایج این روش تأثیر بگذارد.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: قهوه با مغز چه میکند؟ فِرِش و شاداب

سؤالات متداول


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
عمل کوچک کردن سینه با لیپوساکشن چقدر طول می‌کشد؟

عمل لیپوساکشن سینه در زنان معمولاً حدود یک ساعت یا کمتر طول می‌کشد، در حالی که کوچک کردن سینه به روش جراحی‌ سنتی سه ساعت طول می‌کشد.

لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب

زمان بهبودی برای کوچک کردن سینه با لیپوساکشن چقدر است؟

اکثر بیماران پس از یک هفته می‌توانند به سر کار و فعالیت‌های معمول خود بازگردند و بعد از چهار هفته می‌توانند ورزش را از سر بگیرند.

لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب

مراقبت‌های بعد از جراحی کوچک کردن سینه با لیپوساکشن چیست؟

معمولاً دستورالعمل مراقبتی مشخصی توسط پزشک به شما ارائه خواهد شد. مهم‌ترین رعایت‌ها بعد از انجام این عمل، عدم انجام فعالیت‌های سنگین تا یک هفته است. همچنین به هیچ عنوان سینه‌ها نباید تحت فشار قرار گیرند.

بیشتر بخوانید: جراحی زیبایی در سعادت آباد، نکاتی که قبل از انتخاب باید بدانید

کلام آخر


لیپوساکشن سینه در زنان، مزایا و معایب
همان طور که اشاره کردیم، لیپوساکشن سینه در زنان به منظور کوچک کردن آن‌ها، جایگزینی کمتر تهاجمی برای جراحی سنتی کوچک کردن سینه بوده که دارای مزایای متعددی است. با این حال، توجه به این نکته مهم است که این روش برای همه متقاضیان مناسب نیست و ممکن است در مواردی که بافت غده‌ای عامل اصلی اندازه سینه بوده یا پوست سینه دارای شل شدگی و افتادگی است، مؤثر نباشد. اگر قصد کوچک کردن سینه با لیپوساکشن را دارید، مهم است که قبل از هر تصمیمی با یک جراح پلاستیک واجد شرایط و مجرب مشورت کنید.

منبع: drshuster

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.