۲۰۶۷۸۰
۲ نظر
۱۷۹۰۸
۲ نظر
۱۷۹۰۸
پ

بهترین کاندوم های تاخیری، معرفی هشت مدل

کاندوم محصولی است که زوج‌ها برای پیشگیری از بارداری از آن استفاده می‌کنند. انواع کاندوم‌ با تنوع بالا در بازار موجود است.

برخی از بهترین کاندوم‌ های تاخیری که برای برطرف کردن مشکلات زود انزالی و درمان نعوظ ارائه شده‌اند دارای لوبریکانت هستند و برخی دیگر به نحوی طراحی شده‌اند که گرمسیری بوده و سرد مزاجی زنان را نیز بهبود می‌دهند.
کاندوم محصولی است که زوج‌ها برای پیشگیری از بارداری از آن استفاده می‌کنند. انواع کاندوم‌ با تنوع بالا در بازار موجود است. برخی از این محصولات نازک‌تر ساخته شده‌ و برخی دیگر طعم دارند. نوعی از کاندوم‌ها که نسبت به سایر مدل‌ها طرفداران بیشتری دارند، کاندوم‌های تاخیری هستند. این نوع از کاندوم‌ها دارای ژل یا مایعی هستند که هنگام استفاده از آن‌ها روی آلت تناسلی را می‌پوشاند و سبب می‌شود که انزال به تاخیر بیفتد. در این مطلب بهترین کاندوم های تاخیری موجود در بازار معرفی می‌شود و ویژگی‌های هر کدام بررسی می‌گردد.

کاندوم تاخیری چه میزان تاخیر ایجاد می‌کند؟
یکی از روش های دیر ارضا شدن در رابطه جنسی استفاده از کاندوم های تاخیری است. هنگام استفاده از کاندوم تاخیری پس از ۵ تا ۱۰ دقیقه آلت تناسلی بی‌حس می‌شود. بسته به کیفیت ژلی که درون کاندوم استفاده شده کاندوم‌های تاخیری از ۲۰ تا ۴۵ دقیقه تاخیر در انزال ایجاد می‌کنند. این تاخیر فرصت مناسب را برای پیش‌نوازی و ارضا شدن خانم‌ها حین رابطه فراهم می‌کند. از سوی دیگر با توجه به این که انزال در آقایان به واسطه استفاده از کاندوم تاخیری به تعویق افتاده، طول رابطه جنسی بیشتر خواهد شد و آقایان نیز می‌توانند رابطه‌ای جذاب و هیجان انگیز را تجربه کنند.

معرفی بهترین کاندوم های تاخیری
هنگام تهیه کاندوم تاخیری باید محصولات متنوع موجود در بازار را بررسی کرده و یکی از بهترین گزینه‌ها را برای استفاده انتخاب کنید. در این قسمت از ستاره به معرفی بهترین کاندوم‌ های تاخیری پرداخته‌ایم.
۱. کاندوم تاخیری کدکس مدل Master ۳ In ۱
کاندوم تاخیری کدکس مدل Master ۳ In ۱ به صورت کاندوم خاردار طراحی شده است. این کاندوم تاخیری شیاردار بوده و طعم میوه‌ای دارد. کاندوم تاخیری کدکس مدل Master ۳ In ۱ از جنس لاتکس بوده و توسط کشور چین تولید شده است.
ال آرژنین و نیاسین موجود در این کاندوم سبب افزایش گردش خون در آلت تناسلی می‌شود. کاندوم تاخیری کدکس دارای عصاره میوه‌های گرمسیری بوده و قدرت تحریک کنندگی بالایی دارد. ماده تاخیری بنزوکائین موجود در این کاندوم سبب تاخیر در زمان انزال و افزایش لذت جنسی می‌شود. کاندوم تاخیری کدکس مشکل زود انزالی را در کمتر از ۲۰ ثانیه برطرف می‌کند.
- تعداد کاندوم موجود در هر بسته: ۱۲ عدد
۲. کاندوم کدکس مدل Double Pomegranate
کاندوم کدکس مدل Double Pomegranate یکی از بهترین محصولات برای ایجاد تاخیر در انزال و افزایش لذت جنسی برای زوج‌هاست. این کاندوم تاخیری که توسط کشور ایران تولید می‌شود از جنس لاتکس ساخته شده و با وجود عصاره انار دارای خاصیت تنگ کنندگی است.
این کاندوم کدکس دارای ژل روان کننده است و درد را حین مقاربت جنسی کاهش می‌دهد. اسانس تحریک کننده با رایحه‌ی مطبوع از دیگر مواردی است که کاندوم کدکس تاخیری دارد. مخزن ذخیره در نظر گرفته شده برای این کاندوم امنیت بیشتری را جهت پیشگیری از بارداری حین رابطه جنسی برای زوج‌ها فراهم می‌کند.
- تعداد:‌ ۱۲ عدد
۳. کاندوم کاپوت مدل ۷Hot Time
کاندوم کاپوت مدل ۷Hot Time از جنس لاتکس بوده و توسط کشور ایران ساخته شده است. عصاره جینسینگ برزیلی و میوه‌های مؤثر موجود در این کاندوم تاخیری سبب افزایش خون‌رسانی به آلت تناسلی و تحریک جنسی بیشتر می‌شود. لوبریکانت روان کننده استفاده شده در کاندوم کاپوت مدل ۷Hot Time سبب کاهش درد حین رابطه جنسی برای خانم‌ها می‌شود.
این کاندوم حاوی ماده مؤثر تاخیری بنزوکائین است و انزال را به تاخیر می‌اندازد. آنتی‌اکسیدان بلوبری استفاده شده در کاندوم کاپوت نشاط و سرزندگی را برای زوج‌ها حین رابطه بیشتر می‌کند. کاندوم تاخیری کاپوت گرم کننده است و سرد مزاجی را درمان می‌کند.
- تعداد:‌ ۱۲ عدد
۴. کاندوم ناچ کودکس مدل Ice & Fire
اگر به دنبال راهی هستید که رابطه جنس طولانی‌تر و لذت بخش‌تری را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کاندوم ناچ کودکس مدل Ice & Fire استفاده نمایید. این کاندوم از جنس لاتکس ساخته شده و علاوه بر خاردار و حلقوی بودن سبب تاخیر در زمان انزال می‌شود.
بیرون کاندوم حاوی ماده‌ای گرم کننده است و تحریک خانم‌ها را بیشتر می‌کند. درون کاندوم، اما ماده‌ای سرد استفاده شده که سبب بی‌حس شدن آلت تناسلی شده و زمان انزال را برای آقایان طولانی‌تر می‌کند تا رابطه‌ای طولانی‌تر و هیجان انگیزتر را تجربه کنند.
- تعداد: ۱۲ عددکاندوم ناچ کودکس مدل Ice & Fire
۵. کاندوم کدکس مدل Cactus
انزال زودرس یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی است که آقایان را حین رابطه جنسی آزار می‌دهد. برای پیشگیری از این مشکل می‌توانید از کاندوم کدکس مدل Cactus که از جنس لاتکس ساخته شده است استفاده کنید. این کاندوم تاخیری حاوی عصاره کاکتوس بوده و رایحه‌ای بی‌نظیر دارد.
عصاره‌های ماکا و ساو پالمتو استفاده شده در این کاندوم سبب افزایش مدت زمان نعوظ می‌شود. ماده مؤثر تاخیری بنزوکائین زود انزالی را درمان می‌کند و با تاخیر انداختن زمان انزال سبب افزایش لذت جنسی برای زوج‌ها می‌شود.
- تعداد: ۱۲ عدد
۶. کاندوم تاخیری کاپوت مدل ۴۵minutes
همه کاندوم‌های تاخیری برای به تاخیر انداختن زمان انزال به یک شکل عمل نمی‌کنند. یکی از بهترین کاندوم‌ های تاخیری که در بازار ارائه شده، کاندوم تاخیری کاپوت مدل ۴۵minutes است. این کاندوم تاخیری حاوی ژلی است که به محض استفاده از آن در عرض کمتر از ده دقیقه آلت تناسلی را بی‌حس می‌کند.
لاتکس نازکی که در این کاندوم از آن ساخته شده و رایحه نعناع مطبوعی که دارد، سبب شده که زوج‌های زیادی علاقه‌مند باشند از آن برای رابطه‌ای جنسی طولانی و لذت بخش استفاده کنند. این کاندوم اختلال نعوظ و انزال زودرس را درمان می‌کند و با وجود لوبریکانت استفاده شده در آن درد را حین رابطه جنسی برای خانم‌ها کاهش می‌دهد.
تاخیری که ین کاندوم برای انزال فراهم می‌کند با توجه به شرایط بدنی افراد مختلف متفاوت است. برخی از افراد هنگام استفاده از این محصول انزالی با ۲۰ دقیقه تاخیر خواهند داشت و برای برخی دیگر ین زمان حدود ۴۵ دقیقه خواهد بود.
- تعداد: ۱۲ عدد
۷. کاندوم تاخیری ناچ کودکس مدل Double Delay
برخی از خانم‌ها و آقایان هنگام استفاده از کاندوم نسبت به ماده‌ای که برای ساخت محصول استفاده شده حساسیت نشان می‌دهند. علت حساسیت به کاندم می‌تواند به دلیل وجود لاتکس، اسپرم کش‌ها و یا لوبریکانت‌های موجود در آن باشد. در صورتی که شما نیز با این مشکل مواجه هستید، پیشنهاد می‌کنیم از کاندوم تاخیری ناچ کودکس مدل Double Delay برای تجربه یک رابطه جنسی متفاوت استفاده کنید.
لاتکس صد در صد طبیعی نرم استفاده شده در این کاندوم به هیچ عنوان سبب بروز حساسیت در ناحیه تناسلی زوج‌ها نمی‌شود. این کاندوم تاخیری دارای رایحه‌ای فوق العاده است و سبب تاخیر در انزال می‌شود.
- تعداد: ۱۰ عدد
۸. کاندوم تاخیری اورز مدل Dot Beat
کاندوم‌های تاخیری که دارای طعم میوه‌ای هستند یک رابطه جنسی خاص و ویژه را برای زوج‌ها به ارمغان می‌آورند. کاندوم تاخیری اورز مدل Dot Beat خاردار بوده و از جنس لاتکس ساخته شده است. این کاندوم دارای مواد روان کننده است و دردی که حین رابطه جنسی برای خانم‌ها وجود دارد را کاهش می‌دهد.
خار‌های آناتومیک این کاندوم تاخیری تحریک بیشتری برای زوج‌ها به همراه دارد و بنزوکائین موجود در کاندوم انزال را به تاخیر می‌اندازد. کاندوم تاخیری اورز مدل Dot Beat دارای مخزن ذخیره است و اطمینان بیشتری را به زوج‌ها جهت پیشگیری از بارداری می‌دهد.
- تعداد: ۱۲ عدد

کاندوم تاخیری بهتر است یا اسپری یا قرص تاخیری؟
لیدوکائین ماده‌ای است که در اسپری‌های تاخیری برای این که انزال دیرتر باشد استفاده می‌شود. برخی از کاندوم‌ها نیز حاوی این ماده هستند و برای برخی دیگر از بنزوکائین برای بی‌حس شدن و به تاخیر انداختن انزال استفاده شده است.
اغلب کاندوم‌ها حاوی لوبریکانت هستند و در طعم‌های مختلفی ارائه می‌شوند. همین موضوع سبب لذت بخش‌تر شدن رابطه جنسی و درد کمتر خانم‌ها هنگام رابطه می‌شود. همچنین استفاده از کاندوم برای پیشگیری از بارداری نیز مؤثر است. این قابلیت‌ها را اسپری تاخیری و قرص تاخیری ندارند.
اسپری تاخیری می‌تواند سبب بروز حساسیت برای خانم‌ها شود و با بی‌حس شدن ناحیه واژن، لذت جنسی را برای زوج‌ها کاهش دهد. این مشکل هنگام استفاده از قرص و کاندوم کمتر دیده می‌شود.
استفاده از قرص‌های تاخیری شاید نسبت به دو روش دیگر ساده‌تر به نظر برسد، اما مشکلاتی که خوردن این قرص‌ها برای فرد به همراه دارد قابل توجه است. از جمله می‌توان به امکان تغییر در بینایی، تاخیر در شنوایی، سردرد، سرگیجه، حالت تهوع و... اشاره کرد.
در مقایسه این سه محصول کاندوم انتخاب بهتری است؛ زیرا کاندوم هم می‌تواند برای تاخیر در انزال مؤثر باشد و هم نقش روان کنندگی و درمان سرد مزاجی را در زنان بر عهده بگیرد. این محصول عوارض کمتری برای مصرف کننده‌ها دارد و برای پیشگیری از بارداری نیز یک گزینه ایده آل به حساب می‌آید.

سخن آخر
زوج‌های زیادی برای درمان زود انزالی از محصولاتی مانند اسپری تاخیری، قرص تاخیری، کاندوم تاخیری و ژل تاخیری استفاده می‌کنند. کاندوم‌های تاخیری دارای طعم‌های مختلف هستند و با وجود مخزن ذخیره سازی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای پیشگیری از بارداری به حساب می‌آیند.
کاندوم‌های تاخیری که در بازار ارائه شده‌اند از جنس لاتکس هستند و لوبریکانت استفاده شده در آن‌ها سبب لذت بخش‌تر کردن رابطه جنسی می‌شود. برای انتخاب بهترین کاندوم های تاخیری مدل‌های مختلفی را در این بخش ارائه کرده‌ایم. کافی است برای انتخاب یک محصول ویژگی‌ها و قیمت انواع کاندوم تاخیری ارائه شده را بررسی و یکی از بهترین گزینه‌ها را برای استفاده انتخاب کنید.

پ

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • یک بانو
   درباره بهترین کاندوم های تاخیری، معرفی هشت مدل

   "سلام عزیزم

   بنظرم سمت قرص ها نرو چون اعتیاد آور هست

   بهتره از کاندوم های تاخیری استفاده کنی من خودم کاندوم تاخیری لاولامارکت رو مگیرم خیلی هم عالیه عشششششقم "

  • مصطفی و
   درباره بهترین کاندوم های تاخیری، معرفی هشت مدل

   من تا حالا از سه تا مدل استفاده کردم که برای سه تا مشکل خوبه:
   کاندوم دابل دیلی یا کدکس دو حلقه ای که برای زود انزالی خوبه ، کاندوم بیگ داتس (big dots) که برای ارگاسم راحت خانم ها خوبه ، کاندوم کدکس 03 که خیلی نازکه و یه جورایی نازکترین کاندوم بازاره.

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند