۲۲۱۶۷۰
۲۶۷۰
۲۶۷۰
پ

مهم‌ترین اصول رژیم لاغری سریع با آب

احتمالا شما هم به دنبال لاغری سریع و رژیم لاغری برای چربی‌سوزی و از بین بردن اضافه‌وزن هستید

مهم‌ترین اصول رژیم لاغری سریع با آب

احتمالا شما هم به دنبال لاغری سریع و رژیم لاغری برای چربی‌سوزی و از بین بردن اضافه‌وزنی هستید که در شرایط قرنطینه و خانه‌نشینی دچارِ آن شده‌اید و البته اگر جلوی آنرا نگیرید کم‌کم تبدیل به توپی گرد خواهید شد! از طرفی نگرانی از ابتلا به کرونا، ترسی را در شما ایجاد کرده که علی‌رغم بازگشایی باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی،تا زمانی نامعلوم از مراجعه به باشگاه‌های ورزشی منع‌تان می‌کند. البته این نکته‌ی مهم را هم باید در نظر بگیرید که براساس مطالعات اخیر پژوهشگران دانشگاه‌های ادینبورگ لیورپول و کالج سلطنتی لندن، اضافه وزن و چاقی احتمال ابتلا به کرونا را در افراد افزایش می‌دهد . با این اوصاف رویای داشتن وزنی ایده‌آل و اندامی متناسب از سویی و حفظ سلامتی بدن با کنترل وزن از سویی دیگر اهمیت کاهش وزن و چربی‌سوزی را دوچندان می‌کند. در این شرایط، روش‎‌هایی که با پرهیز و مراقبت غذایی و همچنین ورزش‌ و بدنسازی خانگی همراه است، بهترین راهکار برای چربی‌سوزی سریع و کاهش وزن به حساب می‌آید. اما سوالی که شاید ذهنتان را مشغول کرده اینست که با مصرف چه چیزی، به چه شکل و به کدامین روش، می‌توان به بهترین نتیجه‌ی ممکن در کوتاه‌ترین زمان رسید تا نهایتا اندامی شایسته را برایتان به ارمغان آورد.

اندامی متناسب با آب‌درمانی
در دسترس‌ترین چیزی که می‌تواند در تنظیم وزن و رسیدن به بدنی ایده‌آل کمک‌تان کند آب است! آبی که همیشه در دسترس است و به همین دلیل، از آن غفلت می‌شود. همین بی‎توجهی به آب به عنوان اصلی‌ترین ماده‌ی تشکیل‌دهنده‌ی بدن (بین ۶۰ تا ۷۰ درصد بدن از آب است) و عدم نوشیدن آن، باعث ایجاد بسیاری از بیماری‌ها و انباشته شدن سموم و ضایعات در بدن می‌شود. به همین دلیل در اولین قدم ، نوشیدن میزان ثابت ۸ لیوان آب را به صورت روزانه رعایت کنید. همین پیش‌فرض را می‌توانید به گونه‌ای رعایت کنید که لاغری بدنتان را نیز به همراه داشته باشد. آب‌درمانی برای کاهش وزن، به شیوه‌های مختلف صورت می‌گیرد که یکی از این شیوه‌‌ها روزه‌ی آب است و در آن، تنها چیزی که به مدتی مشخص (یک هفته تا یک ماه) وارد بدن می‌شود آب است؛ این شیوه با وجود کمک بسیار به کاهش وزن، باعث تحلیل و از بین رفتن عضله‌های بدن می‌شود که در صورت ادامه، بدن را با مشکلاتی جدی می‌تواند رو به رو کند. به همین علت صرف‌نظر از تایید این شیوه به عنوان راهکاری برای کاهش وزن، در شیوه‌های دیگر لاغری با آب، سه نکته‌ی معقول وجود دارد که در ادامه می‌آید.

سه اصل اساسی رژیم لاغری با آب
۱. هر روز صبح پس از بیدار شدن از خواب بلافاصله ۴ تا ۶ لیوان آب را به صورت ناشتا بنوشید و سپس دندان‌های خود را مسواک بزنید و بعد به مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه چیزی نخورید. این کار به دفع سموم و به جریان افتادن معده، روده و کلیه‌ها کمک می‌کند.
2. آب سرد بنوشید! بدن شما زمانی که این آب وارد آن می‌شود تلاش می‌کند دمایش را به دمای بدن برساند تا امکان هضمِ آن را فراهم کند و بدین ترتیب، انرژی لازم برای این کار را با چربی‌سوزی و استفاده از کالری‌های موجود در بدن فراهم می‌کند.
۳. نیم ساعت قبل از هر وعده‌ی غذایی آب بنوشید! با این کار معده‌ی شما احساس سیری می‌کند و حین صرف غذا، پیام سیری را سریعتر به مغزتان رسانده و مانع خوردن بیشتر غذا و ورود کالری بالاتر به بدنتان شود. همچنین در مواقعی که احساس گرسنگی می‌کنید آب بنوشید! زیرا گاهی که احساس گرسنگی می‌کنید، در اصل بدنتان تشنه است و نیاز به آب دارد، اما شما با تکرار بی‌توجهی به تشنگی، بدن خود را به خوردن عادت داده‌اید و این نیز باعث چاقی و اضافه وزن می‌شود.

مهم‌ترین نکته در رژیم آب‌درمانی
سوالی که در ادامه‌ی این نوشته می‌تواند ذهن شما را مشغول کند اینست که آیا دانستن این سه نکته، برای شروع رژیم لاغری با آب و کسب نتیجه از آن کفایت می‌کند؟ طبیعتا پاسخ منفی است. چرا‌که تجربه‌‌ی روش‌های مختلف رژیم آب‌درمانی نشان داده که با نوشیدن آب معمولی به تنهایی نمی‌توان به نتایج قابل توجهی رسید. پس چه رازی تاثیر آب‌درمانی را بر کاهش وزن دوچندان می‌کند و چه چیزی از نظرتان پنهان مانده است؟ اگر کمی ریشه‌‍‌ای نگاه کنید "کیفیت" آبی که با آن وارد رژیم آب‌درمانی می‌شوید، تنها نکته‌ای است که بدان توجه نکرده‌اید. احتمالا حالا می‌گویید که شاید منظور، تصفیه‌ی آب است و به همین دلیل شروع به جستجوی دستگاه تصفیه‌ی آب خانگی می‌کنید تا به وسیله‌ی آن کیفیت آب مصرفی‌تان را ارتقا دهید. این دستگاه‌ها با اینکه آب را از آلاینده‌ها و ذرات موجود در آن و همچنین مواد شیمیایی چون کلر تصفیه می‌کنند، جز قلیایی کردن آب، تغییری در ساختارش جهت تاثیرات عمیق بر بافت‌های چربی‌تان فراهم نمی‌کنند.

با چه آبی سریعتر لاغر شویم؟

مهم‌ترین اصول رژیم لاغری سریع با آب

تاثیرات عمیقی که باعث حذف چربی‌ها و زواید بدنتان می‌شود توسط آبی یونیزه شده می‌تواند اتفاق بیوفتد که همزمان هم فاقد ناخالصی‌های آب است و هم با آزاد کردن مولکول‌های هیدروژن و اکسیژن و افزایش PH خود، به بافت‌های بدن مستقیما نفوذ کند تا بتواند ترتیب چربی‌‌هایتان را برای لاغری سریع صورت دهد. این آب که به صورت بمبی در بدن شما عمل می‌کند با نام "آب یونیزه‌ی قلیایی" یا به صورت جزئی " آب هیدروژنه "، مدتی است توجه ورزشکاران و افرادی که به سلامتی و وزن خود اهمیت می‌دهند را جلب کرده و خواص بسیار آن توسط پژوهشگران حوزه‌ی تغذیه و سلامت تایید شده است.

آب یونیزه قلیایی چگونه به چربی‌سوزی سرعت می‌دهد؟
۱. این آب با داشتن مولکول‌های آزاد هیدروژن، خواص آب هیدروژنه را دارد که مهم‌ترینِ آن داشتن مولکول هیدروژن به عنوان قوی‌ترین ماده‌ی آنتی‌اکسیدانی است که با نفوذ قدرتمند خود به بافت‌های چربی، موجب از بین رفتن و دفع آن‌ها می‌شود.
2. بخشی از آب یونیزه قلیایی، آب غنی از اکسیژن است که از آسیب ماهیچه‌هایتان هنگام رژیم لاغری با آب جلوگیری می‌کند و در صورت ورزش و انجام تمرینات بدنسازی در خانه، کار اکسیژن‌رسانی را به ماهیچه‌ها انجام می‌دهد.
۳. قلیایی شدن این آب به بدنتان کمک می‌کند که به مرور محیط بدن را به سمت قلیایی شدن پیش ببرد و موجب دفع زوایدی شود که به دلیل اسیدی شدن فضای بدن، به شکل بافت‌های چربی در بدنتان تجمع کرده‌اند.

آب یونیزه قلیایی را چگونه می‌توان یافت؟
حالا که با این آب غنی برای لاغری در مدت زمانی کوتاه آشنا شدید حتما سوال اصلی‌تان اینست که از کجا می‌توان آب یونیزه قلیایی پیدا کرد؟ اولین گزینه‌ی متداول دستگاه‌های تصفیه آب است که طبق آنچه گفته شد، فقط امکان قلیایی کردن آب را داراست. گزینه‌ی دیگری که وجود دارد، بطری‌های آب هیدروژنه و غنی از اکسیژن است که مشابه بطری‌های آب معدنی در بازار موجود می‌باشد اما هر کدام دارای یکی از خواص آب یونیزه هستند و از طرفی به صورت یکبار مصرف قابلیت استفاده دارند.

مهم‌ترین اصول رژیم لاغری سریع با آب

یونیزه کاپ: آب غنی از هیدروژن، آب اکسیژن دار و آب قلیایی

تنها گزینه‌ای که اخیرا وارد ایران شده و هر سه قابلیت غنی‌سازی آب را داراست، یونیزه‌کاپ‌های ویوکس است. این دستگاه به شکل بطری بوده و قابلیت شارژ و حمل و نقل آسانِ آن، امکان نوشیدن آب یونیزه‌ی قلیایی را در هر شرایطی برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید براساس برنامه‌ی رژیمی لاغری خود، به طور مداوم این آبِ قلیاییِ غنی شده با اکسیژن و هیدروژن را مصرف کنید و به سرعت چربی‌های اضافی بدنتان را از دست داده و سلامتی و زیبایی را به خود بازگردانید.

منبع: مامانم

پ
منبع: مامانم

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند