22145
کد: 122844
14 فروردين 1399 - 13:05
قرص جستیران مصرف می کنم. سینم ترشحات شیر مانند دارد. این از عوارض دارو است؟
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: 27 سالمه و 2 ساله ازدواج کردم. 28 روزه که به خاطر کیست کمپلکس تخمدان، قرص جستیران 40 مصرف می کنم. بتای خون صفر است. سینم ترشحات شیر مانند دارد. این از عوارض دارو است؟

پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:
ترشح شیر از پستان های شما احتمالا از قبل هم وجود داشته است و به دارویی که مصرف می کنید ارتباطی ندارد.
مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 3 نظر
در انتظار بررسی:0
سپیده
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1397/03/12
0
سلام اگه قرص جستیران رو آقایان مصرف کنه چه میشه
پاسخ ها
مدیر پایگاه

سلام و ممنون از توجهتون



برای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک
زیر استفاده کنید



https://ask.niniban.com/

Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1397/05/10
12
سلام
من پریود نامنظم داشتم پزشکم قرص جستران برام تجویز کرد چندتا سوال در مورد این قرص داشتم
ایا این قرص قرص ضدبارداری هست و با مصرف این قرص نیازی به جلوگیری ندارم ؟
و اینکه این قرص را مصرف کنم خطرناک نیست ؟
و اینکه ایشون به من گفتند که این قرص رو بیست و پنج روز مصرف کنم ایا بعد از پریود باز مشکل نامنظمی پریودپیدا نمیکنم ؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه
سلام و ممنون از توجهتون

رای طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک
زیر استفاده کنید

https://ask.niniban.com/
Canada
07:36 - 1398/08/25
0
سلام من یه سوالی راجع به قرص جستیران داشتم...
پاسخ ها
مدیر پایگاه

همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید


http://bit.ly/31AMOqp

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: