3814
کد: 148919
31 خرداد 1396 - 17:27
چند روزه شب ها دو سه ساعت بعد از استفاده از کپسول واژینال حس می کنم موقع بلند شدن از رختخواب چند قطره آب از محل ادرارم بیرون میاد به نظرتون مشکلی هست؟
  سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من ۱۷ هفته بارداری هستم و اصلا در بارداری نزدیکی نداشتم. ۱۰ روزه داروهای عفونت استفاده می کنم. (لاکتواژ و کلیندافارم و پماد ان ان و نیستات).  چند روزه شب ها دو سه ساعت بعد از استفاده از کپسول واژینال لاکتواژ حس می کنم موقع بلند شدن از رختخواب در حد پنج شش قطره آب از محل ادرارم بیرون میاد مثل بی اختیاری ادرار. نگرانم که کیسه آبم باشه. به نظرتون مشکلی هست؟
 
 پاسخ دکتر زینب توکل، دکترای تخصصی سلامت باروری:
به احتمال زیاد ترشحاتی که احساس می کنید خود آن دارویی است که استفاده کرده اید و در واژنتان آب شده است، زمانی که بلند می شوید و حرکت می کنید احساس می کنید که آبریزش دارید. سعی کنید دارو را خیلی با دستگاه عمیق وارد نکنید، مقداری از آن را با انگشت، بقیه را به داخل هل دهید که آسیب نزند.
 
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: