256
کد: 215623
19 آذر 1398 - 15:18
من قرص اورژانسی مصرف کردم و روزهای پریودم کم شد.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم من دو هفته پیش رابطه از پشت داشتم ولی بخاطره ترسی که داشتم که نکنه مایع منی به مقدار کمی روی واژنم ریخته باشه قرص اورژانسی مصرف کردم هرچن روش مصرفم درست نبود و روزه بعده رابطه استفاده کرده یه هفته بعده رابطه لکه خونی داشتم تا دو روز بعدش از اونموقع خونریزیم زیاد شد و تا چهار روزتقریبا خونریزی زیاد داشتم ولی چرا دورش کمتر بود من پریودی قبلیم ۷ روز خونریزی زیاد داشتم این یکی چرا ۴ روز بود لطفا کمکم کنید استرس زیادی دارم 

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی شما را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. به پزشک برای ایجاد نظم قاعدگی مراجعه کنید.

مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: