398
کد: 216526
07 دی 1398 - 09:21
من قرص سیپروترون کامپاند مصرف کردم و لکه بینی صورتی پیدا کردم.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: با سلام من برای بی نظمی به دکتر مراجعه کردم آرمایش هورمونی و سونوگرافی دادم که مشکل خاصی رو نشون نداد اما دکتر قرص سیپروترون کامپاند رو برای منظم شدن تجویز کرد.ماه اول که قرص رو مصرف کردم از روز 14 مصرف قرص به مدت 5 روز ترشحات صورتی و قهوه ای داشتم. 5 بعد از تمام شدن بسته هم مجددا ترشحات قهوه ای و صورتی داشتم و بعد از 4 روز خونریزی شروع شد. ماه دوم به جای قرص سیپروترون، قرص ال دی مصرف کردم و باز هم همین روند تکرار شد.آیا این ترشحات صورتی و قهوه ای همراه با مصرف قرص طبیعی هست یا نه؟ به مصرف قرص ادامه بدم یا قطعش کنم؟من از 4 ماه دیگه قصد اقدام برای بارداری دارم. آیا این موارد مشکلی برای بارداری ایجاد میکنند؟
 
پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
دوست عزیز این حالات در 2 - 3 ماه اول مصرف دارو کاملا طبیعی است و نیاز به تغییر دارو ندارید با ادامه مصرف بدن به نظم نسبی خواهد رسید.

مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: