۶۳۷۹۱

بزرگ شدن تخمدان ها، قاعدگی را بهم می‌ریزد؟

حدود ٤٠ روز پیش قرص لونژیل استفاده کردم و بعد از ٧ روز پریود شدم. الان پریودم ٣ روز از زمانی که باید پریود می شدم گذشته است.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: حدود ٤٠ روز پیش قرص لونژیل استفاده کردم و بعد از ٧ روز پریود شدم. الان پریودم ٣ روز از زمانی که باید پریود می شدم گذشته ( ٣ روز تاخیر) است. آیا این تاخیر به دلیل مصرف قرص لوژیل است؟

پاسخ دکتر نسرین نصیرزاده، متخصص زنان و زایمان:
بله همین طور است و ممکن است استفاده از این قرص ها روی سیکل قاعدگی تاثیر گذاشته و روال عادت ماهانه شما بهم زده باشد. اما اگر تاخیر در پریودتان بیش از حد طول کشید دیگر عادی نیست و حتما باید بررسی شوید.


محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

وبگردی

برای ارسال نظر کلیک کنید

▼

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.