۲۲۸۰۶۱
۶۳۹۲
۶۳۹۲
پ

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

کادوی ولنتاین چی بخرم؟ این سئوالی است که با نزدیک شدن به روز ولنتاین، در ذهن خیلی‌ها نقش می‌بندد، چه آنهایی که هنوز دوران نامزدی را می‌گذرانند، چه آنها که ازدواج کرده‌اند. 

کادوی ولنتاین چی بخرم؟
کادوی ولنتاین چی بخرم؟ این سئوالی است که با نزدیک شدن به روز ولنتاین، در ذهن خیلی‌ها نقش می‌بندد، چه آنهایی که هنوز دوران نامزدی را می‌گذرانند، چه آنها که ازدواج کرده‌اند.
شاید همین دودلی درباره اینکه چه هدیه‌ای باید بخرید، شما را بترساند، اما روز ولنتاین نباید یک اتفاق ترسناک در روابط باشد. بلکه اینطوری به قضیه نگاه کنید که این شانس را دارید که برای شخصی که به او اهمیت می‌دهید، کار خاصی انجام دهید.
شما می‌توانید با خریدن یک وسیله، یا حتی برنامه‌ریزی برای یک روز عاشقانه برای هر دونفرتان کاری انجام دهید. هر کاری که تصمیم به انجام آن دارید، مطمئن شوید که هدیه‌ای مناسب تهیه می‌کنید.

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

ما چند راه کلی برای روز ولنتاین و خرید هدیه ولنتاین به شما معرفی می‌کنیم. بیشتر بخوانید: چطور با خودمان مهربان باشیم؟ 1- به یک هدیه شخصی فکر کنید
بله، اولین قدم این است که به یک هدیه شخصی فکر کنید. در رابطه خود تامل کنید و برخی از موضوعات مورد علاقه طرف مقابلتان را در نظر بگیرید. حتی اگر خیلی وقت ندارید که یک قرار ملاقات بگذارید، یک هدیه خوب با پیش‌زمینه فکری می‌تواند امتیازات اضافی برای شما به دست آورد.
به هر نکته‌ای که نامزد یا همسر شما درباره روز ولنتاین گفته، فکر کنید. ممکن است او از این روز خوشش نیاید، اما حتی این افراد هم از گرفتن یک هدیه خوشحال می‌شوند.
لیستی از چیزهایی که طرف مقابلتان دوست دارد یا خریداری می‌کند، تهیه کنید. این لیست به شما در خرید هدیه ولنتاین کمک می‌کند.

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

2- یک هدیه دو نفره بخرید

چه اشکالی دارد؟ شما می‌توانید یک هدیه دو نفره بخرید. خیلی هم رمانتیک است که هر دو بتوانید از آن استفاده کنید. این نوع هدیه باعث می‌شود به همدیگر نزدیک‌تر شوید. هدیه‌های دو نفره زیادی هست که می‌توانید آنها را در نظر بگیرید، مثلا ماگ‌های دو نفره، دستبندها یا انگشترهای ست. و خیلی چیزهای دیگر.

کادوی ولنتاین چی بخرم؟
کادوی ولنتاین چی بخرم؟

۳- یک هدیه سنتی بخرید

یک هدیه سنتی عاشقانه به همسرتان بدهید. این یکی دقیقا هدیه ویژه ولنتاین است، ترکیبی از شکلات، گل و جواهرات. هر چند که شکلات به شکل قلب در ولنتاین خیلی رایج است، اما می‌توانید شکلات‌هایی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بخرید. زیبایی این شکلات‌ها خیلی اهمیت دارد، علاوه بر این باید خوش‌طعم هم باشند.
اگر به خرید جواهرات فکر می‌کنید، چیزی بخرید که متناسب با استایل نامزد یا همسرتان باشد. مطمئن شوید که این جواهر، خیلی پر زرق و برق نیست، مگر اینکه طرف مقابلتان از چنین هدیه‌هایی خوشش بیاید.
اگر هم خیلی اهل خرید جواهرات نیستید، برای نامزدتان عروسک بخرید، اما خب باید مطمئن باشید که او عروسک دوست دارد. اگر نامزدتان عروسک دوست ندارد، نیازی نیست یک عروسک غول‌آسا بخرید، به یک عروسک کوچک در کنار سایر هدایا اکتفا کنید.
هر چیزی که می‌خرید گل (حتی یک شاخه) و شکلات را فراموش نکنید. کِیف کادوی ولنتاین به همین دو هدیه است. بیشتر بخوانید: حریم خصوصی بعد از ازدواج، کدام رازها را بگوییم؟

کادوی ولنتاین چی بخرم؟
کادوی ولنتاین چی بخرم؟

۴- یک هدیه منحصر به فرد بخرید

یک هدیه منحصر به فرد بخرید. به اوقاتی که با نامزدتان سپری کرده‌اید خوب فکر کنید. ببینید چه چیزها یا سرگرمی‌هایی را دوست دارد. اگر نامزدتان یک نقاش یا نوازنده است، هدیه‌ای مانند رنگ روغن در نظر بگیرید که در هزینه‌های او صرفه‌جویی خواهد کرد. اگر نامزدتان عاشق گربه است، وسایلی با مضمون گربه بخرید، یک گردن‌بند که تصویر گربه دارد، یک لباس که عکس گربه روی آن چاپ شده.

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

۵- یک حیوان خانگی بخرید

قبل از خرید حیوان خانگی باید به این موضوع فکر کنید که آیا نامزدتان چنین چیزی دوست دارد یا نه. از خودتان بپرسید که آیا او می‌تواند از یک حیوان خانگی مراقبت کند؟ اگر جواب مثبت است، چرا که نه؟! می‌توانید یک حیوان خانگی بخرید. از خرید ماهی و آکواریوم گرفته، تا گربه و پرنده. بستگی دارد که نامزدتان چه حیوانی دوست داشته باشد.
البته شاید به جای گزینه خرید، بتوانید این حیوان‌های خانگی را از کسی که تعداد زیادی حیوان خانگی دارد، اما نمی‌تواند از همه آنها مراقبت کند، بگیرید. این هم یک ایده مقرون به صرفه است. همچنان هر هدیه‌ای که می‌خرید، گل و شکلات را فراموش نکنید.

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

۶- هدیه اتاق خواب بخرید

اگر ازدواج کرده‌اید و برای همسرتان می‌خواهید هدیه بخرید، خوب است هدیه‌هایی را برای اتاق خوابتان بخرید. بالاخره روابط زناشویی، بخش مهمی از زندگی را تشکیل می‌دهد. نباید آن را نادیده بگیرید.
اما در خرید چنین هدیه‌هایی برای نامزدتان احتیاط کنید، چون ممکن است او را ناراحت کند. قبل از خرید هدیه اتاق خواب، روحیات نامزدتان را حتما در نظر بگیرید. بیشتر بخوانید: حقایقی درباره‌ی ارگاسم؛ ارگاسمی چیست؟

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

7- یک یادداشت دست‌نویس به هدیه‌تان اضافه کنید

تقریبا همه خانم‌ها دوست دارند که به آنها یادداشت‌های عاشقانه بدهید. درباره چیزهایی که در مورد نامزدتان دوست دارید برایش بنویسید. صادق باشید و درباره چیزهای کوچکی که فراتر از ظاهر او است، بنویسید.
اگر صریحا نمی‌توانید به نامزدتان بگویید: «دوستت دارم»، این جمله را توی یک کارت دست‌نویس اضافه کنید. صد البته که بهتر است این جمله را به او بگویید. از همین ولنتاین گفتن دوستت دارم را شروع کنید.
کادوی ولنتاین چی بخرم؟

کادوی ولنتاین چی بخرم؟ ایده‌هایی برای دکوراسیون

ایده‌های دیگری هم برای کادو ولنتاین داریم. شاید بتوانید دکوراسیون خانه را به یک دکوراسیون عاشقانه تبدیل کنید. چرا که نه؟! خیلی هم متفاوت و زیبا است.

۱- مونوگرام گل

به این تصویر نگاه کنید. می‌توانید چنین چیزی برای اتاقتان بخرید، یا اگر دستی در هنر دارید، خودتان مشابهش را درست کنید. هنوز فرصت انجام آن را دارید. تا دیر نشده، بجنبید.
این فقط یک طرح است، شما می‌توانید طرحی را که خودتان بیشتر دوست دارید، بخرید یا آماده کنید.

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

۲- شمع‌های عاشقانه

شمع‌های عاشقانه بخرید و سر میز شام روشن کنید. روشن کردن شمع به طور کلی انرژی‌های منفی را دور می‌کند. علاوه بر این خیلی هم رمانتیک است. می‌توانید شمع‌های معطر بخرید تا حس و حال عاشقانه‌تان چند برابر شود. بیشتر بخوانید: دیر شام خوردن بچه ها را چاق می‌کند؟

کادوی ولنتاین چی بخرم؟
کادوی ولنتاین چی بخرم؟

۳- لوازم دکوری به شکل قلب

بله! می‌توانید لوازم دکوری بخرید که شبیه قلب باشند. حتی می‌توانید ریسه‌هایی بخرید و آن‌ها را به شکل قلب درست کنید. خیلی زیبا می‌شود. ضمن اینکه یک هدیه ماندگار است و همیشه شما را یاد ولنتاین می‌اندازد.

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

۴- دسته گل اریگامی

این یکی هم خیلی عاشقانه است: یک دسته گل اوریگامی. مطمئن باشید که نامزد، یا همسرتان با دریافت این هدیه، به عشق شما پی می‌برد. این گل‌های اوریگامی همیشه ماندگارند. بیشتر بخوانید: آموزش اوریگامی کودکان، قلب/ ویدیو

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

5- آویز قلب

می‌توانید در کنار سایر هدایایی که خریده‌اید، آویز قلب (در اندازه‌های متفاوت) هم بخرید و آن را روی دستگیره درها، کنار آینه جلو اتومبیلتان یا هر جای دیگری که دوست دارید نصب کنید.

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

6- بالش‌هایی به شکل قلب

به راحتی می‌توانید چنین بالش‌هایی را از فروشگاه‌ها بخرید. هم عاشقانه است، هم کاربردی.

کادوی ولنتاین چی بخرم؟
کادوی ولنتاین چی بخرم؟

۷- بادکنک‌های بزرگ قلبی‌شکل

استفاده از بادکنک‌ها برای چیدمان، یک ایده عالی است. به مناسبت ولنتاین می‌توانید بادکنک‌هایی به شکل قلب بخرید و دیوارها را با آنها تزئین کنید. اگر احیانان در خرید بادکنک به شکل قلب به مشکل برخوردید، بادکنک معمولی بخرید و آن‌ها را به شکل قلب روی دیوار یا هر جایی که دوست دارید، قرار دهید. بیشتر بخوانید: انواع بازی با بادکنک چه تاثیری بر کودک دارند؟

کادوی ولنتاین چی بخرم؟

کادوی ولنتاین چی آماده کنم؟ یک شام رمانتیک

با این ایده‌های خوبی که مطرح کردیم حتما به این سئوالتان پاسخ داده شده: کادوی ولنتاین چی بخریم؟
مهم خریدن کادوهای گران‌قیمت نیست. مطمئن باشید نامزد یا همسر شما با کادوهایی که چندان گران هم نیست، خوشحال می‌شود. مهم عشقی است که پشت این کادوها وجود دارد. همچنان تاکید می‌کنم هر هدیه‌ای که خریدید در کنارش حتما گل و شکلات هم قرار بدهید.
علاوه بر این خوب است یک ناهار یا شام عاشقانه هم ترتیب بدهید. اگر شرایط اجازه داد به رستوران بروید، اگر نه می‌توانید در خانه برای نامزد یا همسرتان شام درست کنید.
این کار، یک تجربه خارق‌العاده ایجاد می‌کند. اگر هم آشپزی بلد نیستید، خب از بیرون غذا بگیرید و در فضایی که به شکل عاشقانه‌ای تزئین شده، یک شام دو نفره داشته باشید. می‌توانید از ایده‌هایی که در این عکس‌ها وجود دارد هم استفاده کنید. بیشتر بخوانید: غذاهای مضر صبحانه، اجتناب کنید
کادوی ولنتاین چی بخرم؟
کادوی ولنتاین چی بخرم؟
کادوی ولنتاین چی بخرم؟
کادوی ولنتاین چی بخرم؟
پ
منبع: wikihow

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.