۲۲۸۱۰۵
۳۲۵۵۵
۳۲۵۵۵
پ

کاغذ دیواری ۲۰۲۲، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما

فقط با کمی کسب اطلاعات درباره دکوراسیون منزل، جستجوی خود را برای کاغذ دیواری جدید ۲۰۲۲ شروع کنید تا واقعا دیوار‌های خانه‌تان به شیک‌ترین و زیباترین دیوار‌ها تبدیل شود. خانم‌های خوش‌سلیقه، اگر دنبال زیباسازی منزل هستید، کاغذ دیواری انتخاب خوبی است.

فقط با کمی کسب اطلاعات درباره دکوراسیون منزل، جستجوی خود را برای کاغذ دیواری جدید ۲۰۲۲ شروع کنید تا واقعا دیوارهای خانه‌تان به شیک‌ترین و زیباترین دیوارها تبدیل شود. خانم‌های خوش‌سلیقه، اگر دنبال زیباسازی منزل هستید، کاغذ دیواری انتخاب خوبی است.

در این مقاله می‌خوانید:

 • کاغذ دیواری جدید ۲۰۲۲، تغییر اساسی در خانه
 • کاغذ دیواری جدید ۲۰۲۲، چطور انتخاب کنیم؟
 • نحوه انتخاب پنل دیواری برای فضاهای کوچک
 • پنل دیواری جدید 2022، طرح‌های مد روز
 • کاغذ دیواری جدید 2022، حرف آخر

اگر در منزل اقوام‌تان دیوارهای مزین به پنل دیواری دیده باشید، حتما می‌دانید که استفاده از این نوع دکوراسیون به خانه، فضایی گرم و صمیمی می‌بخشد. مطمئنا از تماشا کردن دیوارها خسته نمی‌شوید و حتی نمی‌توانید از خانه‌ای که دیوارهایش چنین زیبایی‌هایی دارد، دل بکنید.

خب، برای انتخاب کاغذ دیواری پیش از هر چیز، سلیقه شما مهم است. سلیقه شما هر چه باشد، از گل‌های سنتی و گیاهان گرفته تا الگوهای هندسی معاصر یا نقوش حیوانی و طرح‌های معماری، به راحتی می‌توانید آنچه را می‌خواهید تهیه کنید.
کاغذ دیواری 2022، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما

اما یک نکته را فراموش نکنید، کاغذ دیواری می‌تواند در بخش‌های مختلف خانه، متفاوت باشد. اگر برای اتاق کودک، کاغذ دیواری می‌خرید، از او هم نظر بخواهید.
مطلب پیشنهادی: دکوراسیون اتاق کودک

کاغذ دیواری جدید 2022، تغییر اساسی در خانه

باور کنید یا نه، کاغذ دیواری می‌تواند هر جایی، حتی حمام و آشپزخانه را دگرگون کند. این قدرت را دارد تا با افزودن الگو، رنگ و بافت به دیوارها، ظاهر و احساس اتاق را تغییر دهد.
از نظر اندازه اتاق نیز محدودیتی وجود ندارد چون کاغذ دیواری فقط برای فضای باز و بزرگ نیست. کاغذ دیواری مناسب می‌تواند واقعا اتاق‌های کوچک‌تر را زنده کند.
کاغذ دیواری 2022، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما

کاغذ دیواری جدید ۲۰۲۲، چطور انتخاب کنیم؟

کاغذ دیواری خانه، فرصتی برای نمایش شخصیت شماست. اما از کجا باید شروع کنید؟ برایتان یک راهنمای مفید ارائه می‌دهیم تا بتوانید برای اتاق‌های مختلف خانه، کاغذ دیواری انتخاب کنید.

۱. انتخاب کاغذ دیواری اتاق نشیمن

اتاق نشمین، مهمترین فضای اشتراکی شما در خانه است، بنابراین عوامل زیادی باید برای انتخاب کاغذ دیواری آن در نظر گرفته شود. اتاق نشیمن، مکان زندگی کل اعضای خانواده است. این مکان همچنین مکانی است که مهمانان برای استراحت به آنجا می‌آیند و اتاقی است که کاربردهای چند منظوره دارد.
به عنوان بانوی خانه، با همسرتان در انتخاب کاغذ دیواری مشارکت کنید و این نکات را در انتخاب کاغذ دیواری آن به کار ببرید:
کاغذ دیواری 2022، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما
 • رنگ‌های گرم را انتخاب کنید
رنگ‌هایی مانند نارنجی و زرد برای ایجاد روحیه، ایده‌آل هستند.
 • الگوهای آسان را انتخاب کنید
در انتخاب کاغذ دیواری اتاق نشیمن، الگوهای آسان را انتخاب کنید. اگر به هندسه مدرن علاقه دارید، چیزی مانند تصویر زمینه انتزاعی (در تصویر بالا) به دردتان می‎خورد.
 • با انتخاب کاغذ دیواری، اتاق نشیمن را شخصی کنید
فضاهای زندگی خانه، مربوط به شما و خانواده‌تان است، بنابراین آن را قابل استفاده کنید. اگر عاشق سفر هستید، یک کاغذ دیواری از فضای شهری درست کنید مانند این کاغذ دیواری زیبا که غروب شهر رم در ایتالیا را نشان می‌دهد.
کاغذ دیواری 2022، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما

۲. انتخاب کاغذ دیواری آشپزخانه

آشپزخانه، در بسیاری از خانواده‌ها، قلب خانه است. آشپزخانه می‌تواند یکی از اجتماعی‌ترین مناطق خانه باشد که کارهای زیادی در آن انجام می‌شود. بنابراین آن را برای همه افرادی که از آن استفاده می‌کنند، جذاب کنید.
 • یک طرح کاغذ دیواری سرگرم‌کننده انتخاب کنید
آشپزخانه باید برای همه سنین، جذاب و سرگرم‌کننده باشد.
 • چیزهای جدید را انتخاب کنید
میهمانان هم معمولا زمان زیادی را در آشپزخانه می‌گذرانند. در حالی که اتاق نشیمن برای استراحت است، آشپزخانه باید برای سرگرمی باشد .
کاغذ دیواری 2022، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما
 • کاغذ دیواری ضد میکروب و ضد لک در نظر بگیرید
شاید کودک نوپایی داشته باشید که دست‌هایش را به دیوارها می‌مالد؟ خب، کاغذ دیواری ضد میکروب و ضد لک، یک سرمایه‌گذاری عالی برای آشپزخانه شما خواهد بود. کاغذ دیواری های ضد میکروبی نه تنها از رشد باکتری‌ها جلوگیری می‌کنند، بلکه باعث جلوگیری از کپک می‌شوند که ممکن است در اثر رطوبت حاصل، در آشپزخانه ایجاد شود.
مطلب پیشنهادی: آشپزخانه‌ای بدون لکه و آلودگی بسازید
3. انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب
اتاق خواب، جای امن و پناهگاه اعضای خانواده است. شما باید بتوانید در این اتاق ریلکس کنید و آرام باشید.
 • به دنبال رنگ‌های آرامش‌بخش باشید
بهترین رنگ‌ها برای ایجاد فضای آرامش‌بخش، آبی کمرنگ، صورتی و خاکستری روشن است.
 • انتخاب طرح گل‌ها
گل‌ها و گیاهان می‌توانند عناصر تسکین‌دهنده طبیعت را به اتاق خواب شما اضافه کنند.
کاغذ دیواری 2022، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما
 • محیط را با پنل دیواری طرح غروب آفتاب تزئین کنید
برای اتاق خوابتان، شاخ و برگ درختان جنگل یا کاغذ دیواری غروب آفتاب را انتخاب کنید.

۴. انتخاب کاغذ دیواری اتاق مهمان

درباره انتخاب کاغذ دیواری اتاق مهمان، هیچ قانون خاصی وجود ندارد، بنابراین در اتاق‌های مهمان می‌توانید هر طرح و رنگی که دوست دارید انتخاب کنید ، فقط به نکته جذاب بودن آن باید دقت کنید.
برای اتاق مهمان هم می‌توانید این گزینه‌ها را مد نظر داشته باشید:
کاغذ دیواری 2022، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما
 • طرح‌های خنثی انتخاب کنید
شما نمی‌توانید برای اتاق مهمان، به سلیقه همه مهمان‌ها توجه کنید، بنابراین بهترین کار انتخاب طرح‌ها و رنگ‌های خنثی است که بتواند پاسخگوی همه سلیقه‌ها باشد.
 • طرح‌ها و رنگ‌های آرامش‌بخش را انتخاب کنید
گل‌ها به طور کلی برای همه فضاها عالی هستند. از مادربزرگ هشتاد ساله‌تان گرفته تا نوجوانان، همگی عاشق گل هستند. با رنگ‌های آرام‌بخش مانند آبی کمرنگ، می‌توانید احساس آرامش را در اتاق القا کنید.

5. نحوه انتخاب پنل دیواری برای فضاهای کوچک

اگر می‌خواهید نحوه انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق‌های کوچک را بدانید، در ادامه، ۴ نکته برتر را در زمینه انتخاب کاغذ دیواری برایتان بیان می‌کنیم:
 • رنگ‌های روشن را انتخاب کنید
اگر فضایتان کوچک است، مطمئن شوید که از رنگ‌های تیره خودداری می‌کنید. رنگ‌های روشن این احساس را به وجود می‌آورند که فضای اتاق، بزرگ‌تر است.
 • با نور بازی کنید
کاغذ دیواری‌هایی که براق هستند ، می‌تواند یک روش عالی برای بازتاب نور ایجاد کنند. این نوع باعث می‌شود اتاق جادارتر به نظر برسد. قرار دادن آینه در مقابل دیوارهای رنگ روشن هم موثر است.
 • طرح‌های ساده انتخاب کنید
طرح‌های شلوغ، فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهند، بنابراین اگر فضایی کوچک دارید، طرح‌های ساده انتخاب کنید.
 • پنل دیواری فقط برای یک دیوار
اگر فضایی کوچک دارید، یک روش دیگر برای بزرگ‌تر جلوه دادن این است که فقط برای یک طرف اتاق، کاغذ دیواری انتخاب کنید و برای سایر دیوارها رنگ‌هایی روشن برگزینید. تفاوتی هم ندارد این فضای کوچک، اتاق خواب شماست یا سالن پذیرایی‌تان، در هر صورت رنگ روشن، آن را بزرگ‌تر از اندازه خودش نشان می‌دهد.
کاغذ دیواری 2022، شیک‌ترین‌ها برای دیوارهای خانه شما

پنل دیواری جدید ۲۰۲۲، طرح‌های مد روز

حالا که با نکات انتخاب کاغذ دیواری برای فضاهای مختلف خانه آشنا شدید، خوب است نگاهی هم داشته باشید به مدل‌های کاغذ دیواری جدید 2022.

کاغذ دیواری جدید ۲۰۲۲، حرف آخر

همان‌طور که گفتیم بهتر است در فضاهای کوچک از کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌هایی ساده‌تر استفاده کنید. خوب است اتاق خوابتان کاغذ دیواری آرام‌بخش داشته باشد و برای آشپزخانه انواعی از کاغذ دیواری را انتخاب کنید که ضد باکتری باشد و به خوبی هم تمیز شود.
درست است که انتخاب کاغذ دیواری جدید 2022 هم اصول خاص خودش را دارد، اما شاید شما بخواهید سلیقه خودتان را در منزلتان اعمال کنید. خیلی هم عالی است. مهم‌ترین نکته این است که شما طرح و رنگ کاغذ دیواری منزلتان را دوست داشته باشید.
پ
منبع: wallsauce

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند