۲۲۹۸۲۳
۷۶۴۳
۷۶۴۳

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

«من زیبا نیستم» جمله‌ی آشنایی است که امکان دارد هر کدام از ما حداقل یک بار آن را به خودمان گفته باشیم. اما آیا فکر می‌کنید این جمله فقط مخصوص ما است یا بازیگرانی نیز هستند که مثل ما فکر کنند؟ این مقاله را بخوانید تا ببینید چند نفر از بازیگران به خودشان گفتند: من زیبا نیستم!

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

وقتی به چهره‌ی با اعتماد به نفس بازیگران در تلویزیون و اینترنت نگاه می‌کنیم، حتی تصورش را هم نمی‌کنیم که آن‌ها هم مثل ما از ظاهر خود مطمئن نباشند و حتی گاهی اوقات احساس زشتی کنند! اما این یک واقعیت است. تقریباً همه، حتی بازیگران، روزهایی را در زندگی خود دارند که احساس کنند «من زیبا نیستم» و «ای کاش شکل دیگری بودم».

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

دانستن درباره‌ی این بازیگران و این‌که بدانید نگرانی‌های شما مشترک و فراگیر هستند، کمک می‌کند جمله‌ی «من زیبا نیستم» دیگر مثل قبل روی شما تاثیر نداشته باشد و خاطرتان را مکدر نکند.

بیشتر بخوانید: پزشک زیبایی چه کاری انجام می‌دهد؟

در این مقاله می‌خوانید:

تقریباً همه، حتی بازیگران، روزهایی را در زندگی خود دارند که احساس کنند «من زیبا نیستم».
 • بازیگرانی که می‌گویند من زیبا نیستم!
 • چرا فکر می‌کنم زشتم؟

بازیگرانی که می‌گویند من زیبا نیستم!

در ادامه با ۱۰ بازیگر که می‌گویند من زیبا نیستم، آشنا می‌شوید:

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

سلما هایک

از نظر ما که سلما هایک واقعاً زیبا است، اما خودش می‌گوید هر چیزی را که می‌بینیم، مدیون لباس پوشیدن هوشمندانه است. سلما حتی در مصاحبه‌ای قبلاً گفته بود: « من در واقع اندام خوبی ندارم. اما اگر همه مخالف من فکر می‌کنند، حدس می‌زنم به این معنی است که بازیگر خوبی هستم. من نقش دختری را بازی کردم که اندام بسیار خوبی دارد.»

بیشتر بخوانید: منفورترین بازیگر زن هالیوود کیست؟

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

لوپیتا نیونگو

در سال ۲۰۱۴ در ضیافت ناهار زنان سیاه پوست، لوپیتا نیونگو، برنده‌ی اسکار، سخنرانی قدرتمندی را در مورد تصویری که از خود در دوران کودکی داشت ارائه داد. او گفت: « یاد دورانی افتادم که در آن احساس زیبایی نداشتم. تلویزیون را روشن کردم و فقط پوست سفید و رنگ پریده دیدم. در مورد پوست تیره‌ام تمسخر شدم و تنها دعای من با خدا این بود که با پوست روشن از خواب بیدار شوم.»

بیشتر بخوانید: زهرا امیر ابراهیمی؛ بهترین بازیگر زن جشنواره کن ۲۰۲۲

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

اولیویا وایلد

اگر از آن‌هایی هستید که اخبار هالیوود را دنبال می‌کنید، احتمالاً یادتان می‌آید که اولیویا وایلد گفته بود: «آره، فکر می‌کردم برای جیسون، به اندازه‌ی کافی خوشگل نیستم. » و بعد ادامه داد: «فکر کردم او از من خوشش نمی‌آید. من مدعی نیستم. او خیلی باحال و بامزه بود. خیلی طرفدارش بودم و همیشه از هوش و فرز بودنش لذت می‌بردم.»

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

مگان فاکس

مگان فاکس یک بار به News Of The World گفته بود: « فکر نمی‌کنم زن زیبا و جذابی باشم. من شبیه تد ناجنت با یک کلاه گیس سیاه هستم.» البته ما که هیچ شباهتی نمی‌بینیم! پس از دست ما عصبانی نشوید.

بیشتر بخوانید: بهترین بازیگر زن در مراسم اسکار ۲۰۲۲

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

مارگو رابی

رابی در پروفایل Vanity Fair خود گفت حتی در گروه دوستانش هم جذاب‌ترین دختر محسوب نمی‌شود! اعترافی که همه را وادار کرد از تعجب شاخ دربیاورند!
مارگو رابی گفت: « مطمئناً خوش قیافه نیستم. با احساس جذابیت خاصی هم بزرگ نشدم. شما باید من را در ۱۴ سالگی می‌دیدید که با ارتودنسی و عینک، باله می‌رقصیدم! اگر در فیلم گرگ وال استریت خوب به نظر می‌رسیدم، نمی‌توانم اعتبارش را به طور کامل قبول کنم. زیرا دلیلش اکستنشن و آرایش مو بود!»

بیشتر بخوانید: مارگو رابی، بازیگر باربی است

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

ریحانا

هیچ وقت این را فراموش نکنید که ریحانا گفته بود: « من هر ماه، یک روز زشت دارم. جوش‌های روی صورتم، چاق و بدخلق هم هستم و این بیشتر شبیه یک هفته‌ی زشت است.»

پنه لوپه کروز

پنه لوپه کروز در مصاحبه‌ای با Parade گفت: « فکر نمی‌کنم خوشگل باشم. هم می‌توانم خوب به نظر برسم و هم می‌توانم زشت به نظر برسم. خنده دار است که وقتی جوان‌تر بودم، می‌خواستم همه به من نگاه کنند. اما حالا دوست دارم خودم دیگران را تماشا کنم، زیرا می‌توانم چیزهای جالب زیادی یاد بگیرم.»

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین سالن زیبایی جردن، این دفعه کدام یکی را بروم؟

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

اسکارلت جوهانسون

حتی بازیگرانی که پول نجومی درمی‌آورند و بادی سوت می‌پوشند هم ممکن است یک وقت‌هایی احساس زشت بودن کنند! اسکارلت جوهانسون در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود: «در زندگی عادی، فکر نمی‌کنم بیشتر از هر زن عادی از زنانگی یا جنسیت خود آگاه باشم. با حس خاصی هم راه نمی‌روم. البته من یک دخترم و مگر همه‌ی ما این‌طوری نیستیم که صبح از خواب بیدار شویم و بگوییم: اوه خدای من! وقتی خوابیده بودم چه تغییری کردم؟ »

بیشتر بخوانید: جراحی زیبایی سلبریتی ها، زیبا و بدون نقص

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

رایان گاسلینگ

توجه توجه! رایان گاسلینگ خودش فکر نمی‌کند که مرد جذابی باشد! در اصل، خودش قبلاً گفته بود: «م ن آن‌قدرها هم خوش قیافه نیستم. فکر می‌کنم یه پسر با قیافه‌ی خیلی عجیب غریبم. هر نقشی که قبل از فیلم نوت بوک گرفتم، نقش پسرهای عجیب غریب، روان پریش، خرخون و بیگانه بوده است.»

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

میلا کونیس

میلا کونیس هم یک بار به روش خود گفت که من زیبا نیستم: « من قدردان توجهات مردم هستم، اما شخصاً اصلاً خودم را جذاب نمی‌دانم. من حتی آن جذابیت طبیعی یا احساسی را که بعضی از زنان در رفتار خود دارند، ندارم.»

بیشتر بخوانید: جنیفر لارنس بازیگر فیلم مادر، باردار است

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

چرا فکر می‌کنم زشتم؟

اختلال بدشکلی باعث می‌شود افراد فکر کنند زشت هستند.

ممکن است شما دچار اختلال بدشکلی شده باشد. اختلال بدشکلی بدن باعث می‌شود افراد باور کنند که قسمت‌هایی از بدن‌شان زشت به نظر می‌رسد. افراد مبتلا به این اختلال ساعت‌ها روی آنچه فکر می‌کنند در ظاهرشان اشتباه است، تمرکز می‌کنند.
آن‌ها بارها در روز با خودشان فکر می‌کنند «من زیبا نیستم» و هم‌چنین، ساعت‌ها جلوی آینه می‌نشینند و از دیگران هم بابت ظاهرشان زیاد پرس و جو می‌کنند.

بیشتر بخوانید: عکس بازیگران زن و مادرانشان، چقدر شبیه چقدر زیبا

من زیبا نیستم؛ کدام بازیگرها این‌طوری فکر می‌کنند؟

جمع‌بندی

«من زیبا نیستم» جمله‌ای است که امکان دارد همه‌ی ما حداقل یک بار آن را به خودمان گفته باشیم. دیدید که چطور حتی بازیگران نیز گاهی اوقات از قیافه‌ی خود راضی نیستند! با این حال، همه‌ی ما باید یاد بگیریم تحت تاثیر استانداردهای زیبایی جامعه قرار نگیریم و خودمان را همان‌طور که هستیم، دوست داشته باشیم.

به کلینیک نی نی بان هم سر بزنید.

منبع: marieclaire

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.