۲۳۰۱۸۵
۲۲۳۹
۲۲۳۹

بهترین کافه های روباز تهران، خوشی‌های به یاد ماندنی

رفتن به کافه، یکی از تفریحات دلچسب است که می‌تواند دقایق زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. در این مقاله به شما کمک می‌کنیم بهترین کافه های روباز تهران را بشناسید.

بهترین کافه های روباز تهران، خوشی‌های به یاد ماندنی

رفتن به کافه، یکی از تفریحات دلچسب است که می‌تواند دقایق زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. در این مقاله به شما کمک می‌کنیم بهترین کافه های روباز تهران را بشناسید.

در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین کافه ها چه ویژگی‌هایی دارند؟
 • چطور بهترین کافه های روباز تهران را انتخاب کنیم؟
 • مزایای کافه های روباز
 • معرفی کافه های روباز تهران

رفتن به کافه می‌تواند در حد یک توقف سریع و کوتاه برای نوشیدن چای یا قهوه باشد، یا در حد زمانی طولانی‌تر برای خوردن صبحانه، ناهار، عصرانه یا شام. کافه‌ها مکان‌هایی آرام هستند که شما را از زندگی روزمره دور و تغییرات خوبی را در روحیه شما ایجاد می‌کنند.
می‌توانید با کتاب و لپ‌تاپ خود ساعت‌ها در یک کافه مشغول باشید بدون اینکه کسی به کار شما کار داشته باشد.
امروزه یکی از بهترین مکان‌ها برای گذراندن وقت ، کافی‌شاپ است. به این دلیل که مراکز خرید بیش از هر زمان دیگری شلوغ شده‌اند، ما به فضای سومی نیاز داریم که بتوانیم در مواقعی به آن پناه ببریم. کافی‌شاپ، یکی از بهترین گزینه‌ها است.


بهترین کافه های روباز تهران، خوشی‌های به یاد ماندنی
بهترین کافه ها چه ویژگی‌هایی دارند؟
یک کافه نه تنها مکانی عالی برای استراحت است، بلکه مکانی فوق‌العاده برای گذراندن وقت با دوستان برای صرف یک فنجان چای یا قهوه است. حتی شما می‌توانید همزمان با این‌که نوشیدنی یا غذای خود را صرف می‌کنید، به کارهای روزمره‌تان هم بپردازید.

چطور بهترین کافه های روباز تهران را انتخاب کنیم؟
با توجه به این‌که تعداد کافه‌ها بسیار افزایش یافته، انتخاب اینکه به کدام‌یک از آن‌ها می‌خواهید بروید می‌تواند برای شما کاملا گیج‌کننده باشد. در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد انتخاب بهترین کافی شاپ‌ها به شما ارائه دهیم.
در اینجا چند نکته عالی را درباره انتخاب بهترین کافه های روباز تهران با شما به اشتراک می‌گذاریم.

بیشتر بخوانید: باغ رستوران اطراف تهران، تجربه‌ای به یاد ماندنی

بهترین کافه های روباز تهران، خوشی‌های به یاد ماندنی

کمی اینترنت‌گردی کنید
این روزها دیگر هر نوع اطلاعاتی در اینترنت یافت می‌شود. اولین کاری که باید انجام دهید این است که آنلاین شوید تا بهترین کافه را در منطقه خود پیدا کنید.
به همین سرعت هم می‌توانید نظرات دیگران را درباره کافه‌ها بخوانید.
همچنین مجموعه گسترده‌ای از وب‌سایت‌ها وجود دارد که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کافه‌ها از آن‌ها کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: غذاهای مضر صبحانه، اجتناب کنید

از توصیه‌های آشنایان کمک بگیرید
شاید خودتان قبلا یک کافه را امتحان کرده‌اید و حالا با خیال راحت دوباره به آن مراجعه می‌کنید. اما اگر چنین تجربه‌ای ندارید، می‌توانید از توصیه‌های دیگران کمک بگیرید که شامل توصیه‌های دوستان و آشنایان یا همان‌طور که قبل‌تر گفتیم مرور نظرات کاربران مجازی درباره کافه‌هاست. این نظرها هم می‌توانند به خوبی شما را راهنمایی کنند.

بیشتر بخوانید: پختن غذا در ظروف سفالی، با پنج فایده آن آشنا شوید

بهترین کافه های روباز تهران، خوشی‌های به یاد ماندنی

ملاحظات خودتان را حتما در نظر بگیرید
هنگامی که به دنبال یک کافی‌شاپ هستید، ملاحظات زیادی به ذهن شما خطور می‌کند.
برخی از عوامل ضروری که باید به آن‌ها توجه کنید عبارتند از:

 • محیط کافه هم خیلی مهم است
  محیط کافه، یکی از اصلی‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید. این ویژگی هم شامل محیط خارجی یا همان مکان کافی‌شاپ، هم شامل محیط داخلی و دکوراسیون آن است. اگر حوصله ساعت‌ها معطل شدن در ترافیک را ندارید بهتر است کافی‌شاپی در نزدیکی محل زندگی یا محل کار خود انتخاب کنید.
  کافه سنتی دوست دارید، یا مدرن؟ ترجیح می‌دهید در کافه‌ای باشید که سیگار کشیدن آزاد است، یا ممنوع؟ همه این موارد را در نظر بگیرید و بر اساس آن‌ها کافه بهترین گزینه را انتخاب کنید.

  کافه سنتی دوست دارید، یا مدرن؟ ترجیح می‌دهید در کافه‌ای باشید که سیگار کشیدن آزاد است، یا ممنوع؟ همه این موارد را در نظر بگیرید و بر اساس آن‌ها کافه بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 • کیفیت قهوه را فراموش نکنید
  برخی از افراد نه برای خوردن غذا بلکه برای نوشیدن یک فنجان قهوه دبش، به کافی‌شاپ می‌روند. خب، طبیعی است که برای این گروه از افراد، کیفیت قهوه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر شما هم جزو این گروه هستید، حتما کیفیت قهوه را به عنوان مهم‌ترین گزینه انتخاب کافه در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: قهوه با مغز چه میکند؟ فِرِش و شاداب

بهترین کافه های روباز تهران، خوشی‌های به یاد ماندنی

 • طعم غذا
  نیازی به تاکید دوباره ندارد که برای انتخاب بهترین کافه، باید طعم غذاهای آن را هم در نظر بگیرید. برخی از کافه‌ها به کیفیت یک نوع غذای خاص، معروف‌اند و شاید بقیه غذاهایشان معمولی باشد. بهترین انتخاب این است که کافه‌ای را انتخاب کنید که همه غذاهایش از کیفیت بالا برخوردار است.

 • قیمت و وای فای
  چه به تنهایی به کافه بروید، یا در کنار دوستانتان، مقرون به صرفه بودن نوشیدنی‌ها و غذاها اهمیت زیادی دارد. قیمت مناسب، گزینه‌ای است که باعث می‌شود بتوانید با دوستانی از طبقه‌های مختلف اقتصادی به کافه بروید.
  نکته مهم دیگر، مجهز بودن کافه به وای فای است. بله قطعا وقتی می‌خواهید ساعتی در کنار دوستانتان باشید، چک کردن شبکه‌های اجتماعی اولویت شما نیست، اما اگر جزو آن گروه از افراد هستید که ترجیح می‌دهید به جای کار کردن در خانه، لپ‌تاپتان را به بغل بگیرید و در کافه، برخی از کارهایتان را پیش ببرید حتما به وای فای داشتن یا نداشتن کافه توجه ویژه داشته باشید.
  راستی، خودتان هم می‌توانید چیزهای بیشتری را به این لیست اضافه کنید . به خاطر داشته باشید که دلیل رفتن شما به کافه به طور قابل توجهی بر انتخاب کافه تاثیر می‌گذارد. بیشتر بخوانید: غذای کامل چیست؟ چه فایده‌هایی دارد؟

بهترین کافه های روباز تهران، خوشی‌های به یاد ماندنی
مزایای کافه های روباز
بسیاری از کافه‌ها با افزودن فضاهای بیرونی جدید به فضای خود یا ارتقاء فضاهای بیرونی، بخشی از کافه خود را به کافه روباز تبدیل می‌کنند.
فضای باز به معنای فضای بیشتر برای میزها، مشتریان بیشتر و درآمد بیشتر است. اما این تنها مزیت کافه روباز نیست. چند دلیل دیگر وجود دارد که چرا باید یک کافه روباز را انتخاب کنید:

قرار گرفتن در کنار گیاهان و شادی بیشتر
قرار گرفتن در فضای باز، به‌ویژه در فضاهایی با گیاهان سرسبز، می‌تواند احساس شادی بیشتری را در افراد ایجاد کند. هم مشتریان و هم کارمندان می‌توانند از این مزیت بهره ببرند.

راحتی بیشتر مشتری
اگر احیانا بخواهید با خواهر، برادر یا فرزند کوچکتان به کافه بروید، در فضای باز احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. در چنین شرایطی کمتر نگران سر و صدا هستید.

بیشتر بخوانید: آموزش آداب معاشرت غذا خوردن به کودکان

بهترین کافه های روباز تهران، خوشی‌های به یاد ماندنی

حضور در محیطی الهام‌بخش
گیاهان، پاسیو، سایبان و لامپ‌های حرارتی زیبا در کنار یکدیگر فضایی زیبا را در کافه های روباز ایجاد می‌کنند.
بسیاری از کافه‌ها از گیاهان و پاسیو برای ایجاد محیطی الهام‌بخش استفاده می‌کنند. مجهز بودن کافه های روباز به سایبان ، (بسته به فصلی که به کافه می‌روید) شما را از گزند آفتاب یا حتی سرمای زیاد حفظ می‌کند.
در زمستان هم کافه‌های روباز به لامپ‌های حرارتی مجهز هستند. پس می‌بینید که انتخاب کافه روباز در هر حال یک مزیت است، تفاوتی هم ندارد که در فصل خرماپزان هستید، یا در سرمای استخوان‌سوز.

بیشتر بخوانید: رژیم غذایی غربی شامل چه چیز‌هایی است؟

بهترین کافه های روباز تهران، خوشی‌های به یاد ماندنی

معرفی کافه های روباز تهران
خب، حالا که درباره ویژگی‌های کافه های روباز، صحبت کردیم، بهتر است برخی از بهترین کافه های روباز تهران را هم معرفی کنیم.

 • کافه تهرون
 • کافه گودو یاس
 • چای‌بار
 • ویکولو
 • مجنون کافه
 • کافه ریبار
 • کافه نزدیک کتاب
 • کافه کتاب دورهمی
 • کافه سفال آنسو
 • کافه باکارا

جمع‌بندی
همان‌طور که گفتیم کافه های روباز امکان حضور در محیطی الهام‌بخش را برایتان فراهم می‌کنند و حتی راحت‌تر هستند. برای انتخاب آن‌ها باید به ویژگی‌هایی مانند طعم قهوه، طعم غذا و محیطشان توجه ویژه داشته باشید.

راستی، شما کدام‌یک از کافه های روباز تهران را امتحان کرده‌اید؟

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.