۲۳۰۴۵۵
۳۷۱۱۰
۳۷۱۱۰

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

لباس عقد و عروس باید مطابق با سلیقه و اندام عروس خانم انتخاب شود. اما گاهی هرچقدر به عقد و عروسی نزدیک تر می شوید انگار ایده هایتان کمتر می شوند و نمی دانید چه مدلی را باید انتخاب کنید. در این مقاله، با جدیدترین مدل لباس عقد آشنا و تا حد زیادی از سردرگمی خارج می‌شوید. ما این‌جا هستیم که به شما جدیدترین مدل لباس عقد را معرفی کنیم تا شما هم بتوانید در بین آن‌ها، مدل لباس عقد محبوب خود را پیدا کنید.

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

اول از همه، تبریک می‌گوییم! شما قرار است عقد کنید! اما حالا یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شما این است که در جشن عقد خود چه لباسی بپوشید.

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

در این مقاله، با جدیدترین مدل لباس عقد آشنا شده و تا حد زیادی از سردرگمی خارج می‌شوید. ما این‌جا هستیم که به شما جدیدترین مدل لباس عقد را معرفی کنیم تا شما هم بتوانید در بین آن‌ها، مدل لباس عقد محبوب خود را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: لباس عروس جنیفر لوپز، چرا در تمام دنیا جنجال به پا کرد؟

در این مقاله می‌خوانید:

 • مدل لباس عقد کلاسیک
 • جدیدترین مدل لباس عقد
 • لباس عقد محضری شیک
 • لباس عقد پوشیده

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

مدل لباس عقد کلاسیک

سفید و شیری از رنگ‌‌هایی هستند که هر عروسی به هنگام عقد خود به آن‌ها فکر می‌کند. به هر حال، روز عقد، وقت درخشیدن شما است! پس از سر تا پا و با یک حلقه در انگشت خود به همه بفهمانید که شما الماس جشن هستید و باید در یادها باقی بمانید! در این‌جا چند مدل لباس عقد کلاسیک را به شما معرفی می‌کنیم:

بیشتر بخوانید: انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما چه سبک لباسی است؟

مدل لباس عقد نیمه بلند سفید

لباس عقدهای نیمه بلند بسیار کلاسیک و راحت هستند.

لباس عقدهای نیمه بلند بسیار کلاسیک و راحت هستند. در واقع، این لباس‌ها تعادل خوبی را بین استایل فانتزی و شیک برقرار می‌کنند و تقریباً هر اندامی که داشته باشید، شما را زیبا نشان می‌دهند.
هم‌چنین، مدل لباس‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند، از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند که این، انتخاب‌های بیشتری را پیش روی شما قرار می‌دهد. به عنوان مثال، بعضی از آن‌ها ممکن است چاک‌ دار باشند، بعضی از آن‌ها حالت ساعت شنی دارند و بعضی‌های دیگر نیز ممکن است در قسمت جلویی کوتاه و در سمت پشت، بلند و دنباله دار باشند.

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

بیشتر بخوانید: لباس عروس آناشید حسینی، آستین بلندی که ترند می‌شود!

مدل لباس عقد ماکسی شیری

لباس‌های ماکسی، کمی رسمی‌تر به نظر می‌رسند.

لباس‌های ماکسی، کمی رسمی‌تر به نظر می‌رسند، اما بسته به سبکی که انتخاب می‌کنید، می‌توانند سرگرم کننده نیز باشند. به علاوه، هیچ نیازی نیست که حتماً شیری رنگ باشند. در واقع، رنگ شیری به این دلیل است که بسیاری از عروس خانم‌ها ترجیح می‌دهند که رنگ سفید را فقط برای جشن عروسی خود ذخیره کنند و در جشن عقد خود، رنگ شیری یا هلویی بپوشند.
به هر حال، سلیقه‌ها متفاوت است و تنوع مدل لباس‌های ماکسی می‌تواند این تفاوت سلیقه‌ها را برآورده کند. ممکن است که اصلاً شما دل‌تان بخواهد که لباس عقدتان مثل یک لباس عروس کلاسیک، مجلل و سفید رنگ باشد. هیچ اشکالی ندارد! روز عقد شما است و انتخاب دست خودتان است!

جدیدترین مدل لباس عقد

می‌توان گفت که مدل لباس عقدهای جدید، جسورانه‌تر از مدل‌های کلاسیک هستند و تنوع بیشتری هم دارند. به عنوان مثال، جدیدترین آن‌ها عبارتند از:

مدل لباس عقد مینی

می‌توانید میزان پف دامن لباس را بسته به سلیقه‌ی خود تعیین کنید.

اگر به دنبال یک ظاهر بازیگوش و سرگرم کننده هستید، لباس مجلسی‌های مینی بهترین هستند. منظور از مینی، لباس‌های کوتاهی است که اغلب حالت عروسکی دارند و یک ا نتخاب جسورانه محسوب می‌شوند.
می‌توانید میزان پف دامن لباس را بسته به سلیقه‌ی خود تعیین کنید و از زیبایی و در عین حال، راحتی آن لذت ببرید. در واقع، همان‌طور که جشن عقد، پیش زمینه‌ی جشن عروسی است؛ پیراهن مینی و کوتاه نیز می‌‌تواند پیش زمینه‌ی لباس عروس‌ بلند و واقعی باشد.

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

بیشتر بخوانید: متفاوت‌ترین مدل لباس در تمام دنیا!

مدل لباس عقد فانتزی

لباس عقدهای فانتزی، بیشترین تنوع را دارند.

لباس عقدهای فانتزی، بیشترین تنوع را دارند. آن‌ها می‌توانند از مدل‌های عروسکی گرفته تا لباس شب‌های رنگارنگ یا تک رنگ را شامل شوند. اگر دل‌تان بخواهد، می‌توانید حتی جامپ سوت نیز بپوشید. جامپ سوت برای عقد یک ایده‌ی نو محسوب می‌شود که به شما اجازه می‌دهد در تمام جشن راحت باشید و در کنار مهمانان خود، از مراسم لذت ببرید.
فقط کافی است که استایل مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید و از آن‌جا به بعدش را کمی خلاقیت به خرج دهید تا در نهایت، لباس عقد محبوب خود را پیدا کنید.

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

بیشتر بخوانید: استایل فشن سانیا سالاری حتی با لباس تو خونه

مدل لباس عقد مشکی

برای پوشیدن پیراهن مشکی در جشن عقد خود، واقعاً باید بیرون از جعبه را نگاه کنید!

برای پوشیدن پیراهن مشکی در جشن عقد خود، واقعاً باید بیرون از جعبه را نگاه کنید! ممکن است فکر کنید که مشکی از همه‌ی رنگ‌ها بیشتر به شما می‌آید یا این‌که صرفاً دل‌تان می‌خواهد منحصر به فرد باشید. هیچ اشکالی ندارد. تصمیم گیرنده شما هستید.
تنها پیشنهاد ما به شما این است که پیراهن‌های مشکی براق یا اکلیل دار انتخاب کنید تا در میان مهمانان گم نشوید و هم‌چنان مثل الماس بدرخشید.

بیشتر بخوانید: ضررهای لباس مشکی، همیشه نپوشید!

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

لباس عقد محضری شیک

کت و شلوار یا کت و دامن سفید، در عین راحتی، می‌توانند شیک و زیبا نیز باشند.

اگر بخواهید در محضر عقد کنید، ممکن است امکان این را نداشته باشید که پیراهن و لباس مجلسی بپوشید. اما مطمئناً دوست دارید که یک لباس راحت و در عین حال، شیک به تن کنید.
کت و شلوار یا کت و دامن سفید ، گزینه‌هایی هستند که در عین راحتی، می‌توانند شیک و زیبا نیز باشند. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم که این‌ها را به عنوان بهترین انتخاب‌های لباس برای عقد محضری در نظر داشته باشید. در ادامه چند مدل لباس عقد محضری ساده و شیک را باهم ببینیم:

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

بیشتر بخوانید: همه لباس های جنیفر لوپز در ماه عسل + عکس

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

لباس عقد پوشیده

لباس عقد پوشیده مخصوص خانم‌های محافظه کار است. اگر ترجیح می‌دهید در جشن عقد خود لباس پوشیده بپوشید، می‌توانید یکی از مدل‌های زیر را انتخاب کنید:

 • لباس عقد ماکسی با آستین بلند و یقه‌ی اسکی: این می‌تواند ورژن جدیدی از لباس عروسی سیندرلا باشد. مخصوصاً اگر پارچه‌اش را از یک جنس براق انتخاب کنید و به یک دوخت ساده راضی شوید.
 • لباس عقد شنل دار: اگر لباس شما دو تکه باشد، می‌توانید هر موقع که دل‌تان خواست، شنل خود را بردارید و دوباره، به انتخاب خود آن را پوشیده کنید.
 • لباس عقد آستین کوتاه با دستکش ساتن بلند: پوشیدن دستکش‌های بلند، جذابیت خیلی خاصی دارند. آن‌ها به لباس عقد شما یک جلوه‌ی کلاسیک می‌بخشند و در عین حال، پوشیده نیز هستند.

جدیدترین مدل لباس عقد برای عروس خانم های خاص پسند

بیشتر بخوانید: مد رنگ لباس ۱۴۰۱، استایل خودت را بساز!

جمع‌بندی

چندین و چند مدل لباس عقد وجود دارد که ممکن است انتخاب کردن بین آن‌ها کمی دشوار باشد. با این حال، اگر این مدل‌ها را دسته بندی کنید، بهتر می‌توانید سلیقه و علاقه‌ی خود را پیدا کنید. به عنوان مثال، مدل‌ لباس‌های کلاسیک، اغلب شیک و رسمی هستند. اما مدل لباس‌های جدید، جسورانه و سرگرم کننده‌اند. حال باید ببینید که سلیقه‌ی شما با کدام یک از این موارد مطابقت بیشتری دارد تا بتوانید لباس عقد مدنظر خود را انتخاب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.