۲۳۰۴۸۹
۳۴۴۱
۳۴۴۱

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال روزانه همانطور که از نامش پیداست، هر روز تغییر می کند. با مطالعه فال روزانه از اتفاقات مهم پیش روی خود آگاه می شوید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

به نقل از اقتصاد آنلاین: می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در اینجا مشاهده کنید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۷ شهریور:

شما مهارت فوق العاده ای در برقراری ارتباط با دیگران دارید و از فرصت هایی که در اختیارتان قرار می گیرند به بهترین شکل ممکن استفاده می کنید. شما در این سال جدید از زندگیتان ماجراجویی های بسیار خواهید کرد و ریسک هایی می کنید که شاید بسیاری از آنها زمینه ی پیشرفت شما را فراهم کنند، اما اگر بخواهید برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف عجولانه تصمیم گیری کنید احتمال اینکه متضرر شوید بسیار زیاد خواهد بود. برای تصمیم گیری در ارتباط با این مسائل، به ویژه در نیمه ی دوم سال، باید دقت و احتیاط بیشتری داشته باشید و از یک فرد با تجربه و متخصص مشورت بگیرید. امسال روابط عاطفی شما با هیجان بسیاری همراه خواهند بود و اگر هنوز تنها هستید بدون شک عاشق خواهید شد. خودتان را برای دریافت هدیه های بزرگ و کوچک و غرق شدن در دریای محبت عشقتان آماده کنید. به نفعتان است که امسال توجه بیشتری به وضعیت سلامتی خود داشته باشید. شهریور، آذر، اردیبهشت و مرداد بهترین و مهم ترین ماه های سال هستند.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال روزانه متولدین فروردین

چه خودتان متوجه باشید و چه نباشید امروز شما در موضع برتر قرار خواهید داشت، پس تا می توانید از این فرصت بهره ببرید. کارها آنقدر دارند خوب پیش می روند که حتی خودتان هم متوجه اینکه چه روز خوبی را دارید می گذرانید نیستید. چند دقیقه ای سر جایتان لم دهید و به اینکه امروز چقدر خوش شانس هستید فکر کنید. امروز شما دلتان می خواهد به دیگران کمک کنید و همین مسئله باعث می شود برای انجام کارهای خیر داوطلب باشید. شاید حتی رهبری گروهی از افراد خیر را به عهده گرفته و یک برنامه خیلی مفید برای این کار بچینید که می تواند شامل کارهایی باشد که به موسسات خیریه وابسته هستند و یا کمک به یکی از اعضای خانواده تان که به دردسر افتاده است باشد. خبری مسرت بخش به گوشتان خواهد رسید. مواظب رفتار خود باشید تا در تنگنا قرار نگیرید. شما همان قدر که جدی هستید، همان قدر هم زود اعتماد می کنید و این به نفعتان نیست. ناراحتی های گذشته را فراموش کنید. منتظر خبر خوبی در رابطه با یکی از نزدیکانتان باشید که ارتباط مستقیمی با شما دارد. ایده جدیدی در ذهن دارید. در برابر حقیقت چشم تان را باز کنید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر شما و شخصی که دوست دارید در حال گذراندن روزهای سختی باشید و به مشکل برخورده باشید امروز کمی احساس افسردگی خواهید کرد. شاید چیزهایی که در مورد آنها صحبت نکرده اید باعث بروز تنش های موجود شده باشند و رابطه ی شما را با مشکلاتی مواجه کرده باشند که در واقع اصلا آنقدر بزرگ نیستند که بتوانند ذهن شما را تا این حد درگیر نگه دارند. سعی کنید ریشه ی این مشکلات را پیدا کرده و زمینه را برای داشتن یک مکالمه ی منطقی فراهم کنید. اگر به این سکوت ادامه دهید تنها مشکلات را از آنچه هست بزرگتر خواهید کرد. با حفظ خونسردی و بدون آنکه زیاد احساساتی شوید سر صحبت را باز کنید و ببینید چه چیزی خاطر طرف مقابلتان را آزرده کرده است. مسیری که برای زندگی تان در نظر گرفته اید دوباره مرور کنید. پس از سالها تماسی با شخصی خواهید گرفت که همچنان منتظر است. به زودی خبری به شما گفته خواهد شد، آن را به فال نیک بگیرید به حرف های پدر و مادرتان توجه کنید. آنها در مورد موضوعی با شما صحبت می کنند که درباره اش تحقیق کرده اند. خودخواهی و انزوا گرایی را کنار بگذارید تا روزگار برایتان دلنشین شود.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال امروز متولدین خرداد

امروز شریک زندگیتان احساس افسردگی می کند و ناراحت است. امروز از آن روزهایی است که مهم نیست چند بار به عشقتان امید بدهید، او باز هم افسرده و نا امید از زندگی خواهد بود و دائم نیمه خالی لیوان را می بیند. ممکن است او تمام روز را به همین حال سر کند و دائم آه و ناله کند. اجازه ندهید این عقاید او شما را تحت تاثیر قرار دهد و عصبانی نشوید. سعی کنید جنبه طنز دار موضوع را ببینید و به شریک زندگیتان کمک کنید از این شرایط خارج شود. به او اعتماد به نفس بدهید و به او ثابت کنید همیشه کنار او خواهید بود. این کارها به بهتر کردن حال او کمک زیادی خواهد کرد. به دستان مهربانی که روزی در زمان نیاز شما را یاری داده اند فکر کنید و شما هم دست خود را به سوی او دراز کنید. شخصی را که عمیقا پشیمان است ببخشید. پیشنهادی به شما می شود که سرشار از برکت است. برای رسیدن به نیت تان عجله نکنید. هر چه قسمت باشد، همان می شود. شخصی در اطرافتان به زندگی شما حسادت می کند. گذشته زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. به گذشته فکر نکنید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال روزانه متولدین تیر

رفتار عجیب و غریب شخصی که دوست دارید امروز باعث سردرگمی شما شده است. آیا او از شما فاصله می گیرد؟ آیا تماس هایتان را بی پاسخ گذاشته است؟ اصلا به این چیزها فکر نکنید و نگران نباشید. گاهی بعضی ها نزدیکی و صمیمیت بیش از اندازه را تهدیدی برای حریم شخصی خود پنداشته و دچار ترس و نگرانی می شوند. در چنین حالتی هر چقدر بیشتر سعی کنید خودتان را به او نزدیک کنید بیشتر می ترسد و در لاک دفاعی خود فرو می رود. بهتر است فعلا او را به حال خودش رها کنید و مطمئن باشید که به زودی خودش به سراغتان خواهد آمد. امروز سرتان را با کارهای دیگر گرم نگه دارید و اگر می توانید با دوستانتان گردش و تفریح کنید. اگر کسی را دوست دارید این علاقه را به باد فراموشی نسپارید. در راه انجام کار خیری قدم بردارید. مواظب اطرافیانتان باشید. خوش بین بمانید، بدبینی شما را از هدف و مسیرتان دور می کند. بی محلی شما شخصی را کلافه کرده و ممکن است از کوره در برود. صداقت را در انجام کارهایتان فراموش نکنید که کلید رسیدن به هدفتان است. این هفته به هیچ عنوان معامله ای انجام ندهید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال و طالع بینی متولدین مرداد

یکی از نزدیکان شما امروز به صورت بی سابقهای سکوت اختیار کرده است. به نظر می رسد که مشکل خیلی بزرگی دارد او را آزار می دهد، اما به ظاهر دلش نمی خواهد در مورد آن صخبت کند. هرچند که شما برای گوش کردن به حرف هایش و کمک به او آماده اید، اما بهتر است که او را به حال خودش بگذارید و با سوال پیچ کردن آزارش ندهید. برخی کارها و مسائل مهم پیش خواهند آمد که باعث می شوند رفتن به تعطیلاتی که خیلی دلتان می خواسته بروید و برای آن برنامه ریزی های زیادی هم کرده بودید را به تعویق بیندازید. شاید وسوسه شوید که بیخیال کارهایتان شده و سفرتان را طبق برنامه ی قبلی آغاز کنید، اما به نفعتان است که این کار را نکنید. اگر این روزها احساس کسالت و افسردگی می کنید، از خانه بیرون بزنید. طی چند روز آینده یک ملاقات مهم خواهید داشت. مشکلات در حال حل شدن هستند، بیهوده احساس نگرانی و اضطراب می کنید. دخالت بی جای یکی از اطرافیان مانع آن می شود که بتوانید به طور مستقل در مورد مسئله ای مهم تصمیم بگیرید. فرصت آشنایی با شخصی برایتان پیش خواهد آمد که شما را در موقعیت جدیدی قرار می دهد.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال امروز متولدین شهریور

امروز مسئولیت های زیادی به عهده ی شما گذاشته شده اند و این وضعیت باعث شده که نتوانید با عشقتان آن طوری که خودتان دلتان می خواهد وقت بگذرانید. تمام مدت ذهن شما درگیر این موضوع خواهد بود که عشقتان کجاست و چکار می کند. شاید حتی خیالات باطل به سراغتان بیایند و فکر کنید در حالی که شما دارید کار می کنید و زحمت می کشید عشقتان دارد خوش می گذراند و حتی به شما فکر هم نمی کند. خودتان را با این افکار بیهوده شکنجه ندهید. حتی اگر نتوانید امروز همدیگر را ببینید فردا می تواند فرصت فوق العاده ای برای شما باشد تا دوری امروزتان را جبران کرده و وقت بیشتری را در کنار هم بگذرانید. دریافت یک هدیه شما را خوشحال خواهد کرد. روزهای شیرین برای شما در راه است. در قول دادن به دیگران توان خود را در نظر بگیرید. وعده های بی عمل از اعتبار شما می کاهد. به کسی که عاشقانه شما را دوست دارد توجه بیشتری نشان دهید. این روزها برای شما هر چیزی ارزش صبر و انتظار را دارد. معامله ای که فکرتان را مشغول کرده، انجام دهید. سود کلانی می برید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شما احساس می کنید به اندازه ای که نیاز دارید مورد محبت قرار نمی گیرید و این وضعیت باعث شده احساس خلأ و تنهایی شما را در بر بگیرد. اگر هنوز مجرد باشید این وضعیت بدتر هم خواهد بود، زیرا تمام دوستانتان سرگرم زندگی شخصی شان هستند و هیچکس دور و برتان نیست که بتوانید با او خوش بگذرانید. اگر هم عشق زندگی تان را پیش از این پیدا کرده باشید احتمال اینکه به دلایلی نتوانید او را ببینید و مجبور باشید امروز را دور از هم بگذرانید بسیار زیاد خواهد بود. خودتان را با فکر کردن به این چیزها دیوانه نکنید. هرکسی می تواند از تنهایی و خلوت خویش لذت ببرد، کافی است علایق خود را در نظر گرفته و بر اساس آن برنامه ریزی خوبی برای امروزتان داشته باشید. به یک مسافرت احتیاج دارید تا شما را برای کار و زندگی آماده تر کند. به مسائل کوچک و بی اهمیت بیش از حد توجه می کنید، بهتر است به فکر آینده باشید. کلید اصلی حل مشکلات در تفکر درست تان است. از رویاها بپرهیزید و به واقعیت بپردازید. شخصی که از شما دلخوری داشته حالا به شدت کمک حالتان خواهد شد. شانس و اقبال در خانه تان را به صدا در می آورد، گوش به زنگ باشید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال روزانه متولدین آبان

امروز روابط شما به خوبی پیش خواهند رفت و می توانید ثبات عاطفی که به دنبالش هستید را در رابطه با شخصی که مورد اعتمادتان است پیدا کنید. اگر احساس کردید که این شخص به اندازه ای که انتظار دارید به شما نزدیک نمی شود دلسرد نشوید، او به احتمال زیاد سعی دارد به شما اجازه دهد فضای شخصی خودتان را داشته باشید و نمی خواهد طوری رفتار کند که احساس خفگی کرده و به یکباره از او دلزده شوید. حواستان به کیف پول و رمز کارت های بانکیتان و هر چیزی که به حساب و کتاب های مالی مربوط می شود باشد زیرا با یک احتیاطی کوچک ممکن است درگیر بحث در مورد مسائل مالی شوید. خانه تان پر از شادی و جنب و جوش خواهد بود. در مورد نیتی که در سر دارید با کسانی که برای شما دل می سوزانند مشورت کنید. فرصتی برای جبران اشتباهی پیدا خواهید کرد، این فرصت را از دست ندهید. در برابر سختی ها مقاوم باشید به اطراف خودتان خوب دقت کنید و با دوراندیشی زندگی بهتری برای خود بسازید. شخصی همان طور که ادعا می کند به فکر شماست او را باور کنید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال روزانه متولدین آذر

امروز سعی کنید سحرخیز باشید تا روز طولانی تری داشته باشید. شاید ترک کردن تخت گرم و نرمتان کار دشواری باشد اما آنچه در مقابل به دست خواهید آورد ارزش این از خود گذشتگی را دارد. امروز انرژی کیهانی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و شما می توانید عملکرد بسیار بالایی داشته باشید و تا پایان روز کارهای بسیاری را به انجام برسانید. سعی کنید آرامش خود را در رفتار با اطرافیانتان حفظ کرده و خشم خودتان را کنترل کنید. در غیر این صورت شاید رفتاری از خودتان نشان دهید که احترامی که بین شما و طرف مقابلتان وجود داشته برای همیشه از بین ببرد و رابطه تان هیچ گاه به حالت قبلی باز نگردد. در رسیدن به هدفتان عجله نکنید، باعث بی نظمی در کارهایتان می شود. به موضوعی فکر می کنید که در آینده شما تاثیر خوشایندی خواهد گذاشت، کمی جدی باشید و بی گدار به آب نزنید. دیداری دلنشین خواهید داشت، آسوده خاطر باشید خبری خوش از راه می رسد. این روزها ممکن است از نظر مادی در تنگنا قرار بگیرید. انتقاداتی از شما می شود بهتر است هیچ عکس العملی نشان ندهید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال روز متولدین دی

اگر شخصی یا چیزی متعلق به شما و زندگیتان نباشد هر چه بیشتر برای نگه داشتن آنها تلاش کنید کمتر موفق خواهید بود و زودتر آنها را از دست خواهید داد، درست مثل اینکه بخواهید ماهی خیسی را در دست خود نگه دارید، هر چه بیشتر آن را فشار دهید احتمال اینکه از دستتان بیرون بپرد بیشتر است. اگر مال شما نیست چه بهتر که زودتر از زندگیتان خارج شود. شاید بخواهید سرتان را مثل کبک زیر برف کنید، اما امروز هیچ راهی برای فرار از واقعیت وجود نخواهد داشت. ممکن است پی بردن به این که فانتزی هایتان نمی توانند به واقعیت بپیوندند برای شما ناراحت کننده باشد، اما کنار گذاشتن این توهمات و عادت های قدیمی راه را برای ورود چیزها و افراد تازه به زندگیتان باز می کند. هرچه زودتر خودتان برای آینده تان تصمیم بگیرید و نگذارید برای آینده شما تصمیم بگیرند. یکی از نزدیکان ناراحتتان کرده است حق با شماست اما بگذارید گذشت زمان مشکلات را حل کند. یک تحول اساسی در راه است که باعث می شود بسیاری از مشکلات اقتصادی تان حل شود. حسد و کینه را کنار بگذارید. کسب تجربه جدید خوب است، به شرط آن که با احتیاط قدم بردارید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال متولدین بهمن

امروز اگر تحمل شنیدن حقایق تلخ را ندارید بهتر است سکوت کرده و سوال های اضافی نپرسید. جواب هایی که دریافت می کنید با آنچه انتظارش را دارید کاملا فرق می کنند و مجبور به ادامه بحثی خواهید شد که برایتان بسیار دشوار و غیر قابل تحمل است. اگر به فکر سرمایه گذاری در کاری هستید امروز روز خوبی برای انجام این کار نخواهد بود. نه تنها کارهای این سرمایه گذاری به سختی پیش خواهند رفت، بلکه به احتمال زیاد سودی که انتظار دارید را هم دریافت نخواهید کرد. امروز گزینه هایی که پیش رویتان هستند را با دقت بررسی کنید و با شخص مورد اعتمادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارد مشورت کنید، روزهای بعد هم برای این کار وقت خواهید داشت. مشکل شما این است که نمی دانید چگونه شریک زندگی یا دوستانتان را انتخاب کنید. فعلا اقدام به معامله ای نکنید که نه تنها سودی برایتان ندارد بلکه به شما ضرر هم می رساند. در انجام کارهایتان صبر و درایت کنید، صبر و گذشت زمان مشکلاتتان را بر طرف می کند. اگر به او قولی داده اید عمل کنید چشم انتظار شماست. از روی احساسات عمل نکنید و صادق باشید.

فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۷ شهریور برای خانم‌های هر ماه سال

فال روزانه متولدین اسفند

شما امروز کارهایی برای انجام دادن دارید که موعد آن دارد سر می رسد، اما احساس می کنید که خلاقیت لازم برای انجام آنها را در اختیار ندارید. شاید بهتر باشد قبل از اینکه خیلی دیر شود با شخصی که مسئول رسیدگی به این کار است صحبت کنید و از او وقت بگیرید، چون اگر بخواهید از سر و ته کارتان زده و آن را سر موعد تحویل دهید از نتیجه راضی نخواهید بود. امروز شما با شور و هیجان زیادی در انتظار تماس شخصی هستید که دوستش دارید، اما انتظار بی فایده است و انگار او هیچ وقت نمی خواهد با شما تماس بگیرد! نگذارید این موضوع باعث ایجاد احساس ناراحتی و عدم امنیت عاطفی در شما شود، به احتمال زیاد سرش کمی شلوغ است و تا بعدازظهر با شما تماس خواهد گرفت. شخصی به شما حرف های ناراحت کننده ای خواهد زد که احساساتتان را جریحه دار می کند، این حرف ها حرف دلش نیست بلکه مشکلات اقتصادی باعث شده تا چنین سخنانی را بگوید. به سلامتتان بیشتر توجه کنید. در روزهای آینده مطلبی ذهن شما را مشغول خواهد کرد، کمی زمان بگذارید و خودتان را به خطر نیندازید. به دیگران هم فکر کنید و تنها به فکر خودتان نباشید از روی احساس تصمیمی نگیرید.

مطلب پینشهادی: طالع بینی کودک متولد شهریور، لازم است بدانید

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.