۲۳۰۹۱۰
۵۷۵۶۴
۵۷۵۶۴

ناگفته‌های راز زیبایی موهای بیانسه از زبان آرایشگرش

همیشه خوانندگان، بازیگران و به طور کلی سلبریتی‌های زن برای بانوان به عنوان الگو شناخته می‌شوند. رنگ و مدل مو از جمله مواردی است که بانوان از سلبریتی‌های مورد علاقه خود الگو برداری می‌کنند. رنگ موی بیانسه همیشه مورد توجه است و بسیاری از زنان و دختران دوست دارند موهایشان به این رنگ باشد! در این بخش به رمز و راز رنگ موهای بیانسه اشاره می‌کنیم. بلوند رنسانس ترکیب رنگ موهای بیانسه است که به عنوان امضای این خواننده زن معروف شناخته می‌شود.

ناگفته‌های راز زیبایی موهای بیانسه از زبان آرایشگرش

ترکیب رنگ موی جدید بیانسه چیست؟

به نقل از میس و مستر: اگر دوست دارید بدانید رنگ موی جدید بیانسه چه ترکیبی دارد، پیشنهاد می‌کنیم توصیه‌های ریتا هازان رنگ کار مشهور بیانسه را مطالعه کنید. او به خوبی درمورد رمز و راز رنگ موی این سلبریتی معروف توضیح می‌دهد. دقت کنید تا گام به گام به این رنگ موی فوق‌العاده زیبا برسید، اصلاً سخت نیست!

زیبایی شناسی بیانسه بر کسی پوشیده نیست. بسیاری از دختران و زنان به همین علت دوست دارند پیرو انتخاب‌های او در مد و زیبایی باشند، بنابراین رنگ موهای او نمی‌تواند از این قاعده مستثناء باشد. همه ما بیانسه را با موهای بلوند و درخشانش می‌شناسیم. اما بیانسه همیشه از یک رنگ مو استفاده نمی‌کند.

ناگفته‌های راز زیبایی موهای بیانسه از زبان آرایشگرش

در طیف رنگ موی بیانسه ما بارها تنوع را دیدیم. از قهوه‌ای عسلی تا بلوند که رنگ موی جدید بیانسه است، همگی زیبا به نظر می‌رسند. ضمن اینکه چند سالی است بیانسه با ترکیب چند رنگ از این طیف یک هایلایت جذاب را برای خود انتخاب کرده است. پس بهتر است درباره چند مورد پرطرفدار توضیح دهیم.

چند توصیه برای اینکه به ترکیب رنگ موی بیانسه برسید

برداشت رنگ کاران ماهر از رنگ موی بیانسه چه بلوند و چه رنگی متفاوت است. هر یک از آن‌ها معتقدند که می‌توانند با چند تکنیک متفاوت و خاص خود به آن دست پیدا کنند. اگر موهایتان تیره باشد احتمالاً به این فکر می‌کنید که چگونه باید رنگ موی تیره را به بلوند برسانید. با یادگیری چند نکته آسان می‌توانید موهای رنگ تیره را به رنگ موی بیانسه که بلوند است تبدیل کنید.

موها را تدریجی روشن کنید

بهترین رنگ کاران به شما توصیه می‌کنند برای رسیدن به رنگ موی بیانسه از کم شروع کنید. لازم است که انجام این کار را به یک رنگ کار ماهر بسپارید. چندبار به سالن آرایشی مراجعه کنید و هر بار یک پله موهایتان را از تیرگی به سمت روشنی ببرید و سبک کنید.

تفاوت رنگ موی بیانسه با بلوند اسپات لایت را بشناسید

رنگ موی بیانسه یعنی بلوند رنسانس نسبت به اسپات لایت ابعاد بیشتری دارد، به همین علت هایلایت‌هایی که در موی او اجرا شدند حجم بیشتری دارند و به دید ما بیش از اسپات لایت خود را نشان می‌دهند.

ناگفته‌های راز زیبایی موهای بیانسه از زبان آرایشگرش

از آرایشگر چه چیزی درخواست کنیم؟

احتمالاً این ابهام وجود دارد که چگونه باید آرایشگر را متوجه کنیم رنگ موی بیانسه چه ویژگی‌هایی دارد و ما چه چیزی انتظار داریم! تنها باید از رنگ کار درخواست کنید بُعد بیشتری به رنگ موی شما بدهد. یعنی هم از هایلایت‌های درشت و هم از هایلایت‌های ریز و ظریف استفاده کند. نگران نباشید که قرار است رنگ موهایتان ۱ تا ۲ درجه روشن‌تر شود، نتیجه بسیار زیباتر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. قبل از اینکه هایلایت‌ها به موهای شما اضافه شوند ابتدا باید رنگ پایه موهایتان روشن‌تر شود.

زمانی که رنگ پایه روشن‌تر می‌شود، موها سبک‌تر بنظر می‌رسند. بنابراین وقتی از هایلایت‌های ریز و درشت استفاده می‌شود، دیگر تضاد بدی ایجاد نشده و رنگ مو نواری نخواهد شد.

راز ماندگاری رنگ موی بیانسه چیست؟

راز ماندگاری رنگ موی این سلبریتی مراقبت از رنگ مو و موهاست. همیشه یک موی سالم و رنگ موی باکیفیت می‌تواند مدت بیشتری زیبایی را حفظ کند. بیانسه مراقبت از موها پس از رنگ را به یک روتین تبدیل کرده است. او همیشه بعد از استفاده رنگ و هایلایت از محصولات مراقبت مو استفاده می‌کند، تا کمتر مجبور به تمدید و ترمیم مجدد رنگ مو شود.

اگر به رنگ موهای بیانسه دقت کنید همیشه یکدست، درخشان و زیبا به نظر می‌رسد. هیچ زیبایی تصادفی نیست و حتماً برای آن زمان و توجه زیادی صرف شده است. راز حفظ زیبایی و ماندگاری رنگ موی بیانسه استفاده منظم از شامپو‌ها، محصولات مراقبتی و براق کنند‌ه است. در اینصورت می‌توانید رنگ موی جدیدتان را برای مدت بیشتری حفظ کنید و بدون دغدغه ترمیم در مهمانی‌ها و مراسم‌های مهم شرکت کنید.

ناگفته‌های راز زیبایی موهای بیانسه از زبان آرایشگرش

منظور از بلوند رنسانس چیست؟

در طول دوره شیوع کرونا ویروس تقریباً اکثر مردم در خانه به موها و ظاهر خود رسیدگی می‌کردند. حالا که اپیدمی را پشت سر گذاشتیم خیلی از دختران و زنان اشتیاق بیشتری دارند که به موهای خود یک هدیه بزرگ بدهند. هایلایت کردن و بلوند کردن شاید بهترین روش برای برگرداندن زیبایی به موها باشد.

رنگ موی بیانسه ترکیبی از هایلایت‌های روشن و درخشان است، بنابراین می‌تواند برای هر سنی مناسب باشد. شما می‌توانید با رنگ مو اعتماد بنفس از دست رفته در دوره کرونا ویروس را پس بگیرید و جذاب‌تر شوید. جالب است که این رنگ بلوند قابلیت تطبیق یافتن با هر نوع آرایش و پوششی را دارد.

ناگفته‌های راز زیبایی موهای بیانسه از زبان آرایشگرش

چگونه رنگ موی بیانسه برنجی یا نارنجی نمی‌شود؟

رنگ کار موهای بیانسه برای اینکه از نارنجی شدن هایلایت‌ها و رنگ موهای بیانسه جلوگیری کند، به او توصیه می‌کند از براق کننده استفاده کند. بنابراین شما هم بهتر است بعد از بلوند کردن موها و بعد از اولین شستشو موها از براق کننده استفاده کنید. محصولی را انتخاب کنید که تعادل رنگ مو را حفظ کند و از ایجاد سایه‌های نارنجی در موها جلوگیری کند. در صورت بروز این اتفاق، می‌توانید روش‌های رنگساژ کردن مو را امتحان کنید.

آیا رنگ موی بیانسه دِمده می‌شود؟

در حال حاضر بانوان و دختران جوان فوق‌العاده علاقمند و شیفته رنگ موی بیانسه هستند و بسیاری ترجیح می‌دهند برای ماه‌ها تنها از این ترکیب رنگ مو استفاده کنند. بنابراین تصور نمی‌کنیم که لازم باشد بدنبال یک رنگ موی جدید یا تکنیک هایلایت تازه‌تری باشیم. با خیال راحت می‌توانید این رنگ موی فوق‌العاده را تا هر زمان که دوست دارید تکرار کنید.

ناگفته‌های راز زیبایی موهای بیانسه از زبان آرایشگرش

سوالات متداول


برای رنگ کردن موها در خانه به جای خشک کن از چه چیزی استفاده کنیم؟

بهترین گزینه جایگزین برای دستگاه خشک کن جهت رنگ کردن موها در منزل، کیسه و کلاه است.

شامپو مناسب برای شستشو موهای بلوند چیست؟

چون درصد بروز خشکی پس از دکلره و بلوند کردن موها بیشتر است، بنابراین حتماً از شامپوهایی که به حفظ رطوبت موها کمک می‌کنند استفاده کنید.

دمای آب برای شستشو موهای بلوند شده چقدر باشد؟

برای شستشوی موهایی که بلوند شدند باید از آب ولرم استفاده کنید. آب خیلی سرد و خیلی داغ هم به ماندگاری رنگ و هم به سلامت موها آسیب وارد می‌کند.

مطالب پیشنهادی: رایج‌ترین رنگ مو در جهان چیست؟

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.