۲۳۱۲۷۵
۱۷۹۳
۱۷۹۳

خرید تخت خواب تاشو کودک، مهتاب لالا!

به هر دلیلی ممکن است به فکر خرید تخت خواب تاشو کودک بیفتید، اما مهم‌ترین گزینه مورد استفاده آن در مسافرت است. در این مقاله به نکاتی که درباره خرید تخت خواب تاشو به آن‌ها نیاز دارید، می‌پردازیم.

خرید تخت خواب تاشو کودک، مهتاب لالا!

به هر دلیلی ممکن است به فکر خرید تخت خواب تاشو کودک بیفتید، اما مهم‌ترین گزینه مورد استفاده آن در مسافرت است. در این مقاله به نکاتی که درباره خرید تخت خواب تاشو به آن‌ها نیاز دارید، می‌پردازیم.

در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین راه برای خواباندن کودک در سفر چیست؟
 • تخت خواب تاشو کودک فقط در مسافرت استفاده می‌شود
 • تخت تاشو راحت و ایمن با قابلیت حمل و نقل آسان
 • دقت کنید که تخت کاملا سالم باشد
 • تشک تاشو کودک برای خوابی راحت مثل خانه
 • ویژگی‌های تخت تاشو کودک
 • سئوالات متداول درباره علت خرید تخت خواب تاشو کودک
 • چرا باید برای خرید تخت خواب تاشو کودک سرمایه‌گذاری کنید؟
 • مهم‌ترین دستورالعمل‌های ایمنی خرید تخت خواب تاشو کودک چیست؟
 • نظرات نهایی درباره خرید تخت خواب تاشو کودک
 • خلاصه

خرید تخت خواب تاشو کودک، مهتاب لالا!
بهترین راه برای خواباندن کودک در سفر چیست؟
شما نمی‌توانید انکار کنید که تخت خواب تاشو برای سفر با کودک بسیار کاربردی است. این نوع تخت زمانی که با کودک خود به مسافرت می‌روید بسیار کاربردی و مفید است، چه برای یک هفته به تعطیلات بروید، چه یک برنامه چند ساعته در سطح شهر داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تخت خواب مناسب نوزاد، چه مشخصه ای دارد؟

تخت خواب تاشو کودک فقط در مسافرت استفاده می‌شود
اول از همه، به یاد داشته باشید که تخت خواب تاشو، تختی است که هر از گاهی از آن استفاده می‌شود. این نوع تخت برای ارائه سرویس به والدینی طراحی شده است که می‌خواهند سفر بروند و کودکشان را در تخت خودش بخوابانند. این تخت‌ها برای استفاده گاه به گاه طراحی شده‌اند، به هیچ وجه نباید از تخت تاشو برای خواب منظم در اتاق کودک استفاده شود.

این تخت‌ها برای استفاده گاه به گاه طراحی شده‌اند، به هیچ وجه نباید از تخت تاشو برای خواب منظم در اتاق کودک استفاده شود.


تخت تاشو راحت و ایمن با قابلیت حمل و نقل آسان
تخت‌های تاشو معمولا با تشکی عرضه می‌شوند که کاملا با اندازه تخت سازگاری دارد. این تشک اغلب بسیار نازک است، اما به گونه‌ای طراحی شده که نوزاد بتواند خوابی راحت داشته باشد. توصیه می‌کنیم از اضافه کردن روکش تشک در داخل تخت استفاده نکنید. از این تشک‌ها فقط باید در یک تختخواب واقعی استفاده کرد. تخت‌خواب‌ها دارای دیواره‌های انعطاف‌پذیر هستند که در صورت استفاده از تشک ضخیم می‌تواند منجر به خفگی کودک شود.
برای اینکه تختخواب به راحتی قابل حمل و استفاده باشد، نباید انواع سنگین آن را خریداری کنید. تخت تاشو نباید زیاد حجیم باشد و مهم‌تر از همه باید به راحتی تا و باز شود. هنگام خرید تخت، به یاد داشته باشید که نوع تاشو و وزن تخت را بررسی کنید تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

خرید تخت خواب تاشو کودک، مهتاب لالا!

بیشتر بخوانید: دمر خواباندن نوزاد، چه خطری دارد؟

دقت کنید که تخت کاملا سالم باشد
حتی اگر تصمیم دارید برای خرید یک تخت خواب باکیفیت سرمایه‌گذاری کنید، حتما وضعیت آن را به طور مرتب بررسی کنید. شما که نمی‌خواهید کودک را در تختی بخوابانید که پاره شده، یا سیستم تاشو معیوب دارد. تخت باید با شرایط ایمنی و استاندارد مطابقت داشته باشد.

بهترین کار این است که تشک تاشو را از مواد طبیعی انتخاب کنید، اما برخی از تشک‌های فوم هم کیفیت بسیار خوبی دارند.

برای افزایش طول عمر تخت، از آن مراقبت کنید. اگر قابل جابجایی است، آن را به طور مرتب بشویید. تخت را در پوشش آن، در مکانی خشک و معتدل نگهداری کنید.

تشک تاشو کودک برای خوابی راحت مثل خانه
اگر می‌خواهید با کودکتان سفر کنید، حتما خرید تشک تاشو را در برنامه‌هایتان قرار بدهید. برای کودکانی که بیشتر از ۹ماه دارند، یک تشک باکیفیت که مستقیما روی زمین قرار می‌گیرد، می‌تواند خوابی باکیفیت را فراهم کند. بهترین کار این است که تشک تاشو را از مواد طبیعی انتخاب کنید، اما برخی از تشک‌های فوم هم کیفیت بسیار خوبی دارند.

بیشتر بخوانید: نورپردازی اتاق نوزاد، بچه‌ها و چراغ خواب

خرید تخت خواب تاشو کودک، مهتاب لالا!
ویژگی‌های تخت تاشو کودک
برای خرید تختواب تاشو کودک این موارد را در نظر بگیرید:

1- سهولت استفاده
می‌خواهید تختخواب تاشو بخرید؟ پس حتما به این نکته توجه کنید که باید بتوانید با تختی که خریده‌اید به راحتی سفر کنید. تخت‌های مسافرتی در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. هر کدام از آن‌ها برای کاربرد خاصی طراحی شده‌اند، اما همگی به عنوان تخت مسافرتی شناخته می‌شوند.

بیشتر بخوانید: خرید اینترنتی کیسه خواب نوزاد

خرید تخت خواب تاشو کودک، مهتاب لالا!

2- راحتی و ایمنی
مهم‌ترین معیار برای خرید بهترین تخت‌خواب‌های تاشو کودک، ایمنی است و راحتی در درجه دوم اهمیت قرار می‌گیرد. این نکته را حتما در نظر بگیرید که تخت‌های تاشو باید به گونه‌ای طراحی شوند که کودک نتواند در نیمه‌های شب از آن خارج شود. همچنین باید راحت باشند، در غیر این صورت، کودک در تمام طول شب بی‌قرار خواهد بود.

سن کودک و اندازه تخت، هر دو فاکتورهای مهمی هستند که باید آن‌ها را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: قیمت فرش اتاق کودک دخترانه، همه مدل‌های ارزان و گران!

۳- اندازه تخت
سن کودک و اندازه تخت، هر دو فاکتورهای مهمی هستند که باید آن‌ها را در نظر بگیرید. کودکان نوپایی که جثه بزرگ‌تری دارند، در برخی از مدل‌های تخت تاشو جا نمی‌شوند. این نکته را هم حتما در نظر بگیرید که نوزادان کوچک در مدل‌های بزرگ‌تر ایمن نخواهند بود. اما نگران نباشید، تخت‌های تاشوی زیادی برای بچه‌ها وجود دارد. همیشه مشخصات سازنده را مجدد بررسی کنید تا مطمئن شوید تخت برای کودک شما مناسب است.

بیشتر بخوانید: اتاق مناسب کودکان، چگونه باید باشد؟

خرید تخت خواب تاشو کودک، مهتاب لالا!
سئوالات متداول درباره علت خرید تخت خواب تاشو کودک
در ادامه با سئوالات متداول درباره خرید تختخواب تاشو کودک آشنا می‌شوید:

بهترین راه برای خواباندن کودک در سفر چیست؟
کودکان، ثبات را دوست دارند، بنابراین وقتی با موقعیت‌های عجیب و غریب و ناآشنا مواجه می‌شوند که حواسشان را از روال عادی زندگی منحرف می‌کند، ممکن است ناراحت و عصبانی شوند. این موضوع خوابیدن در یک مکان جدید را هم شامل می‌شود.
یک راه عالی برای آشنا کردن کودک با شرایط سفر، این است که چند روز قبل از رفتن به سفر از تخت مسافرتی و تاشو کودک در خانه استفاده کنید. فقط آن را در اتاق خواب کودک قرار دهید تا او در یک محیط آشنا به آن عادت کند. به این ترتیب، وقتی شما در سفر هستید، کودک از قبل به خوابیدن در تخت خود عادت کرده است.

بیشتر بخوانید: جدیدترین مبلمان اتاق کودک با لیست قیمت

خرید تخت خواب تاشو کودک، مهتاب لالا!
چرا باید برای خرید تخت خواب تاشو کودک سرمایه‌گذاری کنید؟
واضح‌ترین دلیل این است که مطمئن شوید کودک هنگام سفر، مکانی امن، تمیز و راحت برای خوابیدن دارد. مطمئن‌تر است که تختخوابی تاشو برای کودک تهیه کنید. به علاوه داشتن تخت مسافرتی اختصاصی، به شما این امکان را می‌دهد تا قبل از سفر، آن را به کودک معرفی کنید.

مهم‌ترین دستورالعمل‌های ایمنی خرید تخت خواب تاشو کودک چیست؟
بهترین توصیه این است که دستورالعمل‌های ایمنی را که سازنده ارائه کرده به دقت مطالعه کنید. به عنوان والدین کودک، این مسئولیت شماست که مطمئن شوید تمام نکات ایمنی را رعایت می‌کنید. به این دلیل که هر تخت متفاوت ساخته شده، هر تخت به مراحل ایمنی متفاوتی هم نیاز دارد.

بیشتر بخوانید: برندهای معروف سرویس خواب ایرانی کدام‌اند؟

خرید تخت خواب تاشو کودک، مهتاب لالا!
آخرین نکته درباره خرید تخت خواب تاشو کودک
سرمایه‌گذاری برای خرید تخت خواب تاشو کودک، گامی عالی است تا مطمئن شوید که تخت برای استفاده کودک، راحت است و باعث ناراحتی او نمی‌شود.

خلاصه
سهولت استفاده، ایمنی و راحتی و اندازه تخت، گزینه‌هایی هستند که برای خرید تخت خواب تاشو کودک باید در نظر بگیرید. همان‌طور که گفتیم این تخت‌ها برای استفاده گاه به گاه طراحی شده‌اند و نباید از آن‌ها برای خواب منظم در اتاق کودک استفاده شود.

منبع: kadolis

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.