۲۲۸۲۸۱
۲۱۶۹۷
۲۱۶۹۷

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی است که برای اصلاح و زیباسازی لابیای واژن انجام می‌شود. کسانی که لابیای بزرگی دارند و هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ اذیت می‌شوند، می‌توانند با این جراحی، لابیای خود را کوچک کنند. در ادامه معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران را به شما معرفی می‌کنیم و به تمام سوالاتی که درباره عمل زیبایی واژن دارید، پاسخ می‌دهیم.

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهرانمعروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

شکل و اندازه لابیا در زنان با هم متفاوت است. با این حال بعضی از خانم‌ها دوست دارند لبه‌های واژن‌شان هموار و قرینه باشد. یا از بزرگ بودن لابیای خود به خصوص هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ اذیت می‌شوند. از این رو، بسیاری از خانم‌ها، دنبال معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران می‌گردند تا این عمل زیبایی را انجام دهند.
اگر لابیاهایتان بزرگ باشد ، حتما شما هم به دنبال درمان آن هستید تا کیفیت زندگی روزمره‌تان بهتر شود، حتی ممکن است این عمل زیبایی، میزان رضایت جنسی را هم در شما افزایش دهد. با این حساب و اگر ساکن تهران هستید به دنبال دکتر لابیاپلاستی در تهران می‌گردید. این مطلب هم درباره عمل لابیاپلاستی، اطلاعاتی در اختیار شما قرار می‌دهد، هم شما را با پزشک لابیاپلاستی در تهران آشنا می‌کند.

 

در این مقاله می‌خوانید:

 • لابیاپلاستی چیست؟
 • مزایای عمل لابیاپلاستی
 • خطرات لابیاپلاستی
 • روش عمل لابیاپلاستی
 • لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟
 • دوران ریکاوری بعد از لابیاپلاستی
 • لابیاپلاستی بعد از زایمان
 • هزینه عمل لابیاپلاستی
 • معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی است که طی آن می‌توان شکل ظاهری لبه‌ی داخلی یا خارجی واژن را تغییر داد. یا به عبارتی، شکل و اندازه لابیای واژن را اصلاح کرد.

اگر لابیاهایتان بزرگ باشد، حتما شما هم به دنبال درمان آن هستید تا کیفیت زندگی روزمره‌تان بهتر شود، حتی ممکن است این عمل زیبایی، میزان رضایت جنسی را هم در شما افزایش دهد.

مزایای عمل لابیاپلاستی

بعضی از مزایای عمل لابیاپلاستی عبارتند از:

 • رفع درد ناشی از پیچ‌خوردگی و کشیده شدن لابیای بزرگ، هنگام فعالیت‌هایی مثل دوچرخه سواری یا مقاربت
 • رفع خارش و تحریک واژن، هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ یا مقاربت
 • کاهش اندازه لابیای مینور تا از زیر لابیای ماژور آویزان نشود
 • قرینه کردن لبه‌های واژن
 • کاهش طول هر دو لابیا در صورت نیاز

 

متخصص زنان، دکتر ماندانا اکبری

 

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

 

dr.mandanaakbari

 

 

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

۲۲۵۸۴۱۵۴

۰۹۱۰۴۶۱۴۴۳۳

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهرانمعروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

 

 آدرسپاسداران، بوستان ۹، پلاک ۱۲۱، ساختمان مهرگان، طبقه ۲، واحد۱۰

 

 

خطرات لابیاپلاستی

بعضی از خطرات شایع جراحی لابیاپلاستی عبارتند از:

 • خونریزی
 • هماتوم
 • عفونت
 • خشکی مزمن واژن
 • ایجاد زخم در دهانه واژن یا اطراف آن
 • درد در هنگام مقاربت

روش عمل لابیاپلاستی

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی با روش‌های متنوعی انجام می‌شود. معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران، دکتری است که در تمام روش‌های لابیاپلاستی مهارت و تجربه‌ی کافی داشته باشد.
به طور کلی، دو روش اصلی لابیاپلاستی عبارتند از:

در عمل لابیاپلاستی با تیغ جراحی، همان‌طور که از اسمش پیدا است، پوست اضافی لابیا‌ی مینور را با تیغ جراحی می‌برند و سپس محل بریده شده را بخیه می‌زنند. در عمل لابیاپلاستی با لیزر، به جای استفاده از تیغ، همین کارها یعنی برش را با پرتوهای لیزری قدرتمند انجام می‌دهند.
 • عمل لابیاپلاستی با تیغ جراحی
 • عمل لابیاپلاستی با لیزر

در عمل لابیاپلاستی با تیغ جراحی، همان‌طور که از اسمش پیدا است، پوست اضافی لابیا‌ی مینور را با تیغ جراحی می‌برند و سپس محل بریده شده را بخیه می‌زنند.
در عمل لابیاپلاستی با لیزر ، به جای استفاده از تیغ، همین کارها یعنی برش را با پرتوهای لیزری قدرتمند انجام می‌دهند.

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟

جواب این سوال که لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی ، به شرایط بیمار و میزان تغییر شکلی که لازم است در لابیای مینور انجام شود، بستگی دارد. معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران می‌تواند روشی که برای شما مناسب‌تر است را به راحتی تشخیص دهد.

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

دوران ریکاوری بعد از لابیاپلاستی

تورم اولیه طی 6 هفته از بین می‌رود اما تا 6 ماه بعد از لابیاپلاستی ممکن است کمی تورم باقی بماند که رفته رفته برطرف می‌شود.

یک هفته اول بعد از لابیاپلاستی، ممکن است کمی درد یا تورم داشته باشید. توصیه می‌کنیم در این مدت از کار خود مرخصی بگیرید و از کمپرس‌های سرد برای کاهش این علائم استفاده کنید.
تورم اولیه طی ۶ هفته از بین می‌رود اما تا ۶ ماه بعد از لابیاپلاستی ممکن است کمی تورم باقی بماند که رفته رفته برطرف می‌شود.
به علاوه، از هفته چهارم تا ششم می‌توانید استفاده از تامپون را از سر بگیرید یا اگر خواستید، رابطه جنسی داشته باشید.

نتایج عمل لابیاپلاستی

طبق مطالعات متعددی که انجام شده، بیشتر از ۹۰درصد از کسانی که جراحی لابیاپلاستی انجام می‌دهند، از نتایج عمل خود راضی‌اند. جراحی لابیاپلاستی، علاوه بر تغییر شکل واژن، به افزایش رضایت جنسی نیز کمک می‌کند.

طبق مطالعات متعددی که انجام شده، بیشتر از 90درصد از کسانی که جراحی لابیاپلاستی انجام می‌دهند، از نتایج عمل خود راضی‌اند. جراحی لابیاپلاستی، علاوه بر تغییر شکل واژن، به افزایش رضایت جنسی نیز کمک می‌کند.
بسیاری از خانم‌ها بعد از جراحی لابیاپلاستی، اعتماد به نفس بیشتری نسبت به اندام تناسلی خود پیدا می‌کنند و این اعتماد به نفس در رابطه جنسی آن‌ها نیز منعکس می‌شود و باعث می‌شود از رابطه، لذت بیشتری ببرند.
نتایج عمل لابیاپلاستی، ماندگاری خوبی دارد و همان‌طور که گفتیم با مرور زمان و کاهش تورم، این نتایج بیشتر خودشان را نشان می‌دهند. از طرفی انتخاب دکتر لابیاپلاستی نیز در میزان رضایت شما از نتایج عمل، بسیار تاثیرگذار است. پس بدیهی است که اگر به جراحی باتجربه مراجعه کنید، نتایج بهتری می‌گیرید.
در آخر باید گفت عمل لابیاپلاستی کاملاً سلیقه‌ای است و به نظر شخصی هر کس بستگی دارد. بنابراین هیچکس مجبور نیست بدن خود را با استانداردها و کلیشه‌های زیبایی جامعه هماهنگ کند.

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی بعد از زایمان

بعضی از خانم‌ها در دوران بارداری یا بعد از زایمان، به شدت از ظاهر واژن خود احساس نارضایتی دارند. توصیه‌ی ما به شما این است که سریعاً سراغ این عمل‌های زیبایی نروید و حداقل ۶ ماه صبر کنید.

بعضی از خانم‌ها در دوران بارداری یا بعد از زایمان، به شدت از ظاهر واژن خود احساس نارضایتی دارند. توصیه‌ی ما به شما این است که سریعاً سراغ این عمل‌های زیبایی نروید و حداقل 6 ماه صبر کنید.
تغییر شکلی که در این دوره حساس در واژن خود احساس می‌کنید، حاصل بارداری، زایمان و کم و زیاد شدن هورمون‌های بدن‌تان است. پس ممکن است موقتی باشد و بعد از مدتی خود به خود برطرف شود. در نتیجه بهتر است عجولانه تصمیم نگیرید.
هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی تا حد زیادی به نوع روش انجام آن بستگی دارد. به علاوه ممکن است هزینه کلی در موارد مختلف کمی متفاوت باشد.

یکی از مهم‌ترین مسائل در انتخاب معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران، بحث هزینه عمل لابیاپلاستی است. زیرا احتمالاً انتظار دارید معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران، تعرفه‌های گران‌تری داشته باشد. اما همیشه هم این‌طور نیست.
هزینه لابیاپلاستی تا حد زیادی به نوع روش انجام آن بستگی دارد. به علاوه ممکن است هزینه کلی در موارد مختلف کمی متفاوت باشد. در نتیجه ما هم نمی‌توانیم هیچ قیمت دقیقی را اینجا مشخص کنیم.
بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم به لیست معروف‌ترین دکترهای لابیاپلاستی در تهران که در ادامه معرفی کردیم، مراجعه کنید و یک جلسه معاینه و مشاوره بروید تا هزینه دقیق لابیاپلاستی را پیدا کنید.
 

معروف‌ترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

در ادامه، یکی از معروف‌ترین دکترهای لابیاپلاستی در تهران را به شما معرفی می‌کنیم:

اگر قصد انجام لابیاپلاستی را دارید، می‌توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی زنان  با متخصصان باتجربه و شناخته‌شده در زمینه لابیاپلاستی آشنا شوید و از آن‌ها مشاوره بگیرید.

 

محتوای حمایت شده

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.