۲۲۸۹۴۰
۶۶۱۰
۶۶۱۰

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

با افزایش سن، پوست دست نازک می‌شود. به همین دلیل، رگ‌ها، تاندون‌ها و استخوان‌ها بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرند. روش‌های مختلفی برای جوان‌سازی پوست دست وجود دارد. این مقاله را بخوانید تا با روش و هزینه تزریق چربی به دست آشنا شوید.

این روزها، روش‌های جوان‌سازی پوست محبوبیت بسیاری پیدا کرده‌اند. یکی از این روش‌ها، تزریق چربی است که اگر به پوست دست تزریق شود، می‌تواند آثار پیری را به‌خوبی پنهان کند. در این مقاله، هزینه تزریق چربی به دست را بررسی می‌کنیم.

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

بیشتر بخوانید: تزریق ژل و بوتاکس، بهترین زمان کی است؟

در این مقاله می‌خوانید:

 • هزینه تزریق چربی به دست
 • روش تزریق چربی به دست
 • مزایای تزریق چربی به دست
 • عوارض تزریق چربی به دست
 • مراقبت‌های بعد از تزریق چربی به دست
 • نتایج تزریق چربی به دست

هزینه تزریق چربی به دست

هزینه تزریق چربی از 5 میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به ناحیه و میزان چربی مورد نظر، ممکن است به 7 میلیون تومان نیز برسد.

هزینه تزریق چربی به دست به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین فاکتورها، میزان چربی لازم است که برای هر کسی فرق می‌کند. اتفاقاً همین مسئله باعث می‌شود که نتوانیم قیمت تزریق چربی به دست را به طور دقیق مشخص کنیم.
از طرفی، هزینه‌ی لیپوساکشن اولیه برای استخراج چربی مورد نیاز را نیز باید بر هزینه تزریق چربی به دست اضافه کنیم. هم‌چنین، کلینیک زیبایی و شهری که در آن زندگی می‌کنید نیز بر قیمت تزریق چربی به دست بی‌تاثیر نیستند.
متخصص‌های زیبایی مختلف ممکن است تعرفه‌های قیمتی متفاوتی داشته باشند. بعضی از کلینیک‌ها امکان پرداخت اقساطی نیز دارند. اما بعضی از آن‌ها پول را یک‌جا دریافت می‌کنند. با این حال، ممکن است طرح‌های تخفیفی داشته باشند.
به طور کلی، هزینه تزریق چربی از ۵ میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به ناحیه و میزان چربی مورد نظر، ممکن است به ۷ میلیون تومان نیز برسد.

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

پیشنهاد ویژه نی نی بان: بهترین دکتر جراح بینی در تهران

روش تزریق چربی به دست

همه‌ی ما می‌دانیم که با افزایش سن، باید روی جوان‌سازی و مراقبت از صورت خود تمرکز کنیم. اما چیزی که اکثر ما فراموش می‌کنیم، مراقبت از دست‌هایمان است.
نه تنها صورت، بلکه بافت پوست دست نیز می‌تواند با افزایش سن، آثار پیری را در خود نمایان کند و احتمالاً شما را مسن‌تر از سن واقعیتان نشان دهد. به خصوص که دست‌ها بخشی از بدن ما هستند که در معرض نور خورشید قرار دارند.

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

پیشنهاد ویژه نی نی بان: بهترین سونوگرافی تهران

 • در روش تزریق چربی به دست، ابتدا شما را تحت بی‌حسی موضعی قرار می‌دهند.
 • سپس مقدار کمی چربی را از قسمت‌هایی از بدن شما جمع‌آوری می‌کنند. (این نواحی به طور معمول عبارتند از: بخش داخلی ران، شکم و پهلو. )
 • این چربی را فیلتر می‌کنند و آن را از طریق یک کانول کوچک به پشت دست‌های شما تزریق می‌کنند. (این مرحله نیز تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌گیرد.)
 • کانولای استفاده شده در این روش، تا حد ممکن تخصصی است تا از بروز هر گونه آسیبی به شریان‌ها یا ایجاد اختلال در بافت‌ها جلوگیری شود.
 • بعد از تزریق، هیچ جای زخمی وجود نخواهد داشت و نیازی هم به بستری شدن نیست.
 • کل این فرآیند ممکن است ۱ تا ۲ ساعت طول بکشد. بیشتر بخوانید: بهترین دکتر پوست و مو در پاسداران

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

مزایای تزریق چربی به دست

از وقتی که چربی در بافت پشت دست ادغام شود، تا همیشه همان‌جا باقی می‌ماند. البته به شرطی که وزن شما حفظ شود.

تزریق چربی به دست مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

 • سفت و متراکم کردن پوست دست
 • پنهان کردن استخوان‌ها و تاندون‌ها
 • پنهان کردن لکه‌های آفتاب گرفتگی
 • داشتن روشی بی‌خطر و ایمن
 • آسان، سریع و بدون نیاز به جراحی

با این همه، بزرگ‌ترین مزیت تزریق چربی به دست، چیز دیگری است: دائمی بودن نتایج . در واقع، از وقتی که چربی در بافت پشت دست ادغام شود، تا همیشه همان‌جا باقی می‌ماند. البته به شرطی که وزن شما حفظ شود.
این در حالی است که اگر می‌خواهید از روش‌های دیگری مثل استفاده از فیلرها نتیجه بگیرید، باید هر ۶ تا ۹ ماه یک‌بار آن‌ها را تکرار کنید. (چه اضافه وزن داشته باشید، چه نداشته باشید.)

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

بیشتر بخوانید: تزریق بوتاکس و تاثیر آن در جوانی پوست صورت

عوارض تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست، عوارض جدی و خطرناک ندارد و در کل، روشی ایمن محسوب می‌شود.
در این روش، چون از سلول‌های چربی خود شما استفاده می‌شود، احتمال پس زدن توسط بافت‌های بدن کاهش می‌یابد. به علاوه، خطر عفونت‌‌هایی که اغلب با ایمپلنت‌ها و تکنیک‌های تهاجهی مرتبط هستند، در این روش زیاد نیست.
فقط کافی است تا مراقب دستان خود باشید تا به طور کامل به تزریق چربی پاسخ دهند.

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

پیشنهاد ویژه نی نی بان: درمان ناباروری در مردان، وقتی هیچ اسپرمی ندارند!

مراقبت‌های بعد از تزریق چربی به دست

مراقبت‌ها شامل هر اقدامی است که برای به حداقل رساندن کبودی و تورم باید انجام شوند.

این مراقبت‌ها شامل هر اقدامی است که برای به حداقل رساندن کبودی و تورم باید انجام شوند. به عنوان مثال می‌توانید از کمپرس‌های سرد استفاده کنید تا تورم و کبودی دست زودتر بخوابد. اگر بعد از چند روز، نشانه‌هایی از بهبود مشاهده نکردید، با پزشک خود تماس بگیرید.
اما به طور کلی می‌توان ادعا کرد که این روش، نیازی به ریکاوری ندارد. چزا که روشی غیرتهاجمی است؛ تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و هیچ جای زخمی نیز باقی نمی‌گذارد.
فقط ممکن است که پزشک بسته به میزان چربی برداشت شده در طول لیپوساکشن و ناحیه‌ی مورد نظر، به شما توصیه کند که یک دوره ماساژ MLD را برای کمک به بهبودی خود انجام دهید.

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

پیشنهاد ویژه نی نی بان: لابیاپلاستی چیست و چه مراقبت‌هایی دارد؟

نتایج تزریق چربی به دست

نتایج اولیه‌ی تزریق، زمانی مشهود خواهند بود که تورم و کبودی دست، کمی فروکش کند. با این حال، انتظار می‌رود که تورم و کبودی، یکی دو هفته طول بکشد.
بدن هر کس ممکن است واکنش متفاوتی به تزریق چربی داشته باشد. اما معمولاً نتایج تا چند سال باقی می‌مانند و در نهایت، برای حفظ اثر اولیه نیاز به شارژ مجدد دارند.

بیشتر بخوانید: راز زیبایی پوست کره ای ها چیست؟

هزینه تزریق چربی به دست چقدر است؟

جمع‌بندی

تزریق چربی به دست باعث می‌شود که تاندون‌ها و استخوان‌های شما، کمتر از قبل نمایان شوند. هم‌چنین می‌تواند سیاهرگ‌های قابل مشاهده‌ی شما را نیز پنهان کند. معمولاً از تزریق چربی در ترکیب با IPL، برای از بین بردن لکه‌های آفتاب گرفتگی نیز استفاده می‌شود.
هزینه تزریق چربی به دست به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. با این حال، قیمت کلی تزریق چربی، از چیزی در حدود 5 میلیون تومان شروع می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر از هزینه تزریق چربی به دست و آشنایی با متخصصان پوست، مو و زیبایی، به کلینیک نی نی بان سر بزنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.