۲۲۹۱۱۷
۵۴۴۵
۵۴۴۵

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، هر آنچه نیاز است بدانید

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، تضمین می‌کند که نتایج بر اساس نیاز و انتظارات شما پیش برود. همچنین مزایای این روش باعث شده تا در مقایسه با روش‌های دیگر محبوبیت بیشتری داشته باشد.

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، هر آنچه نیاز است بدانید

تزریق ژل لب روسی در سال‌های اخیر اینستاگرام را پر کرده است؛ همه دوست دارند، شبیه مدل‌های روس شوند که پوستی خوب و لب‌هایی برجسته دارند. در کشور ما پزشکان زیادی این درمان زیبایی را انجام می‌دهند. اگر شما هم دوست دارید چنین لب‌هایی داشته باشید که هم زیبا باشد هم سلامت‌تان به خطر نیفتد؛ بهتر است تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

در این مقاله می‌خوانید:


بیشتر بخوانید: انواع روش های تزریق ژل لب: روش روسی و ماندگاری آن‌ها!


تکنیک تزریق ژل لب روسی چگونه است؟

در میان روش‌های تفزایش حجم لب، روش تزریق ژل لب روسی به دلیل توانایی آن در ایجاد لب‌هایی با ظاهری طبیعی و حجیم با شکل و کانتور زیبا و خاص محبوبیت پیدا کرده است. در ادامه نحوه انجام این روش درمانی را مرحله به مرحله بررسی خواهیم کرد.

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، هر آنچه نیاز است بدانید

مرحله اول: آماده سازی و بی حسی

قبل از تزریق، لب ها کاملا تمیز می شوند و برای به حداقل رساندن ناراحتی، از کرم بی حس کننده موضعی یا بی حسی موضعی استفاده می شود. این تضمین می کند که بیمار در طول فرآیند تزریق درد و ناراحتی احساس نکند.

مرحله دوم: تزریق استراتژیک ژل پرکننده به لب‌ها

ویژگی بارز تکنیک تزریق ژل لب روسی در رویکرد دقیق آن برای نحوه تزریق فیلر نهفته است. با استفاده از یک سوزن ظریف یا کانولا، پزشک به طور استراتژیک ژل پرکننده مبتنی بر اسید هیالورونیک را به نواحی خاصی از لب ها تزریق می کند. تزریق به صورت عمودی در پایه لب انجام می شود و به سمت لبه بیرونی کشیده می شود. لب‌ها به‌جای افزایش حجم بیش از حد، به‌گونه‌ای شکل می‌گیرند که کاملا با فرمی طبیعی حجیم می‌شوند. این تکنیک بر ایجاد نتیجه ای طبیعی و هماهنگ که ویژگی های صورت فرد را تکمیل می کند، تمرکز دارد.

مرحله سوم: لایه بندی و درجه بندی

برای دستیابی به نتایج بهینه، پزشک ممکن است از تکنیک لایه‌بندی و درجه‌بندی در تزریق ژل لب روسی استفاده کند. این شامل تزریق چندین لایه پرکننده در اعماق مختلف داخل لب، ایجاد حجم تدریجی و اطمینان از توزیع یکنواخت است. با لایه‌بندی استراتژیک پرکننده، پزشک می‌تواند یک حجم برجسته و طبیعی ایجاد کند و در عین حال خطر پر شدن بیش از حد یا توده‌ای لب‌ها را به حداقل برساند.

مرحله چهارم تزریق ژل لب روسی:‌تنظیم دقیق و تقارن

در طول فرآیند تزریق، پزشک به تقارن و تناسب لب توجه زیادی دارد و در صورت نیاز تنظیمات لازم را برای دستیابی به تعادل و هماهنگی انجام می دهد. تکنیک‌های تنظیم دقیق مانند ماساژ ممکن است برای اصلاح بیشتر شکل و کانتور لب‌ها استفاده شود و نتیجه‌ای بی‌نقص را تضمین کند.

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، هر آنچه نیاز است بدانید

مرحله پنجم: مراقبت و پیگیری پس از درمان

پس از تزریق، دستورالعمل‌های مراقبت پس از درمان به بیماران ارائه می‌شود تا بهبودی بهینه‌ای را ایجاد کند و تورم یا کبودی را کاهش دهد. قرار ملاقات های بعدی با پزشک ممکن است برای نظارت بر پیشرفت و رسیدگی به هرگونه نگرانی در صورت لزوم برنامه ریزی شود.


پیشنهاد ویژه نی نی بان:  قهوه با مغز چه میکند؟ فِرِش و شاداب


تزریق ژل لب روسی با عادی چه فرقی دارد؟

وقتی به تکنیک‌های رایج‌تر بزرگ‌کردن لب‌ها با استفاده از ژل و فیلر پوستی دقت می‌کنیم، این محصول معمولاً به داخل لبه‌های قرمز لب و سپس با استفاده از یک کانول یا سوزن به میان لب‌ها تزریق می‌شود. به این ترتیب لب‌ها را بزرگتر نشان می‌دهد. لبه‌های بیرونی حجم کمتری دارند هرچه به سمت بخش‌های داخلی لب برویم؛ حجم لب بیشتر می‌شود. اگر از نیم‌رخ به لب نگاه کنید، شکل لب بر آمده، محدب یا تپه‌ای شکل است. این تغییر حجم از زوایای جانبی نیز قابل مشاهده است.

مزایای تزریق ژل لب روسی نسبت به سایر روش ها

مزایای روش تزریق ژل لب روسی آن را به گزینه ای جذاب برای افرادی تبدیل می کند که به دنبال لب هایی با ظاهر طبیعی و حجیم با شکل و کانتور پیشرفته هستند. این روش با رویکرد سفارشی، افزایش تدریجی حجم، حداقل زمان از کار افتادگی و نتایج برگشت پذیر، راه حلی ایمن، موثر و همه کاره برای حجیم کردن لب ارائه می دهد.

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، هر آنچه نیاز است بدانید

تزریق ژل لب روسی، ایجاد ظاهری طبیعی

یکی از مزایای اولیه این روش، توانایی آن در ارائه نتایجی طبیعی است. با قرار دادن استراتژیک پرکننده ژل مبتنی بر اسید هیالورونیک در نواحی خاصی از لب ها، پزشکان می توانند حجم را افزایش دهند، مرزها را مشخص کنند و خطوط را به گونه ای شکل دهند که ویژگی های صورت بیمار را تکمیل کند. نتیجه این است که لب ها حجیم، متعادل و هماهنگ با زیبایی کلی صورت به نظر می رسند.

رویکرد سفارشی

برخلاف روش‌های معمول برای بزرگ‌کردن لب، این روش یک رویکرد سفارشی برای هر بیمار را ارائه می‌دهد. در طول فرآیند مشاوره، پزشکان آناتومی لب بیمار را ارزیابی می‌کنند، اهداف زیبایی‌شناختی آن‌ها را مورد بحث قرار می‌دهند و یک برنامه درمانی شخصی برای دستیابی به نتایج مطلوب ایجاد می‌کنند. این رویکرد شخصی تضمین می کند که نتیجه با انتظارات بیمار مطابقت دارد و زیبایی طبیعی آنها را افزایش می دهد.

تزریق ژل لب روسی، افزایش تدریجی حجم

یکی دیگر از مزایای روش تزریق ژل لب روسی، توانایی آن در دستیابی به افزایش تدریجی حجم در لب ها است. با لایه‌بندی پرکننده در عمق‌های مختلف و تزریق استراتژیک چندین لایه، پزشکان می‌توانند افزایش حجمی طبیعی ایجاد کنند و در عین حال خطر پر شدن بیش از حد یا توده‌ای را به حداقل برسانند. این تکنیک لایه بندی امکان کنترل دقیق بر نتیجه نهایی را فراهم کرده و از تقارن و تناسب بهینه لب ها اطمینان حاصل می کند.

حداقل زمان نقاهت

در مقایسه با روش‌های جراحی مانند کاشت پر کننده لب یا پیوند چربی، ژل لب روسی معمولاً با حداقل زمان استراحت و ناراحتی همراه است. این روش به صورت سرپایی انجام می شود و بیماران می توانند مدت کوتاهی پس از آن به فعالیت های عادی خود برگردند. علاوه بر این، کرم‌های بی‌حس‌کننده موضعی اغلب برای به حداقل رساندن ناراحتی در طول فرآیند تزریق استفاده می‌شوند و تجربه‌ای راحت را برای بیمار تضمین می‌کنند.

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، هر آنچه نیاز است بدانید

نتایج برگشت پذیر

برخلاف روش های دائمی برجسته کردن لب مانند کاشت یا روش های جراحی، نتایج تزریق ژل لب روسی موقتی و برگشت پذیر هستند. پرکننده‌های مبتنی بر اسید هیالورونیک که در این روش استفاده می‌شوند، می‌توانند در صورت تمایل با استفاده از آنزیمی به نام هیالورونیداز حل شوند و به بیماران این امکان را می‌دهند تا در صورت نارضایتی از نتیجه، اثرات را تنظیم یا حذف کنند.


مطالب پیشنهادی: تزریق ژل لب مدل فانتزی چه نکاتی را رعایت کنیم؟


روش تزریق ژل لب روسی به من میاد؟

اگر به دنبال داشتن لب‌های حجیم هستید و لیفت لب را دوست دارید به جای فرم دادن به لبه بیرونی لب ها و حجم دادن به نیمرخ صورت خود، ممکن است ترجیح دهید از تکنیک تزریق ژل لب روسی استفاده کنید. قبل از درمان با فیلر، همیشه باید یک مشاوره کامل داشته باشید تا نتیجه آن دقیقا برایتان مشخص شود.

قیمت ژل لب روسی در مقایسه با فیلرهای معمولی لب چقدر است؟

با توجه به زمان اضافی و محصولی که در این تکنیک استفاده می‌شود، ممکن است این روش کمی بیشتر از تکنیک‌های عادی هزینه داشته باشد. با این حال، این سرمایه‌گذاری اضافی می‌تواند به این معنا باشد که شما به نتیجه‌ای که می‌خواهید می‌رسید و نتایج ممکن است طولانی‌ مدت تر از درمان های عادی لب باقی بماند. به طور کلی قیمت تزریق ژل روسی از ۳ میلیون تومان تا ۵ میلیون تومان متغیر است.

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، هر آنچه نیاز است بدانید

اگر از تزریق ژل لب روسی خوشم نیامد چه کنم؟

اگر در گذشته از پرکننده های لب استفاده کرده اید، می توانید یک روش درمانی لب روسی داشته باشید. لب‌های شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و ممکن است از قبل به درمان حل‌کننده لب هیالاز نیاز داشته باشید. با انجام این کار می توان فیلر قدیمی شما را با خیال راحت و کارآمد پاک کرد و سپس تزریق لب را با تکنیک جدید روسی انجام داد. در جلسه مشاوره با پزشک خود حتما درباره نگرانی‌ها و انتظارات خود از این روش صحبت کنید.


بیشتر بخوانید: انواع مدل پروتز لب، 3 سبک پرطرفدار


فرایند تزریق ژل لب روسی چقدر طول می کشد و ماندگاری آن چقدر است؟

هر جلسه درمانی مرتبط با این روش حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می کشد، اما ممکن است لازم باشد برای تأثیرگذاری کرم‌ها یا مواد بی حس کننده نیاز به مدت زمان بیشتری باشد. ماندگاری ژل لب روسی  معمولاً بین ۱۲ تا ۱۸ ماه خواهد بود. با این حال، ممکن است بخواهید برای حفظ نتایج هر ۶ تا ۹ ماه یک بار آن را تمدید کنید.

معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی

برای تزریق ژل لب روسی می‌توانید از اطرافیان خود پرس و جو کنید؛ نتیجه کار پزشکان را در مطب آنها ببینید یا از بیماران سوال کنید که از لب‌های خود راضی هستند؟ یا خیر؟ برای راحتی کار شما در این بخش لیستی از بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 • دکتر سوسن احمدی
 • دکتر ندا پژوهی
 • دکتر میر مصطفی کلانی
 • دکتر محمد شمس
 • سید رضا عبدالمطلبی
 • دکتر سعید رضا یوسف

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، هر آنچه نیاز است بدانید

کلام آخر

تکنیک تزریق ژل لب روسی نشان دهنده یک رویکرد پیچیده برای بزرگ کردن لب است که با دقت، هنرمندی و توجه به جزئیات انجام می شود. به کمک تزریق خاص پر کننده‌ها در نواحی خاص، متقاضیان این روش می‌توانند به لب هایی با ظاهر طبیعی و حجیم دست پیدا کنند که زیبایی کلی صورت آن‌ها را بهبود می بخشد. مانند هر عمل زیبایی، انتخاب یک پزشک واجد شرایط و با تجربه برای اطمینان از نتایج ایمن و رضایت بخش ضروری است.

 

منبع: webmd

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.