۲۲۹۴۳۲
۳۳۵۴
۳۳۵۴
پ

لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید لیف ابرو انجام دهید، در این مقاله با ما همراه شوید تا به شما بگوییم لیفت ابرو و پیشانی چیست و در چه مواردی انجام می‌شود؟

لیفت ابرو و پیشانی چیست؟ با بالا رفتن سن و افتادگی پوست نواحی پیشانی، ابرو و پلک تغییر شکلی کاملا محسوس می‌دهند. این افتادگی علاوه بر پیرتر نشان دادن صورت گاهی باعث کاهش بینایی خواهد شد و مشکلات بسیاری را برای فرد ایجاد خواهد کرد. لیفت ابرو و پیشانی یکی از درمان‌هایی است که این مشکل را برطرف می‌کند و علاوه بر از بین بردن مشکلات این چنینی ظاهری جوان‌تر را برای فرد به ارمغان خواهد آورد.

در این مقاله می‌خوانید:

 • لیفت ابرو و پیشانی چیست و چه کاربردی دارد؟
 • چرا باید تحت درمان لیفت ابرو و پیشانی قرار بگیریم؟
 • لیفت ابرو و پیشانی چگونه انجام می‌شود؟
 • چگونه برای لیفت ابرو و پیشانی آماده شویم؟

لیفت ابرو و پیشانی چیست؟
لیفت ابرو و پیشانی محدودیت سنی ندارد. گاهی افراد جوان بصورت ارثی دچار افتادگی ابرو و پلک هستند و می توانند از این عمل سود ببرند.

لیفت ابرو و پیشانی چیست و چه کاربردی دارد؟


لیفت ابرو و پیشانی چیست؟
لیفت ابرو به لیفت پیشانی نیز شناخته می‌شود، روشی محبوب برای جوان‌سازی پیشانی و ابرو در بیمارانی است که می‌خواهند علائم پیری را در صورت خود از بین برده و اصلاح کنند.

لیفت ابرو به لیفت پیشانی نیز شناخته می‌شود، روشی محبوب برای جوان‌سازی پیشانی و ابرو در بیمارانی است که می‌خواهند علائم پیری را در صورت خود از بین برده و اصلاح کنند.

تغییر موقعیت و شکل ابرو، نه تنها ظاهر ابرو را تغییر می دهد بلکه زیبایی بیشتری به چشم ها می بخشد. هدف این جراحی بازگرداندن ظاهر طبیعی و جوان به ناحیه فوقانی صورت است.

چرا باید تحت درمان لیفت ابرو و پیشانی قرار بگیریم؟


لیفت ابرو و پیشانی چیست؟
عمل لیفت ابرو و پیشانی معمولا برای اصلاح علائم پیری و افتادگی پوست انجام می‌شود که در آن چین‌های پیشانی و پایین آمدن ابرو و افتادگی پلک باعث فرسودگی یا پیری ظاهری شده است. این موارد می‌تواند در افراد جوان‌تر نیز اتفاق بیفتد که منجر به ایجاد ظاهری خسته و غمگین خواهد شد. لیفت ابرو در ترکیب با بلفاروپلاستی پلک فوقانی در اصلاح افتادگی پلک و ابرو استفاده‌ می شود. انجام همزمان لیفت ابرو و عمل بلفاروپلاستی می‌تواند نتایج فوق العاده ای را برای بیمار به همراه داشته باشد.

لیفت ابرو تنها اثر زیبایی ندارد و برای کاهش مشکلات بینایی ناشی از افتادگی پلک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لیفت ابرو فقط به دلایل زیبایی و جوان‌تر شدن ظاهر فرد انجام نمی‌شود. در بسیاری از موارد افتادگی ابرو و در نتیجه آن پلک می‌تواند بینایی را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین عمل لیفت ابرو و پیشانی می‌تواند به طرز قابل توجهی میدان بینایی جانبی فرد را بهبود بخشد.

لیفت ابرو و پیشانی چگونه انجام می‌شود؟


لیفت ابرو و پیشانی چیست؟
عمل جراحی لیفت ابرو و پیشانی یکی از سخت‌ترین و تخصصی‌ترین عمل‌های زیبایی به شمار می‌رود. راه‌های مختلفی برای انجام آن وجود دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

لیفت آندوسکوپی ابرو


لیفت ابرو و پیشانی چیست؟
یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای لیفت ابرو و پیشانی، روش آندوسکوپی است. در این روش بین سه تا پنج برش کوچک روی پوست سر دقیقا پشت خط مو، ایجاد می‌شود.

کی از رایج‌ترین روش‌ها برای لیفت ابرو و پیشانی، روش آندوسکوپی است. در این روش بین سه تا پنج برش کوچک روی پوست سر دقیقا پشت خط مو، ایجاد می‌شود.

سپس یک تلسکوپ جراحی یا همان آندوسکوپ از میان آن‌ها عبور داده می‌شود و از طریق یک دوربین کوچک مناطقی که نیاز به کشیدن و رفع افتادگی دارند، مشخص می‌شود.
تصاویر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شوند تا جراح ببیند بافت و ماهیچه‌های آسیب‌دیده را در چه جهت و موقعیتی به پشت خط مو هدایت کند. این روش برای افتادگی خفیف تا متوسط ​​ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ترانس بلفاروپلاستی

در مواردی که پزشک قصد دارد تا لیفت ابرو و عمل بلفاروپلاستی را به صورت همزمان انجام دهد، این روش مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش از طریق همان برشی که برای بلفاروپلاستی ایجاد شده عمل لیفت نیز انجام می‌شود تا بریدگی کمتری ایجاد شود.

از این روش معمولا برای افتادگی‌های خفیف ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد و نسبت به روش‌های دیگر تاثیر کمتری دارد.

این روش از روش قبلی کم تهاجمی‌تر است اما به همان میزان نیز ماندگاری و تاثیر کمتری به همراه خواهد داشت و معمولا برای موارد خفیف از این روش استفاده می‌شود.

لیفت مستقیم ابرو

این روش بسیار قدرتمند و موثر است که ن تایج عالی و طولانی مدتی را ارائه می‌دهد. اما جای زخم در این روش روی صورت گسترده‌تر از دو روش دیگر است و ممکن است در برخی موارد اثراتی از این بریدگی روی صورت فرد باقی بماند. بنابراین برای لیفت ابرو در افراد زیر ۴۰ سال پیشنهاد نمی شود. این روش برای افراد مسن که چین و چروک پیشانی زیاد است و برش جراحی بین این چین ها به مخفی میشود مناسب است.

لیفت ابرو با تزریق


لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

با استفاده از ترکیبی از تزریق بوتاکس و فیلر ، می‌توان تا حدی افتادگی دم ابرو را اصلاح کرد. در این روش با تضعیف عضلات پایین برنده ابرو ، توسط بوتاکس و پرکردن گودی شقیقه با فیلر می‌توان نتایج رضایت بخشی را ایجاد کرد. این روش یک روش غیر جراحی است و ماندگاری کمتری داشته و بعد ۳ تا ۶ ماه نیاز به تکرار خواهد داشت.

این روش یک روش غیر جراحی است و ماندگاری کمتری داشته و بعد از مدتی نیاز به ترمیم خواهد داشت.

چگونه برای لیفت ابرو و پیشانی آماده شویم؟


لیفت ابرو و پیشانی چیست؟
به منظور آماده شدن برای انجام این عمل پزشک شما تمامی مواردی را که باید قبل از عمل رعایت کنید، به شما متذکر خواهد شد. به طور کلی برای انجام این عمل افراد سیگاری باید دو هفته قبل از عمل جراحی مصرف سیگار را کنار بگذارند. زیرا سیگار می‌تواند جریان خون را کاهش دهد و از یک دوره بهبودی سریع جلوگیری کند. همچنین از مصرف داروهای حاوی آسپرین و داروهای ضدالتهاب به مدت دو هفته قبل از جراحی باید خودداری کرد زیرا این داروها می‌توانند باعث افزایش خونریزی هنگام انجام جراحی شوند.

لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، دکتر هوتن علوی

لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

drhootanalavi

لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

drhootanalavi.com

لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

۰۹۳۵۹۶۰۷۷۷۵

لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

آدرس: میدان ونک، چهار راه جهان کودک، خیابان جردن، کوچه صانعی، پلاک۷، واحد۶


تمام مراجعه کنندگان برای انجام این عمل که نیاز به دریافت بی حسی موضعی یا بیهوشی دارند، باید ۷ ساعت قبل از عمل ناشتا (بدون مصرف غذا، آب، سیگار یا آدامس) باشند. همچنین ضروری است که در روز جراحی از مواد آرایشی و کرم‌های پوستی استفاده نکنید.

اگر طرفدار لیفت ابرو و پیشانی با روش‌های جراحی نیستید، روش‌های غیر جراحی مثل بوتاکس و لیفت با نخ را امتحان کنید.


لیفت ابرو و پیشانی با روش‌های غیر جراحی

اگر طرفدار لیفت ابرو و پیشانی با روش‌های جراحی نیستید، روش‌های غیر جراحی مثل بوتاکس و تزریق فیلر را امتحان کنید. تزریق بوتاکس یک عمل بسیار حساس است که اثر لیفتینگ دارد.

کلام آخر


لیفت ابرو و پیشانی چیست؟
همان‌طور که اشاره کردیم، لیفت ابرو و پیشانی تنها برای موارد زیبایی انجام نمی‌شود و در برخی موارد به افزایش بینایی فرد و کاهش افتادگی پلک نیز کمک می‌کند. در این مقاله ما قصد داشتیم تا با پرداختن به سوال لیفت ابرو و پیشانی چیست؟ آگاهی شما را نسبت به این عمل و نحوه عملکرد آن افزایش دهیم.
فراموش نکنید که تشخیص پزشک خود را جدی بگیرید و راه‌های درمانی پیشنهادی متخصص خود را برای رسیدن به نتایج رضایت‌بخش‌تر پیش بگیرید.

تزریق بوتاکس افتادگی خفیف دم ابرو را اصلاح میکند ولی روی افتادگی تاج ابرو اثری ندارد. اگر افتادگی دم ابرو با گودی ناحیه‌ی شقیقه دارید، تزریق فیلر در این ناحیه با جایگزینی حجم کمی دم ابرو را به بالا جابجا می‌کند. لیفت نخ در اصلاح افتادگی دم ابرو تاثیر ملموسی ندارد.

شما می‌توانید برای لیفت ابرو و پیشانی از روش‌های جراحی یا غیرجراحی استفاده کنید.

پ
منبع: danielezra

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.