۲۳۷۴۴۲
۶۶۷
۶۶۷

فروش انواع پنکیک های آرایشی اورجینال و کرم پودر های برند سوشیا

شرکت آزالیا رخ آرای طنین فعالیت خود را در سال ۱۳۸۵ در زمینه ارائه محصولات آرایشی و گریم به صورت تخصصی با برند سوشیا آغاز کرد .توجه به رضایت مشتری و پایه ریزی اولیه شرکت براساس اصول مشتری مداری باعث گردید تا از همان ابتدا تنها به فروش اکتفا نکرده و با برداشتن گامی بلندتر، توجه خود را به مراقبت از کیفیت نیز معطوف نماید.

شرکت آزالیا رخ آرای طنین فعالیت خود را در سال ۱۳۸۵ در زمینه ارائه محصولات آرایشی و گریم به صورت تخصصی با برند سوشیا آغاز کرد .توجه به رضایت مشتری و پایه ریزی اولیه شرکت براساس اصول مشتری مداری باعث گردید تا از همان ابتدا تنها به فروش اکتفا نکرده و با برداشتن گامی بلندتر، توجه خود را به مراقبت از کیفیت نیز معطوف نماید.

برای پرداختن به این مهم کلیه پرسنل این شرکت سعی نموده اند تا پس از ارائه هرگونه خدمات ارتباط خود را با مشتری قطع ننموده و ضمن اطمینان یافتن از رضایت تمامی مشتریان از خدمات دریافتی، همواره گوش شنوای صدای آن ها باشند.استفاده از ابزارهایی مانند مرکز ارتباط با مشتریان، انبار مجهز و به روز ، نرم افزار جامع فروش ، آموزشی و فنی پیشرفته را به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه خدمات و سرویس های ویژه به مشتری معرفی نموده است.شرکت از سال ۱۳۹۳ با برگزاری همایش های تخصصی در سطح استان ها توانست محصولات خود را از قبیل کرم پودر، پنکیک و پنکیک سنگی به صورت تخصصی به سالن داران و آموزشگاه های آرایشی معرفی نماید .

معرفی محصولات و خدمات

پنکیک های سوشیا

پنکیک ابریشمی دو کاره سوشیا :

پنکیک ابریشمی دوکاره سوشیا محصولی سبک برای آرایش روزانه می باشد و به دلیل نوع بافت و کاوری که روی سطح پوست ایجاد میکند حالت مات و مخملی به پوست می بخشد.

مزایا :

تثبیت آرایش ، تقویت کننده پوست ، رطوبت و اثر نرم کنندگی ، پراکندگی با حداقل اسـتفاده ، جلوگیری از نفوذ آلودگی میکروبی روی پوست و همین طور سفت کننده پوست میتوان نام برد .

ویژگی ها :

پنکیک ابریشمی دوکاره دارای حجم بالا (۳۰گرم) بوده و در رنگبندی متنوع برای انواع تناژهای رنگی پوست (گرم و سرد) از روشن تا تیره وجود دارد.برای استفاده از پنکیک ابریشمی دوکاره سوشیا جهت فیکساتور برروی کرم گریم فشرده سوشیا می توان از رنگ خنثی استفاده کرد. رنگ خنثی، رنگ آرایش را تغییر نداده و بهتـرین گـزینه بـرای تکمیل آرایش صورت است.

فروش انواع پنکیک های آرایشی اورجینال و کرم پودر های برند سوشیا

پنکیک سنگی و استخری سوشیا آکوا :

پنکیک سنگی و استخری (آکواکالر) سوشیا یک فون سبک با پوشش دهی وماندگاری بالا جهت آرایش صورت و بدن قابل استفاده میباشد.

مزایا :

- مهمترین مزیت پنکیک سنگی و استخری (آکواکالر) سوشیا وجود پودر میکا به دلیل ارگانیک (طبیعی) بودنش در ترکیباتش است که سبب میشود در مقابل اشعه ماوراءبنفش ، نور ، گرما و مواد شیمیایی مقاوم باشد. در ترکیبات پنکیک سـنگی و اسـتخری سوشیا علاوه بر ویژگی و مزایای ذکرشده باعث لطافت و رطوبت،دوام آرایش ، حفاظت، یکدست کردن آرایش و عدم نفوذ آلودگی میکروبی روی پوست میشود.

پنکیک سوشیا دوآل فینیش :

پنکیک دوآل فینیش سوشیا، پودری فشرده ولطیف است که با ایجاد پوششیمات و ابریشمی می تواند به عنوان یک پوشش دهنده آرایشی سبک و روزانه مورد

اسـتفاده قرارگیردوبه دلیل بافت پودری آن به عنوان تکمیل کننده آرایش برروی کرم پودر و کرم گریم استفاده می شود.

مزایا :

ازمزایای پنکیک دوآل فینیش سوشیا دوکاره بودن آن میباشدکه با توجه به نیازخودتان جهت داشتن پوشش و دوام بیشتر کافی است پد را مرطوب کرده برروی

پنکیک بغلتانید و یا برای پوششی سبک تر از پد خشک استفاده نمایید. و همچنین دارای فیلتر ضد آفتابSPF میباشد.

کرم پودر پمپی سوشیا دوآل فینیش :

کرم پودر مایع از پرکاربردترین محصولات آرایشی است که به عنوان پایه واسـاس آرایش مورداسـتفاده قرار می گیرد.کرم پودر مایع سـوشیا باداشتن رنگدانه های قوی نواقص (عیوب) چهره را پوشانده و پوسـت حالتی صاف و یکنواخت پیدا میکند.

کرم گریم فشرده سوشیا :

کرم گریم فشرده سوشیا محصولی است ایده ال جهت گریم و آرایش صورت و بدن که درعین سبک بودنش از پوشش دهی و ماندگاری بالایی برخوردار است.

ویـژگی هـا :

-کرم گریم فشرده سوشیا از حجم بالا (۳۰گرم) و در رنگبندی های متنوع از روشن تا تیره برای انواع گروههای پوستی موجود میباشد.

-از رنگهای روشن و تیره در کنار هم برای فرم دادن ، بعدسـازی و رفع عیوب به روش کانتورینگ میتوان استفاده کرد.

-از رنگهای تیره برای کوچک کردن لاغرکردن و بالعکس از رنگهای روشنبرای حجم دادن ، چاق کردن و برجسته کردن صورت استفاده میشود .

- میتوان با ترکیب دو یا چند رنگ ، به رنگی کاملاً سازگار با رنگ پوستتان برسید.

-رنگدانه های کرم گریم فشرده به گونه ای ساخته شده که با حداقل استفاده از آن علاوه برپوشش کامل صـورت، اختلالات پوسـتی مثل تغییر رنگ ،کک و مک ، خالکوبی ، جای زخم ، آکنه ، بخیه و .. را اصلاح مینماید.

- استفاده از کرم گریم فشرده در سینما ، تئاتر و تبلیغات کاربرد فراوانی دارد.

-با زیرسازی صحیح کرم گریم فشرده سوشیا و استفاده پنکیک ابریشمی دوکاره سوشیا برروی آن ، آرایش کاملاً فیکس وتثبیت میشود.

فروش انواع پنکیک های آرایشی اورجینال و کرم پودر های برند سوشیا

کرم گریم مات سوشیا دوآل فینیش :

محصولی حرفه ای جهت تعادل سازی صورت تا به شما کمک کند آرایشی بی عیب و نقص و بادوام داشته باشید. این فون با پوشش دهی بالای خود ناهمواریها وعیوب چهره مانند لک و خال ، جای جوش و حتی تاتو و چروکهای ریز را پوشانده و با کنترل چربی و رطوبت پوست مدت زمان زیادی روی صورت باقی می ماند.

مزایا:

- باعث نرمی و رطوبت پوست ورفع چین وچروک ریز پوست میشود.

- دوکاره بودن با پد مرطوب و خشک : جهت صاف و یک دست کردن چین و چروک پوستتان میتوان نام برد.

- علاوه بر زیبایی خاصیت درمانی دارد که باعث کاهش چربی-براقی و التهاب پوسـت میشود و مانع از ایجاد جوشهای نوین می شود و پوست را نرم و سوختگی ناشی از خورشید را درمان میکند و از نفوذ آلودگی پوسـت جلوگیری میکند.

فروش انواع پنکیک های آرایشی اورجینال و کرم پودر های برند سوشیا

کرم موس سوشیا دوآل فینیش :

موس، نوعی کرم آرایشی است که ساختاری نرم و سبک دارد و پوششی صاف و یک دست به پوست می بخشد.

مزایا :

- از مزایای استفاده ازکرم موس سوشیا این اسـت که به تثبیت کننده نیاز ندارد و به مدت طولانی بدون آنکه کیفیت اولیه خود را از دست بدهد روی سطح پوسـت باقی می ماند.

- کرم موس سوشیا در بسته بندی شکیل دارای حجم ۲۲ گرم میباشد و کاربردی آسان جهت انجام آرایشی سریع و بدون دغدغه را دارد و به راحتی حتی با نوک انگشتان میتوانید آن را در سطح پوست پخش نمایید.

- متراکم و فشرده بودن کرم موس سوشیا باعث شده تا استفاده مقدارکمی از آن، پوشش متوسط تا کامل را فراهم نماید.

- از مزیت های دیگر کرم موس سوشیا تنوع رنگی این محصول با ۱۲ طیف رنگی از روشن به تیره است

ویـژگی هـا :

این محصول به دلیل نداشتن بافت سنگین منافذ پوست را نمی بندد و به پوست اجازه تنفس میدهد و به همین دلیل گزینه مناسبی برای استفاده و آرایش روزانه محسوب میشود.

رژگونه سوشیا دوآل فینیش :

پودری فشرده با بافتی ابریشمی و دارای میکرو دانه های نرم است که می تواند طراوت و جذابیت آرایش را دو چندان کند.

فروش انواع پنکیک های آرایشی اورجینال و کرم پودر های برند سوشیا

شما می توانید جهت تماس از طریق شبکه های اجتماعی و تماس با پشتیبانی با ما ارتباط بگیرید.

سایت فروشگاه آنلاین :

soshiashop.com

سفارش آنلاین و پیگیری جهت مصرف کننده

۰۹۱۹۳۳۶۰۰۱۶

پشتیبانی فروشگاه داران

۰۹۱۹۳۳۶۰۰۸۴

کانال رسمی اینستاگرام جهت معرفی و آموزش محصولات

www.instagram.com/soshiamakeup

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.