۱۹۴۸۸۲
۶۷۶۱
۶۷۶۱

لذت زنان در رابطه زناشویی، انواع ارگاسم در آن ها

اگرچه رسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم زنانه در طول رابطه جنسی یک جزء ضروری برای داشتن رابطه‌ای فوق‌العاده عالی نیست، اما قطعا تاثیر زیادی دارد.

شاید تصور کنید که ارگاسم زنانه با کلیتوریس شروع می‌شود و با همان هم پایان می‌یابد، به خصوص اگر هنوز موضع جی را کشف نکرده‌اید، اما واقعیت این است که تمرکز روی کلیتوریس تازه شروع لذت است. به عنوان مثال، آیا می‌دانستید که می‌توانید ارگاسم گردن رحم داشته باشید؟ خوب، بله در واقع می‌توانید.
اگرچه رسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم زنانه در طول رابطه جنسی یک جزء ضروری برای داشتن رابطه‌ای فوق‌العاده عالی نیست، اما قطعا تاثیر زیادی دارد. اما مشکل این است که برای بسیاری از زنان (۱۰ تا ۱۵ درصد) ارگاسم مرحله‌ای بسیار دشوار است که هنوز تجربه نکرده‌اند؛ چیزی که در مورد آن شنیده‌اند، در فیلم‌های مستهجن دیده‌اند، اما هر چه‌قدر هم که برای به وقوع پیوستن آن تلاش می‌کنند، باز هم بی‌تاثیر است و موفق نمی‌شوند.
در آمریکا روزی به نام روز ملی ارگاسم وجود دارد. در حالی که هر روز باید روز ارگاسم باشد، اختصاص یک روز ملی اذعان این واقعیت است که ما موجوداتی جنسی هستیم و ارگاسم در کنار پیتزا، یکی از بهترین قسمت‌های زندگی است.
اگر هنوز ارگاسم را تجربه نکرده‌اید، تنها نیستید، اما یادتان باشد که این مشکل را در خودتان درمان کنید تا بتوانید این اتفاق لذت‌بخش را نیز تجربه کنید. اگر فقط یک نوع ارگاسم را تجربه کرده‌اید، زمان آن رسیده که بدانید سایر قسمت‌های بدن نیز می‌توانند ما را به اوج لذت جنسی برسانند و سبب شوند که از رابطه بهترین تجربه را کسب کنید. در این نوشتار با ۱۳ نوع ارگاسم زنانه آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید!

۱. ارگاسم کلیتورال (ارگاسم در ناحیه‌ی کلیتوریس)
۷۰ درصد از زنان هنگام رابطه‌ی جنسی با تحریک ناحیه‌ی کلیتوریس به ارگاسم می‌رسند، بنابراین این نوع ارگاسم زنانه یکی از رایج‌ترین ارگاسم‌ها است. خواه با استفاده از انگشتان دست و خواه از ویبراتور یا هر چیز دیگری، با مقدار فشار مناسب و تکنیک درست، اکثر زنان می‌توانند از طریق تحریک این ناحیه به ارگاسم برسند.

۲. ارگاسم نوک پستان
بر اساس یک مطالعه که در سال ۲۰۱۱ انجام شد، رسیدن به ارگاسم فقط از طریق تحریک نوک پستان نیز اتفاق می‌افتد. این تحقیق نشان داد که وقتی نوک پستان تحریک می‌شود، قشر حسی دستگاه تناسلی در مغز فعال می‌شود. به عبارت دیگر، تا جایی که به مغز مربوط است، تحریک نوک پستان و تحریک دستگاه تناسلی یکسان است، بنابراین ایجاد یک ارگاسم با تحریک نوک پستان نیز امکان‌پذیر است.

۳. ارگاسم واژن (G-Spot)
از آن‌جایی که واژن از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده‌است، صحبت در رابطه با ارگاسم واژن کمی مبهم به نظر می‌رسد، اما این نوع ارگاسم همین نام را دارد. با این حال، ارگاسم واژن در واقع ارگاسمی است که به لطف موضع جی اتفاق می‌افتد. اگرچه تنها ۳۰ درصد زنان گزارش می‌دهند که از طریق عمل دخول به ارگاسم می‌رسند، اما همین برای اثبات این‌که موقع جی واقعیت دارد کافی است. فقط لازم است که آن را پیدا کنید.

۴. ارگاسم ذهنی
گاهی اوقات ممکن است خواب رابطه‌ی جنسی را ببینید و وقتی از خواب بیدار می‌شوید، به ارگاسم رسیده باشید. در حالی که ابدا رابطه‌ یا لمسی در نواحی حساس رخ نداده، اما مغز، که در واقع بزرگ‌ترین عضو جنسی است، کاری می‌کند که این اتفاق بیفتد.
ارگاسم ذهنی یک چیز غیرعادی و ناهنجار نیست. در واقع مطالعات نشان داده‌اند که اگر چه چنین چیزی به ندرت رخ می‌دهد، اما زنان می‌توانند تصور کنند و به ارگاسم برسند. لیدی گاگا هم دعا می‌کند که یکی از این زنان است.

۵. ارگاسم میزراه (پیشاب‌راه)
ممکن است عجیب و غریب به نظر برسد که همان بخش از بدن شما که ادرار از آن بیرون می‌آید تحریک ‌شود، اما این موضوع هم واقعیت دارد! اگر به نمودار آناتومی زن نگاه کنید، خواهید دید که مجرای ادرار تقریبا به طور کامل توسط کلیتوریس احاطه شده‌است (به یاد داشته باشید که کلیتوریس شما بزرگ‌تر از آن چیزی است که فکرش می‌کنید) بنابراین وقتی که مجرای ادرار یا "موضع یو" تحریک می‌شود، خون به طرف دهانه حرکت می‌کند و مایع داخل غدد شبه‌پروستات تولید می‌شود. این مایع همانی است که از بدن خانم‌ها در حالی که به ارگاسم می‌رسند، پاشیده می‌شود.

۶. ارگاسم پوست
ارگاسم پوست یا "مور مور شدن" شیوه‌ای است که طی آن اپیدرم نسبت به تحریک شدید واکنش نشان می‌دهد. ارگاسم پوست نیز علاوه بر لرزش، عرق کردن و گر گرفتن، یکی از تحریکات جنسی است. ثابت شده‌است که موسیقی منبع ارگاسم پوست است و مطالعات نشان داده‌اند که این نوع ارگاسم زنانه می‌تواند به شدت اعتیادآور باشند.

۷. ارگاسم بوسه
اگر تا به حال یکی از آن بوسه‌های طولانی و پرشور را که در فیلم ها دیده‌اید، تجربه کرده باشید، پس احتمالا می‌دانید که ارگاسم بوسه واقعی است. لب‌ها، که ۱۰۰ برابر حساس‌تر از انگشتان دست هستند، یکی از چندین ناحیه‌ی شهوت‌زا در زنان محسوب می‌شوند. در حدود ۲۰ درصد از زنان ارگاسم بوسه را تجربه کرده‌اند. فقط لازم است که تمرکز و توجه زیادی را به آن چیزی که احساس می‌کنید، اختصاص بدهید.

۸. ارگاسم گردن رحم
همانند ارگاسم نوک پستان، زمانی که گردن رحم تحریک می‌شود، قشر حسی تناسلی در مغز را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باعث ارگاسم می‌شود. اما نکته‌ای در رابطه با ارگاسم گردن رحم وجود دارد و آن این‌که از دخول بسیار عمیق به دست می‌آید، که برای برخی از زنان ممکن است دردناک باشد. اگر در امید برای دستیابی به ارگاسم گردن رحم درد داشتید، بی خیال آن شوید و روش دیگری را امتحان کنید. هیچ دلیلی ندارد که برای رسیدن به ارگاسم زنان ، به خودتان آسیب وارد کنید.

۹. ارگاسم زایمان
اگر چه این نادر است، واقعا نادر! اما ۰.۳ درصد از زنان گزارش می‌دهند که اوج لذت جنسی را در طول زایمان تجربه کرده‌اند. دلیل چنین رخدادی ممکن است به این دلیل باشد که وقتی زن به ارگاسم می‌رسد توانایی او برای مقابله با درد، نسبت به آستانه‌ی معمول‌اش بیش از ۱۰،۰۰۰ بار افزایش می‌یابد. اساسا، این روش بدن او است برای این‌که خودش را در اثر درد وحشتناک زایمان نبازد. بله درد وحشتناک!

۱۰. ارگاسم مقعد
حتی بدون تحریک ناحیه‌ی کلیتوریس هم می‌توان با استفاده از رابطه‌ی جنسی مقعدی به اوج لذت جنسی رسید. بنا به مطالعات صورت گرفته، دخول از مقعد هم موضع جی را تحریک می‌کند و هم بافت‌های تهییج‌پذیر. تحریک مقعد، پروینیوم و رکتوم می‌تواند روی اعصاب لگن و پودندال که در واکنش ارگاسمی دخیل هستند، تاثیرگذار باشد."

۱۱. ارگاسم ورزشی
این نوع ارگاسم زمانی رخ می‌دهد که زنان در حال ورزش کردن هستند و در واقع چیزی است که بسیاری از زنان تجربه می‌کنند، به ویژه در تمرینات شکم. طبق نظر آلفرد کینزی در مقاله‌ای که در سال ۱۹۵۳ برای رفتار جنسی در زنان نوشت، پنج درصد از زنان در طی انجام تمرینات ورزشی ارگاسم را تجربه می‌کنند. در سال ۲۰۱۳، مجله‌ی تناسب اندام گزارش داد که این میزان به ۱۰ درصد رسیده‌است احتمالا به این دلیل که زنان امروزی در مقایسه با زنان سال ۱۹۵۳ بیش‌تر ورزش می‌کنند.

۱۲. ارگاسم ترکیبی
ارگاسم ترکیبی همان چیزی است که از نام‌اش معلوم است: ارگاسم قسمت‌های مختلف بدن شما به طور همزمان اتفاق می‌افتد. بیش‌تر از آنی که واقعی باشد، خوب است، نه؟ گرچه شایع‌ترین ارگاسم ترکیبی می‌تواند ارگاسم موضع جی همراه با ارگاسم کلیتورال باشد که هر دو با هم در یک زمان اتفاق می‌افتند، اما با توجه به این‌که چند قسمت دیگر بدن می‌تواند برای ارگاسم زنانه تحریک شود، شما می‌توانید یک ارگاسم ترکیبی که تقریبا همه جانبه است داشته باشید.

۱۳. ارگاسم چندگانه
ارگاسم چندگانه که نباید آن را با نوع ترکیبی اشتباه بگیرید به این ترتیب است که یکی بعد از دیگری ارگاسم دارید، بدون این‌که فاصله‌ی طولانی بین آن‌ها باشد. این مورد اساسا چیزی است که هر زنی دوست دارد تجربه کند و اگر بتواند آن‌ها را همراه با نوع ترکیبی داشته باشد (همراه با یک نوشابه‌ی اضافی!!!)، عالی می‌شود! در واقع این چیزی است که ما آن را جایزه‌ی کلان نهایی یا، به طور واقع‌گرایانه‌تر یک اتفاق بسیار نادر می‌دانیم. شما باید بدن‌تان را به خوبی بشناسید تا به این سطح از ارگاسم حرفه‌ای دست پیدا کنید، به همین دلیل است که نباید هرگز پشیمان شوید و بهتر است بارها و بارها تلاش کنید.

منبع: بازده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.