۲۲۷۹۶۰
۴۷۶۲
۴۷۶۲
پ

ورزش در خانه برای بچه ها، این‌جوری انرژی‌‌شون تخلیه می‌شه!

ورزش در خانه برای بچه ها هم مفرح است هم کمک می‌کند مثل رقصیدن و بازی‌کردن، بعد از انجامش کلی حال خوب پیدا کنند؛ تازه انرژث زیادی‌شان درست تخلیه می‌شود. دیگر بهانه نمی‌گیرند و در این روزهای کرونایی کلاه‌تان در هم نمی‌رود. بیایید این حرکات را در باشگاه ورزشی نی‌نی‌بان بیاموزید.

۱. راه رفتن خرسی

کوهنوردان:به حالت فشار وارد شوید و سپس به صورت متناوب زانوی خود را به آرنج ببرید. می توانید همان اتصالات جانبی یا کراس کراس را انجام دهید. ایده این است که سریع حرکت کنید و عرق کنید!

این حرکت برای شانه‌ها و بخش پشتی بدن بسیار مناسب است. خیلی از کودکان این ورزش را دوست دارند. برای انجام این ورزش، کافی است کودک خم شود و دستان خود را روی زمین بگذارد؛ به این ترتیب، وزن بدن او روی پنجه‌های دست و پا وارد می‌شود.سپس باید زانوها را خم کند و شبیه خرس، چهاردست‌وپا راه برود. برای این کار، لازم است دست چپ و پای راست را به‌طور هم‌زمان به‌‌سمت جلو بگذارد و بعد این کار را با دست و پای دیگر انجام دهد.

ورزش در خانه برای بچه ها، این‌جوری انرژی‌‌شون تخلیه می‌شه!

۲. پرش کانگورویی

پاهای بچه ها را به کار بگیرید. این حر برای ورزش راحت که بچه ها می خواهند انجام دهند ، از زمین بالا و پایین کنید. پرش ها باعث ایجاد قدرت عضلانی ، تناسب قلب و عروق و استقامت می شوند. پرش های سرگرم کننده برای کودکان مانند بازی است

 • جک های جهنده: هنگام پریدن دست ها و پاها را مانند یک ستاره دریایی به طرف دیگر دراز کنید. در پرش دوم ، بازوها را به دو طرف و پاها برگردانید تا در مرکز قرار بگیرید
 • هنگام پریدن زانوها را خم کرده و پاشنه را بلند کنید
 • از روی موانع تظاهر کننده ، از کنار هم یا جلو به عقب بپرید
 • یک زانو را بلند کرده و روی پای ایستاده بپرید. جایگزین (این نیز یک چالش تعادلی عالی است!)
 • پاهای کراس کراس: مستقیم به بالا بپرید

۳. ابرقهرمان

هر بچه‌ای دوست دارد که ابرقهرمان درون خودش را کشف کند. برای انجام این ورزش کودک باید روی شکم دراز بکشد و دست‌ها را به‌سمت جلو بکشد. کمی به کمرش قوس دهد و سپس قفسه‌سینه، دست‌ها و پاها را از زمین بلند کند؛ چیزی شبیه به اینکه پرواز می‌کند (راستی شنل قهرمانی را فراموش نکنید!). کمی در این حالت بماند و سپس به وضعیت اول برگردد.

پرش ستاره: بچه ها اینها را دوست دارند! بلند بایستید و سپس به صورت انفجاری به هوا بپرید ، پاها و بازوهای خود را باز کنید تا در هوا مانند یک X بزرگ ظاهر شوید. در اوج پرش ، حتماً فریاد بزنید ، "I'm a STAR!"ورزش در خانه برای بچه ها، این‌جوری انرژی‌‌شون تخلیه می‌شه!

۴. چمباتمه زدن قورباغه‌ای

جک های جهنده: با بسیاری از تغییرات کلاسیک ، این یکی می تواند ادامه یابد و ادامه یابد. از استاندارد به حالت معکوس ، این مورد ضربان قلب شما را بالا نگه می دارد.

ضربات پروانه: صاف به پشت دراز بکشید ، و پاها را مستقیماً به بیرون دراز کنید. یک شناگر را تصور کنید و شروع به تکان دادن پاهای خود بدون خم شدن در زانو کنید. پاهای خود را از زمین بلند کنید ، زیرا حرکت هرچه نزدیک تر به زمین شود حرکت دشوارتر می شود.

یک تایمر تناسب اندام را از فروشگاه برنامه بر روی تلفن خود گیر کنید تا تمرین خود را تعیین کنید. ۴۰ ثانیه کار و ۱۰ ثانیه استراحت دنبال کنید. فعالیت های بالا را جایگزین کنید و یک تمرین ۳۰ دقیقه ای را هدف قرار دهید.

مطالب پیشنهادی:

لاغری شکم بعد از زایمان

ورزش در دوران بارداری

ورزش بعد از IUD خطرناک است؟

۵. تمرین با مخروط‌های ورزشی

شما آنها را انجام می دهید و بچه ها نیز می توانند آنها را انجام دهند: آن زانوها را خم کنید (اما نه خیلی دور) برای اسکات و لانگ! این تمرینات ساده قدرت پا را ایجاد می کند تا پایه خوبی برای انواع فعالیت های ورزشی و تناسب اندام به بچه ها بدهد. لانگ های جلو ، عقب و کناری و همچنین اسکات کلاسیک را امتحان کنید.

ورزش در خانه برای بچه ها، این‌جوری انرژی‌‌شون تخلیه می‌شه!

۶. راه رفتن خرچنگی

برای تمرینات اساسی که هسته اصلی آن را دارند کف زمین بزنید: دراز و نشست ، فشار و تخته. بچه ها می توانند چسب های شکمی سنتی ، چسب های مخصوص دوچرخه ، نشستن روی پا و غیره را انجام دهند. تغییرات بسیاری در نشستن کلاسیک وجود دارد.

بچه ها همچنین می توانند فشار و تخته های اساسی را برای تقویت قسمت فوقانی بدن و عضلات اصلی خود در شکم و پشت یاد بگیرند. مانند سایر تمرینات مانند اسکات و لانگ ، اینها را در بازی ها و سایر فعالیت های ورزشی بگنجانید (مرحله بعدی را ببینید) تا کودکان را سرگرم و سرگرم کنید.

۷. ستارۀ دریایی (Star Jack)

از بچه ها بخواهید در دو طرف اتاق و رو به روی همدیگر صف بکشند. در "برو" ، همه بچه ها به سمت مرکز اتاق می دوند و در وسط ملاقات می کنند. آنها سه اسکات انجام می دهند ، و به یکدیگر یک پنج عالی می دهند که هر دو دست در هر تکرار قرار دارند. سپس آنها به نقطه شروع برمی گردند و تکرار می کنند. تمرکز بر روی افراد بالای پنج سال و تعامل اجتماعی است. اگر گروه بزرگی دارید ، می توانید خطوط را بین تکرارها به یک طرف جابجا کنید تا بچه ها هر بار با دوست دیگری در وسط اتاق ملاقات کنند.

ورزش در خانه برای بچه ها، این‌جوری انرژی‌‌شون تخلیه می‌شه!

۸. وضعیت درخت

بچه ها را از هم جدا کنید تا هر کدام گوشه خانه داشته باشند. سپس از آنها بخواهید که به صورت دایره ای دور اتاق را بدوند ، به نشانه شما ، آنها به گوشه خانه خود بازمی گردند و چند تمرین آسان (مثلاً ۵ جک پرشی یا یک تخته ۳۰ ثانیه ای) انجام می دهند. آکپان پیشنهاد می دهد که به بچه ها اجازه دهید تصمیم بگیرند که در هر گوشه چه تمریناتی انجام دهند تا به آنها مالکیت بازی خود را بدهند.

۹. وضعیت کودک

بچه ها در خطوط مشخص و تعیین شده جلو می دوند. سپس "برگشت" را صدا بزنید تا مجبور شوند برعکس کار کنند. سرانجام ، "علامت بزن!" برای ترکیب مهارت دیگری مانند پرش با حرکت قایقرانی یا اسکات. باز هم ، در انتخاب مهارت "ضربه بزنید" به بچه ها کمک کنید.

۱۰. وضعیت قایق

بچه ها متوقف می شوند و با چراغ های قرمز و سبز شروع می کنند ، اما آنها همچنین یک نور جانبی را برای یک چراغ زرد انجام می دهند ، هاپ های اسم حیوان دست اموز را در سرعت گیری انجام می دهند ، آرنج ها را بهم متصل می کنند و با یک شریک زندگی می کنند تا "کارپول" را انجام دهند ، و حتی وقتی نشانه است " عبور آهو. " چند حرکت دیگر با بچه های خود انجام دهید!

ورزش در خانه برای بچه ها، این‌جوری انرژی‌‌شون تخلیه می‌شه!

بعد از ورزش با بچه ها ، برخی از کشش های ساده را دنبال کنید تا عضلات را قوی و سالم نگه دارید. توالی کششی و خنک شدن نیز می تواند به کودکان در انتقال به حالت آرام تری بعد از تمرین کمک کند (سلام ، ما می توانیم قصه ها را واقعی کنیم و خود را ببینیم!) این تمرین از آسیب دیدگی جلوگیری می کند.

در پایان

اگر به نظرتان فرزندتان اضافه وزن دارد یا باید برای وضعیت فیزیکی بدن‌اش با یک متخصص صحبت کنید؛ سری به کلینیک نی‌نی‌بان بزنید. اینجا متخصصان باتجربه آماده پاسخ به پرسش‌های شما هستند.

پ
منبع: Parents

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.